עשרת ערוצי YouTube הטובים ביותר למשחקים בשנת 2020

משחקי YouTube הפכו לחלק מהותי מתרבות האתר. זאת אומרת שאנחנו מבלים שעות של צפייה במה שאחרים צריכים לפרסם בערוץ שלהם בכל מה שקשור למשחקים, הדרכות וסקירות. חלקם מגיעים עם חוש הומור, ואילו אחרים הם עסק בהחלט. במדריך זה, אני אשפוך מעט אור על ערוצי המשחקים המובילים שבהם אתה בהחלט צריך לעקוב אם אתה במקרה גיימר. הנה הם.


ערוצי המשחקים הטובים ביותר ביוטיוב

ערוצי המשחקים הטובים ביותר ביוטיוב

ערוצי המשחקים הטובים ביותר ב- YouTube – תצוגה מהירה

קח סיבוב מהיר בערוצי המשחקים אותם נסקור בסקירה הבאה:

 • גיימינג (ערוץ היוטיוב הרשמי)
 • PewDiePie
 • Markiplier
 • ג’קספטיסייה
 • דורקי
 • VanossGaming
 • תיאורטיקני המשחק
 • UberHaxorNova
 • LazarBeam
 • DanTDM

משחקי YouTube + שילוב מושלם

המשחקים הפכו לחלק חשוב מאוד מחיינו. זה מוציא את כל הלחץ שיש לנו וזה כיף, פשוט. עם זאת, אם אתה אוהב אותי, אתה עלול למצוא את זה מתסכל כשאתה תקוע ברמה שהיא בלתי אפשרית לסיים בלי שום עזרה חיצונית.

קח אותי כדוגמה, ביליתי שעות בפוקימון שחור 2 ולא יכולתי למצוא היכן קייורם. זו רק דוגמא פשוטה, הרגשתי את הדחף לחזור ולשחק בסוניק R – משחק הילדות שלי. אבל אז לא ידעתי הרבה. כל מה שעשיתי אז הוא לבחור את סוניק ולהפעיל. היום, בעזרת כמה ערוצי משחקי יוטיוב, גיליתי שאפשר למעשה לאסוף את כל ה- Chaos Emeralds ולקבל את Super Sonic. אם אינך יודע, אין זה מביש לבקש עזרה. עכשיו השאלה האמיתית טמונה כאן, מה המצב ערוץ המשחקים הטוב ביותר ביוטיוב?

בכנות, קשה מאוד לענות על זה. זה לא בגלל מספר הערוצים שתגלו שם, אלא סוג התוכן שכל אחד מהם מציע. כל ערוץ נותן מענה לקהל אחר ובודק משחקים שונים. חלקם מנסים לכסות את כל הז’אנרים והם בסופו של דבר נשרפים בעוד חודש או חודשיים צמרות, וזה נובע מהתשישות העצומה של כיסוי תוכן שאולי לא חשוב לרובם.

חלק מהדפים האלה הם רק בשביל הכיף, ואילו אחרים פשוט נכנסים לנושאים. אני לא אשקר, תמצאו ערוצים המכסים את שני השטח בסרטון יחיד. אחד הערוצים הטובים ביותר של Dota 2 הולך לחבר אוסטרלי עליו אדבר בהמשך.

ערוצי יוטיוב מובילים – סקירה מלאה

בהתבסס על מה שלמדתי לאורך שנות המשחק שלי, ערוצי המשחקים האמינים יכולים להציע לך הרבה. בסקירה זו אסקור כמה מדפי המשחקים הטובים ביותר ב- YouTube. הניתוח אינו מבוסס על מנויים או על כמה צפיות הבחורים האלה זוכים. הכל תלוי באיכות התוכן שלהם, כמה זה עוזר לכם בחוויית המשחק שלכם והאם זה כיף לצפות או לא. כעת, גיימרים עמיתים אחרים, כדי “לרמה”, עיין בסקירה זו על ערוצי ה- Youtube הטובים ביותר למשחקים.

גיימינג (ערוץ היוטיוב הרשמי)

משחקים הוא העמוד הרשמי ב- YouTube המוקדש לכל הקשור למשחקים מקוונים וזרמים חיים. אתה ממש יכול למצוא כל מה שאתה צריך בדף הערוץ בין אם זה זרם חי שאתה מחפש או עבר משחקי אליפות. דף המשחקים

כפי שתוכלו לראות לעיל, לגיימינג 81 מיליון מנויים. הסיבה לכך היא שיש כל כך הרבה דברים לעשות בדף הערוץ. זרמים חיים הם די חשובים. דמיין את עצמך מחכה לאירוע ספורט שיתרחש, כן, זה אותו דבר כאן. אתה יכול לבחור את המשחק שלך ולהצטרף למשחקים שמתרחשים ברגע. אין ספק שאתה צריך למקד את זה לפי אזור הזמן שלך, אבל היי, אתה עדיין צריך לראות אותם.

