איך לצפות בשמיים הולכים באוסטרליה

איך לצפות בשמיים הולכים באוסטרליה? עם יותר מ- 1000 סרטים לפי דרישה, מאות תוכניות בידור, מדגישים בספורט ואוסף נהדר של מופעי ילדים, אין פלא מדוע Sky Go הוא אחד משירותי הסטרימינג הפופולריים ביותר בבריטניה. Sky Go מספק מגוון רחב של ערוצים ותומך במגוון גדול של מכשירים. ייתכן שלא תזדקק לחשבון Sky + כדי לקבל חשבון Sky Go, אך מה שתזדקק לו הוא IP בריטי פשוט להיכנס לשירות. Sky Go זמין ללקוחות מגורים בבריטניה או באירלנד בלבד. כלומר אנשים באוסטרליה, ארה”ב, קנדה, גרמניה וצרפת לא יכולים להשיג את זה מהמקום בו הם נמצאים. כדי לפנות אחרת, אוסטרלים חייבים להשתמש ב- VPN או ב- DNS חכם על מנת שיוכלו לגשת ל- Sky Go. כאשר מכשיר VPN מותקן במחשבים האישיים שלהם, מק, אנדרואיד, Apple TV, Roku, PS4, Xbox ו- iOS, אנשים באוסטרליה יכולים לגשת ל- Sky Go בכל עת. אז הנה איך:


צפו ב- Sky Go באוסטרליה

צפו ב- Sky Go באוסטרליה

כיצד להשיג Sky Go באוסטרליה באמצעות VPN

אז סקיי גו באוסטרליה נכון? VPN יכול לגרום לזה לקרות. זה יכול לגרום לביטול החסימה שלך תוך דקות לא משנה היכן אתה נמצא. VPN, רשת פרטית וירטואלית, מחבר את המכשיר שלך לאחד מהשרתים המופצים במיקומים שונים בכל רחבי העולם. זה גם יוצר מנהרה דיגיטלית דרכה המכשיר שלך יכול לגשת לאינטרנט. הנתונים שלך מוצפנים דרך מנהרה זו לפני שאתה מגיע לאינטרנט, שיטה ששומרת על פרטיותך ומעניקה לך אנונימיות באופן מקוון. לאחר התחברות לשרת של מדינה אחרת, תקבל את ה- IP של אותה מדינה. זה יאפשר לך לגשת לכל סוגי התוכן המבוססים באותה מדינה מבלי לעמוד בפני חסימות. כך אתה השתמש ב- VPN כדי לצפות ב- Sky Go באוסטרליה:

  1. הירשם עם ספק VPN.
  2. הורד והתקן את יישום ה- VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
  3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  4. כעת, התחבר לשרת VPN בבריטניה.
  5. לבסוף, בקר באתר Sky Go או השיק את היישום שלו.
  6. תיהנו ממגוון רחב של ערוצי בידור הכוללים MTV, קומדי סנטרל, פוקס ודייב באוסטרליה.

אם אתה מחפש VPN מוביל שמסוגל לבטל את חסימת Sky Go באוסטרליה, תצטרך ExpressVPN’s שירותים. זה לא הזול ביותר, אבל הוא הכי אמין. ההופעות של ExpressVPN הן עקביות וסולידיות. לספק שירות זה היסטוריה ארוכה בהצלחה לעקוף את ההגבלות הגיאוגרפיות ולבטל את חסימת התוכן מכל העולם. אתה יכול להיות סמוך ובטוח מכיוון שפרטיות ואבטחתך נמצאים בידיים טובות עם ExpressVPN. אם אתה רוצה לחפש אפשרויות אחרות, הטבלה שלהלן תתן לך רעיון טוב יותר.

צפה ב- Sky Go באוסטרליה באמצעות DNS חכם

החדשות הטובות הן ש- VPN אינה הדרך היחידה שלך להשיג מגבלות שהוטלו על Sky GO. פרוקסי DNS חכמה היא שיטה המאפשרת לבטל את החסימה של רשימה רחבה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים ממש כמו VPN. עם זאת, הוא פועל קצת אחרת מאשר VPN שכן הוא לא מצפין את הנתונים ולא מספק לך כתובת IP חדשה. בלי קשר, זה די סביר ועובד בכל המכשירים. אתה יכול גם לגשת לאתרים חסומים מאזורים שונים, במקביל, מבלי שתצטרך להתחבר לשרתים שונים. בואו נסתכל כיצד תוכלו לצפות ב- Sky Go באוסטרליה באמצעות פרוקסי DNS חכם:

  1. ראשית, עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
  2. עקוב אחר סרטי וידיאו / הדרכות הגדרה אלה כדי לקבוע את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
  3. עבור לאתר של Sky Go.
  4. ליהנות מהגישה הבלתי מוגבלת שלך לכל התוכן של Sky Go.

פרוקסי DNS חכם אמין יהיה Unlocator. זה לא רק שהוא פועל במספר מכשירים עם חשבון אחד, אלא גם עובד ללא רבב בכל מקום. שירות הלקוחות מגיב מאוד והממשק שלהם ידידותי למשתמש. Unlocator מבטיח עקיפה של מגבלות גיאוגרפיות מכל מקום בעולם. אז זה בהחלט ה- DNS החכם שאתה צריך כדי להפסיק את חסימת Sky Go באוסטרליה.

כיצד לבטל את חסימת Sky Go באוסטרליה

כל מה שצריך כדי להתחיל ליהנות מ- Sky Go באוסטרליה הוא VPN או DNS חכם. לא תצטרך להתמודד עם ההודעה “Sky go זמין רק למשתמשים שמתחברים מבריטניה או הרפובליקה של אירלנד. נראה שאתה נמצא מחוץ לטריטוריות אלה “שוב אם אתה משתמש באחת משתי השיטות הללו. לאחר שתאבטח חיבור VPN או הגדרת תצורה של ה- DNS החכם במכשיר הסטרימינג שלך, תוכל לצפות בטלוויזיה שאתה אוהב ולעולם לא תצטרך להחמיץ רגע מההופעות האהובות עליך לא באוסטרליה או בכל מקום בעולם..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me