7 כלי הפרטיות המובילים בדוא”ל שכולם צריכים לדעת עליהם

פרטיות מקוונת מהווה דאגה לכל מי שמשתמש באינטרנט בכל דרך שהיא. עבור אנשי עסקים ואנשי מקצוע, זהו חשש מיוחד מכיוון שכל פריצות דוא”ל יכולות להיות הרות אסון. הם יכולים לגרום לכל דבר, החל מהמשבר הכלכלי, לאובדן מוניטין ועד נזק בלתי הפיך בקריירה.


7 כלי הפרטיות המובילים בדוא

7 כלי הפרטיות המובילים בדוא”ל שכולם צריכים לדעת עליהם

עבור אנשים כאלו הסכנות הגדולות ביותר נובעות מיירט הדוא”ל שלהם. כולם יודעים שגוגל וספקי שירותי דוא”ל גדולים אחרים הם בעלי מדיניות פרטיות מפוקפקת. באופן טבעי יש ביקוש גובר לשירותי דוא”ל מאובטחים ומספר שירותים עלו בתגובה.

כלי הפרטיות הטובים ביותר בדוא”ל עבור אנשי עסקים ומקצוענים

כל אחד מהם מספק מספר יתרונות אבטחה וקיבל ביקורות חיוביות ממומחי אבטחת סייבר. לכן, אם אתם מודאגים מפרטיות הדוא”ל שלכם, שירותים אלה עשויים להיות בדיוק מה שאתה צריך כדי לאבטח את התקשורת המקצועית שלך.

GPG4USB

אמצעי יעיל ומאובטח להצפנת הודעות, GPG4USB מציע יתרונות רבים למשתמשים. התוכנה מנוהלת ממכשיר נייד שהוא בפני עצמו גם דרך מאובטחת מאוד להצפנה. התוכנה זמינה ללא עלות וכך כל אחד יכול להשתמש בה מבלי להזדקק לשלם. תוכנה זו זמינה גם ב- Microsoft Windows וגם ב- Linux. כך שמשתמשים יומיומיים וגם אנשים עם ביטחון בראש יכולים לעשות בו שימוש. אתה יכול גם להשתמש בתוכנה זו להצפנת קבצים. אז כל מי שמחפש פיתרון פשוט ויעיל להצפנת הדוא”ל שלו יכול להשתמש ב- GPG4USB.

מסגרת דואר

מעטפת דואר היא שירות הצפנת דוא”ל המתמחה המציע הצפנת קוד פתוח למשתמשים. השירות פותח לראשונה בשנת 2012, ותמך על ידי Mailvelope GmbH שהוקם בשנת 2015. התוכנה וקוד המקור עבורו הם קוד פתוח. אז כל אחד יכול להוריד שימוש ואפילו לשנות אותו. למעשה, זו הסיבה שמערכת דואר מציע הצפנה יעילה. פירושו של קוד פתוח פירושו שמפתחים משדרגים את התוכנה כל הזמן ובודקים אם יש נקודות פריצה אפשריות. מסגרת דואר תואמת גם את כל ספקי שירותי הדואר האלקטרוני הגדולים כולל Gmail, Yahoo, Outlook ו- GMX.

אניגמייל

Enigmail היא תוכנת הצפנת דוא”ל בחינם של Mozilla Firefox בלבד. אז, זה יכול לשמש רק את מי שכבר משתמש ב- Mozilla Firefox. בדומה למסגרת דואר, תוכנה זו היא קוד פתוח וכך ניתן להשתמש בה ולשנות אותה עם כל אחד. מטבע הדברים, פירוש הדבר גם שלאניגמאיל עומדת מאחוריה קהילת מפתחים חזקה. זה די מקובל לקבל עדכונים המשפרים את פרוטוקולי ההצפנה הקיימים ואת האבטחה. הפרוטוקול הספציפי המשמש להצפנת דוא”ל באמצעות Enigmail נקרא OpenPGP. באמצעות התוכנה החינמית ניתן לשלוח ולקבל אימיילים ואף לאמת את האותנטיות שלהם.

