מדיניות הפרטיות של YouTube – מה שאתה צריך לדעת

פלטפורמת הווידיאו המקוונת ב- YouTube מונה למעלה ממיליארד משתמשים. יש לו גם גרסאות מקומיות הזמינות ביותר מ- 88 מדינות. עם חשיפה רבה זו, הפרטיות הופכת חשובה מאוד. אם אתה אדם המודע לפרטיות, הנה מה שאתה צריך לדעת על YouTube.


מדיניות הפרטיות של YouTube - מה שאתה צריך לדעת

מדיניות הפרטיות של YouTube – מה שאתה צריך לדעת

איך זה עובד

YouTube עוקב אחר קריטריונים מסוימים להסרת תוכן המפר את פרטיותו של מישהו. הנחיות הפרטיות שלהם מספקות מידע מקיף על התנאים בהם מופרת הפרטיות. אם אתה רוצה להתלונן על כך שפרשה לפרטיותך, עליך להיות מסוגל לבסס את נוכחותך בתוך התוכן שאתה רוצה לדווח עליו. פירוש הדבר שעליך להיות בתוכן וזה חייב להפר את פרטיותך. תוך כדי בדיקה אם ניתן לזהות אדם, יש לבדוק את הגורמים הבאים.

  • האם נעשה שימוש בתמונה או בקול שלך?
  • האם התוכן חולק את שמך המלא?
  • האם הוא חושף מידע פיננסי?
  • האם זה חושף פרטי קשר?
  • איזה מידע מזוהה אחר שהוא אישי נחשף?

YouTube גם מקבל החלטה בכל פעם שדיווחה על תלונה בנושא פרטיות על בסיס כמה קריטריונים. הם לוקחים בחשבון את האינטרס הציבורי, את ההסכמה ואת ערך החדשות.

מה כל זה אומר?

מה התוכן שמפר את מדיניות הפרטיות של YouTube? העניין העיקרי של מדיניות הפרטיות של YouTube הוא שאנשים חייבים להיות מזוהים באופן ייחודי. רק אז ניתן לסמן את התוכן ולהסיר אותו. בסרטון צריך להיות פרטים נאותים כך שאנשים אכן יזהו אותך ולא יבלבלו אותך למישהו אחר.

פרטים כמו מספר תעודת זהות, פרטי קשר, מספר חשבון בנק מוגנים ב- YouTube. אם מישהו יעלה סרטון המכיל את הפרטים הרגישים שלך, הוא ייחשב כהפרה של הפרטיות. מה מהווה הפרה של הפרטיות? אם כלולים בתגיות הגיימרים, המוניטורים של אווטאר או פרטי הכתובת שבהם לא מוזכרים שמות, הפרטיות אינה נחשבת להפרה. יוטיוב כמובן שומר לעצמו את הזכות לקבל את ההחלטה הסופית בעניין זה.

הגשת תלונה

כל התהליך של הגשת תלונה ב- YouTube אינו אנונימי. על פי יוטיוב, פרטי הקשר או זהותו של המתלונן לא נחשפים למי שמעלה את הסרטון. התלונות ברוב המקרים הללו חייבות להיות תביעות צד ראשון. המשמעות היא שרק האדם שפרטיותו נפגעה יכול להגיש תלונה; התלונה אינה בשמו של מישהו אחר.

YouTube גם לא מסיר את הסרטון במהלך היומיים הראשונים. כך זה עובד – התלונה מוגשת. לאחר מכן, מעלה הסרטון על ההפרה. לו או היא מקבלים יומיים / 48 שעות להסרת הסרטון המסוים. אם המעלה המודאג אינו מציית, צוות YouTube בודק את התלונה.

הסכמה בכתב או הוכחה מילולית: מדוע הכתיבה על הקיר!

גם אם למעלה יש הוכחה תיעודית לכך שהאדם שזהותו נחשפה נתן הסכמה לכך, עדיין יש להסיר את התוכן מהפלטפורמה. הסכמים המעניקים הסכמה לפני העלאת הסרטון לא יכולים להתקבל ואף לבדיקה על ידי פלטפורמת הווידאו.

חוקי פרטיות החלים ברחבי העולם

הנחיות הפרטיות של YouTube הינן קבועות, על אף שחוקי הפרטיות, הכללים והתקנות שלהם משתנים במדינות שונות. הנחיות הפרטיות חלות על משתמשים ברחבי העולם. גם אם סרטון לא מפר את חוקי הפרטיות במדינה שלך, אם הוא מפר את ההנחיות של YouTube, אתה יכול להסיר את הסרטון.

