האם סייר הקבצים של ES בטוח לשימוש?

האם סייר הקבצים של ES הוא מעורב ברכה או לא ממש בטוח להשתמש? זה גם מה שאנחנו רוצים להבין. המשך לקרוא כדי לגלות אם לא סייר הקבצים של ES בטוח לשימוש.


האם סייר הקבצים ES בטוח לשימוש?

האם סייר הקבצים ES בטוח לשימוש?

מהו סייר הקבצים של ES?

סייר הקבצים של ES הוא קובץ מלא מנהל תמונות (מוסיקה, סרטים, מסמכים) לשימוש מקומי וגם ברשת. זה עוזר לך ארגן את הטלפון שלך וקבצים בצורה יעילה ויעילה ללא עלות. בעבר, סייר הקבצים של ES היה בעבר דפדפן הקבצים כאשר אנדרואיד עדיין הייתה צעירה.

בעיקרו של דבר, זה משמש כלי נהדר עבור ניהול קבצים ותוכניות. בנוסף, הוא מגיע עם מספר רב של תכונות נוספות כמו כלי עבור הרג יישומים פועלים, אחסון ישיר של כונן ענן, ו לקוח FTP כך שתוכלו להשתמש בו גם במכשיר הנייד וגם במחשב האישי.

האם סייר הקבצים ES בטוח לשימוש?

תוכנת מנהל קבצים נחשב לאחת האפליקציות החשובות ביותר שיש לכם במכשיר. מכשירי אנדרואיד רבים מגיעים עם אפליקציות לניהול קבצים המותקנות מראש עליהם. אף אחד מהם אינו עשיר בתכונות כמו סייר הקבצים של ES. לדוגמה, עם ES File Explorer אתה יכול דפדף בקבצים שלך, מצא את ההורדות שלך, נהל את שטח האחסון שלך, להזיז דברים, וכל כך הרבה יותר.

עם למעלה מ 100 מיליון משתמשי סייר הקבצים של ES, נראה שהם מדלגים על פני האזהרות מפני פלישה לפרטיות. תוכנת ניהול קבצים זו נוספה אישור חשוד לבקשות ההרשאה שכבר ארוכות. למרות שאתה עשוי לחשוב ש- Explorer File Explorer דורש גישה לקבצים שלך בלבד, הוא מבקש דברים כמו מכשיר, מזהה מכשיר ופרטי שיחה. לשם הבהרה, מנהל קבצים לא אמור לבקש כל מידע זה.

לדברי אליוט אנדרסון, “כל מי שקשור לאותה רשת מקומית יכול להשיג מרחוק קובץ מהטלפון שלך.” כל מה שנדרש זה בשבילך להפעיל את סייר הקבצים של ES פעם אחת.

עם יותר מ- 100,000,000 הורדות ES Explorer Explorer הוא אחד ממנהלי הקבצים המפורסמים ביותר #Android.
ההפתעה היא: אם פתחת את האפליקציה לפחות פעם אחת, כל מי שמחובר לאותה רשת מקומית יכול להשיג מרחוק קובץ מהטלפון שלך https://t.co/Uv2ttQpUcN

– אליוט אלדרסון (@ fs0c131y) 16 בינואר, 2019

הוא הוסיף,

“שרת זה פותח באופן מקומי את היציאה 59777. ביציאה זו, תוקף יכול לשלוח עומס של JSON ליעד.”

סייר הקבצים של ES טוען כי נגמר 500 מיליון הורדות, מה שהופך את זה לאחד האפליקציות המשומשות ביותר עד כה. זה מאפשר לך לגלוש בטלפון אנדרואיד או במערכת הקבצים בטאבלט שלך קבצים, נתונים, מסמכים ועוד. עם זאת, קיימת אפשרות שהאפליקציה עשויה להפעיל שרת אינטרנט קטן במכשיר. זה פותח את כל מכשיר אנדרואיד למגוון איומי סייבר.

כדי להישאר בצד הבטוח, עדיף תמיד לשמור על מכשיר ה- Android שלך מאובטח באמצעות VPN.

מה עם גרסת המקצוענים?

כששמעתי את השמועות לראשונה, ניסיתי לעבור ל ES File Explorer Pro. גרסת ה- Pro של התוכנה פועלת באותה צורה כמו זו החינמית, מינוס המודעות.

זה צריך פחות הרשאות, מה שגרם לי לחשוב פעמיים על שלי חששות בנושא פרטיות. בגירסה החינמית אתה מקבל המון התראות המבקשות רשות.

עם זאת, זה עדיין היה איום ביטחוני. דמיין לעצמך לתת לעצמך לאפליקציית Pro זו לא מבקש אישור, מה אתה יכול להתפשר? אני אגיד לך, הכל!

ES File Explorer Pro יכול להתמודד משימות כבדות כמו דחיסה והעברת קבצים עצומים במהירות עליונה. אם זה חזק כל כך והאיום הביטחוני הוא אמיתי, שום דבר לא בטוח.

