איך לצפות בהולו בהודו

הייתי הרבה זמן משתמש Hulu, ולא התכוונתי לוותר על זה בהודו. רמה מסוימת של בידור איכותי היא חובה בטיולי עסקים. תוכניות, תוכניות וסרטים עוזרים להוריד את דעתך מהדברים. הטבע של של הולו זמינות בהודו הפך לדאגה.


הולו, ה שירות סטרימינג פופולרי והמקור להנאת הצפייה של אנשים רבים חסום בהודו. אבל לחיות בעולם שמונע על ידי קידום הטכנולוגיה פירושו שיש דרכים הודים או גולים אמריקאים בהודו יכולים לגשת להולו למרות המגבלות. אכן יש דרכים, והן כרוכות בכך ספקי שירותי VPN וגורמי DNS חכמים. 

איך לצפות בהולו בהודו

איך לצפות בהולו בהודו

איך לצפות בהולו בהודו

הדבר הראשון שתראה כשאתה מנסה לגשת להולו בהודו הוא ההודעה הזו: “אנו מצטערים, נכון לעכשיו, ניתן להזרים את ספריית הווידאו שלנו רק בארצות הברית.” זה אומר ש Hulu אינו נגיש מחוץ לארה”ב, והדרך הבטוחה ביותר לגישה לחולו לחו”ל היא באמצעות VPN.

הודעת גיאבלוק של הולו

הודעת חסימת הגיאו של הולו

הכלל הוא פשוט: אם אתה בארה”ב, אתה מקבל את הולו. אם אתה לא בארצות הברית, אין לך מזל. אז מאיפה זה בא? הכל מתחיל הסכמי רישוי. הולו מנגן את תוכנו בארצות הברית ממקורה. אלא אם כן מדינות אחרות מסכימות לשדר את התוכן של הולו בחו”ל, אף אחד מחוץ לארה”ב לא יכול לגשת אליו.

הולו מבטיח זאת לא מתרחשת גישה בינלאומית ולא מורשית על ידי הצבת מגבלות גיאוגרפיות על תוכנו. אז אם המדינות האחרות לא רכישת זכויות יוצרים לצורך הצגת חלול הולו, זה יישאר בלתי נגיש לאלה שאינם בארצות הברית.

כדי להנגיש לך את הולו מחוץ לארה”ב, אתה צריך להעמיד פנים שאתה שם. הדבר היחיד שמגלה את המיקום הגיאוגרפי שלך הוא כתובת ה- IP שלך. שנה את זה ותקבל מעבר חינם לכל מדינה שתרצה. קבל כתובת IP אמריקאית, ואתה תעשה זאת קבל את הפריבילגיות של מקומי אמריקני. כל דבר בארה”ב יהיה זמין ויוצג בפניך, מתוך מחשבה שאתה תושב ארה”ב אמיתי.

איך זה עובד?

אז זה נהדר והכל, אבל איך גורמים לזה לקרות? עם VPN.

זה כלי אבטחת סייבר זה מאפשר לך שנה את כתובת ה- IP שלך ועל ידי זה גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. ה- VPN לוקח את הנתונים שלך ומעביר אותם דרך שרת (ממוקם במקום שבחרת). לאחר מכן, נראה כי כל הנתונים שלך מגיעים מאותו מיקום מסוים. בטעות תיחשב כמקומית של אותה מדינה, אך לא למטרה אבודה. האינטרנט יהיה בלבד מאפשרים לך לגשת לתוכן אם אתה נמצא באותו מקום כמו שהוא נמצא.

פרט לניתוב נתונים ותעבורה, ה- VPN לא נקרא כלי אבטחת סייבר ללא סיבה. כאשר המיתוג מתרחש, הנתונים מועברים לא רק דרך מנהרה כלשהי, אלא דרך מוצפנת. לכן, כאשר הנתונים מגיעים, הם עטופים פנימה שכבות של פרוטוקולים שלא ניתן לפענח.