סרטונים פרטיים: לעיניים פרטיות בלבד?

ל- YouTube אפילו הגדרת פרטיות כדי להגן על הזהות המקוונת שלך ולשמור על פרופיל בזמן שמשתפים סרטונים ברשת. לכן, הכל תלוי בך אם בחרת להגן על פרטיותך או לוותר עליה. על ידי התאמת הגדרות הפרופיל, יש לקחת בחשבון בזהירות את תוכן הווידיאו, ויש לשלוט על אינטראקציות מקוונות כדי להגן על פרטיותך ב- YouTube. אתה יכול לשתף סרטוני YouTube ברחבי העולם, או לשמור אותם פרטיים ולבחור רק 25 זוגות עיניים שיכולים לצפות בקליפים שלך באופן מקוון.

שיתוף הסרטונים שלך ב- YouTube

אם יש לשתף את הסרטונים עם יותר מ 25 משתמשים או רק עם אלה ללא חשבון YouTube, ניתן להגדיר את הסרטונים כ”לא רשומים “. כל מי שיש לו כתובת אינטרנט נכונה יכול לצפות בסרטון הלא רשום. אי אפשר למצוא סרטונים אלה ללא הכתובת הנכונה מכיוון שהם לא יופיעו בתוצאות החיפוש. אם יש לך חבר ואתה רוצה לשתף איתו משהו דחוף וסודי או להפך, סרטונים לא רשומים הם הדרך ללכת. אתה יכול לשתף סרטונים בלי שאף אחד מהם ייעשה ויראלי.

צופה בחיים הפרטיים שלך? מדוע סרטונים חושפים יותר ממה שאתה חושב!

לא מן הנמנע שניתן לשתף הרבה פרטים אישיים בסרטון כמו המשפחה שלך, פנים הבית שלך, הכתובת שלך והרבה יותר. אם אתה מודאג מהפרטיות שלך, עדיף להימנע מכך.

הגנה על חשבון YouTube שלך ​​מפני עיניים מחטטות

כמשתמש מודע לפרטיות, אתה יכול להגן על סרטוני YouTube שלך ​​מפני זרים באמצעות הגדרות הפרטיות של חשבון YouTube. אתה יכול לקבוע מי שולח לך הודעות וסרטונים משותפים, מה אחרים יכולים ללמוד ולדעת על הסרטון ועוד הרבה.

נהל את הצפייה בסרטונים שלך

סרטוני YouTube הם הרבה מעבר למכשיר או אתר יחיד. אם אתה חושש שהסרטונים שלך מוטמעים באתרים או משודרים דרך רשתות טלוויזיה ורשתות ניידות ללא הסכמתך, התאם את אפשרויות הטמעה + סינדיקציה.

מה עוד אתה יכול לעשות

להלן מספר טיפים נוספים לשמירה על פרטיות YouTube שלך.

  • חשוב לפני שאתה מפרסם נתונים אישיים. האם אתה באמת רוצה שהרשת תדע מה הצבע האהוב עליך, או לאן הלכת לבית הספר או אפילו את כתובת הבית שלך? זכור כי כל פיסת מידע שאתה מפרסם יכולה לשמש כדי להפר את פרטיותך.
  • שלב חשוב נוסף הוא להגן על נתוני החשבון ולא לשתף את הסיסמה עם אחרים. צוות YouTube לעולם לא מבקש ממך סיסמאות. אל תשתשע אם מישהו מתחבר אליך מעמיד פנים שאתה מיוטיוב.
  • בקר בדף הגדרות הפרטיות והבטיחות ב- YouTube כדי למצוא את רשימת הכלים לניהול תוכן וחוויות באתר.
  • קח תמיד אישור לפני שאתה מצלם אנשים או מפרסם את המידע האישי שלהם.
  • אבטחה חזקה יותר עבור חשבונות Google חיונית באמצעות אימות דו-שלבי.

קח את כל אמצעי הזהירות שאתה יכול, מכיוון ש- YouTube מהווה נקודת מפגש עבור כל כך הרבה אנשים שונים. בסופו של יום אתה רוצה לשתף סרטונים, לא את המידע האישי שלך. ואם אתם מחפשים VPN טוב לצפייה ב- YouTube, תוכלו למצוא את הבחירות המובילות שלנו כאן.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me