כיצד לצפות בליגת הביג באש 2019/20 בשידור חי מקוון

עוד בשנת 2011, קריקט אוסטרלי הציג בפנינו את אחד הזכיינות המקצועיים האחרונים שלה עשרים20 ליגות קריקט, הגדול ליגת הבש. כעת, ה- BBL בדרך והיא תתקיים הלאה 17 בדצמבר 2019 ומסכמים ב 8 בפברואר 2020. המשחק של קריקט מפורסם מאוד ברחבי העולם. זו הסיבה ששדרנים רבים זמינים בכל רחבי העולם. אבל אילו הם? יש לך כזה במדינה שלך? גלה הכל כפי שאראה לך כיצד לעשות זאת צפו בליגת הביג באש 2019/20 בשידור חי באוסטרליה, ניו זילנד, הודו, בריטניה ובכל מקום אחר בעולם.


כיצד לצפות בליגת הבש הגדול 2018_20 בשידור חי מקוון

איך לצפות ב- BBL 2019/20 באוסטרליה

אייקון הדגל האוסטרליקריקט הוא ספורט ידוע מאוד ב אוסטרליה בדיוק כמו שהוקי נמצא בקנדה. כמו כן, שחקנים רבים מעבר לים הופכים את הליגה לפופולארית, מה שמרחיב את צפיית BBL לקנה מידה עולמי.

אם אתה גר באוסטרליה, יש שתי דרכים להזרים את טורניר 2019/20. ראשית, יש לך את רשת שבע המפורסמת, שבעצם יש זכויות שידור של 45 משחקים מתוך 61, כולל ה סדרת הגמר.

7 תוספת זה לא קיים הרבה זמן, אבל זה בהחלט עשה השפעה. זה אחד משני השדרים הרשמיים של ליגת הביג באש והחינם לגמרי. כדי להירשם, עליך לספק כתובת דוא”ל, יחד עם קצת מידע אחר. זה הכל.

לאחר שיש לך חשבון חוקי, אתה יכול לצפות ב- BBL של 2019/20 אנדרואיד, iOS, PC, Mac, Apple TV, Xbox ו- Samsung Smart TV.

דרך נוספת לצפות בליגה מוקדשת לבעלי א מנוי כבלים. לפוקס ספורט יש את זכויות השידור במדינה והיא תשדר את כל 61 המשחקים.

אם יש לך מנוי כבלים, תוכל לעקוב אחר פעולת הקריקט באמצעות שלך אנדרואיד, iOS, Apple TV, Roku, FireTV, Android TV, Xbox One, PC ו- Mac.

סוף סוף יש קאיו ספורט, מה שיביא את כולכם 61 משחקים מבלי להיצמד לעסקת כבלים לטווח ארוך. לקייו שתי תכניות מנוי, כל אחת מהן תאפשר לכם מספר מסוים של מסכי סטרימינג במקביל. ה בסיסי תוכנית עולה לך 25 $ לחודש וה פרימיום אחד עומד במחיר של $ 35 לחודש.מנוי קייו ספורט

עם כל אחד מההרשמות, תוכלו להזרים את ה- 2019/20 בשידור חי אנדרואיד, iOS, PC, Mac, Chromecast, Apple TV ו- Android TV.

BBL 2019/20 בניו זילנד

אייקון הדגל של ניו זילנדאתה גר בניו זילנד ורוצה להתכוונן לכל פעולות הקריקט שתגיע ב -17 בדצמבר, 2019? ובכן, אין לך אפשרות אחרת סקיי ניו זילנד.

הערוץ הוא אחד מה- שדרני הספורט הגדולים ביותר. יש בו יותר מ 778,840 מנויים בכל שירותי לוויין ו- OTT, מה שהופך אותה לפלטפורמת הטלוויזיה המשולמת המובילה במדינה.

אתה יכול לגשת לערוץ אם אתה לקוח של SKY TV עם שמיים. אם אתה. זמין בכל מקום שיש לך חיבור לאינטרנט ניו זילנד.

עם מנוי תקף (חוזה 12 חודשים לפחות), אתה יכול לקבל את שירות Sky Go שלהם. זה עוזר לך לצפות בכל מה שקשור לתוכן בכל מקום בו אתה נמצא בניו זילנד.

לאחר שתשיג את זה, תוכל להזרים את ה- BBL לשנת 2019/20 אנדרואיד, iOS, PC ו- Mac.

הזרם את העונה התשיעית של ליגת ה- Big Bash של KFC בארצות הברית