האם ביטקוין בטוח וחוקי לשימוש?

Cryptocururrency הם אפשרות השקעה חדשה מדהימה שתופסת קרקע בכל רחבי העולם. למרות מספר כישלונות ואירועי פריצה, השוק גדל חזק מתמיד ויותר ויותר אנשים ומוסדות מתחילים לראות ב- cryptocurrencies אפשרות השקעה ברת קיימא. עם זאת, השאלות הגדולות המתמשכות בכל השוק כולן נוגעות לאבטחה ולאנונימיות. באופן טבעי, לפני שמשקיעים את הדולרים הרווחים שלהם בקריפטו כמו ביטקוין, אנשים רוצים לדעת אם זה בטוח לעשות זאת. האם ביטקוין בטוח וחוקי לשימוש?


האם ביטקוין בטוח וחוקי לשימוש?

האם ביטקוין בטוח וחוקי לשימוש?

האם ביטקוין בטוח וחוקי לשימוש?

מכיוון שביטקוין מבוסס על ה- Blockchain, הנראה לעיני כל מי שבוחר לעשות שימוש בתוכנת ביטקוין, הרי שיש דרך להישאר אנונימית באמת תוך כדי ביצוע פעולה באמצעות cryptocurrency פופולרי זה.?

כדי לענות על שתי השאלות הללו עלינו להבין תחילה כיצד פועלות מערכות השקעה ותשלום מסורתיות. אז בואו נצלול פנימה.

ביטקוין מול בנקים

כשאתה חושב על קונצרן בנקאי, אתה בטח חושב על מוסד מרכזי עם סניפים שונים בעיר, מדינה, מדינה או עולם, נכון? הביטקוין בדיוק ההפך מזה. בנקים מסורתיים, מוסדות מלווים ועסקים פיננסיים אחרים דורשים מכם לקבל את כל הניירת הנדרשת כדי להיות זכאים לשירותיהם.

עם זאת, השימוש בביטקוין כל מה שאתה באמת צריך הוא ארנק אלקטרוני. לאחר מכן תוכל להשתמש בכרטיס האשראי שלך כדי להחליף את כספי הפיאט שלך עבור Bitcoins. אין צורך בשם, טלפון, כתובת, מזהה דוא”ל או אפילו חיבור לאינטרנט כדי להשתמש ב- Bitcoins. זו הסיבה, עבור אנשים שרוצים לבצע תשלומים באופן אנונימי, ביטקוין הוא אפשרות טובה ובטוחה בהרבה מאשר מדיומים מסורתיים.

עובדה שלא מובנת לעתים קרובות

תפיסה שגויה נפוצה לגבי הבלוקצ’יין היא שהיא מאפשרת לראות מי הבעלים של כמה. חזקה זו נכונה רק למחצה. אמנם אתה בהחלט יכול לראות איזה ארנק מכיל כמה כסף, אך אין דרך אמיתית לדעת מי הבעלים של הארנק והיכן הוא ממוקם.

אפשר לטעון שאם משתמש ביטקוין עושה שימוש בחיבור לאינטרנט, ניתן לעקוב אחריהם בקלות יחסית. עם זאת, האמת היא שמכיוון שתוכנת הביטקוין אינה מחייבת חיבור אינטרנט פעיל, כל משתמש יכול לבחור להישאר בלתי ניתנת למעקב.

חיסרון אחד

עם זאת, יש בעיה אחת עם ביטקוין והיא שברגע שמתבצע תשלום, גם השולח וגם המקלט יכולים לדעת את כתובות הארנק האלקטרוני זה לזה. במהותה, כשאתה מבצע עסקאות, אתה לא מסתיר את זהותך ונחשף. לפיכך, ביטקוין אינה מערכת עסקות אנונימית לחלוטין. אך כולנו יכולים להסכים שזה הרבה יותר בטוח ואנונימי מרוב המדיומים להשקעה ועסקה מסורתיים.

הדרך החוצה

עבור מי שעוסק באנונימיות מכל סיבה שהיא, ישנן מספר דרכים להפוך לבלתי ניתנות למעקב. הם:

 • אלטקוינס
 • מערבלים
 • שוקי הצטרפות כמו Coinjoin

בואו נסתכל על כל אחד מהם בפירוט רב יותר כך שתדעו כיצד תוכלו להשתמש בהם כדי להישאר אנונימיים כמעט.

אלטקוינס

Altcoins הוא כל cryptocurrency אחר שנחשב כתחליף פופולרי לביטקוין. אתה יכול להשקיע במטבעות כאלה באמצעות רכישות הביטקוין שלך ועל ידי כך, להקשות על אנשים להתחקות אחריך באופן משמעותי. אתה יכול גם להחליף את ה- altcoins שלך עבור Bitcoins, ולסבך את התהליך עוד יותר עבור כל חטטנים.

