איך לצפות אני סלבריטאים בשידור חי מקוון 2019

מי נכנס לג’ונגל? האם זה יהיה קייטלין ג’נר? איאן רייט? תצטרך להתאים ל- ITV את “אני ידוען: תוציא אותי מכאן לגלות. לצערם של אוהבי הרפתקאות רבים המתגוררים בחו”ל, אני סלבריטאי זמין רק ב ITV, שבמקרה נחסם גיאוגרפי מחוץ לבריטניה. המופע גבר 12 מיליון צופים במהלך העונה האחרונה. עם זאת, אנו שואפים להגדיל זאת ככל שתלמד כיצד לעשות זאת צפה אני סלבריטאי עונה 19 בכל מקום ב 17 בנובמבר 2019, בכל מקום.


איך לצפות בסלבריטאים בשידור חי באינטרנט

איך לצפות בסלבריטי בשידור חי ברשת

רכז ITV – שירות סטרימינג בבריטניה

הסיבה שבגללה מצאתי את המדריך הזה היא ש- ITV זמין רק בבריטניה. בערוץ היו יותר מ 29.3 מיליון משתמשים רשומים בסוף יוני 2019. אבל מה עם אלה המתגוררים בחו”ל? מדוע מיקומם הגאוגרפי יכתיב את מה שהם יכולים או לא יכולים לגשת דרך האינטרנט?

אתה מבין, ITV הוא אחד מאותם ערוצים בחן את כתובת ה- IP שלך כדי לקבוע אם אתה זוכה לראות את תוכנו או לא. כערוץ שממוקם בבריטניה עם הכיסוי המותר רק לתושבי בריטניה, תצטרך ה- IP הבריטי כתובת להפעלה.

אם אתה בחו”ל, IP בריטי זה מה שחסר לך. לכן תקבל את זה הודעת שגיאה גיאוגרפית ברגע שתנסה להזרים סרטון באתר הערוץ:

“מצטער! גילינו שאתה מחוץ לבריטניה. רכזת ה- ITV זמינה לצפייה בבריטניה בלבד. “שגיאה גיאוגרפית ב- ITV Hub

כפי שציינתי, זה ישתנה בעוד כשלוש דקות. המשיכו לגלול וגלו כיצד לצפות ב- I am a Celebrity 2019 בשידור חי בכל מקום.

אני ידוען – תוציא אותו מבריטניה

א רשת וירטואלית פרטית, או VPN, משתרע על פני רשת ציבורית או משותפת ומתנהג כמו מנהרה כך שתוכל להחליף נתונים בצורה מאובטחת ואנונימית ברחבי האינטרנט כאילו אתה מחובר ישירות לרשת פרטית. זה מחבר את המכשיר שלך לשרתים שלו ו- מנתב מחדש את כל התנועה שלך דרך השרת שבחרת.

לאחר מכן תקבל את ה- IP של המדינה בה מבוסס השרת שבחרת. זה מאפשר לך לגשת לכל התוכן הקיים באותה מדינה. עקוב אחר השלבים הבאים בטל את החסימה של ITV אני סלב עם VPN:

 1. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה הירשם עבור שירות VPN.
 2. הבא, אתה צור חשבון VPN.
 3. הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר עליו תרצה להזרים אני סלב.
 4. הפעל את האפליקציה והתחבר ל- VPN שרת בבריטניה.
 5. לאחר שתתחבר לשרת בבריטניה, יסופק לך זמני כתובת ה- IP של בריטשיה מה שגורם לך להיראות בבריטניה.
 6. כעת, לאחר שיש לך IP בריטי, אתה יכול לגשת בקלות ל- ITV ו- צפה אני סלב בכל עת שתרצה.

עם ExpressVPN, ניתן להנגיש עבורך כל מיני תכנים ללא קשר למיקומך בעולם. ספק שירות זה מלא בתכונות מעולות ומעסיק חלק מה- שיטות ההצפנה הטובות ביותר.

השירותים המעולים של ExpressVPN ומחמירים מדיניות “ללא יומנים” הפוך את זה למה שהוא בשוק כיום. עיין בספקי השירות האחרים המופיעים בטבלה שלהלן.

איך לצפות בסלבריטי מחוץ לבריטניה באמצעות פרוקסי DNS חכמה

אתה יכול לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות בשתי דרכים: הראשונה הייתה דרך VPN, והשנייה היא דרך a פרוקסי DNS חכמה. שניהם עוקפים מגבלות גיאוגרפיות ומעניקים לך גישה לתוכן שבדרך כלל לא זמין עבורך במקום שאתה נמצא.

עם זאת, DNS חכם אינו מצפין את הנתונים שלך או משנה את כתובת ה- IP שלך. זה רק מנתב מחדש את התנועה שאחראית עליה קביעת המיקום הגיאוגרפי שלך, מה שנותן לך שדרוג מהיר.

כך או כך, DNS חכם מבצע את העבודה, ואת התוכן שאתה רוצה לא ייחסם. כך אתה משתמש בזה צפה שאני סלבריטאי ב- ITV מחוץ לבריטניה:

 1. ראשית, ראש אל Unlocatorולהירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
 2. עקוב אחר אלה סרטוני וידאו / הדרכות הגדרה כדי להגדיר את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
 3. עבור לאתר של ITV.
 4. ליהנות מהגישה הבלתי מוגבלת שלך לכל התוכן של ITV, כולל אני סלב.

ה- DNS החכם הטוב ביותר בשוק יהיה Unlocator. קל להתקנה וזה לא מגביל את רוחב הפס. בנוסף זה נהדר עבור סטרימינג של iPlayer, Amazon Prime, Netflix ו- ITV מרחבי העולם. ל- Unlocator גם צוות תמיכה מהיר, יעיל ובעל ידע שמוכן לענות על כל השאלות שלך.

#IACGMOOH – שחקנים

אני סלבריטאי חוזר עם עונה חדשה וכמה סלבס חדשים ומבריקים ראשון 17 בנובמבר 2019. כל המפורסמים שמשתתפים יחליפו את חיי היוקרה שלהם בבסיס היסודות משפטי בושקר,

אבל בכל פעם שעונה חדשה יוצאת, השאלה העיקרית טמונה: מי הם הסלבריטאים? הרשימה הרשמית יצאה בתאריך 11 בנובמבר, 2019 וזה נראה כך:

 • אדל רוברטס
 • אנדרו מקסוול
 • קייטלין ג’נר
 • איאן רייט
 • ז’קלין ג’וסה
 • ג’יימס האסל
 • קייט גאראווי
 • מיילס סטפנסון
 • נדין קויל
 • רומן קמפ

צפו שאני סלבריטאים בשידור חי מקוון

המשיכו עם כל מה שפעולה הג’ונגל וצפו בדגשים מסדרות עבר מכל מקום בעולם על ידי ביטול החסימה של ITV עם VPN. ה סדרת 2019 ככל הנראה ישודר סביב 22 פרקים בעקבות המסורת.

יש לך אפשרות לא לפספס אף אחד מהם עם א VPN או DNS חכם. פגוש את הסלבריטאים שנכנסים לג’ונגל, צפו בראיונות בלעדיים וגלו מי מנצח לא משנה היכן אתם נמצאים בעולם. האם אתה אוהב את סדרת הסלבריטאים? מי אתה חושב שיזכה בזה? שתף את מחשבותיך בתגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me