כיצד אנו מדרגים ספקי VPN?

נהדר ככל שהוא, האינטרנט עדיין ממשיך למקום חשוך יותר. בכל פעם שאתה מחובר, אתה מתפשר על שלך בטיחות, פרטיות וזהות, מה שמוביל אותנו לפיתרון העיקרי שלנו לבעיה, VPN. אבל האם תהית אי פעם איך אנחנו ב-VPN.Guru בחר מהם ה- VPN המובילים? מה תכונות האם אנו עוקבים מקרוב כדי לקבוע אשר VPN מדרג גבוה יותר? הרשו לי להראות לכם כיצד אנו פועלים.


כיצד לבחור את ה- VPN המושלם?

כיצד לבחור את ה- VPN המושלם?

מה זה VPN וכמה זה חשוב?

כשאתה משתמש באינטרנט של היום, עליך להיות זהיר כל הזמן. אל תחשוב אף פעם שבכל פעם שאתה מחובר, אתה לבד. לא, להפך, חברי, האקרים ופושעי רשת תמיד שם קציר את מה שאתה מחזיק ביקר מבחינת נתונים ומידע.

האקרים מרוויחים על ידי מכירת פרטי חשבון, סיסמאות, וכל אחר מידע אישי הם יכולים למצוא. גם אם יש לך עסק קטן, האקרים עשויים לחכות לרגע הנכון כדי להשיג את הנתונים הפרטיים של הלקוח שלך. לדברי קורט רומר, אסטרטג האבטחה הראשי של סיטריקס:

“משתמשי עסקים קטנים זקוקים ל- VPN כדי לשמור על תנועת הרשת שלהם פרטית ובטוחה מפני חבלה.”

קח את זה ממישהו שיודע טוב יותר. א רשת וירטואלית פרטית יוצר א מעבר מאובטח בין המכשיר המחובר לאינטרנט לאתר / שירות שאליו אתה מנסה להגיע. זה מנתב מחדש את כל התנועה שלך דרך שרת מאובטח, הצפנת הנתונים שלך בתהליך.

זה יגן על כל התקפה אפשרית שעשויה למקד למכשיר שלך. במילים אחרות, אתה בטוח לחלוטין אם תשקיע ב- VPN מכובד. ובכן, קנט בלומסטרנד, מנהל טכנולוגיה ראשי ב- CSID, מסכים:

“VPNs מספקים שכבה חיונית של הגנת אבטחה,”

זה לא הכל; VPN גם עוזר לך לעקוף מגבלות אזוריות על ידי שינוי המיקום המקוון שלך. כל שעליך לעשות הוא להתחבר לשרת במדינה ספציפית, ואתה כמעט שם. כעת תוכל לגשת לכל התכנים המוגבלים באזור זה למרות שהיית פיזית בחו”ל. עכשיו, נתתי לך מבוא מתאים ל- VPN. נעבור ל איך הם מדורגים?

תכונות המדרגות VPNs גבוה יותר

בבחינת VPN, עלינו קודם כל לוודא שהוא עונה על צרכי המשתמשים. אין טעם להשקיע בשירות מסוים אם זה לא באמת מה שאתה רוצה. לכל משתמש מקוון יש דרישות ספציפיות לצפות קדימה בספק VPN.

זו הסיבה שכולנו בסופו של דבר עם שירותים שונים. עם זאת, ישנם גורמים חיוניים ספציפיים שכל VPN צריך להיות. אם אלה חסרים, בסופו של דבר תתפשר על שלך בטיחות ואנונימיות מקוונת. הנה ה תכונות מובילות זה עוזר א VPN מאבטח מקום גבוה יותר ברשימת הדירוג של VPN שלנו.

מהירות חיבור

מהירות אינטרנטאם אינך יודע זאת עדיין, א הצפנת VPN תתמודד עם מהירות האינטרנט שלך. לכן חיוני לבחור שירות VPN שמבטיח שרתים מהירים לא משנה היכן הם נמצאים. אני יודע שככל שהשרת קרוב יותר, כך החיבור טוב יותר. עם זאת, אנו לא רוצים לדבוק בקריטריון זה. אני בוחן VPN שמציע מהירות מירבית, גם אם השרת רחוק.

