כיצד לתקן את הבעיה של Call of Duty Warzone Lag

כמה לאף אחד מכם עדיין לא יודעים זאת Call of Duty: Warzone הושק ב- 10 במרץ, 2020. כולכם מתרגשים להיכנס לשדה הקרב ולהתחיל לירות מייד. אבל בהיותו מתקדם כמו שהוא, זה עדיין משחק מקוון, שעשוי לפיגור. אין ממש יותר גרוע LAGs ב- Call of Duty שאולי תסיים את פגעי ההרג שלך ו הורד את הדירוג שלך. ובכן, אני חובב המשחק ומחפש את היריבים הראשיים שאין להם שום בעיות להתמודד איתם. זו הסיבה שגבשתי עם המדריך הזה. הנה כיצד ניתן לתקן את Call of Duty: בעיית פיגור ב- Warzone.


כיצד לתקן את הבעיה של Call of Duty Warzone Lag

כיצד לתקן את הבעיה של Call of Duty Warzone Lag

Call of Duty – תיקים הורסים את החוויה

תיקים הם לא בעיה שרק נתקלים בהם תוך כדי משחק תחושת שליחות. למעשה, בכל משחק מקוון, א חיבור איטי עשוי להשפיע על זה בדרכים סופר מתסכלות.

דמיין את עצמך באמצע משחק מרובה משתתפים והדמות שלך מקבלת תקוע ולא עושה כלום או הולך קדימה ואחורה עם יעד לא ידוע. זה אמור להרוס את חוויית המשחק שלך.

זה לא הסוג היחיד של פיגור שקיבלת. החיבור או המכשיר שלך יכולים לגרום פיגור קלט, איפה הפלטפורמה לא עומד בקצב עם הפקודות שאתה מנפיק.

מלבד זה, ייתכן שהאווטאר שלך תקוע במשחק בזמן שאתה מחובר בכוח. אם אתה משתמש מחשב Windows, קיטור עשוי להעניש אותך על משהו שלא עשית אפילו. אם עדיין לא נתקלת בבעיה, כך הוא נראה.

 • “השרת מנותק. החיבור לשרת המשחק של Blizzard אבד. צא ונסה שוב. קוד שגיאה: BLZBNTBGS000003F8. “WarZone מנותק

ב- Call of Duty: Warzone, א חיבור מהיר נדרש ליהנות מהמשחק עד למקסימום. אם מתרחשים פיגורים, היית מאבד את חלל ההריגה שלך ממש כך. לעזאזל, אולי אפילו תשיג הורד באדיבות תקלות ופיגורים.

אנחנו לא רוצים את זה. בתור גיימר, אני יודע מה עובר עליך. עם זאת, חיבור איטי לא רק הורס את חווית המשחק שלך, אולי לא יוכלו להיכנס למשחק, להתחיל עם. בואו נסתכל על אחר שגיאה אתה מקבל אם החיבור שלך לא מספיק טוב:

 •  “חיבור נכשל. לא ניתן לגשת לשירותים מקוונים. “

כדי להימנע מבעיות אלה, ערכתי מספר בדיקות. היית שמח לדעת שהצלחתי לייעל את חוויית המשחק שלי ב- CoD.

אל תדאג, תוכל גם לעשות זאת. סתם עקוב אחר מדריך מקיף זה ותשחק את Call of Duty: Warzone ללא פיגור ובמהירויות מצוינות.

הרבה משתמשים מתלוננים

לאחר שחרורו התלוננו השחקנים על הכמות המשמעותית של פיגור השרתים. כעת אושר שזה נובע מכמה התקפות מניעת שירות מופצות (DDoS).

אלה התקפות ממוקדות הן לסופת בליזארד והן ל- Activision. עם זאת, שתי החברות קובעות כי התמודדו איתן ושחקנים יכולים לקפוץ חזרה למשחק וליהנות. 

בליזארד הצהירה כי היא מתמודדת עם התקפות DDoS כאלה כבר לא מעט זמן, עם יום שלישי, משחק 17, 2020 להיות דוגמא אחת.

Blizzard תיעד יותר אירועי DDoS והודה בהם באמצעות חשבונות התמיכה שלהם. 

