על אודות

לאורך כל השנים, ה- VPN.guru הביא לך את כל מה שיש לדעת כשמדובר בטכנולוגיה. עכשיו אתה יכול למצוא מדריכים פשוטים מאוד לעקוב, ביקורות על מוצרים ואפילו כיצד לצפות בנתיבי דרך. עם זאת, האם שאלת את עצמך את זה: מי עומד מאחורי כל זה? מי לקח את הזמן לחקור ולספק לך את כל המידע הקיים באתר שלנו? ובכן, תנו לנו להכיר לכם את הצוות היצירתי שלנו.


המייסד

ויליאם ריבסויליאם ריבס יצר בלוג זה כדי לעזור לגולשים ומשתמשים קבועים שרוצים להגן על פרטיותם, להילחם בצנזורה ולהתגבר על חסימות אזוריות. הוא מאמין בתוקף כי פרטיותך האישית, התנהגות הגלישה ותכני הגלישה באינטרנט צריכים להיות מידע פרטי לחלוטין. וויליאם מאמין גם באינטרנט ללא גבולות, הגבלות אזוריות, חסימות גיאוגרפיות ומגבלות אחרות שאין להן מקום בסביבות הגלובליות שלנו. הוא חי ועבד במדינות רבות, כולל דובאי, קטאר ודנמרק, בין החום השוצף לקור המקפיא, משתוקק לקצת בית. בין אם מדובר בצ’אט אינטימי עם אלה שבבית, קבלת גישה לערוצים המקומיים בחזרה במדינה שלך, או הגנה על עצמך מפני איומים ברשת, כל מה שצריך להיות אפשרי ללא יירוט בתעבורה לצורך העניין..

ויליאם ריבס עבד בעסקי תשתיות ה- IT למעלה מ -15 שנה ובניתי פרויקטים קטנים כמו סקריפט דו-קווי, ועיבדתי אותם עד לפרויקטים שיצאו ברחבי העולם עם מיליוני משתמשים ומאות שרתים. הוא יודע על הטריקים המלוכלכים של ספקיות האינטרנט בכל הקשור לשליטה בנתונים שלך וגורם לשינוי בהתנהגות הגלישה. אז הוא מקווה שתמצאו כמה טיפים שימושיים בבלוג זה. לפני שתמשיך הלאה, עיין בפרופיל המקצועי שלו למטה כדי שתוכל להבין טוב יותר מדוע דעתו עשויה להיות חשובה.

 • ניסיון של מעל 10 שנים בתשתיות IT.
 • בסך הכל מאות שרתים, עלויות פרויקט של מיליוני דולרים, עשרות אלפי שורות קוד.
 • בתוך 0.01% מהפרילנסרים המובילים מתוך 12 מיליון באתר Freelancing המובילה ברשת. עם דירוג 5 כוכבים בלמעלה ממאה פרויקטים.
 • גורו לינוקס המוביל של השנה 2008 ב- Experts-Exchange.
 • בעל תעודות טכניות שונות ” CEH RHCE PMP ITIL VCP“רק כדי להזכיר כמה מהיוקרתיים יותר.

בקיצור, הוא הקים את האתר הזה כדי שתוכל להגן על פרטיותך ולהרחיב את החופש שלך מצנזורה, יירוט נתונים, מגבלות אזוריות וכדומה. אם יש נושא מסוים שאתה רוצה שהוא יכתוב עליו. תן לו צועק בתגובות.

צ’רלס רוזוול

צ'רלס רוזוולאחד מחלוצי האתר, צ’ארלס כבר ברחבי העולם אסף מידע על הטכנולוגיות החדישות ביותר שקשורות לאינטרנט. הוא גם חנון גאדג’ט סטרימי. זו הסיבה שהוא אף פעם לא נותן להגבלות אזוריות לעמוד בדרכו.

אם אתה מעוניין בערוץ מסוים, צ’ארלס הוא הבחור שלך לעקוף את מגבלות הגיאוגרפיה שלו. הוא גם סקר שפע של ספקי שירותי VPN ויודע להפריד בין התפוחים הטובים לבין הרעים.

מארק קייסי

מארק קייסיגורו-טק, סטרימר מושבע, ומומחה בכל מיני מכשירים ואיך להגדיר אותם. האם נתקלת בבעיה בהתקנת DNS בסוג נתב כלשהו? ובכן, בדוק את המדריכים של מארק. יש להם את כל המידע הדרוש לך יחד עם צילומי מסך. אם אתה משתמש בקודי, אתה צריך לעבור את דרכיו. כל תוסף שתרצה לקבל יהיה באחיזתך תוך דקות ספורות.

מארק, לעומת זאת, אוהב תוכניות טלוויזיה, קרבות UFC ובבלאטור. זו הסיבה שתמצאו מדריכים זמינים שיעזרו לכם ללמוד כיצד לצפות בהם בכל מקום בעולם. אם אתה רוצה לבטל את החסימה של ערוץ מסוים, מארק הוא הבחור שלך בתפקיד.

