כיצד להוריד טורנטים באופן אנונימי עם VPN

כיצד להוריד טורנטים באופן אנונימי? מתי הורדת או העלאת סיקור, יש אחד גדול נושא פרטיות אתה צריך להיות מודאג. שניהם בעלי זכויות יוצרים ושלך ספק שירותי אינטרנט מסוגלים לעקוב אחר פעילותך המגעת. בתקופה האחרונה, רבים משתפי קבצים ברחבי אירופה איימו בתביעות אלא אם כן ישלמו דמי יישוב עצומים. לכן חשוב ביותר שתגן על שלך פרטיות מקוונת ו הורד סיבובים בצורה מאובטחת. במדריך עזרה זה, אספק לך מידע על האופן בו אתה יכול הסתר את זהותך המקוונת ו קבצי מבול זרע או עלוקה באופן אנונימי באמצעות VPN. אך ראשית, כיצד למעשה “טרולי זכויות היוצרים” הללו עקוב אחר פעילות ההורדה שלך לסיקור?


הורד טורנטים בצורה מאובטחת ואנונימית עם VPN

הורד טורנטים באופן אנונימי עם VPN

כיצד יכולים בעלי זכויות היוצרים ‘לתפוס’ אותך עבור ‘פיראט’ – הורד Torrents בצורה מאובטחת

ישנן מספר שיטות שבעלי זכויות היוצרים יכולים להשתמש בהן עקוב אחר ההורדות שלך ובכך לתפוס אותך להורדה. להלן, פירטתי את הטכניקות הנפוצות ביותר בהן משתמשים חברות כדי לאתר מי הוריד מה.

 • רישום תנועה: כשאתה מוריד או מעלה קבצים מאתרי אירוח או מאתר אירוח, כתובת ה- IP שלך נרשמת. בעוד שרוב אתרי אירוח אלה מציינים בבירור שהם ‘אינם אחראים לקבצים שהועלו על ידי משתמשים’ ב- EULA שלהם, בעלי זכויות היוצרים עשויים ללחוץ עליהם לחשוף מידע על משתמשים.
 • סיר הדבש-טורנט: בעל תוכן עשוי להשתמש בשתי גישות כאן. הם מעלים את קבצי הסיקור עצמם או מורידים את אותם הקבצים שאתה מוריד. בעת הורדה או העלאה של טורנטים, כל האחרים שמכביקים או זורעים את אותו הקובץ, כולל בעלי זכויות יוצרים, יכולים לראות את כתובת ה- IP הציבורית שלך..
 • רשת הרעלת P2P: P2P מייצג עמית לעמית. זוהי טכניקה בה נעשה שימוש BitTorrent, Limewire, ו נפסטר מה שיאפשר למשתמשים להעביר ישירות קבצים אחד לשני ללא צורך בשרת מרכזי. כשאתה משתף באמצעות P2P, כתובת ה- IP שלך משויכת לקובץ שאתה מעלה. לאחר מכן בעלי זכויות יוצרים יכולים לבקש מ- ISP שלך את המיקום הפיזי שלך על סמך כתובת ה- IP שלך.

כיצד להוריד טורנטים בצורה מאובטחת? השג אנונימיות עם VPN

למרבה הצער, יותר ויותר ספקי שירותי אינטרנט עוברים תחת לחץ מצד בעלי זכויות. לאחרונה, ספק שירותי שוודי בשם TeliaSonera, העביר מידע שקשור לכמה מכתובות ה- IP שלהם לבעלי זכויות היוצרים. נטען כי כתובות IP אלה היו מעורבות בשיתוף קבצים לא חוקי. כאשר ספק האינטרנט שלך מתחיל לחשוף את המידע שלך בלי להילחם הרבה, אתה צריך להתחיל לדאוג.

אז איך אתה הגן על האנונימיות שלך באינטרנט ולשמור על פעילות הגלישה באינטרנט לעצמך? התשובה היא VPN. VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. זה מאפשר לך מצפין את כל התנועה שלך על ידי העברתו דרך א מנהרה פרטית מאובטחת. זה אומר ש לא בעל זכויות היוצרים, ספק שירותי האינטרנט שלך או האקרים אינם יכולים לצותת על מה שאתה עושה באינטרנט. כתובת ה- IP האמיתית שלך תוסתר בכל עת. כדי הורד טורנטים באופן אנונימי, בצע את הצעדים הבאים:

 1. ראשית, הירשם לספק שירות VPN התומך בפרוטוקול P2P. ExpressVPN הוא דוגמה טובה.
 2. לאחר שיצרת את חשבון ה- VPN שלך, הגיע הזמן להוריד ולהתקין את אפליקציית ה- VPN באותו מכשיר שברצונך להוריד אליו קבצי טורנט.
 3. הפעל את אפליקציית ה- VPN שזה עתה התקנת והיכנס אליו באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
 4. בשלב הבא, התחבר לשרת VPN. לרוב, ככל ששרת ה- VPN קרוב יותר למיקום האמיתי שלכם, כך המהירות שלכם תהיה מהירה יותר.
 5. המתן מספר שניות עד ליצירת חיבור ה- VPN.
 6. כעת כתובת ה- IP האמיתית שלך מוסתרת לחלוטין. נראה שאתה מחובר לאינטרנט דרך כתובת ה- IP של שרת VPN.
 7. לבסוף, הורידו את הקבצים הרצויים לכם בעילום שם.

הורד טורנטים באופן אנונימי – בחירת ספק VPN

לפני שתירשם עם ספק VPN, עם זאת, יש קומץ נושאים שעליך להיות מודע אליהם. ראשית כל, חיבור לשרת VPN פירושו שכל התעבורה שלך תנותב. זה ישפיע במידה מסוימת על מהירות האינטרנט שלך. אצל ספקי VPN אמינים, מהירות האינטרנט שלך יורדת רק בסביבות 10%. שנית, בחר ספק VPN שאינו כופה להוריד / להעלות גבולות. והכי חשוב, וודא שספק ה- VPN שאתה בוחר לא שומר יומני על פעילות הגלישה שלך.

לאחר שניסיתי הרבה ספקי VPN, התרשמתי ביותר ExpressVPN. הם שומרים על אפס יומני של פעילות הגלישה שלי ויש להם שרתי VPN ביותר מ- 87 מדינות. אמנם יש כמה VPNs בחינם, אך לעולם לא הייתי ממליץ להשתמש בהם. הם מאטים קשות את מהירות האינטרנט שלך ובמקרים מסוימים אין כל ערובה לכך שהם לא ישמרו יומני פעילותך המקוונת. להלן רשימת התוכן שלי ספקי ה- VPN הטובים ביותר לסיבוב אנונימי.

Usenet – אלטרנטיבה לסיבוב בטוח

BitTorrent היא הצורה המפורסמת ביותר של שיתוף קבצים באינטרנט, אך היא בהחלט לא היחידה. הרבה לפני שטף זרמים עלה על פני השטח, Usenet הומצא. ניתן להשתמש גם ב- Usenet הורד מוסיקה, וידאו, תוכנה ומשחקים באופן מקוון. עם זאת, ישנם הבדלים גדולים בין BitTorrent ו- Usenet.

 • באמצעות Usenet, אינך צריך להפיץ את הקובץ שאתה מוריד. לכן, שלך כתובת IP ציבורית אינה חשופה כמו במקרה של סיקור.
 • Usenet משתמשת SSL (שכבת שקע מאובטחת) ל – להצפין הנתונים שנשלחים מהמחשב שלך או ממנו.
 • באמצעות Usenet, אתה מוריד ישירות משרת Usenet. לפיכך, אתה יכול להשתמש ברוחב הפס המלא של ספק האינטרנט שלך.

להלן רשימה של ספקי Usenet המובילים. גם אם אינך שוקל לעבור מ- BitTorrent, ספקי Usenet אלו שווה לבדוק את המטרה הבלעדית לקבל רעיון טוב יותר..

קישור RankProvider
ספקי ביקורים
תקופת ניסיון חינם למשך 14 יום
2ספקי ביקורים
חינם 30 גיגהייט לשבועיים
3ספקי ביקורים
ניסיון חינם
4ספקי ביקורים
ניסיון חינם
5ספקי ביקורים

הורדת טורנטים בצורה מאובטחת, בטוחה ואנונימית באמצעות VPN

סוכנויות נגד פירטיות ומשרדי עורכי דין מסתננים נחילי BitTorrent בקצב הולך וגובר. אין ספק כי בעלי זכויות יוצרים כמו Crystalis Entertainment ימשיכו ללחוץ יותר ויותר ספקי האינטרנט חושפים מידע הקשור למשתמשים שלהם. כדי להישאר בצד הבטוח, בין אם אתה מוריד סיקורים או לא, השתמש VPN. אחרי הכל, זו הדרך הכי מהימנה לשמור על זהותך מוסתרת מאותן עיניים חטטניות.

*הצהרה: מדריך זה מיועד למטרות חינוכיות בלבד. בשום דרך הבעלים של בלוג זה לא מתיר שום סוג של פירטיות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me