מה אם אתה רחוק מאוד מארה”ב ואתה מעוניין להזרים את אוהבי הולו? האם תרצה לסבול בעיות ופיגורים חוצצים כל הזמן? אני לא חושב כך. אם נותן שירות לא יכול להבטיח את המהירות המרבית של הקשר הפרטי שלך, זה לא יגיע לראש הרשימה שלי.

אנו נוקטים צעדים דרסטיים כאשר אנו בודקים את מהירות VPN. ראשית, אנחנו לבדוק את המהירות בה אנו פועלים במקור. לאחר מכן, אנו מתחברים ל- a שרת VPN קרוב למיקום שלנו כדי לבדוק כיצד ההצפנה השפיעה על הרשת. לבסוף, אנו גם בוחנים מה הקשר ל- a שרת רחוק יכול לעשות. יתר על כן, אנו בודקים אם מהירות ההורדה עלתה. אם התוצאות טובות, ה- VPN מדורג גבוה יותר.

רשת שרתים גדולה

מיקום השרתהיכולת לבחור בין א מגוון רחב של שרתים זה גם קריטי למדי. ראשית אסביר מה קורה. כשאתה מתחבר לשרת, תקבל על עצמך את ה- כתובת ה – IP של המדינה בה השרת. יש לך שני יתרונות לזה. ראשית, אתה מגיע ל הסתר את זהותך המקוונת (כתובת ה – IP). שנית, תוכל לעשות זאת גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי באזור שלך.

לחלק מה- VPNs אין רשת גדולה כל כך של שרתים, מה שהופך אותם חסר תועלת במקרים מסוימים. תאר לעצמך שאתה רוצה להזרים קצת תוכן עליו TSN, ואז אתה מגלה של- VPN שלך אין שרתים ב- קנדה. אם זו המטרה היחידה שלך להשתמש ב- VPN, ההשקעה הזו היא בזבוז.

אתה לא יכול פשוט לגלוש באינטרנט באמצעות אותו שרת שוב ושוב. חלק משירותי ה- VPN מספקים רק שרתים ברחבי ארה”ב או אירופה. כאשר אנו מבצעים בדיקות VPN, אנו מחשיבים את כל מה שלקוח זקוק לו. זה לא קשור רק לעקוף מגבלות גיאוגרפיות, ישנם יתרונות נוספים של רשת שרתים הגונה.

אנו בודקים אם ל- VPN יש יותר משרת אחד גם במדינה ספציפית. כמו שאמרתי לך, כל צורך אפשרי למשתמש, כלומר אפילו עוקף את מגבלות ההאפלה. סיפור ארוך קצר, VPN עם מעל 1000 שרתים ברחבי העולם מקבל את תשומת ליבי: ככל שהמיקומים רבים יותר, כך ייטב.

מיקום HQ VPN

כאשר אנו דנים ב- VPN וכלי פרטיות אחרים, עלינו לשקול מאיפה הם באים במקור, כמו שלהם מיקום המטה. אנו חופרים לעומק העניין כדי להבין האם ה- VPN ממוקם בתוך מדינות בהן שמירת נתונים מוחלת, כלומר, במדינה בה נמצאים העיניים.

התנאים “חמש עיניים“,”תשע עיניים“, ו-“14 עיניים“מופיעים לעתים קרובות בקהילת הפרטיות, במיוחד VPNs. החלק הגרוע ביותר הוא שהממשלות יכולות לאסור על הספק אפילו להודיע ​​ללקוחות שנפגעו; לא תוכל להחזיר תגמול על אותה פלישה לפרטיות.

העיניים הן בריתות מעקב בינלאומיות שיש להן את הזכות לאסוף ולשתף נתוני מעקב המונים. הם יכולים לפנות לספק VPN שנמצא בשטחה ולבקש מידע על לקוחות. לא משנה למה; מה שחשוב זה שהם יכולים. לדוגמה, ב- הממלכה המאוחדת, טלקום הקליט את היסטוריית הגלישה, זמני החיבור והודעות הטקסט. זה התחיל כאשר אמנת הסנופים ראה את האור בחזרה בשנת 2016. ניתן לומר את אותו דבר לגבי ארצות הברית עם שלה תוכנית PRISM.

