כיצד להתקין VPN בנתב Netgear

VPN הוא כלי פופולרי מאוד שיכול לעזור לך לשמור על בטחון ופרטי באופן מקוון. ל- VPN יש הרבה פונקציות שעוזרות לשפר את החוויה המקוונת שלך. זה קל לגרום ל- VPN לעבוד על המחשב, הטלפון והטאבלט מכיוון שלרוב ה- VPN יש אפליקציות מקוריות עבור מכשירים אלה. מה אם אתה רוצה להרחיב את ההגנה על הטלוויזיה PS4, Xbox או Smart TV שלך? יהיה עליך להתקין VPN בנתב שלך כדי לעשות זאת. לנתבים אין אפליקציות VPN מקוריות, הדרישות דורשות תצורה כדי להגדיר חיבור VPN עובד. במדריך זה, אני אראה לך איך לעשות זאת הגדר VPN בנתב Netgear שלך. אם יש לך נתב אחר, תוכל לקרוא כאן את מדריך הנתבים הכללי שלנו.


כיצד להתקין VPN בנתב Netgear שלך

כיצד להתקין VPN בנתב Netgear שלך

מדוע הגדרת VPN בנתב Netgear שלך?

VPN הוא כלי אבטחת סייבר מאוד שימושי שמצפין את הנתונים שלך ומנתב מחדש את התנועה המקוונת שלך דרך חיבור מאובטח. במילים אחרות, VPN הוא הספאייג’ארד שלך מפני מעקב והתקפות סייבר. מסיבה זו, אתה בהחלט רוצה חיבור VPN בכל המכשירים שלך. הדבר העצוב הוא שרוב ה- VPN מאפשרים רק מספר מוגבל של חיבורי מכשירים בו זמנית. הגדרת VPN לנתב שלך מאפשרת לך לעקוף זאת ולהגן על כל המכשירים המתחברים לאינטרנט שלך.

אם אתה משתמש בהרבה מכשירים באופן קבוע או שיש לך משפחה שאתה רוצה להרחיב את ההגנה המקוונת של VPN ל-, התקנת VPN בנתב Netgear שלך היא האפשרות הטובה ביותר שיש לך. בעלי עסקים יכולים ליהנות גם מהתקנת VPN על נתבי החברה שלהם. בדרך זו אתה יכול לוודא שכל נתוני החברה שלך מוגנים ושהעסק שלך לא מסתכן בהתקפה אפשרית, כמו התקפת DDoS.

ה- VPN הטוב ביותר לנתבים של Netgear

כמו תמיד, מומחה ה- VPN שלנו צ’ארלס עבר את הרשימה הרחבה של ה- VPN הזמינים בשוק ובחר את ה- VPN הטובים ביותר עבור נתבי Netgear. הבחירה הראשונה שלו הייתה ExpressVPN, ולא לוקח זמן רב לראות מדוע.

ראשית, ExpressVPN תומך בפרוטוקולי OpenVPN, כלומר אתה מגדיר את לקוח VPN לרשימה ארוכה של מכשירים שאינם תומכים ביישומי VPN מקוריים. ExpressVPN מקל גם על תהליך ההתקנה על ידי מתן “אפליקציות” לנתבים הפופולריים ביותר של Netgear.

תוכלו למצוא מדריכי התקנה מפורטים בדגמים הבאים:

 • Netgear R6300 v2
 • Netgear Nighthawk R7000

אם יש לך נתב Netgear אחר או שאתה לא רוצה להירשם כמנוי ל- ExpressVPN, קרא את תהליך ההתקנה הכללי שלהלן.

כיצד להתקין VPN בנתב Netgear – מדריך צעד אחר צעד

כדי להתקין VPN בנתב Netgear, עליכם לעבור שני שלבים עיקריים. הראשון הוא להבהב את הנתב שלך עם DD-WRT.

פירוש הדבר שתצטרך לשנות את מערכת ההפעלה המקורית של הנתב שלך ל DD-WRT. למה? מכיוון ש- DD-WRT יכול לתמוך ב- VPN, מערכת ההפעלה המקורית של הנתב שלך אינה יכולה. אם יש לך נתב שיש בו כבר הגדרת DD-WRT, אתה יכול לדלג על שלב ראשון.

השלב השני הוא התקנת לקוח ה- VPN שלך לנתב שלך. אני אשתמש ב- ExpressVPN כדי להסביר איך לעשות זאת, אבל התהליך זהה לכל VPNs שהציע צ’ארלס.

