כיצד לצפות בלקטור לונדון 2 MVP מול מלילו בשידור חי מקוון

על שבת, 23 בנובמבר, 2019, ארס ייקח המעניש ב SSE Arena בלונדון, אנגליה. לא, זו לא התנגשות MARVEL, זהו בלטור לונדון 2, אירוע מלא-פעולה מלא בחיים שיעניק לך את המינון הדרוש בסוף השבוע ב- MMA. למרבה המזל, האירוע יכול להיות זרם ברשת ואני כאן כדי למלא אתכם עם איך, מה ומתי. כך תוכלו צפו בבלאטור לונדון 2: MVP מול מלילו גרים בכל מקום.


כיצד לצפות בלקטור לונדון 2 בשידור חי מקוון

כיצד לצפות בלקטור לונדון 2 בשידור חי מקוון

בלטור לונדון 2 – סטרימינג מקומי וגלובלי

כרגיל, אירועי בלטור ישודרו בשידור חי בענק הסטרימינג דזן. אולי אינך יודע זאת, אך DAZN זמין בקנה מידה עולמי, המכסה תשע מדינות.

עם זאת, זכויות בלטור הגיעו רק לשבע מהן, מה שאומר שאתה צריך לא לכלול את ספרד וברזיל. אל תדאג, כפי ש- DAZN צריך לעשות 4 מיליון מנויים עד כה; כשתסיים עם מדריך זה, תצטרך להצטרף אליהם.

אך לפני שנגיע לפיתרון, עלינו לשפוך אור על הנושא העומד בפנינו. DAZN חל חסימה גיאוגרפית – מנגנון הגנה להגנה על זכויותיו בפרט מיקומים גיאוגרפיים.

עד כה, Netflix of Sports זמין רק ב- מדינות עוקבות. רשמתי גם את מחירי המנוי.

 • אוסטריה: (119,99 € לשנה, € 11,99 לחודש)
 • איטליה: (€ 9,99 לחודש)
 • שוויץ: (12.90 CHF לחודש)
 • ארצות הברית: (99.99 $ לשנה, 19.99 $ לחודש).
 • קנדה: (150 $ לשנה, 20 $ לחודש)
 • גרמניה: (119,99 € לשנה, 11,99 € לחודש)
 • יפן: (1,750 ¥ לחודש)
 • ברזיל: (R $ 37,90 לחודש)
 • ספרד: (9.9999 € לשנה, 9,99 € לחודש)

כפי שציינתי, אירועי בלטור לא יהיו זמינים ב- ספרד וברזיל. אתה מבין, DAZN יכול לקבוע את המיקום שלך על ידי בחינת המיקום שלך כתובת IP ציבורית. ברגע שזה יגלה שאתה לא בתחום הכיסוי שלו, זה יהיה לסיים את הגישה שלך באופן מיידי. אה, סמוך עליי, תדע שנחסמת על ידי עדים לתסכול זה הודעת שגיאה:

“DAZN אינו זמין במדינה שלך.”שגיאת DAZN

הסיבה שאני אוהבת את DAZN היא שאירועים של בלטור MMA הם כלול במנוי שלך. אינך זקוק לעסקת כבלים לטווח ארוך כדי להשיג את תוכנו, אתה פשוט משלם את אחד מדמי המנוי למעלה וסיימת. כמו כן, הוא מכסה מגוון רחב של מכשירים כגון אנדרואיד, iOS, PC, Mac, Chromecast, Roku, Apple TV, Xbox, PlayStation, FireStick וטלוויזיות חכמות.

נגן סטרימינג חדש בעיר

DAZN הוא כבר לא השדרן היחיד. ה בלטור קידום הציג את שלה שירות סטרימינג משלו לפעול כשדרן עולמי למאבקיו. מעריצים ברחבי העולם נפרדים לשלום עיכוב קלטת ראשוני ואוהדי מדינה, תתכונן זרם קרבות בכרטיס הראשי.