5 עיניים

 • אוסטרליה
 • קנדה
 • ניו זילנד
 • הממלכה המאוחדת
 • ארצות הברית

9 עיניים

 • 5 מדינות עיניים
 • דנמרק
 • צרפת
 • הולנד
 • נורווגיה

14 עיניים

 • 9 מדינות עיניים
 • גרמניה
 • בלגיה
 • איטליה
 • שבדיה
 • ספרד

במקרה זה, אנו מנסים להימנע מהכללת כל VPN שיש לו מרכזי התמחות הממוקמים באחת מהמדינות הללו. עם זאת, כמה VPN הגורמים לרשימה שלנו להפעיל את השרתים שלהם ולאמץ מדיניות ללא יומן מחמירה. זה אומר שאפילו העיניים לא יכולות להשיג את המידע שלך. ובכן, בסולם ה- VPN.Guru, זהו VPN שכדאי להוסיף למתחרים בעלי דירוג גבוה.

הצפנה בדרגה צבאית

הצפנת VPNמרבית ה- VPN הפרמיום בשוק מציעים טכנולוגיות ברמה גבוהה כשמדובר באבטחה. עם זאת, זה שכבת הגנה נוספת מובא אליך על ידי פרוטוקולי אבטחה מתקדמים. ככל שהמבחר גדול יותר ועם יותר פרוטוקולים ש- VPN מציע, כך ייטב. אבל הפרוטוקול החשוב ביותר שיש הוא OpenVPN.

יצירת א מנהרת נתונים מוצפנת בין הלקוח לשרת VPN זה לא מספיק. כל VPN יכול להצפין את הנתונים שלך, אבל זה לא מצליח כיתה צבאית. OpenVPN הוא הפרוטוקול המודרני ביותר בשימוש במיינסטרים ונחשב לבטוח ביותר. VPNs אמינים יגדירו פרוטוקול זה כברירת מחדל. בכל פעם שאתה מתחבר, תצפין את החיבור שלך עם טכנולוגיית האבטחה האחרונה, OpenVPN.

עם זאת, זה לא כל מה ש- VPN יכול להציע. אתה צריך לבדוק אם זה מעניק לך א בחירת פרוטוקולים. אתה מבין, ככל שההצפנה גבוהה יותר, כך המהירות שלך באינטרנט איטית יותר. מבחינת הערכת VPN בהתבסס על פרוטוקולים, צריכה להיות בחירה מבין הדברים הבאים: 

 • OpenVPN
 • L2TP / IPSec
 • SSTP
 • IKEv2
 • PPTP

מילה של עצה, נסה הימנע מ- PPTP. למרות שזה אחד הפרוטוקולים הוותיקים ביותר של VPN, רוב השירותים שודרגו זה מכבר לפרוטוקולים מהירים ומאובטחים יותר. לכן, אם ה- VPN שאנו מעריכים מציע פרוטוקולים בדרגה צבאית, הוא בהחלט מדורג גבוה יותר מאחרים.

מדיניות ללא יומן

אין מדיניות יומןכשאתה משקיע ב- VPN אתה נותן להם את אמונך. לאחר מכן אתה מגיש מידע כמו שלך שם מלא, כתובת דוא”ל וכרטיס אשראי מידע. לפעמים, האמון הזה מנוצל לרעה, ופרטי המשתמשים נחשפים. כאשר אתה רוצה לסמוך על VPN עם מידע מסוג זה, עליך לבדוק את המידע שלהם מדיניות כריתת עצים.

אנו בגורו מחפשים VPN כי אל תשמור את פעילויות הגלישה שלך או את המידע שלך. ובכן, חלק מהספקים די ברורים. הם אומרים שהם כן שמור כמה יומנים כולל כתובת הדוא”ל שלך לפרק זמן מסוים. אחרים הם מעורפלות ומסכות בעגה המשפטית, וחלקם יכולים להיות מאוד ברורים.

