חמשת הלקוחות הטובים ביותר של BitTorrent

אם היית רגיל להוריד כמויות גדולות של מדיה למכשיר שלך, כנראה ששמעת על זה או אפילו השתמשת בלקוח BitTorrent כדי לעשות זאת. הלקוח הוא בעצם פרוטוקול שיתוף קבצים המאפשר למשתמשים לשתף נתונים דרך האינטרנט. זו טכנולוגיה שקיימת מאז תחילת שנות האלפיים, והיא מאפשרת לאנשים להפיץ הרבה מאוד תוכן מאז. אחד היתרונות של שימוש בלקוח BitTorrent להורדת קבצים הוא בכך שאין הסתמכות על שרת מרכזי. היעדר שרת מרכזי פירושו כי אין איחורים עקב אימות, וזה הופך את הכל להרבה יותר מהיר.

חמשת הלקוחות הטובים ביותר של BitTorrent

חמשת הלקוחות הטובים ביותר של BitTorrent

כיצד לבחור את לקוח ה- BitTorrent הטוב ביותר

בחירה באיזה לקוח BitTorrent להשתמש עשויה להיות קשה במיוחד עבור משתמשים ראשונים מכיוון שרבים מהם קיימים בשוק. בסקירה זו אנו נבחן מספר מהפופולריות ביותר ונבחן את היתרונות והחסרונות שיש לכולם. אנו נבחן uTorrent, Transmission, Vuze, Deluge, Time Popcorn ו- qBitTorrent; מבחר מקיף למדי אם תשאלו אותי. אנו נעמיק במספר סוגיות משפטיות שלדעתנו לכל המשתמשים צריכים להיות בעלי רעיון, כמו גם כיצד לגרום ללקוחות לעבוד ברגע שתבחר לאיזה ספק להירשם..

אימה – השלכות משפטיות

הסוגיות המשפטיות המשפיעות על סיקור קשורות רבות לאופן השימוש של לקוחות BitTorrent, כמו גם לחוקיות התוכן המורד. מזל לרוב, יש מגוון רחב של תוכן בחינם להורדה משלל אתרי סיקור ברחבי האינטרנט.


סוג הדברים שתוכלו למצוא כוללים תוכנת קוד פתוח, ספרים וסרטים ברשות הרבים, תוכן ארכיוני והרבה יותר. הבעיה היא, שסוג התוכן שרוב האנשים היו רוצים, שוחזר באופן בלתי חוקי. אנו מדברים על חומר המוגן בזכויות יוצרים, כגון תוכניות טלוויזיה כמו האב או משחקי הכס.

אם התוכן שמוריד חוקי או לא חוקי תלוי במלואו. עם זאת, ממשלות רבות ברחבי העולם מנסות כמיטב יכולתן להרתיע ממישהו להוריד חומר פיראטי על ידי יישום חוקים שבהם יתפסו אולי תיאלץ להיפרד מהרבה כסף בקנסות, או אפילו לעמוד בפני תקופת מאסר בכלא..

למרות כל המגבלות הללו, עדיין תוכלו למצוא אנשים שימשיכו להוריד את קבצי המדיה שלהם בלי שום חשש להיתפס על ידי הממשלה. הם מסוגלים לעשות זאת מכיוון שהם מחוברים לרשת המאפשרת להם להצפין את חיבור האינטרנט שלהם, ולבצע את פעילותם באופן אנונימי. רשת זו היא במקרה רשת פרטית וירטואלית, הידועה גם בשם VPN. אם אתה מחפש ספק טוב אחד להתחיל איתו, אנו ממליצים ExpressVPN. להלן רשימה של ספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש לצורך הורדת סיקור אנונימי.

הורדת קבצים עם BitTorrent

ברגע שתשיג את זה, הורדת קבצים עם BitTorrent זה דבר שקל מאוד לעשות. השלב הראשון יהיה לחפש לקוח BitTorrent המתאים ביותר עבורך. הרשימה שניתנו בפגישה הבאה אמורה לתת לך מגוון טוב של אפשרויות לבחירה.

לאחר שבחרתם את הלקוח שלכם, השלב הבא יהיה להירשם לשירות VPN איכותי. זה אמור להיות כזה שלעולם לא יעבור במצב לא מקוון, כך שתוכלו להיות בטוחים בפרטיות והגנה בכל פעם שאתם מחוברים לאינטרנט.

בשלב הבא, כדי להתחיל בהורדה הראשונה שלנו, תצטרך לעבור לאתר סיקור. תוכלו לנסות אתר ציבורי כמו קיקאס טורנטס ומפרץ הפיראטים, או הפרטיים כמו What.cd או הפופקורן. אם זו הפעם הראשונה שלך, אנו ממליצים להתחיל עם האתרים הציבוריים מכיוון שהם מהירים יותר לשימוש, אך בהמשך תוכל ליהנות מהפרטיים מכיוון שהם הרבה יותר בטוחים.

לאחר כניסה לחיפוש, חפש סרט, תוכנית טלוויזיה או אלבום מוסיקה שתרצה להוריד ולחץ על קישור הטורנט / מגנט..

לבסוף, נשען ותנו לקישור להיפתח בלקוח הטורנט שלך. תקבלו כמה הנחיות המופיעות על המסך; עקוב אחריהם ותתחיל להוריד כמה שניות. ברגע שזה ייעשה תקבל הודעה המודיעה לך שההורדה הושלמה.

