קספרסקי לעומת נורטון – מה עדיף לאבטחת אינטרנט?

הייתה תקופה שלא הייתה לנו גישה לאבטחת VPN או להגנה אנטי-וירוס מובנית במערכות שלנו. שתי סוויטות האנטי-וירוס הפופולריות ביותר של אותה תקופה היו קספרסקי ונורטון. למרות שהמערכות שלנו גמישות יותר מתמיד, שתי סוויטות פרימיום אלה עדיין שולטות בתחום האבטחה באינטרנט.


קספרסקי לעומת נורטון - מה עדיף לאבטחת אינטרנט?

קספרסקי לעומת נורטון – מה שטוב יותר לאבטחת אינטרנט?

קספרסקי נגד נורטון

למרות ששתי הענקים הללו קיבלו בעיקר ביקורות חיוביות בקרב קהילת המשתמשים, הודע לנו על התכונות הייחודיות של כל אחד ואילו תחומים זקוקים לשיפור:

קספרסקי

Kaspersky Small Office Security הוא יתרון עבור ארגונים קטנים שאינם יכולים להרשות לעצמם מנהלי מערכות פנים-ביתיים. עם ממשק פשוט בגרסתו האחרונה, מציעה קספרסקי את התכונות המעניינות הבאות:

הגנת נתונים וגיבוי

כלים נחוצים כמו חומות אש דו כיווניות מגנים בעיקר על המכשירים שלך מפני חדירה של רשתות מקומיות. הכלים כוללים אנטי-וירוס לקבצים, מיילים, העברת הודעות מיידיות ורשת. מנהל המערכת יכול להפעיל או להשבית כלים אלה ולהגדיר אותם ביחד או בנפרד.

הוא מציע גיבוי אוטומטי של נתונים בארבע אפשרויות – קבצי וידאו, מוסיקה, תמונות ותיקיות ב’המסמכים שלי ‘וב’שולחן העבודה’. אפשרות אחת נוספת זמינה בה ניתן לגבות ידנית את התיקיות על ידי הגדרת לוח זמנים, מספר עותקים ומיקומי הארכיון. בארבע האפשרויות הראשונות המערכת מנתחת את התוכן, הקבצים והכמות לגיבוי הנתונים באופן אוטומטי.

מנהל סיסמאות והצפנת נתונים

עם מנהל הסיסמאות החדש, מנהל המערכת מקבל סיסמת אב. ניתן ליצור סיסמאות עמידות בפני סדק לצורך כניסה אוטומטית למשאבים שונים. אלה מוצפנים ומאוחסנים במיקום נפרד כמו כונני הבזק.

הצפנה חיונית לשמירה על המידע הרגיש והפרטי של האנשים. עם אפשרות הצפנת נתונים, אתה יכול לחבר תיקיה קיימת כמכל או ליצור תיקיה חדשה. זה יהיה מוגן באמצעות סיסמה ונשמר בכונן מקומי או חיצוני.

מדיניות אינטרנט ומעקב אחר רשתות

מדיניות האינטרנט מושבתת כברירת מחדל ועליך להגדיר אותה בעת השימוש בהן לראשונה. ישנן שלוש אפשרויות – הגבלות קשות, הגבלות רכות ואיסוף נתונים. אלה כדי להימנע מהורדות של קבצים אסורים, לגישה מוגבלת למשאבים חסומים ולפעולות משתמש בהתאמה. אתה יכול גם להתאים את ההגדרות למשאבי אינטרנט, רשתות חברתיות, יישומים ספציפיים ומסרים מיידיים.

מנהל המערכת יכול לקבל ייצוג חזותי של התנועה הנכנסת והיוצאת של כל מחשב. באפשרותך להציג אילו יישומים מעבדים את הנתונים.

פעילות יישומים ואנטי פישינג

אתה יכול לבדוק את המערכת ואת הלגיטימיות של היישומים הפועלים. כל פעולה, זיכרון ושיתוף במשאבים גלויים עבורך ותוכל להפסיק יישומים מפוקפקים. באמצעות קונסולת הניהול תוכלו לסרוק את המערכות ולשנות את הגדרות האבטחה של הרשת כולה מכל מקום.

טכנולוגיית אנטי פישינג באמצעות כסף בטוח מגן על העסקאות המקוונות שלך. התקפות דיוג ותוכנה זדונית נחסמות באמצעות הדפדפן המאובטח במיוחד.

בנוסף, ישנם כלים עזר להגנה על הנתונים שלך, כמו יצירת דיסק אתחול לגיבוי, בדיקת אבטחת הדפדפן, איפוס הגדרות Windows. אתה יכול להשתמש בכלים בטוחים להסרת נתונים שאינם ניתנים לשחזור – נתונים משומשים וגם לא בשימוש.

