מהי כתובת ה- IP שלי? – מצא את מיקום ה- IP שלך באופן מקוון

בכל פעם שאתה נרשם לספק שירותי אינטרנט (ספק שירותי אינטרנט), מוקצה לך כתובת IP ציבורית. ברוב המקרים, כתובת ה- IP הציבורית הזו משמשת רק אותך. עם זאת ישנם מקרים מסוימים בהם ספק שירותי האינטרנט עשוי להקצות את אותה כתובת IP ציבורית לשימושים מרובים. כתובת ה- IP שלך יכולה לחשוף מידע רב אודותיך, כולל המיקום שלך, ההיסטוריה המקוונת והמכשיר עליו אתה פועל. כלי בדיקת ה- IP מיקום שיצרנו יעזור לך להבין את כתובות ה- IP הציבוריות והפרטיות שלך.


מה כתובת ה- IP שלי - מצא את ה- IP הציבורי שלך

מה כתובת ה- IP שלי – מצא את ה- IP הציבורי שלך

כתובת IP ציבורית לעומת כתובת IP פרטית

שלך כתובת IP ציבורית מוקצה לך על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך. במקרים מסוימים, ייתכן שתוכל לשנות בהצלחה את כתובת ה- IP הציבורית שלך על ידי הפעלה מחדש של הנתב שלך. במקרים אחרים תצטרך ליצור קשר עם ספק שירותי האינטרנט שלך כדי לעבור ל- IP ציבורי חדש. האתרים שבהם אתה מבקר והאפליקציות בהן אתה משתמש יכולים לראות גם את ה- IP הציבורי שלך. חלקם עשויים להתייחס ל- IP ציבורי ככתובת IP חיצונית.

המכשיר שלך כתובת IP פרטית, מצד שני, מוקצה לו על ידי הנתב שלך. זה מאפשר למכשירים המקומיים שלך לשלוח ולקבל נתונים מהנתב אחד מהשני. IP פרטי ידוע גם ככתובת IP פנימית.

כתובת IP סטטית לעומת כתובת IP דינמית

תלוי בספק שירותי האינטרנט שלך, תקבלי לך כתובת IP סטטית או א כתובת IP דינמית. א כתובת IP סטטית קבועה ולא ניתן לשנות אותה אלא אם ספק שירותי האינטרנט משנה את זה. באשר לדינאמי, זהו מוקצה אוטומטית באמצעות DHCP. ההבדל כאן הוא שכתובות IP דינמיות משתנים לעתים קרובות בכל פעם שהמשתמש מתחבר לרשת.

כתובות IP דינמיות נחשבות בטוחים יותר מאלה סטטיים. הסיבה לכך היא שניתן לעקוב אחר כתובות IP סטטיות. לעומת זאת, קשה יותר לעקוב אחר כתובות IP דינמיות כפי שהן משתנה ללא הרף.

מזהה ה- IP של TheVPNGuru

כך אתה בדוק את כתובת ה- IP שלך באמצעות בודק ה- IP של TheVPNGuru.

שלבים 1. כשאתה מבקר באתר הרשמי של TheVPNGuru, ה- IP שלך יוצג בחלקו העליון של המסך. כך זה נראה.

VPNGuru IP
שלב 2. אתה יכול לראות את כל הפרטים שאתה זקוק לחיבור שלך. ראשית, תוכל לדעת את שלך כתובת IP ציבורית.

ה- IP הציבורי שלך
שלב 3. אם תבדוק מתחת לכתובת ה- IP שלך, תבחין בכך ש IP פרטי וה מדינה גם אתם גרים.

כתובת Ip פרטית ואזור
שלב 4. בצד ימין של הדף תוכלו לבדוק היכן אתם נמצאים על המפה. קל לנווט, אתה הסמן הכחול על המסך.

מיקום מפת VPNGuru
שלב 5. אתה יכול גם לראות באילו VPN להשתמש וכיצד לבדוק גם את ה- Proxy שלך. אדבר על מדוע להשתמש ב- VPN בהמשך המאמר. זה לא הכל. ה- IP שלך יכול לחסוך לך הרבה יותר דברים ממה שאתה חושב. לא מדובר רק על המיקום בפועל. לחץ על “ראה פרטים נוספים” לבדוק למה אני מתכוון בזה.

ראה הגדרות נוספותשלב 6. לאחר מכן יוצגו הרבה יותר פרטים אודותיך. אנחנו מדברים על שלך מכשיר, מדינה, עיר, ואפילו את דפדפן אתה משתמש כרגע.

