שנה את הגדרות ברירת המחדל של Windows 10 כדי לדרוש את פרטיותך

משתמשי מיקרוסופט רבים חשים שהמחשבים שלהם עוקבים אחריהם. למרות שעם הניסיונות האחרונים, מיקרוסופט הפכה שקופה יותר מבעבר, יש הרבה מה לרצות. ראשית, יש לפשט יותר את הניסוח במדיניותו. שנית, יש לבצע שינויים גדולים בהגדרות הקשורות לפרטיות שלה.


קבל שוב את פרטיותך ב- Windows 10

כיצד להגן על פרטיותך ב- Windows 10

ההגדרות שמציעה Windows 10 כברירת מחדל אינן עולות בסימן ההגנה על פרטיותך. במקום זאת, הם עושים את ההפך, ומשאירים את הנתונים האישיים שלך פתוחים לכלים פולשים. אז איך אתה מקבל את הפרטיות שלך? כאן אנו נותנים לך כמה טיפים לשינוי הגדרות Windows 10 אלה וטיפול בעניין זה.

שנה הגדרות מסך נעילה אלה

אפילו זרים יכולים לגשת למידע שלך שנמצא על מסך הנעילה שלך. מסך הנעילה ומסך ההתחברות הם מה שאתה רואה כשמנסים לפתוח את המערכת שלך.

לרוב האנשים יש את הרגל להגדיר את ההודעות שיוצגו על גבי מסכי הנעילה שלהם. אם מישהו יכול לקבל גישה למחשב שלך, פשוט על ידי התבוננות במסך הנעילה שלך, הוא יכול לאסוף כמה מהנתונים הפרטיים שלך. אז עקוב אחר הצעדים הבאים לאבטחת מסך הנעילה שלך:

 1. לך להגדרות
 2. לחץ על מערכת
 3. עבור אל התראות ופעולות
 4. כבה את ההפעלה למצב הצגת התראות במסך הנעילה.

פעולה זו תמנע את הצגת ההודעות כאשר המכשיר שלך נעול.

כמו כן, עשו זאת כדי להסתיר את כתובת הדוא”ל שלכם:

 1. לך להגדרות
 2. עבור לחשבונות
 3. לחץ על אפשרויות כניסה
 4. החלף את פרטי החשבון במסך הכניסה

כברירת מחדל, כתובת הדוא”ל שלך מופיעה במסך הכניסה. אבל לאחר כיבוי של תכונה זו אין שום חסרון.

באופן דומה, עקוב אחר אותו הדבר להגדרות הנוגעות לקורטנה. כאשר המכשיר שלך נעול, Cortana לא צריכה להופיע. שנה את תכונת ברירת המחדל הזו בשלבים הקלים הבאים:

 1. לך להגדרות
 2. בחר בקורטנה
 3. לחץ על שיחה עם קורטנה
 4. בחר כבוי את התג לשימוש Cortana כאשר המכשיר נעול

החיסרון היחיד בביטול תכונה זו הוא שלא תוכלו להשתמש בקורטנה כאשר המכשיר נעול. אך יש לנקוט בצעד זה למען פרטיותך. ובכל זאת, אם אתה מרגיש צורך להשתמש בקורטנה בזמן שהמחשב שלך נעול, נסה להגביל את היקפה:

 • בטל את הסימון של התיבה בקטע תן לקורטנה לגשת לדוא”ל, להודעות, ליומן, ל- Power BI כשהמכשיר נעול.

זה מאבטח את המידע האישי שלך ואתה עדיין יכול לשאול שאלות ולקבל תשובות.

שנה את הגדרות החשבון במכשירים שלך

הרגל אחד שיש לרבים מאיתנו הוא להשתמש באותו חשבון במספר מכשירים. אנו מסנכרנים כברירת מחדל את ההגדרות בכל המכשירים הללו. ראשית, הדבר מאפשר לך לגשת לנתונים ולנהל אותם בקלות ובנוחות. עם זאת, יש בעיה אחת – כל ההגדרות שלך, כולל סנכרון הסיסמאות שלך בכל המכשירים שלך. כל אחד מהמכשירים המסונכרנים הללו יכול ליפול לידיים הלא נכונות ויכולות להיות השלכות חמורות. אז שנה את ההגדרות מייד באופן זה:

 1. לך להגדרות
 2. עבור לחשבונות
 3. לחץ על סנכרן את ההגדרות שלך
 4. כבה את הפונקציה הזו, שמפסיקה בעת ובעונה אחת את הסנכרון עבור כל הגדרה
 5. במקום השלב שלעיל, באפשרותך גם לבחור כל הגדרת סנכרון בנפרד כדי לכבות אותה.

לאחר מכן, כל המכשירים שלך לא יהיו מסונכרנים. לכן, כדי לגשת לכל מכשיר, עליכם להיכנס ידנית ולהזין את הסיסמה.

אם תכבה זאת, הסיסמאות וההגדרות האחרות שלך אינן מסונכרנות במכשירים אחרים. מכאן שעליך להיכנס באמצעות חשבון Microsoft ולהזין סיסמאות באופן ידני.

