כיצד להסיר Fortnite IP Ban

כיצד להסיר את איסור ה- IP של Fortnite? רויאל הקרב האפי הזה שהדביק את כולם ל PS4 שלהם נחשב לאחד המשחקים הפופולריים והממכרים של 2018. עולמה של Fortnite מלא שלל לחלל, מקומות לבחון בהם, וכמובן מבצרים לבנות. עם זאת, 40 מיליון שחקנים ייעודיים לא ישמחו יותר מדי על חסימת ה- IP שלהם והקרבות שלהם יופרעו.


איסור זה בא כתוצאה הגיונית להפרת משתמשים שככל הנראה לא קראו היטב את הסכם התנאים וההגבלות. יישום איסורים כאלה במשחק ההישרדות המהיר מכניס רסן לחוויית המשחק כמו גם לאכזב את קהילת המשחקים כולה. כדי להעלים את האיסור ולשמור על חווית משחק אופטימלית, אנו ממליצים להשתמש ברשת פרטית וירטואלית בכל מחשב, Mac, Android, מערכות הפעלה iOS, Xbox ו- PS4.

כיצד להסיר Fortnite IP Ban

כיצד להסיר Fortnite IP Ban

מדוע אסור על כתובות IP בפורטניט?

“הוצאתם מהשידוך בגלל ה- IP, VPN, המכונה או הרמאות שלך. אנו ממליצים לא להשתמש בשירותי VPN או פרוקסי בזמן הניסיון לשחק ב- Fortnite. ” מסר מסוג זה בעצם מסכם את כל הסיבה שבגללה האיסור על Fortnite קיים. סבל מחיבור אינטרנט איטי או מפיגור רשת יכולות להיות סיבות מאחורי הופעתה של אותה הודעה מוקפצת נוראה. התנגדות לאיסור היא חסרת טעם בהתחשב בכך שהסכמת לתנאי המשחק.

הם מצהירים בבירור כי “כל שחקן שנחשב שהוא משחק בפורטניט באופן או למטרות (ים) בלתי חוקיים או מעבר לתחום השימוש המיועד לשירותים”, ייאסר. לכן הסיבה שנחסמת כנראה קשורה לאחד מאלה. שחקנים ממורמרים מדווחים גם על רמאים, מה שמוביל לאיסור כתובות ה- IP שלהם. לפעמים החסימה נמשכת שעות, ימים ולפעמים היא יכולה להיות בלתי מוגבלת. זה יכול לסמן את סיום המשחק Fortnite של המשתמשים לגמרי.

למפתחי משחקים יש דרכים שלהם לאתר הפרות ונהלים לא חוקיים. היית צריך לדעת טוב יותר מאשר להפר את אחד מכללי המשחק. ל- Epic Games “הזכות לסיים את הגישה שלך לשירותים כולם או חלקם מכל סיבה שהיא או לא.” האחד הזה נמצא בך. אנחנו לא כאן כדי להחמיר את המצב, אם כבר, אנחנו כאן כדי לעזור לך לחזור למשחק. דבר אחד שעל השחקנים לשים לב אליו הוא שתנאי השירותים של המשחק אינם אוסרים שימוש ב- VPN. לכן אין ספק שמא ספקי האינטרנט חוסמים אותך לשימוש ב- VPN.

שחק Fortnite עם VPN

VPN מחבר אותך לאינטרנט באמצעות רשת פרטית. המשמעות היא שכל התעבורה והנתונים שלך עוברים דרך מכשיר מתווך זה לפני שאתה מגיע לאינטרנט. תהליך הצפנה זה יכול להועיל מאוד כשאתה משחק Fortnite מכיוון שזה אומר שאתה משחק באופן אנונימי. אם אינך יודע כיצד עובד VPN, הרשה לנו להסביר. לאחר שתפעיל את אפליקציית VPN מספק השירות, אתה מתחבר לשרת של כל מדינה אחרת.

זה יספק לך את כתובת ה- IP של אותה מדינה גם אם אתה לא ממוקם פיזית בה. כתוצאה מכך, שרתי Fortnite לא יוכלו לראות את כתובת ה- IP האמיתית שלך כשאתה מתחבר. במקום זאת, הם יראו את ה- IP של שרת ה- VPN. מה שעוד טוב יותר בשימוש ב- VPN בעת משחק Fortnite הוא שספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לראות שהמשחקים שלך משחקים ברשת. לכן, ספקי שירותי אינטרנט אינם יכולים לנקוס באופן יזום את מהירות החיבור שלך. המשחקים המקוונים ימשכו תמיד האקרים שיודעים ששחקנים הגישו נתונים אישיים יקרי ערך, כולל פרטי כרטיסי אשראי. הדרך היחידה לשמור על ביטחון מפני התקפות זדוניות היא על ידי הרשמה ל- VPN.

מדוע VPN ל- Fortnite?

  • הימנע מהודעת קופץ שגיאה ב- Fortnite.
  • צמצם את השהיה ופיגור.
  • להבטיח אבטחה ונגישות.
  • שנה את שרת Fortnite.
  • בטל את חסימת Fortnite בבית הספר.

אם יש ספק, אנו כאן כדי לשלול אותם ולהדגיש את היעילות של ExpressVPN. זהו ספק השירות הטוב ביותר שיאפשר לכם לשחק Fortnite ללא שום סיבוכים. אתה יכול גם לבדוק את ה- VPN הטוב ביותר עבור Fortnite אם עדיין היית מהסס לגבי איזה ספק VPN אתה צריך ללכת. למידע נוסף על ספקי שירותי VPN אחרים בשוק, עיין בטבלה שלהלן.

עקוף את ה- IP של Fortnite IP

אם אתה רוצה לשחק ב- Fornite, אתה פשוט צריך להתמודד עם התנאים וההגבלות שבאים איתו. או אם אתה מפרי חוק מסוג כלשהו, ​​לא תצטרך לעבור את כל הבעיות האלה כדי לפתוח השלל האפי. הדבר היחיד שתצטרך לעשות הוא להירשם לספק שירותי VPN. אז אם אתה שחקן Fortnite הרוס בגלל חסימת כתובת ה- IP שלו, אתה צריך להשיג VPN לפני שתפסיד את הקרב למפלצות. בנה את המבצר שלך והגן עליו כפי שאתה רוצה ללא הפרעות, פיגורים או חסימות באמצעות מנוי VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me