די בכך, מה שאתה רוצה לדעת זה איך אתה בטל את החסימה של הולו:

 1. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה קבל מנוי VPN.
 2. השלב השני יהיה הורדה והתקנת יישום VPN.
 3. שלישית בתור, הפעל את יישום ה- VPN.
 4. עכשיו, עליכם לעשות זאת היכנס לחשבון שיצרת.
 5. חפש שרת VPN אמריקאי ו- להשיג כתובת IP אמריקאית.
 6. עם כתובת IP אמריקאית אתה זכאי גישה לחולו.
 7. קדימה ו זרם את הולו בהודו מתי שתרצה.

בטל את החסימה של הולו בבלגיה

בטל את החסימה של הולו בבלגיה

ה- VPN הטוב ביותר להולו

אם אתה מחפש VPN שהוא מספיק חזק אליו בטל את חסימת שירותי ההזרמה העיקריים כמו הולו מכל מקום שתצטרך ExpressVPN. VPN זה עשה לעצמו שם ענק בזכותו רשת שרתים מדהימה להפליא ו שירותים מעולים. זה מספק הופעות חזקות בשעה שיעורי מהירות גבוהה ועם רמות אבטחה גבוהות.

לא ניתן למצוא את מאפייני ביטול החסימה שלו ותקני האבטחה בשום VPN, מה שהופך את ExpressVPN לספק בלתי ניתן לניתור. לקבלת מידע נוסף, עיין בספקי VPN אחרים המוצגים בטבלה הבאה וכן זה ה- VPN הטוב ביותר להולו מאמר.

כיצד לצפות בהולו בהודו באמצעות פרוקסי DNS חכמה

למרות ש- VPN עושה את הכלי הבטוח ביותר לחסימה, DNS חכם מסוגל להיות המהיר ביותר. למה? הנתונים העוברים דרך שרת DNS חכם אינם עוברים שום הצפנה. המשמעות היא שכתובת ה- IP נשארת זהה ונראית לציבור. אתה רואה מדוע זו פחות אפשרות בטוחה? אבל אם לא היית עושה את זה בביטחון, אתה יכול להירשם ל- DNS חכם. אתה להגיע לגישה לתכנים המועדפים עליך במהירות מהירה אבל עם פחות ביטחון.

כך תוכלו בטל את החסימה של הולו בהודו באמצעות DNS חכם:

 1. בדוק את Unlocator ואז להירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
 2. בהצלחה הגדר את ה- DNS החכם שלך, עליך לעקוב אחר סרטי הווידיאו / הדרכות ההתקנה האלה.
 3. בקר באתר של הולו או יישום.
 4. אתה ב? נהדר, אז זה עבד.

הסיבה היחידה לכך שהצלחתי היא בגלל שהשתמשתי Unlocator. שימו לב שלא לא כל פרוקסי ה- DNS החכמים יכולים לבטל את החסימה של התוכן הרצוי. למה אתה מגיע הגישה תלויה במידה רבה במה שמסוגל ה- DNS החכם.

עם זאת, אם נרשמת ל- Unlocator, תדע שיש לך מעל 200 ערוצים תוכלו לבטל את החסימה. אתה יכול גם ליהנות ניסיון חינם למשך 7 ימים. אפשרות זו יכולה להועיל מאוד למי שמתקשה להמציא את דעתו. זהו ה- DNS החכם הטוב ביותר שאפשר לשים עליו.

צפו בהולו בהודו

Hulu הוא השירות האולטימטיבי שעליך לבטל את החסימה בחו”ל. זהו שירות הסטרימינג הראשון שעולה בראש כשאתה מחפש דרך להזרים סרטים ותכניות טלוויזיה באופן מקוון. לא משנה אם אתה בהודו או באמצע העולם, אם אתה מעסיק או VPN או DNS חכם, בהחלט תקבלו הזרמת הולו מחוץ לארה”ב.

באיזה מכשיר אתה חושב שאתה הולך להשתמש? שתפו איתנו את כל המכשיר שתחליטו להתחבר אליו.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me