כיצד ליצור סיסמה בלתי ניתנת לביצוע

הפרות הנתונים המגעילות הללו מככבות לעיתים קרובות את חדשות האבטחה ברשת, כשקורבנות רבים מתלוננים על הסיסמאות שלהם שנפרצו. בכדי להימנע מכך, אנו כאן כדי לספר לכם כיצד תוכלו ליצור סיסמה בלתי ניתנת לביצוע, כזו שתשמור עליכם ועל הנתונים שלכם בטוחים בכל עת.


כיצד ליצור סיסמה בלתי ניתנת לביצוע

כיצד ליצור סיסמה בלתי ניתנת לביצוע

סיסמא בלתי ניתנת לביצוע

כולנו יודעים כמה סיסמאות חשובות, אחרת לא יהיה צורך בהן. הסיסמאות שלך מעניקות לך גישה לחשבונות ולנתונים האישיים שלך. הם נותנים לך ורק לך את הפריבילגיה לגשת לתוכן המקוון שלך. עם זאת, אתה בטח חושב כמה סיסמאות אלה יכולות להיות מגנות? ובכן, הדרך הטובה ביותר היא ליצור סיסמא חזקה על מנת להגן על חשבונותיך מפני איומים והאקרים מקוונים. הפיתרון הוא יצירת סיסמא בלתי ניתנת לניתוק.

כיצד ליצור סיסמא בלתי ניתנת לביצוע? צעדים

עקוב אחר הצעדים שלהלן כדי ללמוד כיצד ליצור סיסמה בלתי ניתנת לפתיחה?

 1. ראשית, חשוב על סיסמא המחוברת למשהו שאתה אוהב או מעריך. ככה, אין לך בעיה לזכור את זה. במקרה שאתה לא יכול לבוא עם אחד לבדך, תן ל- BestPasswordGenerator לעשות את העבודה בשבילך.
 2. צור סיסמה חזקה וארוכה, כזו הכוללת מספרים, אותיות גדולות, סמלים ואותיות קטנות. שוב, אם אינך יכול להמציא כלי חזק משלך, השתמש בכלים מקוונים.
 3. חפש דוגמאות מקוונות לסיסמאות חזקות כדי לקבל השראה.
 4. צור סיסמא שונה עבור כל חשבון מקוון שאתה מבצע.
 5. רשמו את הסיסמאות שלכם במקום בטוח והימנעו מלהכליל אותן בטקסטים או באימיילים.
 6. לבסוף, קבל את ההגנה המקוונת שאתה זקוק להם ושמור על בטיחות הנתונים שלך בעזרת סיסמה חזקה ובלתי ניתנת לביצוע.

כיצד נפרצת סיסמה?

בעזרת טקטיקות הפריצה הרבות בהן הם יכולים לעשות שימוש, האקרים ופושעי רשת מגלים כי רכישת הסיסמאות שלך באינטרנט האפל היא הדרך הקלה והמאמטית ביותר להשיג את הסיסמה שלך. האם ידעת שיש דליים של כסף שמעורבים בעסקאות קנייה ומכירה של סיסמאות ארוכות מחוץ לשוק השחור? אם עברת זמן רב מבלי לשנות את שלך, יש סיכוי שהוא עלול להתפשר, מה שמקל על הסדק והפרצה. דרך נוספת לפיצוח סיסמאות היא לנסות את שילובי המילים הנפוצים ביותר של סיסמאות שעולות בראש. לאחר מכן, האקרים ממשיכים לנחש סיסמאות שיש להן את כמות התווים הנמוכה ביותר האפשרית. אמנם סיסמה קצרה עשויה לארוך שניות עד לפריצה, אך זמן רב לוקח הרבה זמן.

מהי סיסמא חזקה?

מה שמאתגר באמצעות סיסמא חזקה הוא לזכור אותה. כולנו ממליצים לכם להשתמש בסיסמה חזקה כדי למנוע פריצת סיסמאות וגניבת נתונים. זה לא חשוב רק ליצור סיסמא חזקה אלא גם לזכור אותה בפועל. מנהל הסיסמאות יכול לעזור לך עם זה. ראשית, זה חייב להיות בן 12 תווים. הסיסמה חייבת להיות ארוכה מספיק. באופן כללי, עליך לבחור סיסמאות שהן לפחות 12 עד 14 תווים מבחינת אורך. ככל שהסיסמה ארוכה יותר, כך ייטב.

בנוסף, עדיף לכלול מספרים, אותיות גדולות, סמלים ואותיות קטנות. תמיד מערבבים אותו מעט כך שיהיה קשה יותר לפיצוח. למעשה, התרחקו משילובי המילים הנפוצים והמובנים מאליהם. זכור כי חוזק הסיסמא אינו הכל. אם אתה משתמש באותה סיסמה עבור מספר חשבונות, הסיסמה עשויה להיפרץ. אנו ממליצים לך להשתמש בסיסמה אחרת עבור כל אחד מחשבונותיך המקוונים. זכור, שימוש בסיסמה חזקה לא ירחיק אותך מכל האיומים המקוונים, אך זהו צעד בכיוון הנכון. אם אי פעם תפרוץ, עקוב אחר הפעולות לעשות כאשר שלך הסיסמה נגנבה מדריך לעזרה.