TorBirdy

TorBirdy הוא תוסף שתוכנן במיוחד עבור משתמשי Thunderbird ו- Tor. הרעיון הפשוט שמאחוריו הוא לנתב את כל הדוא”ל דרך Tor וכך להצפין אותם. זוהי אפשרות טובה מאוד עבור אלו המשתמשים ב- Mozilla Thunderbird. בנוסף למתן הצפנה, ל- TorBirdy אין גם את הפגיעות של EFAIL. זו בעיה עם כל שירות דוא”ל שעושה שימוש בדוא”ל HTML ו- TorBirdy מבטל אותו. מלבד זאת, ישנן המון אפשרויות אחרות לאופן התצורה של TorBirdy. יש קטע נרחב בנושא העדפות שיכול להדריך משתמשים ראשונים להגדרת הבחירה שלהם.

פרוטונמייל

Protonmail הוא שירות דואר אלקטרוני בקנה מידה מלא, שמקורו בשוויץ. ככאלה, הוא נחשב לאחד מספקי שירותי הדואר האלקטרוני המאובטחים ביותר באינטרנט. חשבונות בסיסיים הם בחינם אם כי הם מציעים רק 500MB שטח אחסון בדוא”ל. מעבר לכך, משתמשים יכולים לבחור בשלושה שכבות של חשבונות במחירים משתנים. דבר נהדר בפרוטונמייל הוא שזה מאפשר למשתמשים לשלוח דוא”ל תחת הגדרות כלליות כמו גם קידוד מיוחד.

אז נניח שאתה צריך לשלוח דוא”ל מוצפן, עליך לבחור באפשרות ההצפנה, להגדיר סיסמא ולשלוח. לאחר סיום זה, פשוט שתף את הסיסמה עם הנמען כדי להעניק לו גישה. החיסרון בשימוש ב- Protonmail הוא שמשתמשים לא יכולים לאחזר את חשבונם אם הם שכחו את הסיסמה שלהם. עם זאת, אם הם סיפקו דוא”ל לגיבוי, הם יכולים לעשות זאת ללא כל טרחה.

ערימת דואר

שירות דיוור מוצפן אחר שימושי מאוד, ל- MailPile גישה מעט שונה להצפנה. על מנת לשלוח למישהו דוא”ל, על השולח להיות בעל מפתח ציבורי של הנמען. עם זאת, לנמען לא צריכה להיות כתובת דוא”ל של ערימת דואר כדי לקבל את הדוא”ל. המערכת כולה עובדת כמערכת דוא”ל מבוססת מפתח להצפנה ציבורית-פרטית. דבר נהדר ב- Mailpile הוא שמדובר בלקוח דוא”ל. משמעות הדבר היא שהנתונים שלך מאוחסנים במכשיר שלך ולא בשרת. ואתה יכול להשתמש בכל שירות דוא”ל קיים כמו Gmail או Yahoo כדי לבצע כמו שרת.

טוטוטה

Tutanota הוא ספק שירותי דוא”ל מאובטח כמו Protonmail. יש להם אפשרות בחינם לחשבון דואר אלקטרוני בסיסי ומשתמשים יכולים לבחור בחשבונות פרמיום במחיר. משתמשים פנויים מקבלים שטח בנפח של 1 ג’יגה-בתים עם חשבונם בעוד שמשתמשים מובחרים יכולים לבחור כרצונם. כמו כן, ממש כמו Protonmail, Tutanota מאפשר למשתמשים לשלוח דוא”ל מוצפן על ידי הגדרת סיסמא. לאחר מכן השולח מעביר את הסיסמה לנמען שיכול להשתמש בו כדי לפענח את הדוא”ל ולקבל גישה. לתותנוטה קוד קוד פתוח והוא מבוסס מחוץ לגרמניה. אתה יכול להשתמש בו במכשירי Apple ו- iOS.

איזו אפשרות אימייל מוצפנת עליכם ללכת?

לכל אפשרויות הצפנת הדוא”ל שניתנו לעיל יש יתרונות משלהם להציע. כדאי להבין אילו יתרונות מוצעים על ידי כל אחד ואיך תוכלו להשתמש בהם. אם אינך מוכן או לא יכול להחליף את חשבון הדוא”ל שלך, השימוש בתוספים הוא אפשרות טובה יותר.

עם זאת, אם אתה יכול, המעבר לאפשרות שירות הצפנה ישירה עשוי להיות טוב יותר. פרט לכך, כדאי להקפיד על נוהלי פרטיות בסיסיים כמו הימנעות מהונאות דיוג ושינוי סיסמאות באופן קבוע. לרוב, הדבר אמור לשרת את מטרת הצפנת הדוא”ל שלך ושמירה על אבטחת התקשורת שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me