כיצד להתקין VPN על הנתב – הדרך הקלה

כיצד להגדיר חיבור VPN בנתב שלי? זו שאלה שאנחנו נשאלים הרבה כאן בגורו VPN. התקנת VPN במערכת Windows, Mac, Android או iOS היא קלה יחסית בזכות אפליקציות VPN ייעודיות. עם זאת, במכשירים רבים אין לקוח VPN. לכן תצטרך להתקין VPN על הנתב שלך במקום זאת. ככה, כל מכשיר המחובר לנתב ההוא ישתף את חיבור ה- VPN שלו. זה כולל את ה- PS4, Xbox One, הטלוויזיה החכמה, Apple TV, Roku ו- Amazon Fire TV Stick. במדריך ‘כיצד להתקין VPN בנתב’ להלן, תוכל למצוא הוראות מפורטות כיצד להתקין חיבור VPN לנתב שלך..

כיצד להתקין VPN על הנתב - הדרך הקלה

כיצד להתקין VPN על הנתב – הדרך הקלה

ה- VPN הטוב ביותר לנתבים

לפני שתתחיל להגדיר חיבור VPN בנתב שלך, עליך להירשם תחילה עם ספק שירות VPN. שירותי VPN פרמיום אמינים יחזירו אותך בסביבות 8 עד 10 $ לחודש, אך ההשקעה שווה את הכסף שלך. סקרנו לא מעט VPNs במהלך השנים. להלן ספקי ה- VPN המובילים לנתבים החל משנת 2017. לכל VPNs להלן שירות לקוחות מעולה אשר חיוני בעת הגדרת VPN בנתב שלך. המשמעות היא שתמיד יש יד עוזרת שמוכנה לסייע לך באופן מיידי למקרה שתיתקל בבעיות כלשהן במהלך תהליך ההתקנה.

כיצד להתקין VPN על הנתב – שלב אחר שלב

שלב ראשון – התקן DD-WRT

ראשית כל, אתה צריך לדעת שלא כל הנתבים הם כאלה תואם VPN. אם ברשותך מודם של ספק שירותי אינטרנט, אתה בטח לא יכול להתקין עליו VPN. אם הנתב הנוכחי שלך אינו מוכן ל- VPN, אתה יכול לרכוש נתב תואם VPN ואז לחבר את הנתב המשני לנתב הנוכחי שלך. כל שעליך לעשות הוא לחבר את יציאת ה- WAN של נתב ה- VPN (יציאת אינטרנט) ליציאת LAN של הנתב הנוכחי שלך באמצעות כבל Ethernet. התבונן באיור שלהלן. הנתב 2 במקרה זה יהיה הנתב המותאם ל- VPN שלך בעוד הנתב 1 הוא המודם שלך.

חיבור שני נתבים באמצעות כבל אתרנט

חיבור שני נתבים באמצעות כבל אתרנט

לאחר שחיברת את שני הנתבים כמוצג בתמונה למעלה, הנתב השני ישתף בחיבור האינטרנט של הנתב הראשון. עכשיו אתה יכול להתקין DD-WRT על הנתב השני ובהמשך להגדיר עליו חיבור VPN. הנה רשימה של נתבים VPN הפופולריים ביותר. זכור כי התקנת VPN כרוכה בכך מהבהב את הנתב שלך עם DD-WRT. אז, היזהר במיוחד.

 • אסוס
 • בלקין
 • באפלו
 • סיסקו
 • D-Link
 • TP-Link
 • קישורים
 • מיקרוטיק
 • נטגיר

תוכל למצוא את הרשימה המלאה של הנתבים התואמים DD-WRT יחד עם מספר הדגם שלהם כאן. לאחר סיום זה, תוכלו להתחיל עם ה- התקנת DD-WRT באמצעות זה להנחות.

שלב שני – התקן את לקוח VPN על הנתב שלך

בהנחה שנרשמתם אליו ExpressVPN, תקבל דוא”ל ברוך הכולל את הרישיונות הדרושים. לאחר שתלחץ על קישור זה, בצע את הצעדים הבאים ל הגדר לקוח VPN בנתב שלך. אם אתה משתמש בשירות VPN אחר, ההוראות הנחוצות זהות כמעט גם כן.

 1. היכנס לחשבון ExpressVPN שלך ובחר ‘הגדרת ExpressVPN’.
 2. בחר ‘תצורה ידנית’ ואז בחר ‘OpenVPN’.
 3. הורד את קובץ ‘.ovpn’ למחשב האישי שלך או למחשב Mac.
 4. כעת, פתח את תצורת הנתב שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי הקלדת כתובת ה- IP של הנתב שלך בסרגל הכתובות של הדפדפן. לרוב הנתבים יש 192.168.0.1, 192.168.1.1 או 192.168.1.254 ככתובת ה- IP שלהם.
 5. מלוח הבקרה של DD-WRT, בחר ‘שירותים’ ואז ‘VPN’..
 6. הקפד לאפשר אפשרות ‘התחל את לקוח OpenVPN’. 
  1. עכשיו, עליך להזין את ‘IP של שרת / שם’‘נמל’, מפתח Auth TLSCA Cert, Certified Client Public, ו מפתח לקוח פרטי.
  2. לשניהם IP / שם השרת ו נמל, פתח את ה .להגדיר ovpn קובץ שהורדת קודם באמצעות עורך טקסטים.
  3. מקובץ ה- .ovpn העתק את הטקסט בין ו . לאחר מכן הדבק אותו בשדה TLS Auth Key.
  4. עבור אישור CA, העתק את הטקסט בין  ו   ולהדביק אותו ב אישור CA שדה.
  5. העתק את הטקסט בין ו ולהדביק אותו ב אישור לקוח ציבורי שדה.
  6. לבסוף, העתק את הטקסט בין ו ולהדביק פנימה לקוח פרטי שדה.
 7. לחץ על להציל, ואז לחץ החל הגדרות כדי להתחיל את החיבור ל- VPN.
 8. כעת, לחץ על סטטוס > OpenVPN.  אם הגדרת נכון את לקוח VPN בנתב DD-WRT שלך, אתה אמור לראות את המצב ‘הצלחה מחוברת’..

כיצד להתקין VPN על הנתב שלך

התקנת VPN בנתב DD-WRT או עגבניות יכולה להיות משימה שקטה. עם זאת, אם תעקוב אחר ההוראות בקפידה, כל התהליך צריך להימשך פחות מ- 15 דקות. בסופו של דבר, כל המכשירים שלך יוכלו ליהנות מחיבור VPN. המשמעות היא שתעבורת האינטרנט שלך תהיה מוצפנת בצורה מאובטחת. תוכל גם להיפרד לשלום מכל מגבלות גאוגרפיות שיוטלו על שירותי הסטרימינג המועדפים עליך, כולל Netflix, HBO GO, Hulu, BBC iPlayer, Hotstar ורבים אחרים..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me