“ההתקפות של DDOS נגד ספקי הרשת שעוקבנו הסתיימו. אם אתה עדיין לא מצליח להיכנס, נסה https://t.co/W9Koj6IaqS. “

התקפות אלה התרחשו די הרבה מדי יום מאז, כולל לפני שלושה ימים 21 במרץ

CoD: Warzone אינו המשחק היחיד שמשפיע עליו מתקפות DDoS. עם זאת, אין זה אומר שלא ניתן להימנע ממנה, וזו בעיקר הסיבה לקיומו של מדריך זה.

הדרך הטובה ביותר לתקן את Call of Duty: תיקי Warzone

לוגו VPNחביון, המכונה גם פשוט פינג, הוא פרק הזמן שלוקח לנתונים לנוע בין מיקומים, נמדד באלפיות השנייה. אמנם כמה מדריכי עזרה עשויים לקבוע כי אין מה לעשות עם הפינג שלך, אך אני מתחנן.

אתה בהחלט יכול להפחית את הפינג אם אתה משתמש ב- רשת וירטואלית פרטית. ידועים בשם VPNs, אלה הם כלי אבטחת סייבר המסייעים בהגנה על הנתונים שלך ומאפשרים לך להשתמש בשרתים ייעודיים במקום שירותי האינטרנט שלך..

על ידי חיבור לשרת, הנתונים שלך יזרמו במנהרה פרטית, יגיעו להצפנה בתהליך ויסוכנו מפני כל מיני סוגים של התקפות סייבר וניסיונות סקרניים. ברגע שהנתונים מוצפנים שלך זהות מוסתרת, אתה יכול לעקוף את שלך מצערת ספק שירותי אינטרנט הרגלים כאחת הסיבות העיקריות לכך שאתה מקבל מהירויות חיבור איטיות רוב הזמן.

זה לא הכל. זה גם מגן עליכם מתקפות DDoS שהפכו די נפוצים בעולם המשחקים המקוון. VPN מסתיר את מיקומך ומקצה לך כתובת IP במדינה שתבחר. זה עוזר רבות כשאתה מנסה לרכוש סחורה במשחק או גישה למשחק באזור בו הוא אינו זמין.

ברוסיה, פלייסטיישן לא מוכרת דיגיטלית את המשחק. אז אם אתה גר שם, להתחבר לשרת, נניח בארה”ב, והמשחק יהיה זמין לרכישה.

הנה מה ש- VPN יכול לעזור לך לעשות במונחים של הפקת המרב מ- CoD: Warzone:

 • בחר שרת מהיר.
 • רכישת משחקים בלעדיים לאזור.
 • הפחית את ההשהיות והפיגור.
 • עקוף חיבור ספק שירותי אינטרנט.
 • מגביר את האבטחה והפרטיות.
 • שנה שרתים כדי לשחק עם שחקנים אחרים ברחבי העולם.

תיקון בעיית הלג

עכשיו כשאתה יודע מה יכול VPN ומסוגל, הרשה לי להראות לך איך אתה יכול להיפטר מבעיית הפיגור שלך. ראשית, עליכם לעשות זאת בדוק את הפינג שלך.

Activision אפשרה לך לראות את הפינג שלך מתוך המשחק. אז לפני שאנחנו יכולים לעשות משהו, אתה צריך לראות מה שלך פינג נראה כמו קודם, אולי זה בסדר עכשיו. השתמשנו ב- PS4 שלנו כדוגמה:

 1. ראשית, הפעל את המשחק, היכנס ללובי והתחל משחק.
 2. לאחר מכן לחץ על לחצן אפשרויות ולצאת לדרך תפריט הגדרות.
 3. עכשיו, עבור אל אפשרויות, פשוטו כמשמעו.אפשרויות WarZone
 4. כעת, לחץ על חשבון.הגדרות חשבון WarZone
 5. אתה תמצא את מצב חביון בצד ימין האמצעי של המסך.חביון של WarZone

כפי שאתה יכול לראות, מצב ההשהיה גרוע למדי, אבל יש לנו תיקון לזה. זוהי אחת הסיבות העיקריות לכך שגענו עם המדריך הזה מלכתחילה.