טיפים נוספים לאבטחת הסיסמה שלך כדי להפוך אותה לבלתי ניתנת לביצוע

השתמש בטיפים הבאים כדי להימנע מפריצת הסיסמה שלך:

 • חפש שירות VPN אמין והירשם אליו. יש לך VPN במכשיר שלך חשוב במיוחד כשאתה נמצא ב- WiFi ציבורי. חיבור ל- VPN מאבטח את החיבור שלך, מה שהופך אותו לבטוח לשימוש שלך. ככה, כשאתה נכנס לחשבונות המקוונים שלך, אף צד שלישי לא יכול ליירט את שם המשתמש והסיסמה שלך. בחר את ה- VPN הטוב ביותר עבור WiFi ציבורי, ואתה תהיה בטוח ברשת. אולי תרצה לשקול להשתמש ExpressVPN כפי שהוא הטוב ביותר שתקבלו אי פעם. בדוק את ספקי השירות האחרים המפורטים בטבלה שלהלן.
 • הימנע ממסירת הסיסמאות שלך באמצעות טקסט ודואר אלקטרוני. אתה אף פעם לא יודע מי עשוי לרגל אחרי אפליקציות ההודעות שלך, במיוחד אלה שחסרי הצפנה.
 • בחר קשה לנחש שאלות כשאתה עונה על שאלות האבטחה שלך בעת יצירת חשבון מקוון. לרוב השאלות הללו קל למצוא תשובות בכל האינטרנט ובערוצים החברתיים. כדי לחפש תשובות אלה נדרש חיפוש פשוט ומהיר.
 • יידע לאחרים על הסיכונים והנזקים של סיסמא חלשה, ספר להם עד כמה חשוב ליצור סיסמא בלתי ניתנת לביצוע. באופן זה, תעזור לקרוביך להגן על עצמם מפני איומים ברשת.
 • קבל תוכנית אנטי-וירוס. קבלת תוכנית אנטי-וירוס טובה תגלה ותנטרל כל איום שעלול לפגוע בהגנות שלך ולפרוץ למערכת שלך.

מהי סיסמא חלשה?

סיסמאות הן רמות האבטחה הבסיסיות ביותר המספקות גישה לא מורשית על ידי משתמשים לא רצויים וכן הגנה מפני האקרים. אבל הסיסמאות שלך לא יעדיפו אותך אם הן חלשות. במקום זאת, הם רגישים יותר להפרצות ולהפריע לביטחון המקוון שלך. סיסמאות חלשות גורמות נזק רב מתועלת, ושיש סיסמא חלשה זה כמו לא להיות בעל שום הגנה בכלל. סיסמאות קצרות, פשוטות, ממולאות ועולמיות, נחשבות חלשות. סיסמאות שנבנו היטב יכולות להרחיק התקפות ווירוסים זדוניים. חשוב מאוד שמשתמשים ייצרו סיסמאות חזקות ועם זאת שונות לכל חשבון שהם מבצעים באופן מקוון.

כיצד לזכור סיסמה חזקה?

המאבק הוא אמיתי. זכירה של סיסמאות חזקות יכולה להיות קשה מאוד. שכחת סיסמאות היא די שכיחה ונורמלית עם כל האתרים והחשבונות שעלינו להיכנס אליהם על בסיס יומי. זה מסביר מדוע אנו פונים לסיסמאות פשוטות. כמות ההתחברות שעלינו לעשות מתנקזת באופן לא יאומן, אך שימוש בסיסמה חלשה לא יקל על חייכם המקוונים. אז הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לזכור את הסיסמה שלך:

 • כתוב את הסיסמאות שלך עכשיו איפשהו. שמור גם עליהם.
 • נסה להכניס את הסיסמא שלך למשפט בלתי נשכח.
 • הימנע מדפוסי סיסמאות וסיסמאות נפוצות.
 • בנה סיסמא על בסיס משהו שאתה אוהב.
 • השתמש בסיסמה מאובטחת שיכולה לזכור אותה עבורך.
 • השתמש במנהל סיסמאות.

כיצד ליצור סיסמא בלתי ניתנת לביצוע – מסקנה

שימוש באותם סיסמאות או סיסמאות חלשות עלול להשאיר אתכם רגישים להאקרים. ברגע שהאקר מפצח את הסיסמה שלך, אין חזרה. ההאקר זוכה לגישה לכל המידע הסודי והאישי שלך. שמירה על אבטחת סיסמאות היא כל האיזון בין מה שהמשתמשים יכולים לזכור, באיזו קלות הם יכולים לשמור סיסמאות חזקות, ועד כמה הסיסמה אינה ברורה. אני מקווה שעכשיו אתה יודע את כל מה שאתה צריך לעשות כדי ליצור סיסמא בלתי ניתנת לביצוע. שמור על האקרים לנחש.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map