כיצד לשפר את אות ה- Wi-Fi שלך ולהגביר את חיבור האינטרנט שלך

האם ניתן לשפר את אות ה- WiFi ואת חיבור האינטרנט? כוחה של רשת ה- Wi-Fi שלך קובע לעתים קרובות דברים כמו כמה מהר הסרט שלך הולך לזרום והאם אתה תצטרך לחכות זמן מה עד שהוא יתחץ. הצורך להתמודד עם אות Wi-Fi נמוך מאוד כשאתה מוריד קבצים גדולים מהאינטרנט נוטה להיות מתסכל מאוד, מכיוון שירידה בסוג המהירות שאתה רגיל אליה יכולה אפילו לגרום לדברים להראות איטי יותר ממה שהם באמת . אם אתה מקווה ליהנות מהיצור הטוב ביותר מהקשר שלך, אתה באמת צריך שיהיה לך כזה שתמיד נמצא בבר מלא, ויציב לחלוטין. אינך רוצה להמשיך להתמודד עם בעיות קישוריות, במיוחד אם אתה נוטה לבצע עבודות רבות באופן מקוון.


כיצד לשפר את אות ה- Wi-Fi שלך ולהגביר את חיבור האינטרנט שלך

כיצד לשפר את אות ה- Wi-Fi שלך & שפר את חיבור האינטרנט

כיצד לשפר את אות ה- Wi-Fi ואת חיבור האינטרנט שלך

באופן מוזר, נראה שרוב האנשים חושבים שלבעיות המשפיעות על קישוריות ה- Wi-Fi שלהם קשורות רבות לספק שירותי האינטרנט שלהם או לחומרה שלהם, לעומת כמה דברים שהם עשויים לעשות לא נכון. אם אתה חושד שיכול להיות פספוס כלשהו בחיבור האינטרנט שלך, אנו ממליצים שלפני שתמשיך להתקשר לשירות לקוחות, תסתכל על כמה מהסעדים שיש לנו במדריך זה, ותנסה ליישם אותם כדי לראות כיצד הם יכולים לעזור בפתרון הבעיות שלך. אנו נבחן כמה דברים שתוכל להתאים להם בהתאם, וליהנות מחווית אינטרנט טובה ומהירה יותר.

1. מקם את הנתב שלך במקום אידיאלי

בין אם הקמת החיבור שלך במשרד או בבית, אתה באמת רוצה למקם אותו איפשהו שהאות יישאר חזק גם כשאתה מסתובב. זה אידיאלי איפשהו שנמצא במרכז הבית או המשרד שלך, ובמקום אחר זה גם לא סגור. אם זה לא נראה כמו רעיון מתקבל על הדעת במרכז הבית שלך, אז תרגיש מעודד לנסות אזורים שונים בכל מקום שאתה נמצא, להבין היכן בדיוק האות חזק ביותר.

2. עבור לרשת 5Ghz

מספר נתבי ה- Wi-Fi החדשים יותר מסוגלים כעת לרשת 5G, וזה באמת המהירות המהירה ביותר שיש עד כה. זה אידיאלי לסטרימינג ולהורדות מהירים יותר, והוא אמור להיות מסוגל לקצץ את משך הזמן שעליך לחכות כשאתה מוריד קבצים גדולים.

3. מקם את הנתב הרחק ממוצרי אלקטרוניקה אחרים

ייתכן שהנתב שלך מוצב קרוב מאוד לאלקטרוניקה אחרת כמו המקרר או הטלוויזיה שלך, עלול לגרום להפרעות שיפחיתו את איכות האות שלך, או אפילו יחסמו אותו לחלוטין. ההשפעות של זה רואים ככל הנראה כשאתה מסתובב לחלקים אחרים בבית או במשרד שלך.

4. צפו בערוץ הימני

אם ישנם יותר מנתבים אחד בסביבה מסוימת, די קל להם להפריע אחד לשני על בסיס הערוצים האלחוטיים שיכולים להיות בשימוש. כדי למזער או להימנע מהפרעות מסוג זה, עדיף להשתמש בכלים שיכולים לנתח ולזהות את הערוצים הכי פחות מאוכלסים, ולקפוץ אליהם. נתבים אלחוטיים למעשה מסוגלים לפעול בערוצים רבים, כך שמציאת אחד שאינו נמצא בשימוש נרחב הוא יתרון גדול ויביא לעלייה משמעותית במהירות.