שירות הסטרימינג החדש יציג קטטות ראשוניות בשידור חי בכל רחבי העולם. עם זאת, משחקי קלפים עיקריים יישארו מקומי לארצות הברית. אם אתה רוצה לצפות בהם, עליך לעשות זאת היכנס באמצעות ספק הכבלים שלך, שכולל את הדומות של Frontier, AT&T, Verizon, Dish, ועוד.

אם אתה מטייל בארה”ב עם פעיל מנוי כבלים, תאבד את הגישה שלך ברגע שתעזוב את הארץ. אבל כמו שציינתי, אני הולך לעזור לך גם בנושא זה. אז, כל שירות שתעדיפו, החלק הבא יהיה תקן את הבעיה שלך.

MVP מול מלילו בשידור חי בכל מקום – בעיה גיאוגרפית נפתרה

שלך כתובת ה – IP מכתיב את מה שאתה מקבל לגישה באופן מקוון. DAZN דורש כתובות IP מסוימות כדי לפעול. אבל בואו נתמקד DAZN ארה”ב לעת עתה מכיוון שיש בו רוב התוכן. כדי לצפות ב- DAZN, עליך להתגורר בתוך ארצות הברית, או לפחות נראה שם. אה כן, אתה יכול לעשות את זה אם תשתמש ב- רשת וירטואלית פרטית.

הידוע ביותר כ- VPN, כלי זה לאבטחת סייבר נותן לך דרגה גבוהה יותר של הגנה ופרטיות כשאתה גולש באינטרנט, בין אם בבית ובחוץ, משתמש ברשתות ציבוריות. זה עושה זאת על ידי ניתוב מחדש של התנועה שלך דרך א מנהרה פרטית, הצפנתו בתהליך. כתוצאה מכך, שלך הנתונים יהיו מוגנים וזהותך תיעלם.

כמו כן, VPN יכול להתגורר שתופיע במדינה אחרת, תלוי בשרת שאליו אתה מתחבר. לאחר שתיצור חיבור, תעשה זאת קח כתובת IP באזור בו השרת מבוסס. לדוגמה, אם אתה מתחבר ל- a שרת ארה”ב, תקבל כתובת IP אמריקאית. כתוצאה מכך תוכל לעשות זאת גש DAZN ושירותי סטרימינג אחרים מבוססי ארה”ב, לא משנה היכן אתה נמצא.

כנ”ל לגבי אפליקציית בלטור. אם אתה התחבר לשרת בארה”ב והיכנס באמצעות אישורי ספק הטלוויזיה שלך, אתה יכול להזרים את הכרטיס הראשי בשידור חי בכל מקום שאתה נמצא.

הצעדים – ארס מול המעניש בכל העולם

הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לבטל את חסימת הערוצים ו- זרם Bellator London 2 גר בכל מקום:

 1. ראשון, להירשם לשירות VPN. אתה יכול לבדוק ExpressVPN שכן זהו ספק מספר 1 בשוק.
 2. הבא, קבל את היישום הייעודי שלהם והתקן אותו במכשיר שלך.
 3. להתחבר עם אישורי ה- VPN שלך ופתח את רשימת השרתים.
 4. התחבר לשרת בארה”ב (עבור אפליקציית DAZN וגם של בלטור)
 5. השקה DAZN או אפליקציית בלטור.
 6. זרם MVP מול מלילו גר באשר אתה.

אני ממליץ ExpressVPN מבוסס על ניסיון אישי. יש לי בדקו עשרות ספקים לפני כן, אבל הייתי מאוד מסוקרן ממה שיש לו להציע. יש בו יותר מ 3000 שרתים ב -94 מדינות.

אבטחה אולטימטיבית היא טיול בפארק באדיבות ExpressVPN הצפנה בדרגה צבאית, פרוטוקולי אבטחה מהשורה הראשונה, מנהור מפוצל, מתג הרג ומדיניות ללא כריתת עצים.. אם לא התברר שזה מה שאתה מחפש, בדוק את הדברים הבאים ובחר אלטרנטיבה.

