יישומי ספק VPN לעומת לקוחות VPN עם קוד פתוח

אפליקציות ספק VPN לעומת לקוחות VPN עם קוד פתוח – אילו בטוחים יותר, קלים, מהירים יותר ובטוחים יותר לשימוש? התוכנה מסוג הקוד הפתוח היא המועדפת הגדולה בקרב משתמשי הכוח בגלל הגמישות והשקיפות שלהם. השאלה שעולה כעת היא: האם יש להשוות בין לקוחות VPN מסוג קוד פתוח לבין אפליקציות ה- VPN הפופולריות שמגיעות מספקי פרמיום כמו ExpressVPN, NordVPN ו- IPVanish?

יישומי ספק VPN לעומת לקוחות VPN עם קוד פתוח

יישומי ספק VPN לעומת לקוחות VPN עם קוד פתוח

התשובה הנכונה אינה מדויקת. צריך לראות גם מה יהיו רמות הידע הטכני שלך וסבלנות בעתיד והיכן אתה סומך על בטווח הרחוק.

לקוחות VPN של קוד פתוח: מבוא

לקוחות VPN של קוד פתוח מבוססים על פרוטוקולי OpenVPN, קוד פתוח בפני עצמו ונמצא תחת ביקורת מספר פעמים. אלה מוכרים בדרך כלל כפרוטוקולי VPN מאובטחים ביותר. אפילו רוב לקוחות VPN מסוג המקור הסגור משתמשים ב- OpenVPN כפרוטוקול ברירת המחדל שלהם עבור VPN.


עם זאת, יש לזכור כי אפליקציות אלה מיועדות רק לספק את התוכנה עבור לקוח ה- VPN. אלא אם תלחץ על הכפתור להגדרה ידנית, תזדקק לשירותים של ספק שירותי VPN כדי להפעיל את החיבור שלך.

לקוחות VPN של קוד פתוח – יתרונות וחסרונות

ללקוחות VPN מהסוג של הקוד הפתוח מוצגים תמיד קודי המקור שלהם, כך שניתן יהיה לבדוק אותם ולבדוק אותם. עד כה לא דווח על דלתות או פגיעויות אבטחה משמעותיות.

שקיפות זו מהווה יתרון גדול על פני כל אפליקציית VPN קניינית. המציאות היא שכאשר אינך מצליח לבדוק את קוד המקור של אפליקציית VPN, אין כל ערובה להגן על פרטיותך. אתה בוודאי אמור להיות בעמדה לפרש את הקוד המתאים והרלוונטי, ופרצות נטועות בכוונה עשויות לחמוק מהבדיקה שלך.

כך, תיאורטית, אינך יכול להיות בטוח לחלוטין בהגנת הפרטיות שלך באף אפליקציה קניינית. אולם בצד המעשי, אם לא אמון על ספק שירותי ה- VPN שלך בכל הקשור לשמירה על פרטיותך באפליקציה שלה, יהיה זה נבון שלא לשלוח את התנועה שלך לשרתים שלה..

זו הסיבה שחשוב מאוד שתבדוק את המוניטין והמוניטין של ספק שירותי ה- VPN שלך בשוק לפני שתירשם אליו. אם אינך סומך על אף ספק שירותי VPN, אתה יכול אפילו להקים VPS אישי או שרת פרטי וירטואלי משלך באמצעות כל ספק אמין של שירות ענן..

עם זאת, תהליך זה הוא הרבה יותר מייגע ולוקח הרבה יותר זמן מכניסה של כמה כתובות IP להגדרות הלקוח של ה- VPN שלך. יתר על כן, אם אינך באמת יודע להשתמש בשורת הפקודה כראוי, יתכן שזו לא תהיה אפשרות קיימא עבורך. בנוסף, אתה יכול גם לטעות, ובכך להרוס את הניסיונות שלך להישאר אנונימיים ברשת.

לקוחות VPN הטובים ביותר בקוד הפתוח

להלן רשימה של לקוחות ה- VPN המקור הפתוחים הפופולריים ביותר שבהם תוכלו להשתמש:

  • OpenConnect
  • OpenVPN
  • LibreSwan
  • TCPcrypt
  • חזק סוואן

יישומי ספק VPN

היתרון הגדול ביותר של כל יישום ספק VPN הוא שהוא קל לשימוש. כל ספק שירותי VPN שאליו אתה נרשם מחזיק בידע לייעול התוכנה שלו ומעניק לך חווית משתמש נהדרת. היא גם מתכננת את האפליקציות שלה כדי לעבוד בצורה חלקה לחלוטין עם שירות ה- VPN האופייני שלה. זה חוסך לך זמן רב ביצוע תצורות ידניות או כניסה של כתובות של IP-שרתים.

ליישומי VPN שמגיעים מהספקים הידועים יותר יש גם תכונות גדולות יותר המשפרות את הפרטיות מאשר לקוחות VPN מהסוג הקוד הפתוח וכוללים: הגנה מפני דליפות, מתגים להרוג שניתקו את חיבור האינטרנט אם ה- VPN שלך יתנתק ומיתוג מיקום השרת ו פרוטוקול VPN.

כמו כן, אם אפליקציית VPN מפותחת על ידי הגורם שמנהל את רשת השרתים שאליהם אתה מתחבר, אתה מובטח שכל שינויים ברשת קריטיים יתבטאו באופן מיידי באפליקציה שלה..

לדוגמה, יתר על כן, אם מיקום השרת הממוקם במדינת ניו יורק המתקשה כלכלית יהפוך לבעיה בתפקוד, הוא יימחק מהאפליקציה. אם יתווסף אשכול שרתים בעיר אחרת, האפליקציה תציג אותה כאפשרות טרייה. עם לקוחות בקוד פתוח, עליכם לטעון את הקבצים שהוגדרו לאחרונה על ידי הספק באופן ידני, וכמובן שייקח הרבה יותר זמן. תסתכל על האפליקציות הטובות ביותר לספק ספק VPN למטה.

  • ExpressVPN
  • BulletVPN
  • NordVPN
  • IPVanish
  • VyprVPN

אפליקציות ספק VPN לעומת לקוחות VPN עם קוד פתוח – פסק הדין הסופי

ללקוח VPN בקוד פתוח יש תהליך הגדרה ממושך יותר, עם סיכויים גדולים יותר שנצרך זמן רב יותר בעתיד אם יבוצעו שדרוגים ידניים. לכן מומלץ לדבוק באפליקציה המסופקת על ידי ספק שירותי ה- VPN שלך. עם זאת, אם ספק VPN לא יוכל לפתח אפליקציה למכשיר שלך, או שתרצה ששרת VPN האישי שלך מבוסס-ענן, לקוח VPN של קוד פתוח יהיה גיבוי אמין..

בשני הדרכים, האיזון מוטה באופן שווה. זה בשבילך לבחור בהתאם לנסיבות שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me