כיצד להתקין VPN בנתב NetDuma שלך

יש לך נתב NetDuma? מדוע לא לתת לפונקציונליות שלה דחיפה אנרגטית על ידי התקנת לקוח VPN על הנתב? עם VPN, הנתב שלך יוכל להרחיב את האבטחה של ה- VPN לכל המכשירים המחוברים, לאפשר לכל מכשיר לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי ולהצפין את כל הנתונים שלך ללא קשר לסוג / גודל. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להתקין VPN בנתב NetDuma – –, צעד אחר צעד.


כיצד להתקין VPN על נתב NetDuma

כיצד להתקין VPN על נתב NetDuma

מדוע הגדרת VPN בנתב NetDuma שלך

כדי להבין מדוע VPN ייתן לנתב שלך בעיטה נוספת, עליכם להבין מה VPN עושה.

VPN הוא קיצור של רשת פרטית וירטואלית. VPN הוא פשוט כלי אבטחת סייבר שעובד על הבטחת הפרטיות, האבטחה והאנונימיות שלך באופן מקוון. VPNs מנתבים מחדש את התנועה שלך דרך מנהרה מאובטחת ופרטית באמצעות שרתים משלהם. לאחר מכן הם מצפינים את כל הנתונים שלך כך שאיש לא יוכל לגשת אליהם. במילים אחרות, אף אחד לא יוכל לגנוב את המידע שלך או לפקח על מה שאתה עושה באופן מקוון אם אתה משתמש ב- VPN.

כשאתה מתקין את ה- VPN בנתב NetDuma שלך, אתה מרחיב את כל הפונקציות הללו לכל המכשירים המחוברים שלך. כל מכשיר שמשתמש בחיבור האינטרנט שלך יכוסה באופן אוטומטי על ידי ה- VPN, והוא אפילו לא יחשב למגבלת המכשיר שהוקצה לך. תוכל אפילו להשתמש ביכולות זיוף ה- IP של VPN כדי לבטל חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי בכל המכשירים שלך, אפילו קונסולות משחק וטלוויזיות חכמות..

ה- VPN הטוב ביותר לנתב NetDuma שלך

אנו ממליצים להשתמש ב- ExpressVPN כ- VPN של NetDuma שלך. ExpressVPN תומך בפרוטוקולי OpenVPN וגם ב- L2TP / IPsec וניתן להגדיר אותם בקלות על ריבוי נתבים. זה תומך במיוחד בהתקנות בנתבים של NetDuma. אתה יכול ליהנות ממדיניות הפרטיות הידידותית למשתמש שלה ומשרתי 2000+ יותר למשך 30 יום לפני שאתה מתחייב אמיתי עם מדיניות ההחזר הכספית שלהם למשך 30 יום, ללא שאלות.

אם ExpressVPN אינו ספק השירות שאתה רוצה לעבוד איתו, אחד מאותם ספקי VPN מהשורה הראשונה יעבוד:

כיצד להתקין VPN ב- NetDumaRouter – מדריך צעד אחר צעד

כדי להתקין VPN בנתב NetDuma שלך, עליך לוודא שה- VPN בו אתה משתמש תומך בפרוטוקולי OpenVPN. במדריך זה אעבוד עם ExpressVPN ואראה לך כיצד להתקין אותו בנתב NetDuma R1 (v 1.03.6g). אם אתה עובד עם VPN אחר או מודל NetDuma אחר, מדריך זה עדיין יכול להראות לך את התהליך שאתה צריך לבצע:

הורד קבצי תצורת VPN

 1. עבור לדוא”ל קבלת הפנים שקיבלת כשנרשמת ל- VPN. לחץ על הקישור בדוא”ל כדי לעבור לחשבונך.
 2. היכנס ולחץ על הגדר על מכשירים נוספים.
 3. לחץ על תצורה ידנית משמאל למסך. בחר את OpenVPN לשונית בצד ימין. הנה תראה את שלך שם משתמש סיסמא, ורשימה של קבצי תצורה של OpenVPN.
 4. שמור מידע זה (בחר שרת להתחבר אליו ושמור את הכתובת שלו.)
 5. פתח את ה OpenVPN קובץ באמצעות עורך טקסט. הפנקס יעבוד.

קבע את התצורה של נתב NetDuma

 1. היכנס לנתב NetDuma שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי הזנת ה- IP של הנתב (בדרך כלל 192.168.88.1) בסרגל הכתובות של הדפדפן.
 2. לחץ על VPN בלוח הבקרה.
 3. בחר את המכשירים שברצונך לכסות על ידי ה- VPN. לחץ על להכין.
 4. תופנה אל ה- הגדרות חיבורי VPN מתקדמות.
 5. עבור אל קובץ תצורת OpenVPN פתחת קודם. העתק את הטקסט כולו.העתק טקסט
 6. הדבק את הטקסט בתיבה הגדר תיבה. הסר טקסט נוסף (יתירות או קוד נוסף לאחר סיום האישור) ).
 7. תראה את המילה “מחובר” מופיעים בתיבה ירוקה מעל יומן ה- VPN.
 8. כדי להתנתק, בטל את הסימון אפשר ולחץ להגיש מועמדות.

הוסף או הסר התקן מ- VPN

אם אתה רוצה להוסיף או להסיר מכשיר מהרשימה שמכוסה ה- VPN, כל שעליך לעשות הוא חשבון או בטל את הסימון התיבה שליד שם המכשיר בלוח הבקרה של הנתב שלך.

התקן VPN בנתב NetDuma שלך – מחשבות סופיות

זה כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתקין לקוח VPN בנתב NetDuma שלך. הקפד לבצע את הצעדים מקרוב כדי להבטיח התקנה נכונה. אם אתה מחפש להוסיף בעיטה נוספת לפונקציונליות של הנתב שלך, חשוב על התקנת DD-WRT או קושחת עגבניות וקבל לעצמך נתב-על.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me