אבטחת משחקים מקוונים: האם אתה מהיר ב 2020

משחקי רשת מקוונים הם ענף מסיבי בשנת 2020. ישנם אינספור גיימרים במחשבים ובקונסולות ברחבי העולם עם נתח משמעותי של גיימרים המחזיקים במספר מכשירים. כעת, כשמדובר במשחקים מקוונים, לעתים נדירות מדברים הרבה על אבטחת סייבר. למרות העובדה שמספר כה גדול של אנשים חולקים את המידע הפרטי שלהם באופן מקוון, קיים מעט מאוד דיאלוג בפועל.


אבטחת משחקים מקוונים: האם אתה מהיר ב 2019

אבטחת משחקים מקוונים: האם אתה מהיר ב 2020

עם זאת, דברים השתנו לאחרונה. על פי דיווח חדש, למעלה מ- 75 אחוז מהגיימרים חוששים מהאבטחה המקוונת שלהם בכל הקונסולות. מהנתונים עולה כי עד 2/3 של גיימרים מכירים מישהו שהיה באופן אישי קורבן להתקפת סייבר במשחקים. זה באופן טבעי מעלה דאגה הן לגיימרים והן לענקי התאגידים איתם הם מתמודדים.

איומי אבטחת סייבר גדולים עבור גיימרים מקוונים

בתגובה, ענף המשחקים העולמי החל להראות סימני דאגה מהאיום הביטחוני הבוהק. אך בעוד שגלגלי המכונות הארגוניות מסתובבים, גיימרים יומיומיים נמצאים בסכנת איומי סייבר. בואו נסתכל על האיומים הפוטנציאליים האלה ומה ניתן לעשות כדי להימנע מהם.

נתונים וירטואליים

ענף המשחקים המקוון הוא אוצר מידע של כל מי שיכול להשיג גישה אליו. ובהשוואה לתעשיות אחרות המפוקחות יותר כמו פיננסים, נתוני המשחקים נרכשים בקלות יחסית.

יתרה מזאת, פעולות המיקרו-חלק שנמצאות במשחקים רבים כעת מספקות את התנאים המושלמים לגניבת כספים אדירים. יתר על כן, זה די קל לגנוב חפצי ערך במשחק כמו כרטיסי סחר, טפטים וכו ‘. אמנם זה לא מספק גניבה ניכרת, אבל זה יכול להיות גדול למדי. כל זה מתורגם לערך עצום אם האקר יוכל לפרוץ לחשבון משחק.

הונאות דיוג

הונאות הן תכונה נפוצה מאוד בכל התחומים המקוונים ותעשיית המשחקים אינה יוצאת דופן. אם אתה קבוע עם פורומי משחקי Reddit או אפילו עם לקוחות המשחקים הפופולריים כמו Steam, ייתכן ששמעת על כך. זה די נפוץ בזירות מרובות משתתפים שהאקרים חוטפים חשבונות למטרות רווח.

אך לא כל התקפות הדיוג מיועדות לניקוי מוחלט. אכן, פעמים רבות הרבה יותר משתלם עבור האקר לחלוב חשבון במשך חודשים או שנים. זה גם פותח את החלונות לכל חשבונות קשורים של שחקנים אחרים שעשויים לשתף פעולה עם החשבון שנפגע.

הפרות זדוניות ואבטחה

Modding הוא תכונה פופולרית של משחקים רבים ברחבי העולם. אכן, כמה מצבים נעשים על ידי בסיס השחקן וזה יכול להאריך מאוד את מספר השעות בכל משחק. חלק מהמשחקים מבוססים כמעט לחלוטין על מצבים. Minecraft הוא שם מאוד ברור בקטגוריה זו.

ולמרות שזו דרך נהדרת לשפר משחק לאורך זמן, היא גם משאירה פרצות אבטחה רבות. אלה מנוצלים לרוב על ידי האקרים כדי להזרים תוכנות זדוניות לתוכנות. כתוצאה מכך, אנשים רבים מקבלים מחשבים וקונסולות משחק נגועות מקנייה והתקנה של מצבים. הקפות באימות המשתמשים יכולות גם לפתוח דלתות רחבות לניצול ולעיתים קרובות בסופו של דבר עולה במחיר של שחקנים.

