כיצד להפחית את הלג ‘בפורטניט

האם אי פעם היה לך קליפת איפה שאתה רוצה אותו, אבל פתאום אתה זה שמת בזכות פתאום פיגור משחק? אני יודע, הייתי שם. אפילו הפסקתי לשחק ב Battle Royale בגלל הבעיה הזו. אלה הפסקות מסוימות אלפי שחקנים של Fortnite שולפים את שיערם בתסכול ותוהים מה יכול להיות הגורם לאיחור זה, והכי חשוב איך הם יכולים לתקן את זה. אל תדאג, מה שאתה מחפש זה מה שיש לי. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד אתה יכול להפחית פיגורים בפורטניט.


כיצד להפחית פיגורים בפורטניט

כיצד להפחית פיגורים בפורטניט

מה זה פיגור?

לפעמים האינטרנט שלך עובד מצוין, ואתה רחוק מכדור אחד מלהרוג את כל המפלצות כשאין שום מקום משחק שאתה משחק מפגר. אתה מאבד את דרגתך בגלל תגובה איטית במחשב.

במונחים שיחיים, פיגור משחק הוא המקום בו המשחק מושהה או מתקלף פתאום אמצע פעולה. יתכן שאתה לוחץ על הכפתורים או נותן הוראות לפעולה, אבל שום דבר לא קורה. הדמות שלך פשוט עומדת בשקט. 

יש לך שתי סיבות לכך. סביר להניח שיש לך א מכשיר איטי מאוד או פשוט (רוב הזמן), זה הקשר שלך. פיגורי משחק קשורים ל עומס יתר של שרת מסוים על ידי מיליוני שחקנים. 

חבר’ה, אני לא רוצה להרוס את החוויה שלך, אבל עולם שבו גיימרים מקוונים יש מחשבים מהירים ומהירות חיבור לאינטרנט מהירה יותר לא קיימת. אף שחקן אינו דומה לשני שכן לכל אחד מהם יש מערכת מחשב שונה וכמובן א מהירות חיבור אינטרנט שונה. עם זאת, יש דרכים לעשות זאת לפתור את בעיית ההשהיה הזו ואני עומד לשפוך קצת אור על העניין.

מדוע הצורך ב- VPN בפורטניט

במשחק מרובה משתתפים כמו Fortnite, אם מערכת השחקן אינה מגיבה, תופיע הודעה על המסך שלו / שלה., “מחכה לשרת.” בעוד שחקנים אחרים במשחק יראו “מחכה לשחקן: [שם שחקן].”

פיגור זה יביא בסופו של דבר לנטישה לא רצויה. אתה מבין, מרבית המשחקים המקוונים בימינו מענישים נטושים. לא משנה אם זה מכוון או לא, תיענש.

סביר להניח שתיקים יתקיימו אם השחקנים שאתה עומד מולם נמצאים ב- מדינה אחרת. עם זאת, אם מתרחש פיגור באזור שלך, זה לא אומר שזה נמצא באזור שלהם. למזלנו, זה המקום בו VPN נכנס.

כשאתה משתמש ב- VPN אתה מגיע ל לשנות את המיקום שלך על ידי חיבור לשרת איפה השחקנים נמצאים. ככה, תעשה זאת השג מהירויות טובות יותר והרבה יתרונות מגניבים אחרים:

 • רשת מהירה יותר.
 • אתה יכול להשיג משחקים לפני יציאתם הרשמית באזורך.
 • הפסק פיגורים ואיחור במשחק.
 • הימנע מניסיונות המצער של ספקי האינטרנט שלך.
 • שפר את האבטחה של המכשיר שלך והימנע מהתקפות DDoS.
 • התחבר לשרת Fortnite שתרצה.

כיצד לתקן את הלג ב- Fortnite עם VPN?

צמצום הפיגורים המתסכלים האלה אתה סובל מאמצע המשחק זו משימה קלה לביצוע. אתה רק צריך לדעת את הדרך שלך סביב זה. עם זאת, ישנם כמה צעדים שעליך לעשות לפני שתוכל לחיות את חוויית המשחק המובילה. בואו לבדוק אותם.

שלב 1 – קבל את הפינג שלך

כדי להתחיל בתהליך תצטרך לעשות זאת בדוק את הפינג הנוכחי שלך כשמדובר בשרתי Fortnite:

 1. כדי לבעוט אותו, קדימה אל זה מזהה פינג Fortnite.מבחן פינג Fortnite
 2. אם אתה מסתכל מקרוב, תוכל למצוא רשימה של אזורים לבחירה. בחר את זה הקרוב ביותר למקום הימצאם הנוכחי.
 3. פעם אחת, לחץ על פינג להתחיל את הבדיקה.לחץ על פינג
 4. כמה שניות לאחר מכן, התוצאות יוצגו על המסך שלך.תוצאות פינג
 5. רשום את הפינג שלך, תצטרך אותו בהמשך.

