האם uTorrent חוקי ובטוח לשימוש?

האם uTorrent חוקי? האם uTorrent בטוח לשימוש בארה”ב, בריטניה, קנדה או אוסטרליה? טרנינג הוא נושא שנוי במחלוקת שמעסיק כל כך הרבה זמן את מוחם של משתמשי האינטרנט. פיתויים שמציעה תוכנת טורנט הם אינסופיים, והמשתמשים מודעים לתכני הפרימיום שהם יכולים לשים עליהם בחינם באמצעות סיבוב. יש הרבה אפליקציות ולקוחות אינטרנט שפותחו כדי להקל על סיבוב. יהיה זה חכם שאנשים ישארו בצד הבטוח ויורידו רק חומר משפטי, אך כולנו יודעים שזה לא המקרה עם בני אדם. אנשים רוצים את מה שהם לא יכולים לקבל, ותוכן מוגבל נמצא בראש הדברים האלה. בכל מקרה אתה מתכוון לסבול, אז למה לא לעשות זאת בבטחה ולהקטין את הסיכונים שתגלוש לקרבות משפטיים? החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול להשתמש ב- VPN עם כל אחד מהמחשבים האישיים הבאים, Mac, Android, iOS, iPhones ו- iPad. המשך לקרוא כדי לגלות כמה אתה יכול להיות בטוח אם אתה משתמש ב- VPN עם Utorrent.  

האם uTorrent חוקי ובטוח לשימוש?

האם uTorrent חוקי ובטוח לשימוש?

מה זה uTorrent?

זו תוכנה שפותחה על ידי BitTorrent לצורך הורדת קבצים כבדים. uTorrent היא יותר אפליקציית שיתוף קבצים של peer-to-peer (P2P) הזמינה במחשבים אישיים, Mac ו- Android. זה מאפשר למשתמשים לשתף קבצים גדולים. ישנן שתי גרסאות uTorrent: חינמיות ופרמיות. גרסת הפרימיום בעצם זהה אך ללא מודעות. 

האם uTorrent בטוח ומשפטי?

uTorrent כשלעצמו הוא בטוח בהתאם לאופן בו אתם בוחרים להשתמש בו. יש להחליף את השאלה אם uTorrent חוקי או לא, במה שנחשב כבלתי חוקי ב- uTorrent? uTorrent היא תוכנה המציגה למשתמשים שלה את האפשרויות לבצע את הבחירות שלהם בכל הקשור להורדה. קח בחשבון שכל פעילויותיך הקשורות לסיקור נרשמות ונשמרות על ידי לקוח uTorrent שאתה מתמודד איתו. לפיכך, הופכת את כל הנתונים שלך לרגישים למעקב, הפרה והפרה.


משפטי או לא חוקי?

הבנת ההבדל בין הורדה חוקית ללא חוקית היא המפתח להימנעות מהשאלה החוזרת מדי על כך האם uTorrent חוקי או לא. מה שהועלה על ידי הבעלים בהסכמתו והופך לזמין ב- uTorrent בחינם הוא חוקי. מה שניתן להוריד ללא אישור הבעלים ואשר בדרך כלל דורש כסף בתמורה אינו. אם המשתמש מוריד במגבלות החוקיות המותרות, אין לו מה לדאוג, עם זאת, אם הוא / היא יבחר להוריד חומר המוגן בזכויות יוצרים, הוא עלול להיתקל בבעיה משפטית כלשהי. הבעלים יכול לגלות מלקוחות uTorrent מה עשית כיוון שהם מחזיקים ביומנים על פעילויות הטרנינג שלך.

השתמש ב- VPN עם uTorrent

באמצעות VPN אתה יכול להוריד, לזרוע ולהעלות קבצי סיקור על ידי מיסוך זהותך. VPN היא רשת פרטית וירטואלית, המאפשרת לגלוש באינטרנט באופן אנונימי, הכולל הורדה והעלאה של קבצי סיקור. כשאתה משתמש ב- uTorrent עם VPN, לא ספקי שירותי אינטרנט וגם טרולי זכויות יוצרים לא יוכלו לדעת את זהותך או מה אתה עושה.