קחו בחשבון שעליכם לבחור רק בתחליפי ביטקוין פופולריים הנפוצים מספיק כדי לא להתבלט מעסקאות אחרות. אם אתה יכול, עבור אל Altcoin שרציני במיוחד בפרטיות המשתמשים בו. כמו כן, עדיף לבצע עסקאות בכמויות משתנות, רצוי קטנות יותר כדי להסתיר את פעילויות המסחר שלך.

מערבלים

מערבלים הם האפשרות השנייה הטובה ביותר לאנונימיות של ביטקוין מכיוון שהם בעצם כרוכים בסחר באותה כמות של ביטקוינים בין שני ארנקים. מכיוון שכמות Bitcoins נותרה זהה אך עקבותיהם המקוונים משתנים, קשה לדעת מי השתמש במיקסר, אפילו עבור שני הצדדים המעורבים בו..

הבעיה היחידה בשיטה זו היא שמתקן זה מוגש לרוב על ידי ספקי שירותים מרכזיים. אבל אם אתה מכיר קצת את הטכנולוגיה שלך, ניתן להשתמש בהחלפות אטום וכלים אחרים של קריפטו לאותה מטרה.

שוקי הצטרפות

אלה בעצם כור היתוך של ביטקוינים ועוד cryptocur מטבעות. אנשים מאגדים את ההשקעות שלהם ומחזירים את אותו הסכום, רק עם קודי מקור שונים לכל מטבע שנשלח ונלקח בחזרה. לפיכך, זוהי דרך מקושקשת יותר לאנונימיית הביטקוין שלכם. החיסרון היחיד עם Joinmarkets הוא שהם עובדים רק עם הגדולים או עם cryptocururrency הפופולרי שנחשבים ראויים להיות מוזכרים באותה נשימה כמו ביטקוין עצמו..

כיצד להשתמש בביטקוין בבטחה?

אז עכשיו אתה מכיר כמה טכניקות אנונימיות חשובות. כעת אנו יכולים לטפל כיצד לאבטח את הארנק מפני ריגול ממשלתי, האקרים ואיומים מקוונים אחרים שעליכם להיזהר מהם:

לגוון

ייתכן שיש לך כבר שני חשבונות בנק. לכן, עליכם לעשות את אותו הדבר עם ארנקי Bitcoins שלכם. ערוך לפחות שניים וייעד את השימוש לכל אחד מהם.

הישאר מעודכן

לביטקוין מערכות אבטחה משלו והן מתעדכנות באופן שוטף. ודא שברשותך הגרסה העדכנית ביותר שתספק רמת אבטחה בסיסית כלשהי.

אפשר את קוד האימות הדו-גורמי

זה אולי לא פיתרון פורט נוקס, אבל זה יכול להיות חיוני. קבל הגדרת אימות של שני גורמים. תקבל קוד ייחודי או שיש לך זיהוי ביומטרי כמו טביעת אצבע.

השתמש בכתובות ביטקוין חדשות לכל עסקה חדשה

זה פועל למען אנונימיות ככל האבטחה. אם אתה משתמש במקשי מקור חדשים, פשוטו כמשמעו יהיה קשה לעקוב אחריך, הרבה פחות יפר את האבטחה של הארנק שלך.

השתמש ב- VPN

VPNs מספקים כמה מאמצעי האבטחה החזקים ביותר הקיימים כיום באינטרנט. השג את אחד המשתלמים הטובים יותר ושמור על ההשקעות שלך בביטקוין בטוחים ואנונימיים. לסקירה מעמיקה של מיטב ה- VPN שבהם אתה יכול להשתמש בעת ביצוע תשלום מקוון עם ביטקוין או cryptocurrencies אחרים, עיין בסקירה זו.

האם ביטקוין חוקי לשימוש?

קשה לאבד אנשים הסוחרים בביטקוין בגלל האופי האנונימי שלהם. אנשים יכולים לסחור ולהתמודד עם cryptocurrency זה מבלי לחשוף את המידע שלהם. השליטה המרבית שממשלה יכולה להפעיל היא לא לאפשר לאנשים להשתמש ב- Bitcoins ברכישת דברים באופן מקוון. סין פשוט הפכה את כל המטבעות הווירטואליים לחוקיים, מה שאומר שאתה לא יכול לסחור בביטקוין באופן גלוי בסין.

לעומת זאת רוסיה אישרה לגיטימציה לביטקוין. הם מנסים גם להסדיר את כריית הביטקוין. בין אם זה חוקי להשתמש בביטקוין או לא, משתנה ממדינה למדינה, אך באופן כללי, אסור להסתבך בשום צרה משפטית ברכישה, מכירה והשקעה בביטקוין..

האם ביטקוין בטוח וחוקי לשימוש? מחשבות אחרונות

ביטקוין כאמצעי השקעה ועסקה יכול להניב יתרונות עצומים, אך צריך לדעת להשתמש בו. עם כל המידע שמסרנו לעיל ושימוש נכון בו, אתה יכול להיות אנונימי וליהנות מפלאי פעולות הביטחון הבטוחות ללא חשש.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map