תן לי לתת לך דוגמא, אם תבחר דוטה 2 מערוץ המשחקים תוכלו להזרים התאמות חיות לא משנה היכן הם. תסתכל על מה שתמצא.Dota 2 Streaming Live

זו רק דוגמא פשוטה למה שאתה באמת יכול לראות בערוץ. אתה יכול גם לצפות PUBG התאמות כמו גם אחד המשחקים הכי טובים שלי, Age of Empires.

PewDiePie

PewDiePie השפיע רבות על ענף המשחקים כאשר אנו מדברים על ערוצים ב- YouTube. הבחור בן 29 בלבד ויש לו יותר מ- 92 מיליון מנויים.

YouTuber השבדי הוא קומיקאי ופרשן גיימר הידוע בעיקר בזכות תוכנו בערוץ. פליקס ארוויד אולף Kjellberg הפך פופולרי מאוד הוא הפך להיות הנושא העיקרי בפרק “סאות ‘פארק” בו השמיע את עצמו. PewDiePie

פליקס השיק את הערוץ שלו בסקירת משחקים. כעת, הערוץ שלו התרחב לכמה ז’אנרים המכסים כל מיני תכנים המתרחשים באינטרנט. הוא אפילו פרסם וידיאו באורך שעה ושלושים דקות שהוא מנגן Fortnite (הוא ניצח לראשונה). אז אם אתה גיימר מושבע, YouTube של PewDiePie הוא חובה בשבילך. תבדוק את זה.

Markiplier

זה עשוי להיות האובססיה החדשה שלך ב- YouTube. Markiplierהסרטונים מצחיקים, סטירת סטירה מצחיקים, אך עדיין יכולים להיות רציניים לפעמים. הקולנוע הוא הכל בכל סרטון. אתה יכול ממש לומר שמארק אדוארד הוא מקצוען ומפקיד זמן רב בעבודתו לפני שהוא מגיש אותה למעריצים. יש לו 23.5 מיליון מנויים, וזה עניין גדול מאוד אם אתה מעלה YouTube. Markiplier

אתה יכול להקשיב לו מדבר כל היום. יש לו קול קליט מאוד והדברים שהוא עושה למען צדקה פשוט מחממים את הלב. שמתי לב שמארק מתמקד בסוגי האימה הרבה. כנראה שאתה צריך לבדוק את הביקורות שלו על Resident Evil 2, הן מצוינות. הוא גם משחק את GTA 5, Minecraft ו- Red Dead Redemption 2.

ג’קספטיסייה

סאן ויליאם מקלולין בן ה 27, מאירלנד, הפך לפופולארי לאחר ש- YouTuber PewDiePie המפורסם אחר הזכיר אותו באחד הסרטונים שלו.. העמוד שלו יש יותר מ- 21 מיליון מנויים.

מקלולין מכנה את עצמו “הפרשן הכי משחקי וידיאו ביוטיוב”. ובכן, על סמך הסרטונים שצפיתי בהם אני מסכים. הוא מנגן ומדבר באותו זמן, הו ויש הרבה נשבע. כנראה שאנשים מוצאים את זה מצחיק כשאתה מגיב ישירות למה שקורה “חי”, או במילים אחרות, להיות עצמך.

JackSepticEye

שון שיחק ובחן את הגרסה המחודשת של משחק הילדות החביב עלי, Spyro the Dragon. עוד ביום זה הייתה שנת הדרקון. עכשיו, ב- PS4, זה Spyro הצית מחדש. אתה באמת לא יכול לתת לאיש הזה יותר מדי קרדיט אם אתה לא בודק את הסרטונים שלו. נסה להם.

דורקי

דורקי הוא משחק מהנה בכיסוי סרטים, טלוויזיה, משחקי וידאו, קומיקס ועוד. אני לא רוצה להיות מוטה ולא אהיה, אבל הערוץ הזה כל כך מדהים. אין לך מושג כמה הם מצחיקים וכמה הם יכולים להיות יצירתיים על ידי הנפשה מחודשת של כל משחק שחשבת שידעת אז. לדוגמה, אתה צריך לראות איך הם מדמיינים מחדש כל משחק SEGA כולל סוניק כדי להפיק ממנו סיפור מקורי.