 1. בחר ספק שירותי VPN מאלו שהצענו בטבלה שלהלן.
 2. הירשם ל- VPN.
 3. הורד והתקן את תוכנת ה- VPN.
 4. התחבר לאחד מהשרתים של מדינה בה זה חוקי לבצע פעילויות הקשורות לביקורת.
 5. עם כתובת IP שונה, אין מצב ש- ISP או טרולי זכויות היוצרים יגלו מי אתה ומה עשית.

איזה VPN הכי טוב?

כמה שקל להגדיר VPN, למצוא אמין זה לא. לא כל ספקי שירותי ה- VPN מעניקים לך את האפשרות להשתמש ב- VPN שלהם לצורך סיקור. ישנן תכונות רבות שעליכם לקחת בחשבון לפני רכישת ספק שירות VPN. עליכם להתמקד בדברים הבאים:

 1. מגבלת רוחב הפס: עליך לוודא את מגבלת הנתונים שהם מציעים, כלומר כמה נתונים אתה רשאי להשתמש בהורדות.
 2. אבטחה: VPN טוב מסוגל לשמור על וירוסים וגם תוכנות זדוניות על כנה.
 3. מהירות: הורדת ושיתוף קבצים הם כבר נוהגים זמן רב, ומכאן לפנות ל- VPN כדי לעזור להאיץ את תהליכי ההעברה..
 4. מדיניות רישום: אסור לספק ספק VPN בטוח לשמור רישומי תנועה, הכוללים: את הקבצים שאתה מוריד, האתרים שבהם אתה מבקר והאפליקציות בהן אתה משתמש..
 5. תמיכת P2P: בחר VPN התומך ברשת P2P.

VPNs הטובים ביותר לטורנט

פרסמנו בעבר סקירה מפורטת של ה- VPN הטוב ביותר בו תוכלו להשתמש עם uTorrent. להלן תוכלו למצוא סיכום של שלושת ספקי שירותי ה- VPN המובילים שמשתמשים פונים אליהם בדרך כלל בעת סיבוב.

 1. ExpressVPN מאפשרת למשתמשים להסתעף ותומכת ברשתות שיתוף קבצים של P2P. והכי חשוב שהם לא שומרים על יומני נתוני המשתמשים שלהם, והם מסתווים את כתובת ה- IP שלך והופכת את הפעילויות המקוונות שלך לא חשובות מכיוון ש- ISP לעולם לא יגלה שזה אתה או מה אתה צריך לעשות.
 2. NordVPN הוא מושלם עבור משתמשי שירותי סיקור כבדים ומשירותי P2P. הם פועלים עם קידוד AES של 256 סיביות ולא מבטיחים שום רישום של הנתונים האישיים והתנועה האישיים של המשתמשים. NordVPN מציע רוחב פס בלתי מוגבל ומהירויות טובות.
 3. רוחב פס בלתי מוגבל, הצפנה של 256 סיביות ופרוטוקולי תמיכה כמו L2TP מהווים את ה- VPN האידיאלי לסיבוב. IPVanish אין מדיניות ללא כניסה ומספקת אנונימיות למשתמשים שלה. עם IPVanish, לא רק שמאפשר סיקור, זה מעודד באופן בוטה.

 האם uTorrent חוקי ובטוח לשימוש – הוספה

אם אתה גר בארצות הברית, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, ומדינות אחרות באירופה, ייתכן שיהיה קשה להשתמש ב- uTorrent לצורך פעילויות סוערות. על פי התיקון האחרון בחוק הפיראטיות ברחבי העולם, זריעה והעלבת חומר המוגן בזכויות יוצרים ללא אישור הבעלים אינה חוקית. אין צורך להתמודד עם סוגיות משפטיות כמו קבלת מכתבי הודעה ואיומי עונש בעת ההרשמה ל- VPN יכול להבטיח לך מעבר בטוח מכל הבעיות האלה. הודע לנו בקטע ההערות שלמטה איזה VPN לדעתך הוא הטוב ביותר לסיבוב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me