שלב 2 – התחבר ל- VPN

זמני פינג, בדוק. מה שנשאר זה להתחבר לשרת VPN כדי להיפטר מהפיגורים Fortnite המעצבנים האלה, הבה נלך:

 1. ראשון, בחר ספק VPN אמין שיש לו שרתים ייעודיים למשחקים מקוונים. תוכלו למצוא הרבה כאלה בקטע ה- VPN הטוב ביותר למטה.
 2. הירשם באמצעות שירות VPN ו הורד את האפליקציה שלהם במכשיר שאתה משחק בו Fortnite. זכור, VPNs תואמים ל- Windows PC, Android, MacOS, iPhones ו- iPad.
 3. כעת, כל שעליכם לעשות הוא לבחור שרת קרוב למיקומכם. ככל שהשרת קרוב יותר לחיבור יהיה מהיר יותר.
 4. לפני שתמשיך, עבור אל זה עמוד אימות IP כדי לבדוק אם התקיים חיבור.
 5. אם יצרת חיבור, השתמש מחדש במזהה ה- Ping משלב 1.
 6. לבסוף, צמצמת את זמן הפינג באופן דרסטי.

אם לא אהבת את המהירויות, אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם שרת אחר. דבר נוסף, אם במקרה אתה משחק את המשחק ב- Xbox או ב- PlayStation, עליך לדעת ש- VPN אינו תואם באופן טבעי לפלטפורמות האלה. במקרה כזה, עליך התקן את ה- VPN ישר על הנתב שלך ולחבר את המכשיר אליו.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Fortnite

יש המון ספקי VPN הטוענים שהם המהירים ביותר בעולם. עם זאת, לא כולם יכולים לגבות את זה. בדקתי הרבה מהטענות העצמיות הללו המהירות בעולם, אבל רובן לא הגיעו למה שהם הצהירו באתרי האינטרנט שלהן.

במקרה ותהיתך, הצלחתי לשמור מהירויות מהבהבות עם Fortnite באמצעות ExpressVPN. לספק חזק זה שרתים ייעודיים רק למשחקים ואחרים לסטרימינג.

אם יש לך יותר מחבר אחד שמשחק את המשחק, אתה יכול לשתף את החשבון של ExpressVPN עליו 5 מכשירים סימולטניים. עם זאת, אם אינך בטוח בכך, תוכל לבקש החזר כספי באדיבותם ערבות 30 יום במזומן ולבדוק אחר VPNs מובילים עבור Fortnite ברשימה שלהלן.

טיפים נוספים להפחתת הלגיון בפורטניט

ישנן דרכים אחרות להבטיח משחק חלק בזמן משחק Fortnite. יחד עם VPN, תוכלו להגיע למהירויות הרבה יותר מהירות בקלות. בואו נסתכל טיפים אחרים שכדאי לקחת בחשבון:

 • אם אתה מחבר את המכשיר שלך ישירות לנתב, תקבל חיבור מהיר יותר מאשר להשתמש בתכונת ה- Wi-Fi שלו. קבל כבל אתרנט ולחבר אותו ישירות לפלטפורמה שלך.
 • אתה יכול התאם את הגדרות המשחק ולהוריד חלק מהתכונות. אני מדבר על רזולוציית משחק, סנכרון וירטואלי, אנטי-כינויים, איכות מרקם ואיכות צל.
 • אם המכשיר שלך פועל עדכונים אוטומטיים, אני מציע שתבדוק אם יש כאלה שאתה נוקט בפעולה. הורדות צדדיות יורידו את מהירות החיבור שלך. לכבות אותם ותהיה בסדר.
 • האורך ורוחב הפס שלך חשובים מאוד כשמדובר בפונקציונליות של המכשיר שלך. סגור כל דבר שעלול להיות ברקע כדי לחסוך באיל תוך כדי משחק Fortnite.
 • שמעתי עליו אי פעם QoS? זה מה שמנהל את תעבורת הנתונים כדי להפחית את אובדן המנות וברשת. הפעל את התכונה בנתב שלך ותקבל חיבור מהיר יותר.
 • תן ל- ISP שלך צעקה. יתכן שהם יוכלו לעזור מכיוון שלעתים יש להם בריכות מיוחדות למקרים כאלה.
 • הפעל מחדש את הנתב. עשה זאת על ידי ניתוק זה במשך 15 דקות. לאחר האתחול מחדש, תבחין בהבדל בביצועים.
 • כבה את ה- Wi-FI במכשירים אחרים אם מישהו מהם קשור במקרה לאותה רשת. ככה, המהירות שלך לא תחולק.
 • שנה את הנייט שלך לבינוני. זה באמת עוזר במיוחד אם אתה פועל בפלטפורמת משחק כמו PS או Xbox.

כיצד להקטין את Lagn Fort – מסקנה

בסיס השחקנים של פורטניט עלה במהירות בצורה מדהימה בשנים האחרונות, ואנחנו די בטוחים שמפתחים לא יעריכו לאבד אף גיימרים בגלל ירידה בביצועי המשחק. עשיתי את חלקי ונתתי לך את כל מה שאתה צריך שפר את חווית Fortnite שלך. הודע לי בסעיף התגובות למטה אם טיפים אלה נתנו לך את מה שאתה צריך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map