5. אבטח את חיבור ה- Wi-Fi שלך

אם המשרד או הבית שלך ממוקמים באזור עירוני וצפוף אוכלוסין, אנחנו יכולים להמר שיש סביבך אנשים שמתכננים כיצד לנצל את חיבור האינטרנט שלך. הם יכולים לעשות זאת באמצעות פריצה לרשת שלך, במיוחד אם אין לך אמצעי אבטחה שיבטיחו שהם יישארו במצב. אם אתה רוצה לשמור על עלויות הנתונים שלך וניתן לשמור על אבטחתך, יש כמה טכניקות פשוטות אך יעילות שתוכל ליישם.

בתור התחלה, אתה יכול להסתיר את שם רשת ה- Wi-Fi שלך (SSID שלה) כך שהוא לא יופיע באף אחת מהסריקות שלהם. פירוש הדבר שמי שרוצה להתחבר יצטרך להקליד אותו באופן ידני. תוכל גם להבטיח שיש לך סיסמת תווים חזקה ומעורבת כדי להקשות על מישהו לפענח.

6. ניהול יישומים אינטנסיביים לרוחב הפס

אם יש לך משתמשים שאתה חושד שהם מגדילים את כל רוחב הפס על ידי משחק במשחקים מקוונים, זורמים או מחזיקים באופן קבוע בצ’אטים וידאו באופן קבוע, הדבר עשוי לתרגם למהירות הגלישה איטית יותר עבורך ואחרים ברשת שלך. למרבה המזל, יש תוכנה שיכולה לעזור בניהול לאילו יישומים יש עדיפות על רוחב הפס שלך, ואילו כאלה לא. אנו ממליצים לנסות אחד שנקרא איכות השירות (QoS) ולקבל תפיסה של רוחב הפס שלך.

7. הגדל את טווח ה- Wi-Fi שלך

אם לאחר יישום הטיפים במדריך זה עדיין יש לך בעיה עם כמה קצר טווח ה- Wi-Fi שלך, ייתכן שהגיע הזמן לשקול להשיג כבלי הארכה לאנטנה RP-SMA, כך שתוכל למקם את הפיתול שלך. באנטנה איפשהו זה יצטרך להעביר איתות חזק יותר. כבלים אלה אינם בהכרח יקרים והם יכולים להוות פיתרון נהדר לבעלי בתים / משרד גדולים.

8. התקן את הקושחה DD-WRT

למרות שמומלץ למשתמשים מנוסים, פריצת הנתב והתקנת קושחת DD-WRT פירושה שתוכל לנצל את מלוא היכולות של הנתב, וזה כולל שיפור כוח השידור שלך. פעולה זו תעזור להגדיל את טווח השידור וגם את חוזק האות שלך.

9. אפס את הנתב מדי פעם

אם אתה משתמש כבד באינטרנט, רוב הסיכויים שהנתב שלך מתחמם לעיתים קרובות, ומפתח מספר בעיות טכניות שאתה לא ממש בטוח כיצד לתקן. לפני שתתחיל להיכנס לפאניקה, אחת הצורות הטובות ביותר לפתרון בעיות כוללת כיבוי והדלקת שוב. אתחול מחדש עוזר להחזיר את הכל לברירת המחדל, ולהיפטר מכל הבעיות הבלתי ניתנות להסבר שעלולות להופיע במהלך השימוש. זה גם אחד הדברים הראשונים שטיפול לקוחות יבקש מכם לעשות לפני שתעמיק בנושא.

10. קבל משחזר

אם בשלב זה אתה עדיין לא יכול לקבל קבלת פנים חזקה כשאתה נמצא בשולי הבית או המשרד שלך, ייתכן שיהיה עליך להשיג מהדר. הגאדג’ט הקטן והנוח הזה מתחבר לשקע כלשהו בקיר ומשפר את עוצמת האות ואת טווח האות, אם כי האזהרה היא מי שמחבר דרכו ייאלץ להשתמש בחיבור איטי יותר.

כיצד לשפר את אות ה- Wi-Fi שלך – העטוף

אז מה אתם חושבים על כל הטיפים שמנינו למעלה? האם השתמשת באחד מהם כדי לשפר את אות ה- WiFi שלך ולהגביר את חיבור האינטרנט שלך? שתף את החוויה שלך בהמשך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me