גוגל הסיר את התוכנה מהחנות שלה מסיבה כלשהי. אז, הישארו בטוחים. אל תסתובב עם “טק” שאתה יודע שעלול לפגוע בך בעתיד הקרוב.

ES File Explorer PRO עולה 3 $ וזה 3 $ אני ממליץ לך לחסוך.

אין סייר קבצים – מה האלטרנטיבה?

שיתוף קבצים בקלות מוחלטת זה דבר שאתה פשוט לא יכול להשאיר מאחור רק בגלל יחיד תפוח רקוב קיים. כשמדובר באפליקציה אחרת שתחליף סייר הקבצים ES, יש הרבה.

יישומים אלה מאושרים על ידי Google, שפירושם בטוח לשימוש בהם חלופות. עם זאת נאמר, להלן 3 המחליפים הראשונים עבור סייר הקבצים של ES.

סייר הקבצים של אסטרו

תוכנה זו היא חינמית – אך באופן מזעזע – היא לא נתמך על ידי מודעות. זה דבר שכדאי לקחת בחשבון מכיוון שרובנו מוחקים אפליקציות קיימות לבעיות אלה. אבל החלק החשוב ביותר בבחירת שירות זה הוא זה גוגל יש את האפליקציות שלו ב- Google Play.מנהל הקבצים של אסטרו

אסטרו היא חבילה מצוינת. זה ממש גמיש וקל לשימוש. האפליקציה מאפשרת לך גלפתוח, להעביר ולמחוק קבצים, בנוסף ל דחוס אותם לפורמטים “Zip ו- RAR”. אז, כל קבצי ענק שיש לכם במכשיר, הם יכולים להיערך לקבצים קטנים יותר ולשלוח במהירות מדהימה.

כחלק מהתכונות שלה, האפליקציה מאפשרת לך מיין את הקבצים לפי כל מיני משתנים. האם ציינתי שזה ללא מודעות? אה כן, עשיתי זאת, אבל כדאי לחזור עליה. הנה מבט פשוט על התוכנה ממשק מנהל הקבצים של אסטרו נראה כמו.ממשק מנהל הקבצים של אסטרו

להדהים את מנהל הקבצים

מנהלי קבצים חשובים מאוד לכל משתמש. אתה יכול לדפדף בקבצים שלך, מצא את ההורדות שלך, נהל את שטח האחסון שלך, העביר את העניינים, והרבה יותר. ובכן, יש דרך קלה לעשות זאת, להדהים את מנהל הקבצים.

האפליקציה די לייט. זה לא מרוקן את הסוללה שלך כפי שאחרים עושים וזה לא מזהם את הנייד שלך באמצעות אפליקציות נוספות להפעלה. זה פשוט משתמש באפליקציות ברירת המחדל שלך.

לפני שאנו בודקים אפליקציות, אנו בודקים אם ל- Google יש אותם בחנות שלה. כן, לגוגל יש את זה.להדהים את מנהל הקבצים גוגל

למקרה שתהיתם, זה מה שתלכו איתו להדהים את מנהל הקבצים.להדהים את מנהל הקבצים

מפקד תיקים

מפקד תיקים הוא יישום פופולרי נוסף בקרב אנדרואיד משתמשים. אתה יכול בקלות להחליף את סייר הקבצים של ES בזה. האם שמעת אי פעם על חליפת משרד? אם כן, יישום זה מפותח על ידי אותו צוות (MobiSystems).

בדיוק כמו הקודמות, עלינו לוודא שהתוכנה הזו קיימת זמין בחנות Google Play, וזה. מפקד הקבצים גוגל

בסדר, אז אנחנו מחליפים את סייר הקבצים של ES מסיבות אבטחה, נכון? ובכן, מפקד הקבצים מציע א “מצב בטוח” תכונה, אשר מסתיר את הקבצים וההצפנות שלך אותם ממשתמשים אחרים.

תכונה נוספת מגיעה בצורה של “מנתח אחסון”. זה מראה לך את כל מה שנטען בכרטיס ה- SD שלך, וזה שימושי אם ברצונך לנהל את שטח האחסון שלך.

בהתבסס על התכונות שלו, אתה עשוי לחשוב שמנהל הקבצים קשה לניווט. לעומת זאת, זה ממש פשוט.מפקד תיקים

האם סייר הקבצים ES בטוח לשימוש – פסק דין

לא כולם עוסקים בארגון קבצים, מה שאומר שהאנשים האלה לא יזדקקו ל- Eסייר הקבצים. עם זאת, מי שמלהיב ניהול הדברים שלהם במכשירים שלהם בהחלט תדאג לבטיחות סייר הקבצים של ES. כעת, על סמך המידע שסיפקנו לעיל בנוגע לשאלה “האם סייר הקבצים של ES בטוח לשימוש?” התשובה היא לא. מה דעתך על כל המחלוקת של סייר הקבצים?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map