דורקי

כאשר סוניק מנסה למצוא עבודה או כשפוקימון פוגש את הצורות המבריקות שלהם, הכל מונפש בפרספקטיבה שלהם ועם בדיחות פנים מצחיקות שרק גיימרים יכולים להבין. אוקיי, אני שם לב שלדף שלהם אין מנויים רבים כמו הקודמים, אבל דף זה שווה את זמנך סמוך עלי. פשוט בדוק את ההערות של כל אחד מ -2.8 מיליון שיש להם בערוץ שלהם.

מורטל קומבט היה מועדף המעריצים במשך כל הדורות. זה היה על כל קונסולה בודדת ואפילו תמצא אותו על חדש יותר כולל פלייסטיישן 4. עם זאת, אם אתה רואה מה דורקלי עשה עם זה, אתה תאהב את המשחק עוד יותר. אני לא מתכוון לומר הרבה, אתה תצטרך לראות בעצמך.

 

VanossGaming

אוון פונג הוא אדם מצחיק המפרסם סרטונים בסגנון מונטאז ‘ביוטיוב שלו ושל יוצרים אחרים שמשחקים משחקי וידאו שונים. הוא וחבריו מצחיקים עד כדי גיחוך והם משעשעים לצפות בזמן שהם משחקים במשחקים ומספקים פרשנויות בו זמנית. אתה יכול לתאר אותם כקבוצה של חברים שמשעשעים לשחק יחד.

VanossGaming

אני באופן אישי צופה בסרטונים שלו והוא נראה שהוא בכלל לא מציג את עצמו. ובכן, לאף אחד לא אכפת איך הוא נראה כל עוד הוא טוב במה שהוא עושה. אתה יכול לשים לב שאוואן לא דוחף אף אחד מהם VanossGaming23 מיליון מנויים לחבב או להזמין אחרים, מה שהוא מקבל מתבסס אך ורק על התוכן שהוא מפרסם. אם תרשמו לערוץ שלו, תתייחסו אליכם בסרטוני משחק של משחקים שונים הכוללים Fortnite, Call of Duty, Uno ו- GTA.

תתאהב אוטומטית בהומור של סרטוני ה- Call of Duty. הזכיר לי את המשחק עם החברים שלי ואת כל התקופות הטובות שלנו ועכשיו הוא עבר למשחקי מחשב והסרטונים ממשיכים להשתפר..

תיאורטיקני המשחק

מתיו פטריק נולד ב- 15 בנובמבר 1986 במדינה, אוהיו. יוטיובר זה זכה להצלחתו באמצעות לימודי וידיאו על משחקים ופיתוח תיאוריות. הערוץ שלו מנתח משחקי וידאו במקום לשחק ולהעיר עליהם. הוא מסתמך על שימוש במקצועות אקדמיים כדי לספק חוויה חינוכית לצופים.

תיאורטיקני המשחק

הסרטונים ב תיאורטיקנים משחק מורכב ממנו מדבר על תמונות וסרטוני וידיאו אחרים. מלבד השימוש בראיות עובדות ובמחקר, MatPat מכניס הרבה הומור לסרטונים שלו, בדרך כלל מגזים בהומור שלו הרבה יותר ממה שהיה עושה בחיים האמיתיים. תוכלו למצוא סרטון שסביבו של פורטנית, אגדות איפקס, Assasin’s Creed, Pokemon ו- Sonic the Hedgehog.

בערוץ שלו יש מעל 11 מיליון עוקבים של מעריצי המשחק שאוהבים לדעת יותר ולהעמיק במשחקים שבמחזה. דמיין שיש לך נקודת מבט שונה על משהו אחר מלבד לזרוק פוקבול על עכבר חשמלי נע. מטוו ייקח אתכם למסע אחר בכל מה שקשור למשחקיות והסיבה האמיתית שמשהו מתרחש במשחק יחד עם צחקוק פה ושם מדי פעם..

UberHaxorNova

ג’יימס ריצ’רד וילסון הבן ידוע יותר באופן מקוון UberHaxorNova הוא פרשן, גיימר וקומיקאי אמריקאי ביוטיוב. הדגש על הקומיקאי הבחור מאוד מצחיק כשהוא סוקר משחק.

הסרטון האחרון שצפיתי בו היה כשהוא מנגן בפעם הראשונה את Megaman 11. אתם, אם אתם לא מכירים אותו, עליכם להתחיל עם הסרטון הזה מכיוון שתתאהבו בו מייד.

UberHaxorNova

אתה יכול לומר שהוא מאוד אדמה, מאוד מצחיק וכריזמטי. כיף לצפות בו. אישיותו המטורפת והפריקים החמודים שלו הם בהחלט שווים את המינוי. 