במקרים מסוימים, שירותי VPN צריכים למסור נתונים מבוקשים מסוימים אודות משתמשים מסוימים. צו זה מגיע מהרשויות. אם השירות אכן מקיים יומנים, הכל הנתונים שלך יהיו בידיים הלא נכונות. עם זאת, אם יש מדיניות ללא יומן מחמירה, ואז הממשלה לא תוכל לקצור את המידע שלך כמו שאין, מלכתחילה.

הקפד לבדוק היטב את מדיניות הרישום שלהם. הם אולי משקרים לך. זהו גורם קריטי בעת בחירת ה- VPN. מדוע היית משקיע ב- VPN שאינו שומר על הנתונים שלך פרטיים? זה נוגד את תפקידו המקורי.

תמחור

תג מחיראני די בטוח שרצית שאציין זאת בראש הרשימה. אבל אלה שציינתי לעיל חשובים יותר, סמוך עלי. חלקכם רוצים בחר VPN בהתבסס על התקציב שלהם. אמנם ישנם המון VPN יקר, אך אני מבטיח לך זאת הם שווים כל שקל מבחינת השירותים. הם מציעים את השירות האיכותי ביותר.

VPN אמין אמור להיות מסוגל לראות מה השוק. זה הרגע שזה מציע מבצעים בתוכניות מנוי זולות יותר. לדוגמה, אם תשלום חודשי הוא 12 $, נניח, זה אמור לתת לך מנוי לשלוש שנים לאן אתה מגיע חסוך עד 40%. זה די קליט וזה מועיל לך ולמשתמשים אחרים ברחבי העולם.

אבל רגע, אני צריך לדבר על זה. מה שאתה עושה, התרחק משירותי VPN בחינם. אם קראת את הביקורות שלי בעבר, תבחין בכך אף אחד מ- VPN שאני בוחר כ”הכי טוב “אינו VPNs בחינם. הסיבה לכך היא שהם יעשו לך יותר נזק מתועלת. ראשית, הם לא מגיעים ל מגוון תכונות מלא.

הם נותנים לך את מה שהם יכולים להרשות לעצמם ללא עלות. יתכן שאתה מפספס תכונה חשובה שאינה עוזרת לך להימנע מהזיהוי כמשתמש VPN. 

יתר על כך, VPNs בחינם מוכרים את הנתונים שלך לחברות אחיות בתמורה להכנסות. כלומר, איך אחרת אתה חושב שהם משלמים את דמי החבר שלהם? תן לי לסכם את זה עבורך.

אתה משתמש ב- VPN בחינם; אתה משלם עם המידע הפרטי שלך. “

התקנים תואמים

התקנים תואמיםVPN אמור להיות מסוגל לספק את שירותיו ב מערכות הפעלה שונות. אם זה לא, מדוע זה יגיע למקום הראשון ברשימה שלנו? לרוב ספקי ה- VPN יש לקוחות ייעודיים ב- אנדרואיד, iOS, PC ו- Mac. עם זאת, מעטים מהם, המדורגים תמיד גבוה באתר האינטרנט שלנו, מכילים אפליקציות מקל האש של אמזון.

אשר למי שרואה לעקוף מגבלות אזוריות על קונסולות משחק ומכשירי סטרימינג, אף אחד מה- VPN שם לא יכול לספק שכפי שהפלטפורמות הללו הן לא תואם באופן טבעי ל- VPN. אבל ה- VPN צריך לספק אלטרנטיבה, לדוגמה, פרוקסי DNS חכמה.

חלק מספקי VPN מציעים תכונות בהן אתה יכול לשנות את הגדרות ה- DNS שלך עוקפים חסימות גיאוגרפיות. תאבד את תכונות האבטחה, אך שוב, זוהי אלטרנטיבה. אם אתה מסתכל על הביקורות שלנו, אתה תגלה שרוב ה- VPN בראש הרשימה אכן מציעים תכונת DNS חכמה.

