כיצד לצפות בדונטאי וילדר נגד לואיס אורטיז 2 בשידור חי מקוון

האם אתה מוכן לעוד תצוגה מדהימה של כוח חבטות? ב- 23 בנובמבר 2019, Deontay “מפץ הברונזה” וילדר יתמודד מול המתמודד המסוכן ביותר שלו עד כה לואיס “קינג קונג” אורטיז לתואר WBC. השניים עסקו לראשונה במפגן נפץ ב ברוקלין זה היה אחד המריבות הטובות ביותר של שנת 2018. כעת הם שוב מביעים פעולה מבטיחה עוד יותר “מסקרנים”. אבל השאלה היא אם אתה לא מצליח להגיע ל MGM Grand Garden Arena בלאס וגאס, איך אתה יכול להזרים אותו באופן מקוון? זה קל. כך תוכלו צפה בווילדר נגד אורטיז השני בשידור חי בכל מקום.


כיצד לצפות בדונטאי וילדר נגד לואיס אורטיז 2 בשידור חי מקוון

כיצד לצפות בדונטאי וילדר נגד לואיס אורטיז 2 בשידור חי מקוון

ווילדר נגד אורטיז השני בשידור חי – ערוצי הזרימה

אם אינך מצליח להגיע ל MGM ארנה, אתה תמיד יכול להזרים את הקטטה בשידור חי על המסכים שלך בבית. אם אתה גר באזור ארצות הברית או בריטניה, יש לך בית לאירועי אגרוף גדולים כמו זה.

עם זאת, לפני שתמשיך, עלי ליידע אותך ששני שירותי הסטרימינג המשדרים את המאבק הם זמין רק במדינות שלהם. אתה רואה, שירותים כאלה מסתמכים על שלך כתובת ה – IP כדי לקבוע אם אתה נמצא בתחום הכיסוי שלהם או לא. אם אתה לא, אז אתה מבין חסום כמעט מייד.

כן, זה מצער, אני יודע. אבל זה לא חייב להיות ככה. אתה עדיין יכול עוקפים את המגבלות הגיאוגרפיות הוטל על תוכן הערוצים. זו הסיבה שאנחנו כאן מלכתחילה. אך לפני שנגיע לפיתרון, בואו לבדוק אילו ערוצים משדרים ווילדר נגד אורטיז השני.

פוקס ספורט

פוקס ספורט גובארצות הברית, יש לך פוקס ספורט כביתו של אירוע אגרוף שכזה. הערוץ קיים זמן רב. ועכשיו, לאחר שנרכש על ידי דיסני, לערוץ יש דרך ארוכה לעבור בעתיד. אל תשכח; היא רכשה לאחרונה WWE SmackDown כהתחלה של משהו גדול.

שועל קיים יותר מ 84,486,000 משקי בית בטלוויזיה בתשלום בארצות הברית, שמבטיחה עד כמה השירות נדרש במדינה.

קרב תואר WBC ישודר 23 בנובמבר, 2019, לחיות, אבל לא בלי לתפוס. ווילדר נגד אורטיז 2 יוצע כאירוע PPV. כידוע, פוקס ספורט הוא שירות סטרימינג הדורש מנוי כבלים.

כך, במילים אחרות, מעל דמי המינוי שלך אתה נדרש לשלם 74.99 $ בתוספת מיסים רלוונטיים & עמלות להשיג את המאבק. לאחר שתרכוש אותו, תוכל להזרים אותו בשידור חי על:

 • אנדרואיד
 • iOS
 • אקס בוקס
 • Chromecast
 • מקל אש
 • טלויזיית אפל
 • אנדרואיד טלוויזיה
 • רוקו
 • מחשב
 • מק

כפי שציינתי, פוקס ספורט היא מוגבלת גיאוגרפית לצפייה בארה”ב בלבד. אם אתה מנסה להזרים את הערוץ לחו”ל, זה הודעת שגיאה יופיע:

“הסרטון שאתה מנסה להציג אינו זמין באזור שלך.”שגיאה גיאו של פוקס ספורט

שוב, זה לא יהיה המקרה לאחר שתסיים עם המדריך הזה. אם פוקס ספורט זו הבחירה שלך, גש ישירות לחלק החסימה.

