החלופות הטובות ביותר לטורנירי קיקאס

פעם אתרי האינטרנט המובילים ביותר, Kickass Torrents, נעלמו לחלוטין במצב לא מקוון לאחר שממשלת ארה”ב תפסה את כל התחומים שלה. בעוד שטורנטרים היו רגילים לשקף אתרי KAT שצצים לאחר סגירת תחום, הפעם נשארנו להתמודד עם עצמנו. KAT, Kat.cr ואתרי מראה אחרים של KAT נלקחו גם הם במצב לא מקוון. כיוון שארטם ווולין, הבעלים של קיקאס טורנטס, עדיין נמצא בכלא ומחכה לדעת האם יואץ אותו לארצות הברית, הבעיה הזו לא תיעלם בקרוב. במאמר זה, אדון בחלופות הטובות ביותר של טורניר Kickass בהן תוכלו להשתמש.


הערה: גורו ה- VPN לא מסכים בשום דרך להשתמש במידע זה למטרות בלתי חוקיות. גורו ה- VPN אינו תומך בהפרה כלשהי של זכויות יוצרים ואינו מתכוון להפעיל פעילות בלתי חוקית.

אלטרנטיבות של Kickass Torrents

טורקי קיקאס – אסורים לכל החיים?

אימה – למה כדאי לשים לב

לפני שנתחיל לדבר על האלטרנטיבה השונה בה תוכלו להשתמש במקום KAT, עלינו לכסות כמה יסודות טורנינג.

ראשית, אימה בפני עצמה אינה חוקית. Torrenting משתמש בצורת העברת נתונים הנקראת שיתוף קבצים P2P. בצורה זו של שיתוף קבצים, מודל האינטרנט הלקוח / שרת הטיפוסי נזרק לטובת מודל שיתוף קבצים הרואה בכל המערכות ברשת כלקוח וגם שרת..

כמה דברים צריכים לקפוץ למוחכם כשאתם מתחילים להבין כיצד טורנטים עובדים:

 • כשאתה סוחף אתה מצטרף למעשה לרשת שיתוף P2P. המכשיר בו השתמשת יהפוך אוטומטית גם ללקוח וגם לשרת באותה רשת.
 • ה- IP הציבורי שלך, שניתן להשתמש בו כדי לאתר את המיקום הגאוגרפי שלך, יהיה גלוי למחשבים אחרים באותה רשת.
 • לא כל האתרים המרתקים מסננים את האפשרויות שהם מציגים למשתמש לתוכן לא חוקי. עליך לשים לב למה שאתה סוחב ולוודא שיש לך את הזכויות החוקיות לעשות זאת.
 • טורנטים הם דרך פופולרית מאוד עבור התוקפים להפיץ תוכנות זדוניות זדוניות. היזהר כשאתה בוחר איזה קובץ לסיקור וודא שהוא לא נגוע.
 • טורנטים משתפים מהר יותר ככל שאנשים מארחים אותו יותר במערכות שלהם. ככל שתמצאו זרעים רבים יותר על סיקור, ההורדה תהיה מהירה יותר.
 • ספק שירותי האינטרנט שלך עשוי להתחיל לנקר את הקשר שלך בגלל הרגליך הנובעים. כן, ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לעקוב אחר ההיסטוריה שלך.

האם קיקאס טורנטס למטה?

כן. קיקאס טורנטס מושבת רשמית. זה לא נראה כאילו עובדה זו תשתנה בקרוב. למעשה האתר כבר לא פעיל בשנתיים האחרונות.

בטוח לומר שלא נראה את זה הופך את החזרה.

האיש שעומד מאחורי כל זה, ארטם וולין, ישב בכלא בפולניה בשנתיים האחרונות, מחכה שיוסגר לארה”ב וינסה לדין:

 • ספירה אחת של קשר לביצוע הפרת זכויות יוצרים פליליות.
 • ספירה אחת של קשר לביצוע הלבנת הון.
 • שתי עבירות של הפרת זכויות יוצרים פליליות.

אם ויולין אכן יוסגר, יתכן שהוא יושב בכלא של עד 20 שנה (בגלל אישום הלבנת הון). אלה לא אישומים קלים להתמודד, וולין מתמודד קשה עם הקרבות המשפטיים שלו.

מסיבות אלה, אולי עדיף לחפש במקום אחר את כל צרכיך המגעים. המשך לקרוא כדי לגלות אילו אתרים פועלים כאלטרנטיבות נהדרות ל- Kickass Torrents.

אלטרנטיבות של Kickass Torrents

כל שעליך לעשות הוא לחפש את המילה “טורנט” ותמצא רשימת אפשרויות בלתי נגמרת לבחירה. עם זאת, לא תמיד בטוח ללחוץ על אתר אקראי כלשהו. מסיבה זו הנה רשימה של אתרי סיקור מומלצים שיעזרו לכם לכוון את הכיוון הנכון:

1. טורנירים ברשות הרבים

אתר זה ייתן לך גישה לאלף סרטי רשות הרבים המשתרעים על כל קטגוריות וז’אנרים. האתר עצמו מעט מיושן, אך הוא עדיין עובד מצוין עם כל לקוח BitTorrent. החלק הגדול הוא שתהיו בטוחים במאה אחוז שלא תפרו על חוקי זכויות היוצרים באתר זה המפחיד.