תכונות נדרשות

תאימות מכשיריםבנוסף לכל זה, על יישומי ה- VPN להציע תכונות מהשורה הראשונה כדי לתפוס את תשומת ליבנו. אם אתה עובר להגדרות האפליקציה, עליך למצוא מספר אפשרויות להפעלה או לבחירה. לדוגמא, א מתג כיבוי במקרה שחיבור ה- VPN צנח בצורה פתאומית.

תכונה זו תעשה זאת הפסק את חיבור האינטרנט שלך כך שמה שעשית תוך כדי שימוש ב- VPN נשאר פרטי עד ש- VPN יתחיל שוב.

יתרה מזאת, יישומי VPN מסוימים מאפשרים לך לבדוק את המהירות שלך לפני שאתה מתחבר ל- VPN. אתה מבין, מהירות היא סוגיה בימינו באדיבות המצערת של ספק שירותי האינטרנט שלך. עם זאת, כשאתה משתמש ב- VPN אתה יכול לעשות זאת לעקוף זה. ועם התכונה הנכונה, אתה יכול בדוק את מהירות החיבור שלך מתי שתרצה.

אלה רק שתיים מהתכונות שאנו מחפשים ב- VPN מכובד כדי שתוכל להפוך את הרשימה שלנו. השאר מוצג להלן:

 • הגנת דליפות DNS.
 • מנהרת פיצול (תבחר לבחור איזה חלק מהתנועה שלך ינותב מחדש).
 • מבחן מהירות.
 • חסימת מודעות.
 • הגנה מפני תוכנות זדוניות.
 • הצפנה כפולה.
 • מתג כיבוי.
 • פרוטוקולים נתמכים (אפליקציות מסוימות במכשירים מסוימים אינן תומכות בפרוטוקולים מסוימים).
 • קישורי בדיקת דליפה בתוך האפליקציה (כתובת IP, דליפת DNS, דליפת WebRTC).

בדיקות VPN מתקדמות

דליפת נתוניםVPNs שאנו מדורגים גבוה ברשימה שלנו אמורים להיות מסוגלים לספק לך פתרון אם קיים דליפת VPN מתרחש. אנו מבצעים מטח בדיקות כדי לנתח עד כמה VPN אמין מבחינת שמירה על פרטיות הלקוחות שלהם. 

VPNs שמומלץ תמיד באתר שלנו פרסמו חבילת בדיקות VPN מתקדמת, שהם משתמשים בהם באופן פנימי חסין בפני נזילות כל אפליקציות ה- VPN שלהם. אם VPN לא מציע זאת, ובכן, הוא לא מציג את הרשימה. זה בדיוק מה שאנחנו מצפים ב- VPN מבחינת הגנת דליפות:

הגנת דליפת DNS: DNS היא המערכת שממירה את ה- URS שלך לכתובת IP מספרית כדי לעזור לדפדפן שלך לטעון אתר ספציפי. עם זאת, תהליך התרגום מטופל על ידי ספק האינטרנט שלך. האם תוכלו לנחש מה הבעיה כאן?

ובכן, בקשות ה- DNS שלך הן יומני טקסט ברורים של כל מה שאתה מבקר ברשת. זו הסיבה שלך ספק שירותי האינטרנט יכול לדעת כל מה שאתה עושה. כשאתה משתמש ב- VPN שמדלף את בקשותיך, מוטב לך בלי כזה. לכן אנו בוחנים מקרוב את ה- VPNs המציעים הגנת דליפות DNS. אם כן, הם נמצאים בראש הרשימה.

דליפות WebRTC: אם אתה משתמש דפדפני Firefox, Chrome, Opera או Chromium, אתה תמיד פגיע לדליפות. אתה מבין, דליפות WebRTC מתרחשות כאשר שלך כתובת IP דולפת דרך APIs WebRTC. ה- VPN אמור לעזור לך לעקוף את הבעיה. כאשר אנו מבצעים את הבדיקות שלנו, אנו בודקים אם ספק ה- VPN נותן לך את האפשרות מבחן לדליפות כאלה ודרך לעזור לך (חלקם לא יכולים). חלק מה- VPN המובילים באתר שלנו עושים זאת ומספקים לכם מדריכים מקיפים לפתרון הבעיה גם כן.