סקיי ספורט

אני לא חושב שהערוץ הזה צריך מבוא (לא שפוקס ספורט צריך גם אחד). סקיי ספורט הפך לאחד משדרי הספורט הגדולים ביותר בבריטניה.

ובכן, סקיי, כערוץ, הוא אוכל עד הסוף 0.5% מתעבורת העולם כולו. זה לא מספר קטן בהתחשב במספר שירותי הסטרימינג ברחבי העולם. אם אתה מנוי Sky, אתה יכול לקבל את השירות Sky Sky ו- הזרם את המאבק בשידור חי בבריטניה.

אל תבינו אותי לא נכון, אני לא מערער על ספקים אחרים במדינה, אך סקיי שולטת. נכון לעכשיו, יש לה 12,691,000 בבריטניה & אירלנד. שלא לדבר על מיליונים גם באיטליה.

ממש כמו פוקס ספורט, וילדר נגד אורטיז יהיה אירוע PPV נרכש היישר ממשרד הסקי קופות. המחיר הרשמי עדיין לא יצא, אבל אני אעדכן אותך ברגע שזה יקרה. בבוא העת, קנה את ה- PPV והזרם את המאבק בשידור חי על שלך אנדרואיד, iOS, PC ו- Mac.

הערה נוספת: Sky Go הוא לא זמין מחוץ לבריטניה. במקרה זה, אתה צריך א כתובת IP בריטית כדי להזרים את תוכן הערוץ. כמו פוקס, תקבלו גם הודעת שגיאה גיאוגרפית אם אתה מנסה לצפות בערוץ בחו”ל. זה בא בצורה זו:

“Sky Go זמין רק למשתמשים שמתחברים מבריטניה או הרפובליקה של אירלנד. למרבה הצער, איננו יכולים לאשר שאתה נמצא בשטחים אלה כרגע. אנא נסה שוב אחר כך. “שגיאה בשמיים

עם זאת, האם נמשיך לחלק הפתרונות? בחלק הבא תלמד כיצד לעשות זאת בטל את חסימת שני הערוצים האלה באזור שלך וצפה בווילדר נגד אורטיז בשידור חי. בוא נלך.

Wilder vs Ortiz II Live – כיסוי גלובלי

אם אינך בארה”ב או בבריטניה, אתה יכול גם להצטרף למיליוני אוהדי האגרוף ולהזריק את הקטטה בשידור חי באזור שלך. איך? ובכן, הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא באמצעות א רשת וירטואלית פרטית.

א VPN היא חתיכת תוכנה ש משנה את המיקום הווירטואלי שלך ועוזר לך להיראות בתוך א מדינה אחרת. זה כמובן מבוסס על שרת אתה מתחבר. בסדר, אז אם אתה מתחבר לשרת, נראה שהנתונים שלך יגיעו מהמדינה בה השרת מבוסס, ומעניקים לך כתובת ה – IP גם באזור.

המקורי שלך כתובת ה- IP תיעלם, ושלך נתונים יהיה מוגן במלואו הצפנה בדרגה צבאית. כתוצאה מכך תוכל גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי באזור זה והימנע מהרגלי הריגול של ספק שירותי האינטרנט שלך.

לדוגמה, אם ברצונך לצפות בקטטה בפוקס ספורט, אתה זקוק ל כתובת IP אמריקאית. כל שעליכם לעשות הוא להתחבר ל- a שרת ארה”ב, ותשיג זאת תוך שניות. כתוצאה מכך אתה יכול הזרם את פוקס ספורט ושירותים מוגבלים אחרים בארה”ב באשר אתה.

הצעדים

הסברתי מה זה VPN ועושה. עכשיו, הרשה לי להראות לך איך לעשות זאת בטל את חסימת הערוצים הללו וצפה בווילדר לעומת אורטיז II בשידור חי בכל מקום:

 1. ראשית, הירשמו לשירות VPN המציע שרתים בארה”ב ובבריטניה. כהמלצה, אני ממליץ לך לתת ExpressVPN ניסיון.
 2. ברגע שאתה יוצר חשבון, הורד את האפליקציה שלהם באנדרואיד, iOS, PC או Mac. יש גם לקוח ייעודי לפייר סטיק.
 3. התקן את אפליקציית ה- VPN, הפעל אותה ו- להתחבר עם אישורי ה- VPN שלך.
 4. התחבר לשרת בהתבסס על הערוץ עליו תרצה לצפות במאבק:
  • שרת אמריקאי עבור פוקס ספורט
  • שרת בריטניה עבור סקיי ספורט.
 5. עכשיו, השקה אתר האינטרנט או האפליקציה של הערוץ.
 6. זרם ווילדר נגד אורטיז 2 לחיות בכל מקום.

