מחק טלפונים אנדרואיד נקי – עקף את אחסון הנתונים של אנדרואיד

כתבנו כבר מדריך מפורט למחיקת ה- iPhone שלכם נקי, לכן חשבנו שנתן למשתמשי אנדרואיד אותה אדיבות. הבעיה היא שלא פשוט למחוק באופן מלא טלפונים של אנדרואיד. במדריך זה אעבור על טריק מהיר שתוכל להשתמש בו כדי למחוק את הנתונים במלואם מטלפון ה- Android שלך.


נגב טלפונים אנדרואיד נקי - עקף את אחסון הנתונים של אנדרואיד

מחק טלפונים אנדרואיד נקי – עקף את אחסון הנתונים של אנדרואיד

הערה: בגלל כמה מפתחים ניידים המשתמשים ב- Android כמערכת ההפעלה שלהם, הצעדים שאני מציין להלן עשויים להשתנות מעט. לכל הטלפונים של אנדרואיד יש את אותן תכונות, לכן מדריך זה עדיין יעבוד ללא קשר לסוג המכשיר שלך. עם זאת, זכור כי יצרני טלפון מסוימים עשויים להשתמש בנתיבים שונים במקצת עבור השלבים שלהלן.

מה לעשות לפני שמחתים טלפונים אנדרואיד

הנה העסקה עם טלפונים אנדרואיד: איפוס מפעל בפני עצמו לא יסיר את כל הנתונים שלך מהאחסון. בנוסף, טלפון אנדרואיד שעבר איפוס מפעל עדיין יבקש כניסה של גוגל באמצעות החשבון שהיה קודם לכן. זו אחת הסיבות לכך שמחיקת אנדרואיד מקורית נוקטת ביותר מכמה צעדים להשיג.

לפני שתאפס את הטלפון, עליך לוודא כי:

 1. הסר את כל חשבונותיך מהטלפון.
 2. השבת את הגנת הסיסמה.
 3. הצפן את הנתונים שלך.

כדי להסיר את החשבונות שלך, עבור אל הגדרות > חשבונות. משם, לחץ על כל חשבון בנפרד. לאחר שתעשה זאת, תראה אפשרות לעשות זאת הסר (או מחק) את החשבון. לחץ על זה.

כדי להשבית את הגנת הסיסמאות, עבור אל הגדרות > נעילת מסך & סיסמאות (עשוי להיות שונה בשם תלוי בטלפון שלך). משם, השבת את הגדרת הסיסמה אתה משתמש כרגע.

כדי להצפין את הנתונים שלך, עבור אל הגדרות > אבטחה & פרטיות. שם תמצא אפשרות להצפין את הקבצים שלך. בהתאם לטלפון שלך, האפשרות תיקרא שונה. עבור טלפונים של Huawei, כמו זה שאני משתמש במדריך זה, לחץ על “קובץ בטוח“.

אם הטלפון שלך היה במקור כ- Android 6.0 Marshmallow (כלומר, פתחת את התיבה וזו הייתה מערכת ההפעלה שבה הטלפון שלך השתמש), הנתונים שלך מוצפנים כברירת מחדל. אם היית צריך לעדכן למרשמלו, אתה צריך להפעיל את האפשרות על עצמך.

לאחר שתעשה זאת תוכל להמשיך בצעדים שלהלן.

כיצד למחוק טלפונים אנדרואיד – איפוס מפעל

 1.  לך ל הגדרות.
 2. גלול מטה אל הגדרות מתקדמות.
 3. לחץ על גיבוי & אפס.
 4. בחר איפוס נתוני מפעל.
 5. לחץ על אפס טלפון.

לאחר שהטלפון יאתחל, הנתונים שלך יוסרו מכל מקום נגיש בטלפון שלך. עם זאת, עדיין ניתן לגשת אל הנתונים שלך באמצעות כל אחזור נתונים מחוץ לשוק.

החדשות הטובות הן שכבר הצפנת את הנתונים שלך, מה שאומר שכל מי שמנסה לגשת לנתונים שנמחקו יזדקק למפתח מיוחד כדי לפענח אותם, שלא יהיה להם.

אולם כדי להבטיח כי הנתונים שלך בטוחים במאת האחוזים, עליך לעבור שלב נוסף.

כיצד למחוק לצמיתות את הנתונים שלך – המזבלה של הנתונים

טריק מהיר (ish) להחלפת הנתונים שנמחקו הוא לבצע השלכת נתונים ידנית.

ראה, כשאתה מנגב טלפונים של אנדרואיד, הנתונים שלך לא ממש נמחקים. האיפוס ימחק את הכתובות של הנתונים שלך, מה שאומר שהוא לא יודע איפה הנתונים מאוחסנים. עם זאת, הנתונים שלך לא מוחלפים וניתן לאחזר אותם באמצעות אפליקציות מסוימות.

אז איך אתה יכול לתקן את זה? קל, אתה מחליף את הנתונים בעצמך.

כל שעליך לעשות הוא לזרוק קבצים חסרי משמעות לטלפון שלך לאחר איפוס הנתונים כדי להחליף את הנתונים “שנמחקו”. בצע את הצעדים הבאים כדי להשתמש בזריקת נתונים כדי להיפטר כראוי מכל הנתונים שלך ולנגב את הטלפונים אנדרואיד נקיים:

 1. לאחר איפוס היצרן הראשון, חבר את הטלפון למחשב באמצעות USB.
 2. טען נתוני דמה לטלפון שלך. זה יכול להיות כל דבר מסרטים ועד למוזיקה, אתה יכול אפילו לטעון אותו בתמונות של גורים. וודא שאתה ממלא את האחסון ככל האפשר.
 3. לאחר שתעשה זאת, חזור על תהליך איפוס היצרן למעלה.

בדרך זו, תחליף את הנתונים הישנים שלך עם נתוני הדמה. כעת, כל מי שמנסה לגשת לנתונים שנמחקו יתקבל בעומס האם של תמונות הגורים!

נגב טלפונים אנדרואיד נקי – מחשבות אחרונות

הנה לך את זה, דרך לא כל כך מהירה אך קלה לוודא שאתה מחקת את הטלפון אנדרואיד שלך נקי לפני שאתה מוכר אותו / מסגיר אותו. אני ממליץ בחום לכל משתמשי אנדרואיד לעבור את הצעדים שציינתי לעיל לפני שהם מוכרים את הטלפונים שלהם מכיוון שלעולם לא תוכלו להיות בטוחים מדי כשמדובר בנתונים שלכם.

לבסוף, אשאיר אתכם עם אותה עצה שנתתי לקוראי האייפון שלנו: אם אתם מתכננים להשיג טלפון חדש (או סתם רוצים להגן על זה שיש לכם) וודאו שאתם עושים ככל האפשר כדי לשמור עליו בטוח . אל תהסס לעבור על מדריכי האבטחה שלנו עבור אנדרואיד ואייפונים לקבלת עזרה. בנוסף, אני מציע להשתמש ב- VPN בכל פעם שהטלפון שלך מחובר לאינטרנט לצורך תוספת אבטחה ופרטיות. אני עצמי משתמש ב- ExpressVPN, אבל אתה יכול לבדוק את הרשימה שלנו עבור VPNs אנדרואיד הטוב ביותר כדי למצוא את הספק המתאים לך..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map