מניעת חסימת VPN

חסימת VPNאתה צריך לדעת כמה VPNs חסומים במדינות מסוימות. זה לא בגלל שהאזור פונה אליהם, לא, זה בגלל שלהם חוסר יכולת לפעול שם. הם לא משקיעים מספיק בשרתים שלהם, מה שמוביל לחסימה שלהם. VPN אמין מדורג היטב ברשימת הסקירות שלנו אם הוא מצליח עוקפים מגבלות כה קפדניות במדינות מצונזרות מאוד. אנחנו מדברים על סין, איחוד האמירויות, KSA, רוסיה, וכדומה.

לא רק זה, אלא ששירותי סטרימינג מסוגלים כעת חסימת VPNs כמו גם מגישה לתוכן שלהם בחו”ל. ה- VPN הראשי מסוגלים למנוע את החסימה באמצעות עוברת בהתגנבות תחת מערכת בדיקת המנות העמוקה. מה מועיל VPN אם הוא נחסם על ידי אוהבים DAZN, Netflix, Hulu ו- BBC iPlayer? אם הוא לא יכול לבצע את עבודתו בדרך הנכונה, לא, הדרך המושלמת, זה לא הופך לראש הרשימה.

מדיניות החזרים

מדיניות החזריםספקי VPN בעלי מוניטין מציעים תמיד מוצא למשתמשים אם הם לא אוהבים את השירותים שלהם במקרה. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי מתן א ערבות להחזר כספי. כשאנחנו בוחרים את ה- VPN המובילים, אנו לוקחים בחשבון את התכונה הזו. כמה VPNs מציעים א 30 יום מזומן בחזרה, אחרים מגיעים עם א 7 יום אחת, בעוד שלשאר אין את זה אפילו.

אלה שיש להם א ערבות 30 יום הכסף בחזרה תמיד לטפס גבוה יותר בסולם דירוג. אבל אני צריך להזכיר את אלה שמציעים א ניסיון חינם. לא משנה כמה זמן הוא עדיין בחינם, ואנשים יכולים לקחת את שירות VPN לסיבוב לפני שהם משקיעים בעסקה כלשהי.

תמיכת לקוחות אמינה

שירות לקוחותזהו גורם חשוב מאוד, במיוחד עבור אלה שעדיין אינם חדשים ברשתות וירטואליות פרטיות. לא משנה מה השירות מציע, לא משנה כמה הוא מכובד, אם אין לו תמיכת לקוחות אמינה, זה לא דירוג. כאשר אנו מעריכים VPN, אנו בודקים את יעילות התמיכה שלהם ואת השיטות המשמשות ליצירת קשר.

לדוגמה, לחלק מה- VPNs יש רק את ה- שיטת הכרטיסים, מה שעשוי לקחת זמן עד לתת מענה. זה לא מה שאנחנו מחפשים ב- VPN. מה שאנחנו באמת מעריכים זה אחד שמציע תמיכה בצ’אט חי 24/7. זה יעיל מאוד במקרה שללקוח יש בעיה שצריך לפתור במקום. שמנו לב שכמה VPNs מציעים לך גם אפשרות דוא”ל, אבל זה בעיקר אותו דבר כמו כרטיסים. אם אנו רוצים לדרג VPN בהתבסס על תמיכה, עליהם לכלול את השלושה לעיל כדי להבטיח מה הלקוח נוח איתו.

השיטות אינן הגורמים היחידים שאנו מסתכלים עליהם. אנו גם לוקחים את השירות שלהם לנסיעת מבחן כמו לקוחות רגילים. אנו פותחים תיבת צ’אט ורואים כמה זמן לוקח להם להשיב. בנוסף, אנו שלח להם מיילים ומלא כרטיסים לראות אם הם אכן חוזרים אלינו במהלך תקופה הגונה. אנו לוקחים בחשבון את זמן נלקח, ה איך הם ענו, ו עד כמה זה פתר את הבעיה העומדת בפנינו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map