כלי דליפת WebRTC

בימינו, משתמשי האינטרנט למדו מספר דרכים להבטיח זאת פרטיות מקוונת. אבל מה אם יש משהו שיכול להתפשר על זה בלי שאתה אפילו יודע? מה אם זה יהיה מוטבע עמוק בדפדפן שלךדולף את כתובת ה- IP הציבורית שלך בזמן שאתה בחושך? זה אפשרי אם יש לדפדפן שלך WebRTC. המשך לקרוא כדי לגלות הכל אודות WebRTC, שלה נתונים דולפים, ו איך לתקן את זה למטה.


מהי WebRTC

קיצור ל תקשורת באינטרנט בזמן אמת, WebRTC הוא כלי קוד פתוח (HTML5) שאתה יכול להשתמש בהם הוסף תקשורת עממית לעמית, תקשורת תקשורת ישירות בין הדפדפנים.

תהליך WebRTCבמילים אחרות, החיבור בין השניים יתרחש ללא צורך בשרת באמצע. כתוצאה מכך תקבלו מהירויות מהירות יותר, פחות פיגור, וביצועים טובים יותר עבור יישומי אינטרנט כמו וידאו צ’אט, העברת קבצים והזרמת חיים.

WebRTC ראה את האור פנימה 2011 וצמח פופולריות לאורך כל השנים. בשנת 2016 הייתה ל- WebRTC די שנה להגיע לשני מיליארד דפדפני Chrome ואחד מיליארד דקות אודיו / וידאו של WebRTC בשבוע עליהם. פרויקט הקוד הפתוח הוא לגמרי חינם. אבל אם אתה משתמש בו, עליך תמיד לפקוח עין עליו מכיוון שהוא כל הזמן מתפתח ומשתפר.

למרות שציינתי מה זה עושה, WebRTC עדיין מסוגל להרבה יותר. WebRTC עזר ליצור מגוון פרויקטים של קוד פתוח ו מסגרות. יש בערך 1200 חברות ופרויקטים מבוססי WebRTC מסביב לעולם. אם אינך יודע עדיין, הקוד הפתוח זמין ב מוזילה, כרום, אופרה וספארי.

זוכר שוב את היום בו מישהו רצה ליצור משהו שמאפשר שיחות קוליות או שיחות וידאו? כן, הם כנראה השתמשו C / C++ בתהליך. זו הייתה אפשרות פופולרית ועם זאת יקרה באותה תקופה. עם זאת, WebRTC משנה את כל מה שהוא דורש את הצורך ב- C / C ++ ומחליף אותו ב- ממשק API של Javascript.

נראה נהדר – לא ממש

גדול ככל שיהיה, עליכם לדעת עד כה ששום דבר באינטרנט לא יכול לבוא בלי חסרונות. מכיוון שאתה שיתוף כתובות IP שלך ישירות עם דפדפן אחר, זה יכול לאפשר לאתרי צד ג ‘לעשות זאת מצא את כתובת ה- IP שלך. הם יכולים להשתמש בזה כדי לזהות אותך ולהצביע על מיקומך בפועל. זה בדיוק מה שאנחנו מכנים א ‘ דליפת WebRTC.

המיקום שלך אינו הדבר היחיד שמסוכן עם דליפת IP. לא, ניתן לעקוב אחר כל פעילויות הגלישה שלך. כך ספק האינטרנט שלך שומר תגיות על מה שאתה עושה באינטרנט, אגב. אם ה- IP שלך נמצא בחוץ, זהותך גם כן. ככה, כל האקר יכול להשתמש במידע הפרטי שלך כולל חשבונות בנק, מיילים, סיסמאות וכמובן מיקום מדויק.

כיצד לחסום דליפות WebRTC

ישנן שתי דרכים לחסום את התרחשות דליפות WebRTC. השיטה הראשונה היא להשתמש ב- רשת וירטואלית פרטית. זה יהיה הסתר את כתובת ה- IP האמיתית שלך ולהחליף אותו בחיבור אחר כל עוד קיים חיבור VPN. כתוצאה מכך, אם ה- IP הציבורי שלך דולף, תהיה בטוח כל הזמן מכיוון שהוא לא האמיתי שלך, מלכתחילה.

מצד שני, ניתן לבטל את WebRTC באופן ידני. זו קצת משימה מפחידה, אבל היא עדיין אפשרית. הרשו לי להראות לכם כיצד תוכלו לעשות זאת בשתי השיטות.

שיטת VPN

זה די קל לעבור. כל מה שאתה צריך זה א חיבור VPN, ואתה טוב ללכת. כך הכל מסתדר:

1. ראשית, כשאתה משתמש ב- כלי דליפת WebRTC לעיל ללא VPN, תבחין כי ייתכן שיש דליפה אפשרית.