רזאן ק

רזאן קרזאן הוא בלוגר נלהב בנושא אבטחת אינטרנט ועורך דין לפרטיות מקוונת. המאמרים שלה סובבים בעיקר כיצד VPNs הפכו להיות הכרח בעולם הדיגיטלי של ימינו. לא משנה מה הנושא, אם זה עוקף מגבלות אזוריות, אבטחת המידע הפרטי שלך או שמירה על המכשיר שלך מפני איומים ברשת, לרזאן יש את הכל.

רזאן הוא גם נחל. אם אתה מחפש לצפות במופע שזמין רק במדינות מסוימות, שאל את רזאן, היא תנחה אותך בתהליך הסרת החסימה.

איך אנחנו עושים את זה?

סיפקנו למיליוני משתמשים בארה”ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה ובכל מקום אחר בעולם מדריכים מקיפים, צעדים צעדיים אחר צעד, ביקורות חסרות השוואה והשוואה לאורך שנים. מטרתנו היחידה היא לעזור להם לקבל יותר החלטות בקיאות בטכנולוגיה ולפתור את הבעיות שלהם ככל שיהיו.

לא משנה מה הנושא, אנו מבצעים כמה בדיקות לפני שנמסור לך את המידע. אנחנו לא מסתובבים רק ומפיצים מחשבות אקראיות. הסוקרים שלנו עוברים עבודה קשה כדי להביא לכם את האמינות שיש לנו כעת באתר שלנו.

אולי שמתם לב שרוב המדריכים שלנו כוללים VPN. הסיבה לכך היא שאנו רוצים להבטיח חופש מקוון מלא ו- VPNs מציעים זאת. אבל מה גורם ל- VPN לדרג גבוה בדף שלנו? ובכן, האנליסטים שלנו מתחשבים בכל זווית שיש ל- VPN ומרכיבים את הכל לביקורת בלתי משוחדת. אנחנו מדברים על:

 • מחיר: בין אם ה- VPN יקר או לא. האם זה שווה את התשלום שהם מבקשים מבחינת התכונות?
 • מאפיינים: אם היא מציעה כמות של מתג להרוג, DNS חכם, פרוטוקולי אבטחה ברמה גבוהה, רשת שרת רחבה ומספר חיבורים בו זמנית.
 • תאימות: אנו בודקים אם הלקוחות המסורים שלהם זמינים בכל מערכות ההפעלה העיקריות, כולל iOS, PC, Mac, Android ו- Fire Stick.
 • בדיקות מהירות: אנו מבצעים בדיקות מהירות רבות לכל ספק VPN על מנת לקבוע את איכות החיבור שלו.
 • מדיניות ללא יומן: האנליסטים שלנו חופרים לעומק כדי לברר אם VPN מסוים אוגר נתונים על המשתמשים שלו או לא. אנו רוצים לגלות אם הם כנים בכל הקשור לדברים שהם מציינים באתר שלהם.
 • אחריות כנרית: זהו חלק חשוב שאנחנו תמיד בודקים ב- VPN. אם סעיף זה לא מתעדכן באופן קבוע, עליכם לחשוש ש- VPN זה נפגע על ידי הממשלה. במילים אחרות, תבוע.
 • מדיניות החזרים: צריכה להיות דרך חזרה אם ה- VPN לא עומד בציפיות שלך. זו הסיבה כשאנחנו בודקים VPN, אנו עוקבים מקרוב אחר מדיניות ההחזר הכספי שלהם. חלקם מציעים התחייבות להחזר 30 יום, ואילו אחרים מסתיימים 7 ימים בלבד. שלא לדבר על אלה שאין להם את זה, מלכתחילה.

לא רק זה, אלא אנו גם מספקים לך הצעות מחיר, צילומי מסך ועובדות בחיים האמיתיים שעוזרים להקל על ההחלטה שלך. כמו כן, תוכלו לעסוק אתנו בסעיף התגובות כדי להפוך את האינטראקציה לגמישה יותר.

אנחנו עדיין עסק

בכל פעם שאנו מזכירים מוצר מסוים, אנו בדרך כלל מספקים קישור אליו. חלק מהמפרסמים או החברות הללו מאפשרים לנו להרוויח עמלה אם הקורא מחליט להירשם לשירותם. אלמלא זה, לא נוכל לספק לך את הביקורות שיש לך בתפוסים שלך כרגע.

עם זאת, לא משנה מה הקשר עם חברות, אנחנו אף פעם לא מאפשרים לה להתמודד עם שיקול הדעת והיושרה שלנו. מוצר הוא מוצר, יש לו את היתרונות והחסרונות ואנחנו ב- VPN.guru נעביר ביקורת על זה. לא היינו ממליצים על מוצר שאנחנו עצמנו לא מרוצים ממנו. עבדנו כל כך קשה כדי להרוויח את אמונם של הקוראים שלנו, לא זורקים את זה רק כדי להרוויח כמה פרוטות.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map