נורטון

Norton Security זמין בכל המכשירים כמו מחשבים ניידים, Mac ומכשירים ניידים. יש לך אפשרות להוסיף יותר אבטחה ולהעביר את ההגנה בין כל המכשירים שלך. הבה נראה את התכונות והיתרונות השונים שהיא מציעה לכל אחד מהמכשירים האלה:

למכשירים ניידים

אבטחת האינטרנט פועלת כנגד גניבה מכיוון שהיא מקלה על איתור טאבלטים וסמארטפונים גנובים. אתה יכול להשתמש במוצר במכשירים רבים יותר מאלו שהרשמת להם, אך עליך לשלם חיובים יחסי עבור ההתקנה.

אם אתה כשיר למינוי של נורטון, אתה תהיה זכאי להשתמש בהבטחת הגנת הווירוסים שלו. אתה יכול לקבל החזר מלא במנוי שלך אם המומחה של נורטון לא יכול לפתור את בעיות הווירוסים במכשיר שלך.

עבור מק

אתה יכול להתאים את רמות ההגנה של המוצר בהתאם למיקומך. זה שימושי אם אתה משתמש ברשת ציבורית. הוא מציע הגנה מפני פגיעויות במערכת הפעלה או ביישומים.

רשת Norton Safe מונעת התחברות לאתרים לא בטוחים. זה יכול לסרוק את המערכת מדי יום ברקע, לאיומים מקוונים ולא מקוונים – והכל מבלי לשבש את מהירות החיבור.

יש לך שליטה מלאה על האופן שבו היישומים שלך ניגשים לאינטרנט ומזהים קישורים חשודים והונאות רשת. טכנולוגיית אנטי פישינג מאפשרת לך לבצע העברות כספות בטוחות על ידי בדיקת אתרי הונאה.

נורטון יכול לסרוק דואר אלקטרוני והודעות של אפל לצורך קבצים מצורפים כדי למנוע גניבות זהות. אתה יכול לחסום תנועה עוינת נכנסת דרך חומת האש הדו-כיוונית.

למחשב

הישאר מעודכן עם הורדה והתקנה אוטומטית של תכונות מוצר חשובות גם כאשר המחשב אינו בשימוש. אתה יכול לזהות ולסרוק קבצים לא ידועים, לחסום הודעות דואר זבל והונאה מתיבת הדואר שלך.

מיליוני משתמשים נכנסים לאתר כדי לזהות איומים חדשים יותר ולתרום להגנה יעילה יותר באמצעות תכונת השעונים הקהילתיים. באמצעות זה, נורטון מזהיר אותך לפני שאתה מבקר באתרים מזיקים ומונע הורדות מסוכנות.

חומת אש דו כיוונית חכמה, מנהל סיסמאות, הגנת אינטרנט וגיבוי אוטומטי עד 25 ג’יגה-בתים הם התכונות הדומות לאלה במערכות מק. הגן על המחשב האישי שלך מפני התקפות ‘אפס יום’ על ידי זיהוי הפגיעויות במערכת ההפעלה Windows או ביישומים.

נורטון מציעה הגנה פרואקטיבית מפני הנתונים והקבצים שלך באמצעות הגנה התנהגותית של SONAR. עם המנוי הכללי של Family Premier, אתה יכול לספק את הגלישה הבטוחה ביותר לילדים שלך.

מה עובד לשניהם

שתי סוויטות האבטחה באינטרנט מציעות פתרונות פרואקטיביים לגלישה בטוחה. תכונות בטוחות מותקנות בדפדפן האינטרנט עצמו. לכן אתה מקבל אזהרה לפני שאתה מבקר באתרים מזיקים או מוריד מהם.

נורטון וקאספרסקי מעדכנים כל העת את הגדרות הנגיף שלהם בכדי לכלול איומים מקוונים חדשים ומופיעים. אתה יכול לאתר בקלות ולהסיר תוכנות זדוניות מהמערכת שלך. באופן חיוני, רוב תכונות ההגנה כמו חומת אש, אנטי-וירוס ואנטי-פישינג זמינות כברירת מחדל.

מה צריך שיפור

שניהם פרואקטיביים רק עם איומים ידועים, אך עבור איומים חדשים יותר, על המפתחים ליצור תיקון ולעדכן את התוכנה שלהם. הזמן בין פגיע ליותר פיגועים.

מהירות פתרון הבעיות תלויה ברוחב הפס ובעוצמת המחשוב. החיסרון העיקרי הוא שרוב התכונות המוצעות כבר זמינות על ידי כלי האבטחה של מערכת הפעלה כלשהי. יתר על כן, לצורך הצפנה ואנונימיות אתה זקוק לשירות VPN.

קספרסקי נגד נורטון – על קצה המזלג

אם אתה נלחץ לכסף, אתה עשוי להסתפק בתכונות האבטחה המובנות של המערכת שלך. אבל הם היו פחותים ממה ששתי סוויטות אבטחת האינטרנט האלו יכולות להציע. כתוצאה מכך, אל תהסס לבדוק גם את אנטי-וירוס Avast ואווירה. כך או כך, עדכנו את התוכנה שלכם והפסיקו לעצמכם ללחוץ על קישורים או הורדות חשודים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me