איך לצפות בגביע העולם של פיפ”א 2018 ללא מנוי כבלים

איך לצפות בגביע העולם 2018 ללא מנוי הכבלים? אף על פי שקבוצת הכדורגל האמריקנית לא העפילה לרוסיה 2018, ישנם המון אוהדי כדורגל אמריקאים המחפשים דרך לצפות באירוע בשידור חי. גביע העולם של פיפ”א 2018 רחוק כעת שבועיים מעשיית היסטוריה ברוסיה. עם כל ההתרגשות הבלתי ניתנת לביצוע, כנראה שתתחיל להתאים את לוח הזמנים של הצפייה בכדורגל שלך למה שמתאים ללוח הזמנים שלך. אתה צריך כי אתה יכול. מה אם אומר לך שלא תזדקק למנוי כבלים כדי לצפות באירוע הכדורגל האפי ביותר של השנה? ישנם ערוצי סטרימינג רבים בהם תוכלו להשתמש בכדי לצפות במונדיאל פיפא בשידור חי באינטרנט, וכולכם חותכי חוטים יכולים ליהנות ממנו באפליקציה של פוקס ספורט בכל מכשיר סטרימינג שעולה לכם בראש כולל Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, PS4, Xbox, PC, Mac, Android, ו- iOS.


איך לצפות במונדיאל פיפ

איך לצפות במונדיאל פיפ”א 2018 ללא מנוי כבלים

גביע העולם של פיפ”א 2018 ערוצי הזרמה

פיפ”א הבטיחה סיקור נרחב למונדיאל השנה, ויש ערוצים אמריקאים רבים שיזרימו את האירוע בו אנשים יכולים לצפות ללא צורך בכבל. אין צורך להיכנס לפאניקה בגלל מנוי כבלים לטווח הארוך מכיוון שערוצים אלה מציעים ניסיון חינם של שבעה ימים, למקרה שהם לא ירצו לטעמך. חלק מהערוצים האלה הם:

  1. פובo טלוויזיה
  2. DirecTV עכשיו
  3. קלע טלוויזיה
  4. טלוויזיה Hulu Live
  5. נ.ב. וו

צפו במונדיאל פיפ”א ללא כבלים

בואו ונבחן את האפשרויות שלך עכשיו, האם נעשה זאת?

טלוויזיה פובו

זהו ספק תוכן (OTT) מעולה, שמרוויח את מנוייו בכיסוי ספורט אמין ונרחב בהגדרה גבוהה, מבלי להפציר בהם לקבל מנוי לכבלים. רשימת הערוצים ב- fuboTV פשוט ממשיכה לצמוח שכן לאחרונה הוסיפה NBC Sports, Fox Sports, וכן ESPN להרכב שלהם. הפלטפורמה מעניקה לצופיה גישה לליגות וטורנירים גדולים בתחום הספורט וכל מה שניתן לעשות במסגרת ניסיון חינם של 7 ימים. ל- FuboTV יש אפליקציות בכל מכשירי הזרימה הגדולים כולל Roku, FireStick, Apple TV, iPhone, iPad, Android ו- Chromecast.

DirecTV עכשיו

הפונקציה המשכנעת ביותר שיש ל- DirecTV עכשיו היא ששירותי איש הכבלים כבר אינם נחוצים. הצופים יכולים לחתוך את הכבל ללא היסוס ולהזרים את התוכניות האהובות עליהם באמצעות אפליקציית DirecTV במכשירי Amazon Fire TV, Roku, Apple TV, iOS ו- Android. ב&DirecTV של T Now מאפשר לך לצפות בגביע העולם של פיפ”א ללא כבלים בארצות הברית.

PlayStation Vue

רק מכיוון שהמילה פלייסטיישן נמצאת בכותרת זה לא אומר שהיא זמינה רק ב- PS3 ו- PS4. PSVue של סוני הוא שירות סטרימינג חי הפועל ללא כבלים ב- FireStick, Apple TV, Roku, Android, iOS בין מכשירים אחרים. באמצעות שירות סטרימינג זה אתה בעצם משיג טלוויזיה בתנאים שלך ותוכל ליהנות מטלוויזיה, ספורט, סרטים וחדשות – בשידור חי על פי דרישה.