2. Vuze

Vuze הוא בראש ובראשונה לקוח BitTorrent, אך יש לו קטע ספציפי לטורנטים משפטיים. תוכל למצוא רשימה של אפשרויות סיבוב משפטיות בדף הוויקי שלה. הרשימה תעניק לכם אלפי אפשרויות סיקור לבחירה, והיא מכסה כל דבר, החל מהופעות ועד סיקור אקדמי.

3. לגיט טורנטים

להלן עוד אתר סיקור המארח רק סיקורים משפטיים. התפיסה היחידה היא שהיא לא עודכנה מאז 2014. למרות זאת, עדיין תוכלו למצוא מגוון של תוכן להורדה כמו משחקים, ספרים, תוכנה, סרטים ומוזיקה..

4. ארכיב האינטרנט

ארכיון האינטרנט, אולי המאגר הגדול ביותר של סיקור משפטי, מציע עשרות מיליוני אפשרויות סיקור ללא סיכון להפרת זכויות יוצרים. אתה יכול להשתמש כמעט בכל לקוח סיקור כדי להוריד את התוכן מהאתר. האתר עצמו ממליץ על מספר לקוחות, כולל ה- Vuze הנ”ל.

5. מפרץ הפיראטים

מפרץ הפיראטים אינו מתמודד עם אחד מהמתמודדים ל”אתר ההטלה המשומש ביותר “. אפשרות זו אכן נלקחת באופן לא מקוון מדי פעם, אך עד כה תמיד הצליחה לחזור. אתה יכול למצוא מבחר עצום של תוכן משפטי בחינם ב- TPB, אך היזהר במיוחד בחיפוש שלך. TPB ידוע לשמצה ביכולות הפיראטיות והבלתי חוקיות שלה.

6. 1337X

זהו אתר חדש יחסית שעלה בפופולריות לאחר שקיקאס טורנטס התנתקה. מאגר זה אינו נחשב כמאיים כמו KAT או TBP ועדיין אינו מציף את המשתמשים בו עם מודעות שמאל, ימין ומרכז..

7. BitLord

הנה אתר שאנו ממליצים עליו למשפחות המגעות בחוץ בגלל קובץ ה- “ללא תוכן למבוגרים בלבד”. אתה יכול גם סיקור זרם של הרבה מהתוכן ישירות מהאתר.

רשימת אתרים מפחידים שכדאי להימנע מהם:

באמצעות המחקר שלנו, מצאנו חוצה כמה אתרי סיקור פופולריים שמומלצים בתוכנה זדונית. הנה כמה מהאתרים שלדעתנו עליכם להימנע בכל מחיר:

  • BitLord
  • Extratorrent (extratorrent.cd)
  • גט-טורנט
  • BitTheif
  • טורנטז 2

הקפד לקרוא תמיד את ההערות לפני סיבוב קובץ, תגלה אם הקובץ פגום או לא אם אתה משתמש באתר שיש בו קהילה פעילה. כמו כן, תמיד יש תוכניות נגד תוכנות זדוניות הפועלות במחשב שלך לפני שתתחיל לסקור. לבסוף, הקפידו להימנע מתוכן “חם” חדש, מכיוון שלרוב אלה יש את המספר הגבוה ביותר של תוכנות זדוניות.

כיצד להגן על עצמך תוך כדי אימה

ישנן אפשרויות משפטיות רבות שתוכלו לפנות אליהם בעת סחיבת תוכן מהאינטרנט. עם זאת, רבים מהאנשים המשתמשים באתרי ה- KAT אינם עושים זאת מתוך כוונה זדונית. אתרים כמו KAT, TPB, BitLord ו- 1337X בודקים באופן פעיל את כל הטורנטים שלהם כדי לתפוס כל קובץ פגום. עם זאת, זה לא תמיד עובד. תוכנות זדוניות, במיוחד תוכנות ריגול, מסוכנות מאוד. אתה זקוק לסוג של הגנה בזמן סיבוב, ו- VPN זו האפשרות הטובה ביותר שלך.

VPNs יסתירו את ה- IP שלך, למעשה את תעודת הזהות הדיגיטלית שלך, בזמן שאתה מקוון. זה מונע מכל תוקף לפרוץ לחיבור שלך ולהשתמש במערכת שלך בהתקפת בוט. זה גם מסתיר את התנועה שלך מהספק שלך, מה שאומר שהם לא יוכלו לראות שאתה מסתובב. במילים אחרות, ספק שירותי האינטרנט שלך לא יצליח להצער את הקשר שלך, לחסום אותך מכניסה לאתרים או לרגל אחרי התקשורת שלך באינטרנט..

אנו ממליצים להשתמש ב- ExpressVPN כספק שירותי VPN שלך. ל- ExpressVPN מדיניות פרטיות שקופה שהיא הצפנת משתמשים, הצפנות בדרגה צבאית, הפרוטוקולים האחרונים של VPN, ומעל 2000 שרתי להתחברות אליהם. אתה יכול לנסות את השירות באמצעות מדיניות ההחזר הכספית שלהם למשך 30 יום, ללא שאלות. אם זה לא השירות שאתה מחפש, הנה רשימה של ה- VPN המובילים לטורנטים:

חלופות של KickAss Torrents – מסקנה

ברצוני לסיים את הבלוג הזה ולהזכיר לקוראים כי סיבוב לא בהכרח אומר לעסוק בהורדות לא חוקיות. באופן דומה, VPN הוא בעיקר גם אבטחת סייבר. עם זאת מה שתחליט לעשות עם זה סיכון שאתה לוקח. אנו ב- Guru VPN בשום דרך לא מקדמים את השימוש במידע זה לצורך פעילות זדונית או בלתי חוקית.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map