מבוסס על ניסיון אישי, ExpressVPN הוא ספק אמין שעוקף מגבלות אזוריות ומגן על פרטיותך. יש בו יותר מ 2000 שרתים ברחבי העולם ומאפשר לך לחבר חמישה מכשירים לחשבון.

זה לא הכל. הוא מציע גם שרת DNS חכם למהירות טובה יותר ותאימות מכשירים רחבה יותר. במילים אחרות, תוכלו לעקוף מגבלות אזוריות על אנדרואיד, iOS, PC, Mac, FireStick, Apple TV, Chromecast, PlayStation, Xbox, ועוד.

אם אתה רוצה להעמיק בעסקי ה- VPN, הנה כמה אחרים VPNs מובילים לבחור מ.

דונטיי וילדר נגד לואיס אורטיז 2

בחזרה ב 2018, ההתנגשות בין שני אלה הציגה שפע של פיתולים ופונים לצורך הכרח מחדש. עכשיו, ב- 23 בנובמבר, 2019, התקף אפי של ה- כותרת WBC יורד בין שני מתאגרפים אגדיים.

אלוף העולם במשקל כבד המשך הארוך ביותר בתולדות האגרוף Deontay “מפציץ הברונזה” וילדר ייקח על עצמו את המוכה שעברה פעם אחת הקלע הקובני לואיס “קינג קונג” אורטיז בפעם השנייה. אתה בהחלט לא רוצה לפספס את זה; זה יהיה אפי.

זה יהיה של וילדר הגנה על התואר השלישי בעוד 11 חודשים, וכן, הוא לא מובס. יש לו תיקו אחד, אבל עדיין, הוא האלוף המכהן. הנה מה שהיה לו לומר:

“כשנלחמתי באורטיז, לא רק שהיה לו אילן היוחסין, אלא גם היה לו את הסיווג להיות הבוגאי של האוגדה. אני מסכים עם מי שאומר שלואיס אורטיז היה המאבק הכי קשה שלי עד כה. איש לא רצה להילחם בו, והם עדיין לא. בשידור חוזר, יש יותר ביטחון ויותר מוטיבציה לעשות את מה שעלי לעשות. כבר ראיתי את הסגנון בעבר. זה הולך לעשות את זה יותר כיף. אני לא יכול לחכות לראות איך הוא מנסה להתמודד איתי כשאני במיטבי. “

אבל זה לא הכל. למרות שזה האירוע המרכזי של הלילה, התקף נוסף אמור להיות בכותרת הראשית של הכרטיס. אלופת משקל נוצה WBA ליאו “אל טרמרוטו” סנטה קרוז מכוון לתואר בחטיבה אחרת.

אנחנו מדברים על תואר משקל נוצה סופר שמוחזק על ידי לא אחר מאשר מיגל “אל מיצ’וקן” פלורס. זה קלף נהדר לתת לך את מינון האגרוף לסוף השבוע. בוא נבדוק את זה:

כרטיס קרב מלא

 • דונטיי וילדר נגד לואיס אורטיז
 • ליאו סנטה קרוז מול מיגל פלורס
 • ברנדון פיגוארה נגד חוליו צ’ג’ה
  נתונים סטטיסטיים של וילדר לעומת אורטיז

סטרים ווילדר לעומת אורטיז בכל מקום – מחשבות אחרונות

המאבק הולך להיות אפי. עכשיו, בכל מקום שאתה תהיה, אתה בהחלט תוכל לכוון ולהזרום אותו בשידור חי. למרות ש ווילדר נגד אורטיז זמין בארה”ב ובבריטניה, כל העולם יוכל לצפות בזכות רשתות וירטואליות פרטיות.

אתה יודע מה לעשות. אך האם אנו יודעים מה ייצא ממאבק כזה? מי לדעתך ינצח? שתף את התחזיות שלך בהמשך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map