WebRTC ללא VPN2. עכשיו, מה שאתה צריך זה VPN אמין כדי לפתור את הבעיה. במקרה הזה, להירשם ל- ExpressVPN מכיוון שזה אחד הטובים ביותר לתפקיד.

3. הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN שלהם במכשיר בו אתה משתמש. הלקוחות זמינים באתר אנדרואיד, PC, Mac ו- iOS. תמצא גם תוספים עבור Chrome ו- Firefox.

4. אחרי זה, היכנס באמצעות חשבונך ו להתחבר לשרת VPN.

5. אם ברצונך לוודא שחיבור ה- VPN שלך הוקם, בדוק זאת אימות IP.

6. עכשיו, השתמש ב- כלי דליפת WebRTC למעלה שוב. תקבל את זה.

WebRTC עם VPNאולי תוהה מדוע ה- IP הציבורי שלך עדיין נתון באיום של דליפה. ובכן, WebRTC משתמש טכניקות מתקדמות כדי לקבוע את כתובת ה- IP של המשתמש, ICE. ה הקמת קישוריות אינטראקטיבית פרוטוקול עוזר לדפדפנים לאסוף את כתובות ה- IP שלך על ידי קריאתן של המכשיר שלך. עם זאת, עם VPN האיום נעלם מאז ה- IP שנחשף אינו שלך, להתחיל עם. יש לך שני יתרונות לזה. ראשית, עליכם לשמור על זהותכם אנונימית. שנית, WebRTC יתפקד במלואו באמצעות כתובת IP מזויפת, שלא כמו כשאתה משבית אותה בשיטה 2.

שיטת הדפדפן

אם אתה Firefox, Chrome ואופרה משתמש, אתה הכי פגיעים לדליפות WebRTC. הסיבה לכך היא שלדפדפנים אלה יש קוד פתוח מופעל עליהם כברירת מחדל. אם אתה רוצה להשבית אותו ידנית, עליך לדעת שזה יקרה לסיים לחלוטין את הפונקציונליות של WebRTC. בואו נתחיל:

דפדפן כרום

הנה מה שאתה צריך לעשות כשאתה משתמש ב- Google Chrome:

1. כדי להתחיל בתהליך, לחץ על שלוש נקודות בצד שמאל למעלה של הדפדפן.

2. הבא, עבור אל כלים נוספים -> הרחבות.

3. בעמוד הבא, השתמש בסרגל החיפוש כדי לחפש בקרת WebRTC.

4. הורד את התוסף לדפדפן שלך.

בקרת WebRTC5. ברגע שתוסיף את זה, הכפתור הקטן הזה יהיה זמין. וודא שכן כחול, מה שמעיד על כך הגנת דליפת WebRTC פועלת.

כפתור WebRTC פועל6. עכשיו, WebRTC הוא לא מדליף את כתובת ה- IP שלך יותר.

לא הודלף כתובת IP

דפדפן Mozilla Firefox

בנוגע ל פיירפוקס משתמשים, באפשרותך לבטל את WebRTC על ידי ביצוע הצעדים הבאים:

1. פתח את פיירפוקס שלך והקלד “אודות: config” ללא הצעות המחיר.

2. הוא יפנה אותך לדף בו תזהיר כי הדבר עשוי לבטל את האחריות שלך. לחץ על “אני מקבל את הסיכון!”

קבל את הסיכון

3. בדף הבא תוכלו למצוא שמות שעלולים להיות קשה להבנתם. פשוט תקליד “Media.pccconnection.enabled” בסרגל החיפוש.

4. ברגע שתשיג אותו, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הכותרת והקש החלף.

לחץ על Toggle5. יש לך בהצלחה השבת את WebRTC ב- FireFox שלך.

6. לבסוף, בדוק את כלי דליפת WebRTC בפיירפוקס. תבחין בזה לא מדלפים נתונים.

לא הודלף כתובת IP

חוסם מספיק את WebRTC?

לא זה לא. יכול להיות שזו דרך טובה להתחיל אבטחת הפעילויות המקוונות שלך, אבל עדיין, אתה צריך יותר. אם אתה משתמש ב- היישום או סיומת האינטרנט של VPN, לא תצטרך לדאוג לאף אחד דליפת WebRTC בכלל. אתה תהיה באמצעות כתובת IP שונה בתהליך, מה שמאפשר את זהותך האמיתית לגלות בלתי אפשרית. אל תסתכן בזה, עקוב אחר הצעדים המופיעים במדריך למעלה ותהיה בסדר.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map