מהן דרכים יעילות עבורך להגן על עצמך במהלך המשחקים המקוונים?

למרות העובדה שיש הרבה סכנות האורבות שם למשחקים בלתי מעורערים, הדברים לא כולם עגומים. ישנם מספר שיטות בטיחות טובות אינדיבידואליות שיכולות לעזור במניעת רוב התקפות סייבר על קונסולת המשחקים והמכשירים שלך. בואו נראה מה אלה ומה הם עושים:

סיסמאות מורכבות

מדדי אבטחת הרשת מתחזקים יותר ויותר בכל יום. עם זאת, תמיד יש חוליה חלשה אחת מרכזית בשרשרת וזו טעות אנוש. באופן לא מפתיע, מספר לא מבוטל של הפרות אבטחה מתרחשות בגלל רשלנות. גיימרים לא שומרים על סיסמאות חזקות או לא נוהגים בבטיחות סיסמא רגילה. זה מותיר אותם פתוחים להתקפות מהערוצים הברורים והקשים ביותר לאיתור. כמו כל מיני חשבונות אחרים, חשבונות המשחק שלך על לקוחות כמו Steam או GOG צריכים תמיד להכיל סיסמה חזקה. זה גם לא רעיון רע לשנות את הסיסמה הזו כל כמה חודשים. זה עוזר להפחית לא מעט את הסיכויים לפריצה מקוונת.

הכרת התקפות דיוג ותוכנות זדוניות

התקפות דיוג הן שיטה נפוצה נוספת שבאמצעותה נפגעים גיימרים. זה קורה בעיקר מכיוון שאנשים אינם מודעים לאופן בו הונאות דיוג פועלות ונופלות בקלות עבורם. אותו הדבר קשור גם לתוכנות זדוניות. גיימרים רבים אינם מודעים כיצד הם יכולים להימנע מתוכנות זדוניות או לאילו מקורות עליהם לסמוך. אין דרך אמיתית ומוכחת להימנע מאלו. לרוב, גיימרים צריכים ללמוד כיצד להימנע ממלכודות אלה. זה כרוך בהבנה כיצד הונאות דיוג פועלות באתרי משחקים או לקוחות. עליהם ללמוד גם אילו מקורות Modding אמינים ומומלצים.

אימות מולטי-פקטור

MFA הוא אחד הכלים החזקים שיש לגיימרים נגד גישה לא מורשית. לרוב הפלטפורמות כיום יש אימות של שני גורמים לפחות כאשר חלקן מציעות MFA. חשוב שזה יופעל עבור חשבונך. פעולה זו תוסיף שכבה נוספת של אבטחה לחשבונך ותמנע מאף אחד להיכנס. כעת, MFA אינו מוגן מפני הפרות, אך בהחלט מדובר בכמה צעדים למעלה מגורם אימות יחיד כמו סיסמא. כל גיימר צריך להשתמש ב- MFA בחשבונם פשוט עבור שכבת האבטחה הנוספת שהיא מציעה.

באמצעות VPN

האחריות הסופית של שמירה על חשבונות מוטלת על בעליהם. עליכם להבין כיצד תוכלו להשתמש במסוף המשחקים או הלקוח שלכם ולהשתמש בטכנולוגיות חכמות כמו VPN. VPN מייצג ‘רשת פרטית וירטואלית’. זה מאפשר לך להצפין את כל התעבורה באינטרנט שלך; ובכך שומר עליך מפני איומים מקוונים שונים כולל התקפות DDoS. אתה יכול אפילו להשתמש ב- VPN כדי לשפר את זמני הפינג שלך ולהקטין את השהיה בזמן שאתה משחק מקוון.

יש כמה VPNs ייעודיים למשחקים בחוץ שיכולים להקל על חייך. שקול להשקיע באחד מאלה בכדי לאבטח ולשפר את חווית המשחק שלך ברשת.

סיכום

ככל שהעולם נודד לעבר שירותים מחוברים יותר ויותר מחוברים, משחק הולך להיות אחד מאבני היסוד של המסחר המקוון. חברות בתחום זה מתעוררות לסכנות שעלולות לחשוף גם את לקוחותיהן. שיפורים בתכונות אבטחת משתמשים ותמיכה, כמו גם אבטחת מעברים, מעידים על הכרה גוברת זו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map