בלטור לונדון 2: MVP מול מלילו

בלטור לונדון 2 אמור היה להיות כותר על ידי MVP ו דרק אנדרסון. עם זאת, אנדרסון נאלץ לסגת מהקטטה עקב פציעה. אבל כן קיבלנו תחליף מתאים בצורה של המעניש, ג’ובאני מלילו.

הקרב יתקיים ב 23 בנובמבר 2019, בשידור חי בזירת SSE, לונדון. אנו יכולים לדעת ש- MVP די פסיכולוגי ביחס למשחק וגם בטוח. הנה מה שהיה לו לומר:

“זה הכי טוב שאי פעם הרגשתי באימונים, זה הכי הכי אי פעם הייתי. ריסקתי את זה במכונות, פגעתי בכל טובי האישיים. אני חוסך בצורה יוצאת דופן, אני מרגיש טוב מכדי שאכפת לי באמת מי נמצא מעבר לכלוב ממני. אני רק מרחם על מי שזה לא יהיה. אני לא מכיר את הדמות או האישיות של ג’ובאני, אבל אני תמיד מצפה לטוב מהמתנגדים שלי – אני מצפה שהוא לא ייתן לו שום דבר שנמצא מעבר לכלוב ממנו. יש לו הכל להרוויח. “

זה יהיה הופעת הבכורה של מלילו “בלטור”, אז אין לו מה להפסיד, אלא הרבה מה להרוויח. אתה לא רוצה להתחיל את הקריירה החדשה שלך עם הפסד. בסך הכל, ג’ובאני הוא משחק קטן 5’11 “ל- 6’3 הארוך והרזה” עמוד, שמחפש להוסיף עוד נוק-אאוט להדגשה לרשימת הגימורים הארוכה שלו.

MVP לעומת מלילו כותרות הכרטיס, אבל בואו נסתכל מה עוד הולך בדרך שלך ב23- בנובמבר 2019:

כרטיס ראשי

 • מייקל פייג ‘(15-1) נגד ג’ובאני מלילו (13-4)
 • פביאן אדוארדס (8-0) נגד מייקל שיפמן (13-2)
 • טרי בראזייר (11-2) נגד סורן בק (12-1)

כרטיס ראשוני

 • צ’רלי וורד (7-3) נגד פייטרו פניני (8-1-1)
 • דניז קילהולץ (3-2) נגד סבריה סנגול (Pro Debut)
 • קנט קאופינן (11-5) נגד אנדי מאזולו (22-6)
 • ג’ורג ‘טוקוס (4-0) נגד קווין פרייר (7-3)
 • צ’רלי לירי (16-10-1) נגד טים ווילד (12-4)
 • איידן לי (7-4) נגד דמיאן פרנקביץ ‘(9-2)
 • רוברט וויטפורד (15-4) נגד סם סיציליה (17-10)
 • אלפי דייויס (12-2) נגד אלסנדרו בוטי (15-10)
 • וולטר גהאדזה (18-4) נגד לואיס לונג (16-5)
 • אקונה ונליס (3-1) נגד טים ברנט (7-3)
 • רפאל אוצ’גבו (1-0) נגד שיין קמפבל (Pro Debut)
 • כריס בונגארד (14-5) נגד בנג’מין ברנדייה (11-6)
 • נתן רוז (6-2) נגד הארי הארדוויק (4-2)
 • ג’רמי פטלי (12-8-1) נגד טום מרנס (5-1)
 • שרלוט מקינטייר (Pro Debut) נגד ג’וזי בלבר (1-0)

זרם בלטור לונדון 2 בשידור חי בכל מקום – מחשבות אחרונות

עם בלטור בביקור לונדון בשבת הקרובה, אוהבי MMA יזכו לראות מועדפים על אוהדים מייקל פייג ‘כשהוא לוקח על עצמו את ג’ובאני מלילו, שלקח את המאבק בהתראה קצרה מכיוון שיעלה לראשונה לקידום מכירות.

עכשיו אתה יודע איך VPN עוזר לך להזרים את המאבק בכל מקום. אם יש לך שאלות או שאתה מעוניין להגיש תחזיות מסוימות, עשה זאת בבקשה הערות למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map