שינוי נוסף שקשור לחשבון שעליך לבצע הוא להשתמש בחשבונות מקומיים. לאחר שתשבית את הגדרות הסנכרון, אינך זקוק לחשבון Microsoft שלך בכל פעם שאתה נכנס למחשב האישי שלך. במקום זאת, אתה יכול ליצור חשבון מקומי חדש עם שם משתמש וסיסמא חדשים, במיוחד עבור המחשב האישי שלך. בצע את הצעדים הבאים לשינוי הגדרה זו:

 1. לך להגדרות
 2. עבור לחשבונות
 3. בחר במידע שלך
 4. לחץ על כניסה באמצעות החשבון המקומי
 5. עקוב אחר ההוראות וצור את שם המשתמש והסיסמה
 6. צור את רמז הסיסמה, להגנה נוספת ובמקרה ששכחת את הסיסמה החדשה שלך

פעולה זו תמנע ממיקרוסופט לאסוף מידע אודותיך. אך כדי לסנכרן קבצים, להשתמש בשירותים כמו OneDrive, Office 365 או OneNote וכדי לרכוש מחנות Windows, עליך להיכנס באמצעות חשבון Microsoft..

שנה את ההגדרות החושפות מיקום ופעילויות

אנו שומרים על הגדרת המיקום של המכשירים הניידים שלנו למטרות שונות, למשל בעת השימוש באפליקציית מפות. אף על פי שתכונה זו היא לנוחיותך, השארת אותה כל הזמן יכולה להיות כל אחד יכול לעקוב אחרך. אפליקציות ומפרסמים של צד שלישי יכולים לגשת למיקום שלך. לאחר שתפעיל את המיקום, Windows 10 יאחסן אותו עד 24 השעות הבאות. כל אפליקציה עם הרשאת מיקום בה אתה משתמש במסגרת זו מקבלת נתונים אלה. כבה את המיקום בשלבים הבאים:

 1. לך להגדרות
 2. עבור אל פרטיות
 3. לחץ על מיקום
 4. שנה את לחצן ההחלפה תחת מיקום למצב כבוי

אתה יכול להגביל את הגישה של אפליקציות בודדות או אפילו להגדיר מיקום ברירת מחדל. לבסוף, עבור אל לוח המחוונים לפרטיות של חשבון מיקרוסופט וראה איזה מידע מאוחסן בענן. אתה יכול למצוא את נתוני המיקום שלך, פעילויות הגלישה שלך ב- Microsoft Edge והיסטוריית החיפוש.

לכל חשבון מיקרוסופט מוקצה מזהה פרסום ייחודי. בכך, החברה אוספת את המידע שלך ומציגה מודעות בהתאמה אישית על פני פלטפורמות מרובות. לאחר כניסה לחשבון Microsoft שלך ל- Windows 10, מודעות אלה עוקבות אחרייך למחשב האישי שלך. אתה יכול לראות אותם גם בתפריט התחל עצמו. כך תוכלו להגביל את הגישה שלהם:

 1. לך להגדרות
 2. עבור אל פרטיות
 3. לחץ על כללי
 4. שנה את לחצן ההחלפה למצב כבוי

זה לא יעצור את הצגת המודעות, אך לא תופגיז עם מודעות בהתאמה אישית. אתה יכול לשמור על העדפותיך מוסתרות מפרסמים מסקרנים. לביטול ההצטרפות לחלוטין לבטל את הסכמתך לפרסום באתר הרשמי של מיקרוסופט.

הסתר את כתובת ה- IP של Windows 10 למחשב שלך

ישנם יתרונות, רבים מהם אתה יכול לקצור על ידי הסתרת ה- IP שלך ב- Windows 10; הליך ככזה יכול להתבצע באמצעות VPN. כאשר מערכת Windows 10 תשתלט על מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, יהיה זה חכם להתקין VPN עליה. על ידי הסתרת כתובת ה- IP הציבורית שלך, אתה מקבל להצפין את כל תנועת האינטרנט שלך. זה אומר שאף אחד לא יכול לרגל אחר מה שאתה עושה באינטרנט. כך נעשה:

 1. הירשם עם ספק שירות VPN.
 2. הורד והתקן את ה- VPN שלך במחשב האישי.
 3. הפעל את היישום והיכנס.
 4. בחר באחד משרתי ה- VPN והתחבר אליו.
 5. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא שבוצע שינוי.
 6. הסתרת בהצלחה את כתובת ה- IP שלך.

אם אינך מעוניין ש- ISP שלך, האקרים או אתרים שלך יתמקדו בפעילות האינטרנט שלך, VPN מעניק לך את ההגנה הדרושה לך. לא סתם VPN יכול להגן עליכם מפני התקפות זדוניות ומרגלים משתוללים, אלא ExpressVPN פחית. מבחינת ה- VPNs הטובים ביותר עבור Windows 10, עיין ברשימה שלהלן.

שורה תחתונה

בטיחותך היא באחריותך ועליך לדאוג להגנה על המידע הפרטי שלך. ביממה ועידן זה, שבו פרטיותם של אנשים אינן אומרת כלום חברות ומפרסמים מוכווני רווח, עלינו לצפות בגב שלנו. לפיכך, השתמש בעצות אלה וכבה את התכונות שלמעלה כדי להחזיר את פרטיותך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map