טלוויזיה Hulu Live

צפו באלפי סרטים ותוכניות בכל עת ובכל מקום. אתה יכול להזרים עד 50 ויותר ערוצי טלוויזיה בשידור חי ו- On Demand הכוללים ספורט, חדשות ובידור כשאתה נרשם לתכנית של הולו. המשמעות היא שזו גם אפשרות נוספת שתוכלו לצפות בגביע העולם של פיפ”א ללא כבלים, אך עדיין תזדקק לחשבון VOD כדי לגשת לספריית הזרימה הרחבה של הולו..

קלע טלוויזיה

התכונה הטובה ביותר ששירות הסטרימינג הזה מציע הוא חופש מכיוון שכבר אין צורך בצופים להיצמד לטלוויזיה הישנה. אפליקציית Sling TV זמינה בטלוויזיות Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, iOS, Android, Chromecast, כמו גם בטלוויזיות חכמות של סמסונג ו- LG. אין ערוצים חסרי תועלת או התחייבויות ארוכות טווח או עמלות נסתרות, רק ההזדמנות לזרם טלוויזיה בשידור חי בכל המכשירים הרבים שלך.

כיצד לבטל את החסימה של הזרמת ערוצי גביע העולם באמצעות VPN

עכשיו כשכולכם שואפים ומתלהבים מהיכולת לצפות במונדיאל פיפ”א ללא מנוי לכבלים, עלינו להזכיר לכם שכל הערוצים האלה כל כך במקרה חסומים גיאוגרפיים. זה מעט מאכזב, אבל זה בסדר אתה יודע למה? מכיוון שניתן לעקוף מגבלות גיאוגרפיות עם רשת פרטית וירטואלית. איסורים, הגבלות וצנזורות הם ממש לא גדולים כל כך בעת שימוש בספק שירותי VPN. VPN בעצם שולח את כל התעבורה שלך למנהרה פרטית שמצפינה ומגנה על הנתונים שלך לפני שהיא מגיעה לרשת הציבורית, שהיא האינטרנט. זה יוצר חיבור בטוח בינך לבין השרת שלך על ידי מיסוך כתובת ה- IP שלך כך שאיש לא יידע מי אתה ומה אתה עושה. אתה פשוט מגדיר VPN באחד מהאייפון, אנדרואיד, iPad, PC ו- Mac הבאים. לאחר מכן, מתקינים את אפליקציית VPN ומתחברים לשרת בארה”ב. האם אתה רוצה לדעת מה עוד עושה VPN?

  1. כתובת IP אמריקאית מבטלת את החסימה של Fubo TV, PS Vue, Sling TV וכל שאר הערוצים בארה”ב בלבד. כתובת IP זו מסופקת לך בזכות ה- VPN שלך.
  2. מבטל את החסימה של ערוצי הזרמת גביע העולם של פיפ”א שאינם זמינים בארה”ב כמו RAI TV, ZDF, BBC iPlayer ורבים נוספים.
  3. VPN חסין מפני חטיפת DNS או שלוחי DNS שקופים.
  4. VPN כפי שהזכרנו לעיל מצפין את כל התנועה שלך וחוסם בקשות בלתי מורשות והפרעות מצד שלישי.

ביטול חסימה של ערוצים אלה דורש ספק שירותי VPN, ויש לנו בדיוק את זה בשבילך. ההפצה הגיאוגרפית המגוונת של ExpressVPN של שרתים ופרוטוקולי הצפנה חזקים הופכים אותה למה שהיא כיום.

כיצד לצפות בגביע העולם של פיפ”א 2018 ללא כבלים

אי מנוי כבלים זה כבר לא בעיה והמיקום בצד השני של העולם זה גם לא בעיה. שום דבר אינו בעייתי אם VPNs מעורבים. איך אחרת אתה מצפה להיות עדים שלוקחים את גביע העולם אם אין לך VPN? האם אתה באמת הולך להמשיך בתחרות הכדורגל הגדולה ביותר של שנת 2018 רק בגלל שאין לך כבלים ואינך גר בארה”ב? ובכן, עשינו מה שהיה לנו לך וזה, נתנו לך דרך לעקיפת הבעיה בכל המצב הזה. עכשיו הכדור נמצא במגרש שלך, מה אתה הולך לעשות בקשר לזה?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me