חמשת הלקוחות הטובים ביותר של BitTorrent

עכשיו כשיש לך מושג מה לעשות, בוא נעבור לחמישה מועדפים בענף שאתה עשוי לשקול כדי להתחיל:

1. qBittorrent

נתחיל את הרשימה שלנו עם לקוח שלדעתנו הוא הטוב ביותר שתוכלו להירשם אליו. ל- qBittorrent הרבה דברים הולכים לזה, והראשון ביניהם הוא שזה הקוד הפתוח. משמעות הדבר היא שכל אחד יכול לבצע שיפורים בקוד שלו. זה גם לא מגיע עם מודעות או תוכנות נדיבות, והוא בנוי עם פונקציונליות של לקוחות פופולריים כאחד, & מגוון רחב של תכונות שמעניינות את הרוב הגדול של המשתמשים שלה.

התכונות העומדות על כף המאזניים כוללות יצירת סיקור, מנוי RSS, גישה מרחוק, שאילתת סיקור, נגן מדיה משלו, חיפוש מובנה והורדת תוכן סלקטיבי. הלקוח עובד היטב עם מספר מכשירים & פלטפורמות כולל לינוקס, Windows ו- Mac OSX.

2. טורנט

כלקוח ה- BitTorrent המשומש ביותר מכולם, uTorrent היה נתון במספר שינויים במהלך השנים. זה כנראה עדיין הפופולרי ביותר, אבל זה לא בהכרח אומר שהוא הטוב ביותר. uTorrent זמין ב- Mac, Windows, Linux ואנדרואיד. בעוד uTorrent הוא בחינם, הוא כרגע מבוסס מודעות.

3. Vuze

Vuze נהג להחזיק את המקום הראשון בכל הנוגע ללקוחות BitTorrent, אך עם השנים, ספקי שירות טובים יותר הציעו הצעות מפתה יותר. & נראה שהם פשוט לא היו מספיק נלהבים להסתגל.

הסיבה הגדולה ביותר שמשתמשים מתלוננים על Vuze היא המודעות שהם מאפשרים לצוץ כשאתה במינוי הרגיל שלהם. הדרך היחידה להיפטר מהם הייתה לשדרג ל- Vuze Plus וזה עולה 28.90 יורו בשנה.

מבחינת השימושיות, היו לי הרבה משתמשים שמתלוננים על כך שהלקוח כבד במשאבים, וגם על כמות התוכנות המותקנות להתקן שנמצא בשימוש. התכונות המוצעות בהחלט בהחלט שוות מבט, עם דברים כמו ניהול מרחוק, הדמיות, נגן מדיה משולב, גילוי תוכן באמצעות תיאורים אוטומטיים כמו גם המרת קבצים בין מכשירים.

נקודת מכירה אחת ייחודית לגבי Vuze היא היכולת שלה לעבוד רק כאשר נוצר חיבור ה- VPN שלך. זה סוג של מתג להרוג מובנה שמאפשר לך להוריד רק את הדברים שלך דרך שירות מוצפן. ל- Vuze יש גרסאות התואמות ל- Android, Mac OSX, Windows ו- Linux.

4. הילוכים

הבא הוא Transmission, לקוח פופולרי נוסף שיש לו את אחד מממשקי המשתמש הטובים ביותר בשוק. השירות הוא גם בחינם וקוד פתוח, עם הצעה הכוללת תמיכה למהירות האינטרנט, עריכת גשש, גלובלית & מגבלות מהירות לטורנט, תמיכה בהרחבה וכן קידוד פרוטוקול BitTorrent.

השירות זמין למשתמשים הפועלים עם Linux, OSX, FreeBSD, Gentoo ו- Windows.

5. מבול

אם אתה מסתכל בגישה של עצמות חשופות ללקוח BitTorrent, Deluge עשוי להיות בדיוק בשבילך. לקוח זה קל ומשקל לשימוש, וגם אין בו הרבה מהפעמונים והשריקות שתמצאו עם חלופות רבות אחרות. צפו ליכולות החל מתמיכה בקישורי מגנטים, ניהול רשת מרחוק, תוספים זמינים לדברים כמו תמיכה ב- RSS ותאימות למכשירים מבוססי OSX, Linux FreeBSD ומערכות Windows..

6. זמן פופקורן

חובבי סרטים בוודאי יהנו משימוש בלקוח שיאפשר להם להזרים סרטונים בצורה של תכניות טלוויזיה וסרטים. התוכן המוזרם נאסף מאוסף גדול של אתרי סיקור, ועובדה זו בלבד הקשתה על רשויות אכיפת החוק להוריד אותו. היישום הוא קוד פתוח & זה מאפשר לך להזרים את הקובץ שלך בזמן שאתה מוריד אותו. זה יפעל בפלטפורמות Mac OSX, Linux, Android ו- Windows.

מסקנה על 5 הלקוחות הטובים ביותר של BitTorrent

כעת, לאחר שעברת את הבחירות המובילות שלנו עבור חמשת הלקוחות הטובים ביותר של BitTorrent, הגיע תורכם לבדוק את החמישה ולהחליט באיזו תשתמש כדי לבצע את הורדות הקבצים הגדולות שלכם. זכור לגייס שירות VPN אמין כמו ExpressVPN כדי לאבטח את ההורדות שלך, אינך מעוניין בהודעות על הפרת זכויות יוצרים מהספק שלך או מ- DMCA שימלאו את תיבת הדואר הנכנס שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me