הגדרות נוספות מוצגות
כתובת ה- IP שלך יכולה לסכן מידע רב אודותיך אם מישהו עם הכלים הנכונים ינסה להשיג אותו. כדי להימנע מכך, עליך לגשת לרשת בעזרת א רשת וירטואלית פרטית.

כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלך באמצעות VPN

קל מאוד להסתיר או לשנות את כתובת ה- IP שלך. כל מה שאתה צריך זה VPN אמין שאתה יכול לסמוך עליו לאורך כל הדרך. רשת וירטואלית פרטית, המכונה VPN, היא חיבור מאובטח בינך (משתמש האינטרנט) לבין הרשת שאליה אתה מחובר. ברגע שאתה מחובר, שלך נתונים מוצפנים ושלך כתובת ה- IP תיעלם. יתרה מזאת, לאחר שתסתיר את ה- IP שלך, תקבל על עצמך את המדינה של השרת שנבחר בה. לפיכך, תראה אותך כתושב נוכחי באזור זה..

מה שיפה בזה זה שתגיעו אליו גישה לתוכן זה מעולם לא היה זמין במחוז שלך. לדוגמה, אם אתה גר בארה”ב, כתובת ה- IP שלך אינה מאפשרת לך להציג שירותים בבריטניה, כגון BBC iPlayer. עם זאת, כשאתה מתחבר לשרת בבריטניה, תקבל כתובת IP בריטית, שהיא כל מה שאתה צריך כדי לגשת לשירותים בלעדיים לבריטניה. קל מאוד לנווט.

מצד שני, VPN מאבטח את התנועה המקוונת שלך מה שהופך את זה בטוח לחלוטין לשימוש ב- Wi-Fi ציבורי. האקרים יכולים ללמוד הכל אודותיך אם הם יקבלו גישה לכתובת ה- IP שלך. פשעי רשת מתרחשים לעתים קרובות במקומות ציבוריים כמו בתי קפה, שדות תעופה ואחרים. אבל עם VPN אתה יכול להכניע את כל הסוגיות הללו בלחיצת כפתור “התחבר”.

יתרון נוסף בשימוש ב- VPN מכובד הוא זה זה לא מחזיק יומנים. כל מה שתעשו באופן מקוון זה לדעתכם בלבד. אם כל מדינה עם צנזורה גבוהה תנסה לפנות לחברה לקבלת פרטים אודותיך, היא תשאיר בידיים ריקות. מה הם אמורים לחלק אם אין להם משהו, מלכתחילה?

השלבים להסתרת כתובת ה- IP שלך

השימוש ב- VPN הוא די פשוט למעשה. אינך צריך להיות מומחה או מנוסה טק כדי לנווט עם רשת פרטית וירטואלית. פשוט עקוב אחר השלבים שלהלן ותקבל טוב.

שלב 1. ראשית, הירשמו לספק VPN אמין. אם אינך יודע את הדרך שלך, אני ממליץ לך להשתמש ExpressVPN מכיוון שיש לו רשת שרת ענקית.

שלב 2. בשלב הבא, הורד והתקן את יישום ה- VPN שלהם בהתקן תואם כגון אנדרואיד, iOS, PC, Mac או Fire Stick.

שלב 3. התחברות עם חשבון ה- VPN שלך וללכת אל רשימת שרתים.

שלב 4. התחבר לשרת כלשהו אתה רוצה. ל- ExpressVPN יש יותר מ 2000 שרתים ב 94 מדינות, אז בחר מה הכי מתאים לך. השתמשתי בשרת בבריטניה כדוגמה.

בחר שרתשלב 5. ברגע שאתה מחובר אתה יכול חזור לאתר TheVPNGuru ובדוק את כתובת ה- IP החדשה שלך.

אתה בבריטניה
שלב 6. לבסוף, גלשו באינטרנט באופן אנונימי ועקפו מגבלות אזוריות באשר אתם.

ExpressVPN מציע שרתים קבועים ואמינים ברחבי העולם. זו הדוגמה המושלמת לאיך ש- VPN אמיתי צריך להיות. אם נראה שאתה לא אוהב את השירותים שלהם, אתה יכול להפיק תועלת מהבטחת החזר הכספי שלהם למשך 30 יום או לבדוק את הטבלה VPNs הטובים ביותר שם בחוץ בטבלה שלהלן.

מה ה- IP שלי? – המסקנה

הכרת ה- IP שלך היא דבר חשוב לעשות כשאתה ניגש לאינטרנט. זו הסיבה העיקרית שתוכל לגלוש באינטרנט מלכתחילה. ה- IP שלך הוא המפתח להרבה דברים כשאתה גולש, כך ששינוי מדי פעם יכול להועיל לך בקנה מידה מפואר, כולל מסתיר את זהותך ו עוקף מגבלות אזוריות.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map