כיצד לצפות באנטומיה של גריי עונה 15 בשידור חי מקוון

15 עונות של תחושות ודרמה רפואית! מי צופה? הדרמה הממכרת ביותר של הטלוויזיה חוזרת עם כל כוח הכוכבים שתוכלו לבקש. איננו יכולים לומר שהופתענו יותר ממה שציפינו בפועל לחידוש האנטומיה של גריי. האנטומיה של גריי נותרה אחת הסדרות המובילות פורצי הדרך של ABC; כזו שמוצלחת כל כך, ייתכן שיש עונה 16 בהתהוות. סדרת הדרמה הארוכה ביותר של ABC משדרת את העונה ה -15 שובר השיא שלה בסתיו הקרוב עם בכורה של שעתיים ביום חמישי, 27 בספטמבר 8 | 7c. הנה כל מה שצריך לדעת כדי לצפות בסדרות האחרונות מכל מקום בעולם.


כיצד לצפות באנטומיה של גריי עונה 15 מחוץ לארה

כיצד לצפות באנטומיה של גריי עונה 15 מחוץ לארה”ב

איך לצפות באנטומיה של Grey S15 עם VPN

אחת הדרכים בהן תוכלו לצפות באנטומיה של גריי מחוץ לארה”ב היא באמצעות VPN. VPN (רשת פרטית וירטואלית) שומר על זהותך המקוונת ומציע לך אפשרות לגשת לתוכן חסום מכל מקום בעולם. בנוסף, אתה מוגן מפני האקרים מקוונים, סנופרים, שולחי דואר זבל וגורמי סייבר אחרים. זה קורה באמצעות הצפנות קשות ופרוטוקולי מנהור של VPN. זה גם יוצר מנהרה דיגיטלית דרכה עוברים הנתונים שלך ומוצפנים פנימה. החיבור שלך מועבר דרך שרת VPN. כתוצאה מכך אתה מקבל את ה- IP של אותו שרת (במדינה בה הוא נמצא). כך תוכלו לצפות בעונה 15 של גריי באנטומיה מחוץ לארה”ב ב- ABC Go באמצעות VPN:

  1. ראשית, עליך להירשם לספק שירות VPN.
  2. כעת, לאחר שיצרת את חשבון ה- VPN שלך, הורד והתקן את היישום VPN מאתר ספק VPN.
  3. הפעל את האפליקציה והתחבר לשרת VPN בארה”ב.
  4. נראה שאתה גולש באינטרנט באמצעות כתובת IP אמריקאית.
  5. גישה זו מאפשרת לך לבטל את חסימת כל הערוצים בארה”ב בכל מקום מעבר לים, כולל פוקסNBC, AMC, צורה חופשית, א&טלוויזיה E, CW, ו הולו.

לאחר בדיקה ExpressVPN, נראה כי לשירות מבוסס אי הבתולה מטרה אחת בלבד: לספק שירות מהיר ויעיל ללקוחותיהם. ExpressVPN מפעילה רשת ענקית של שרתים והשרתים מותאמים למטרות סטרימינג. מה שהופך את ספק שירותי ה- VPN הזה לבחירה הטובה ביותר לצפייה בעונה 15 של Grey’s Anatomy ב- ABC Go.

כיצד לצפות באנטומיה של Grey S15 באמצעות פרוקסי DNS חכם

לחלופין, אתה יכול להפסיק את חסימת ABC Go מחוץ לארה”ב באמצעות פרוקסי DNS חכם. אף על פי ש- DNS חכם אינו שיטה מאובטחת, הוא פועל מהר יותר בזכות שאינו צריך להצפין את נתוני המשתמשים. ה- DNS החכם מחליף מחדש את הנתונים שלך דרך שרת ייעודי אך אינך מקבל שינוי בכתובת ה- IP שלך. עם DNS חכם, תוכלו ליהנות מגישה לאתרים ושירותים כמו ABC Go כאילו הייתם בארצות הברית. כך תוכלו להזרים את עונת האנטומיה האחרונה של גריי מחוץ לארה”ב באמצעות פרוקסי DNS חכם:

  1. ראש אל Unlocator ולהירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
  2. כעת, לאחר שיצרת את חשבון ה- DNS החכם שלך, הגדר את ה- DNS החכם במכשיר הזרימה שלך: PC, Mac, iPhone, iPad, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, טלוויזיה חכמה, Chromecast, PS4 ו- Xbox. 
  3. בקר באתר ABC Go או השיק את היישום שלו.
  4. הזרם את כל העונה כולה של האנטומיה של גריי מחוץ לארה”ב. 

Unlocator הוא ספק שירותי ה- DNS החכם המושלם לביטול החסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי, כולל ABC GO. עם Unlocator אתה יכול לבטל את חסימת שירותי ההזרמה הגדולים האחרים כמו Hulu, Fox, NBC, ABC GO ו- CW TV ולצפות בהם בכל מקום מחוץ לארה”ב. זהו פרוקסי DNS חכמה מהירה ויעילה שיכולה לבטל את החסימה של יותר מ -200 ערוצים, לא משנה היכן אתם גרים.

כל מה שצריך לדעת על האנטומיה של גריי עונה 15

חבורה שלמה מהשחקנים / השחקניות האהובים עליך תחזור בעונה 15 הכוללת, מרדית ‘, אלכס, מירנדה, ריצ’רד, אוון, ג’קסון, אמיליה, ג’ו, מגי ואנדרו. וואה! לא ראית שבאה לך? בעונה 14 אמנם היו כמה עזיבות דמות קבועות, אולם חזרתן של כמה דמויות מפצה את ההפסדים של אפריל ואריזונה. אנו יודעים בוודאות שהתוכנית יוצאת לדרך בסביבות אמצע ספטמבר, ולכן אנו צופים כך.

“בזכות מעריצים נאמנים עזים שנמצאים במסע זה מאז ההתחלה, ודורות חדשים של צופים שממשיכים לגלות את השמחה והדרמה של אנדרטת גריי סלואן, התוכנית חזקה כתמיד”, התלהב צ’אנינג דאנגי, נשיא רשת ABC בידור.

צפו באנטומיה של גריי עונה 15 בשידור חי מקוון

אנו ממליצים שתקבל סקירה מחודשת של האנטומיה של גריי עונה 14 על ידי הזרמת כמה מדגשי העונה למען רענון הזיכרון שלך. מרתון האנטומיה של גריי אמור להכין את כולכם לחזרה לעונה 15. ברגע שתחסימה של ABC Go מחוץ לארה”ב, תוכל לקבל מנה נחוצה מהעונה האחרונה. הסדרה לא תסתיים בקרוב. זה ימשיך להמשיך עד שאלן פומפאו תגיד אחרת, ואנחנו לא כועסים על זה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me