לג’יימס יש יותר משלושה מיליון מנויים בערוץ שלו. זה נובע בעיקר מהביקורות שלו על משחקים כמו Resident Evil 2, Megaman, Hitman 2, Spiderman ו- שדה קרב. הנה הסרטון שהביא אותי לאובססיביות בערוץ שלו.

 

LazarBeam

לנאן אקוט, ידוע יותר באינטרנט LazarBeam, הוא סרטון YouTuber אוסטרלי הידוע בעיקר בזכות הסרטונים Fortnite: Battle Royale שלו. מאמצי YouTube המוקדמים של LazarBeam לא היו קשורים כלל למשחקי וידאו. לא היה שום פרשנות על משחק שהוא שיחק.

העמוד שלו התחיל כשהתחיל לעשות סרטונים על המשחק הפופולרי, Madden. כעת, הוא בחר להרחיב את טווח ההגעה על ידי משחק כמה משחקים שונים. וזה לא צריך להיות מפתיע שאחד המשחקים שהוא בחר היה Fortnite. LazarBeam

ל- LazarBeam כמעט 10 מיליון מנויים. זה בעיקר בגלל שהוא התחיל לכסות יותר משחקי משחק כדי שהסרטונים שלו יוכלו להגיע לקהל גדול יותר. להלן כמה מהמשחקים שעטיפות LazarBeam בערוץ שלו:

 • החיים שלאחר המוות: המשחק
 • Call Of Duty: Black Ops 3: Zombies
 • פולאאוט 4
 • פורניטייט: קרב רויאל
 • ג’י טי איי 5
 • מאדן 16
 • NBA
 • הסימס 4
 • המחלקה
 • WWE
 • פוקימון גו
 • גשר פולי

DanTDM

דניאל רוברט מידלטון, הידוע באופן מקוון בשם DanTDM, היא אישיות יוטיוב בריטית וגיימרית מקצועית. הוא מכסה עשרות משחקים בערוץ שלו, אבל בעיקר Minecraft. יש לו יותר מ 21 מיליון מנויים והערוץ נרשם כאחד המובילים בבריטניה.

DanTDM

הדבר המעניין בעמוד של דן הוא שהוא מכסה כמה ז’אנרים וממקד בכל הגילאים. באמת אכפת לו מצופים שהם בעיקר ילדים. אין שום דבר שהוא אומר שיכול לגרום לילד להתנהג והוא לא נשבע הרבה אלא אם כן זה בסרטון שממוקד לגילאים מבוגרים. תוכלו למצוא סרטונים מעודכנים על Fornite, Let’s Go Pikachu, Spiderman, ועוד המון משחקים אחרים בקונסולות משחק שונות.

האם יש יותר?

תוכלו למצוא מאות YouTubers שיש להם ערוצי משחק משלהם. עם זאת, חלקם נאלצים להגביר את המשחק כדי להגיע למקומות הראשונים. לדוגמא, אחד הגיימרים האהובים עלי נקרא קיינטור. אני משחקת את דוטה כבר יותר מ -11 שנים מאז שקיימה דוטה 1 ומעולם לא התעניינתי לשחק עם Techies. אחרי שצפיתי בסרטונים של הבחור הזה, התאמנתי כל היום על סמך מה שהוא עושה במשחק. הוא מצחיק, אינטראקטיבי ומתקשר בצורה מדהימה עם שחקנים אחרים במשחק. סמוך עלי כשאני אומר לך, העמוד שלו שווה לבדוק. באשר ל- YouTubers אחרים, תוכלו למצוא את החביבות Rezendeevil, TheWillyrex ו- Vegetta777. החבר’ה האלה די טובים במה שהם עושים. עבור לדפים שלהם ותראה בעצמך.

מהם ערוצי המשחקים הטובים ביותר ב- YouTube? מחשבות אחרונות

YouTubers התפרנסו ממה שהם מפרסמים במדיה החברתית. גיימרים ניצלו את האתר כדי לפרסם פרשנויות משלהם או דרך משחקי המשחק שלהם. לא משנה אם אתם מכסים משחקים פופולריים כמו Dota 2, League of Legends, או Minecraft, אולי אפילו תכסו משחקי יריות כמו Call of Duty ו- Fortnite, כל העניין הוא שזה נותן לנו לצופים זמן נהדר וכמה תובנה גם כן. נתתי לך את ערוצי YouTube המובילים המוקדשים בהחלט לגיימרים, בדוק אותם ונהנה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map