שלב 1 – מהבהב את הנתב Netgear שלך עם DD-WRT

כפי שאמרתי לעיל, השלב הראשון הוא הברקה של הנתב Netgear שלך. לא כל נתב יהיה תואם ל- DD-WRT, אך ל- Netgear יש רשימה ארוכה של דגמים.

זהירות: תהליך זה הוא מעט טכני, לכן עליכם להיזהר. התקנת DD-WRT היא די פשוטה, אך עליך לוודא שאתה מוריד את הקושחה הנכונה לשימוש. עקוב אחר מדריך זה כיצד להבהב את הנתב שלך עם DD-WRT ל- T, ואל תשכח להכין את שיעורי הבית שלך.!

קח את הזמן שלך כשאתה מתכונן לשלב זה. אל תפחד לבקש עזרה אם אתה מרגיש שאתה תקוע להבין את הקושחה שעליך לקבל.

שלב 2 – התקנת לקוח VPN בנתב Netgear שלך

אני הולך להשתמש ב- ExpressVPN כדי להסביר את תהליך ההתקנה הזה. אם אינך משתמש ב- ExpressVPN, אל תדאג. תהליך זה זהה בערך לכל VPNs העליונים.

מתכונן להתקנה

 1. התחבר ל- ExpressVPN. לך ל הגדרת ExpressVPN.
 2. לך ל תצורה ידנית ולבחור OpenVPN
 3. הורד את  .ovpn קובץ.
 4. עבור לתצורת הנתב של Netgear. אתה יכול לעשות זאת על ידי הקלדת ה- IP של הנתב שלך בסרגל הכתובות של הדפדפן. אתה יכול למצוא את ה- IP בגב הנתב.
 5. תוכלו למצוא את לוח הבקרה של DD-WRT. לך ל שירותים ואז לחץ על VPN.
 6. הפעל את ה- הפעל את לקוח OpenVPN אפשרות.

לאחר שתעשה את זה, תבחין שיש רשימה של שדות שעליך למלא. אתה צריך למלא את IP / שם שרת, יציאה, מפתח Auth TLS, אישור CA, אישור לקוח ציבורי, ו מפתח לקוח פרטי.

אל תדאג, יש לך את כל המידע הדרוש לך בקובץ .ovpn שהורדת קודם.

התקנה טכנית

 1. עליך לפתוח את הקובץ ביישום עורך טקסט. אתה יכול פשוט להשתמש בפנקס הרשימות של המחשב כדי לעשות זאת.
 2. כדי למצוא את IP / שם השרת, חפש את המילה “מרוחק”. השורה עם כתובת ואחריה ארבעה מספרים זה מה שאתה רוצה. הכתובת תעקוב אחר דפוס זה: XXXX.copythisaddress.com
 3. העתק את הכתובת באמצע.
 4. באותה שורה תמצאו 4 מספרים מיד אחרי הכתובת. זה שלך נמל.
 5. לאחר מכן אתה מעוניין במידע בשדה TLS Auth Key. באותו קובץ, חפש .
 6. גלול מעט למטה ומצא

העתק את הטקסט בין ו . התחל להעתיק במקום בו כתוב “התחל מפתח סטטי OpenVPN“ותפסיק אחרי”סיום מפתח סטטי OpenVPN“. לאחר שתעתיק את זה, פשוט הדבק אותו בשדה בדף התצורה של הנתב שלך.

רואים כמה זה היה קל? זהו אותו תהליך שאתה צריך לעשות עם שאר השדות, אך אתה תחפש תגיות שונות.

 • שדה תעודת CA: לחפש ו
 • אישור לקוח ציבורי: לחפש ו
 • לקוח פרטי: לחפש ו

לאחר שתכניס את כל המידע שהועתק לשדות המתאימים, לחץ על להציל ואז לחץ על החל הגדרות.

מזל טוב! התקנת VPN בנתב Netgear שלך!

כדי לוודא שה- VPN שלך פועל כראוי, עבור למצב ולחץ על OpenVPN. אתה אמור לראות “לקוח: סטטוס מחובר” בשדה הסטטוס.

כיצד להתקין VPN על נתב Netgear – מחשבות סופיות

האמת, התקנת VPN על נתב DD-WRT Netgear אינה קשה, אך היא דורשת את תשומת ליבך המלאה. אם תעקוב אחר מדריך זה ותקרא על המשאבים שקשרתי אליהם, תוכל להגדיר את ה- VPN שלך בעוד 20 דקות! אל תשכח להכין את שיעורי הבית שלך לפני שתבהב את הנתב שלך, והקפד לעקוב אחר מדריכי ההתקנה שלך צעד אחר צעד.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map