ה וידאו לעיל ייתן לך את אותן הוראות בעוד תהליך ויזואלי מקיף. בדוק אם הצעדים לא הספיקו.

באמצעות VPN

עכשיו כשאתה יודע את הפינג שלך, אתה יכול לעשות משהו בקשר לזה. אם זה לא מה שאתה מחפש, עליך לבצע את הצעדים שלהלן:

 1. ראשון, להירשם לשירות VPN אמין שיש לו שרתים מהירים ברחבי העולם. אנחנו מדברים על גיימינג ברשת, אז ExpressVPN מומלץ מאוד.
 2. אם אתה משתמש במחשב Windows, תוכל להוריד את הלקוח הייעודי שלהם למכשיר שלך. באשר לאלה שמשחקים CoD ב- Xbox One ו- PS4 שלהם, עליכם לעשות זאת התקן את ה- VPN בנתב שלך מכיוון שהיא אינה תואמת את המסוף שלך.
 3. כעת היכנס באמצעות חשבונך ו- להתחבר לשרת ממוקם קרוב למיקום שלך.
 4. ברגע שהחיבור מתרחש, בדוק שוב את מצב הפינג שלך.
 5. תבחין שזמן הפינג שלך הוא מופחת.

אם ExpressVPN לא היה מה שאתה מחפש, אתה תמיד יכול להשתמש באחד כזה VPNs המובילים עבור Call of Duty: אזור מלחמה. הם אמינים מאוד, מהירים והם מציעים גם את האבטחה הטובה ביותר בענף.

אם אתה מחפש חיבור מהיר יותר, אתה תמיד יכול לעשות זאת שנה את שרתי ה- DNS בפלטפורמה שלך. זה די קל אם אתה כבר יודע מה הדרך שלך. במקרה שלא, הנה כמה מדריכים שיעזרו לך לעבור את זה:

 • החלפת שרתי DNS ב- PlayStation 4.
 • שינוי שרתי DNS ב- Xbox One.

VPN לא מספיק? להלן כמה טריקים

VPN יכול לעשות הרבה כדי לשפר את חווית המשחק שלך, אך האם הוא יכול לעשות זאת לבד? מה היית אומר אם אומר לך שאתה יכול לעזור גם במהלך התהליך? כן, זה נכון. ישנם כמה טריקים תוכל להשתמש בכדי לייעל את ביצועי המכשיר שלך. בואו נסתכל:

 • התאם הגדרות חזותיות באפשרויות ה- CoD.
 • קבל את מנהלי ההתקן האחרונים של Nvidia או AMD.
 • בדוק עם ספק שירותי האינטרנט שלך לקבלת סיוע מיוחד לבריכות משחקים.
 • השבת את ה- Wi-Fi במכשירים אחרים שעשויים לחזק את החיבור.
 • השתמש בחיבור קווי במקום Wi-Fi.
 • יתכן כי במכשיר שלך יישומים פועלים ברקע. הקפד לסגור את כולם בכדי לחסוך ב- RAM.
 • השהה את כל ההורדות שעלולות לעבור במכשיר שלך. זה נכון במיוחד ל- PS4 ו- Xbox שכן עדכונים הם תכופים.
 • העדיף את הבקר שלך להיות מחובר כאשר הוא מחובר ישירות לקונסולה במקום ל- Bluetooth. אם שמתם לב, אנשי מקצוע תמיד משתמשים בבקרי חיבור קווי, עכבר ומקלדת. זה משפר פיגורי קלט.

CoD: בעיה בפיגור Warzone – תיקון מחשבות אחרונות

המשחק מדהים. הפעלה הוסיפו תכונות נוספות לכל מי שאפשר ליהנות ממנו. עם זאת, תוכלו ליהנות ממנו עד למקסימום אם פיגורים ממשיכים להתרחש. זו הסיבה שהגעתי עם המדריך הזה מלכתחילה.

כעת יש לך את האמצעים לשחק משחק CoD חדש ללא תקלה בכביש. קדימה וירה בכולם. אם יש לך טיפים נוספים להוסיף, אנא שתף ​​אותם ב- הערות למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map