כיצד לעקוף הגבלה ואש חומות אש בבתי ספר בשנת 2020?

הגבלות וחומות חומת אש לסינון רשת בית הספר


הגבלות וחומות חומת אש לסינון רשת בית הספר

עקוף סינון אינטרנט של בית ספר – השתמש בפרוקסי

אתה יכול להשתמש בפרוקסי כדי לעקוף פרוקסי סינון אינטרנט. בדרך כלל פרוקסי אינטרנט בבית הספר מיירט את כל תנועת הרשת ושולח אותה דרך המסננים שלה כדי להחליט מה עובר ומה נחסם. כדי לעקוף את מערכת סינון האינטרנט של בית הספר אתה יכול להשתמש ב- Proxy, כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת ה- URL והיציאה של ה- Proxy “השתמש בפרוקסי שאינו משתמש ביציאת ברירת המחדל של 80”..

עקוף את הגבלות סינון האינטרנט של בית הספר וחומות אש

כאשר משתמשים ביציאה שאינה ברירת מחדל יש לך סיכוי טוב שפתרון ה- proxy יעבוד כדי לעקוף את מגבלות חומת האש שהטילו בתי ספר באתרים כמו פייסבוק, יאהו, גוגל פלוס ו- YouTube. אנא עיין ברשימת ה- proxy באתר זה עבור פרוקסי פרסום זמינים לציבור. שימו לב כאן, בכדי שזה יעבוד עליכם להיות בעלי זכויות לשנות שרת proxy בדפדפנים במחשב המדובר, וזה לא יגרום לכל השירותים כגון הזרמת מצלמות רשת..

בטל חסימת הגבלות על אבטחת האינטרנט של בית הספר – השתמש ב- VPN

VPN או מנהרה פרטית וירטואלית עושה מה שמשתמע משמו. זה יוצר מנהרה וירטואלית דרך מגבלות אבטחת האינטרנט שמטילה בית הספר. מנהרת VPN מוצפנת והיא פועלת עבור כל אתרי ושירותי היישומים במחשב האישי שכן כל התעבורה נשלחת דרך המנהרה הווירטואלית. יש שתי דרכים להגדיר VPN, באופן ידני או באמצעות אפליקציה שעושה עבורך את רוב העבודה “אם ספק ה- VPN מספק אפליקציה כזו”. בשני המקרים, אתה זקוק למנוי לשירות VPN.

אני באופן אישי משתמש בשירות ה- VPN שנקרא ExpressVPN, הם מספקים תמיכה ומהירות רבה ויש להם שרתים כמעט בכל מקום בעולם. זה מאפשר לך לבטל את החסימה של כל מגבלות חומת אש או מסנן רשת ולהשתמש באותו שירות בבית משחקי רשת מקוונים, אזורי Netflix או הפסקות NHL GameCenter. הנה מה שאתה צריך לעשות:

 1. הירשם עם ספק VPN. כפי שציינתי, ExpressVPN מומלץ מאוד.
 2. הורד והתקן את יישום VPN באנדרואיד, iOS, PC או Mac.
 3. היכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך והתחבר לשרת כלשהו.
 4. זה יסתיר את כתובת ה- IP שלך ותגלוש באינטרנט באופן אנונימי.
 5. תהנה באינטרנט לשימוש חופשי בבית הספר ללא מגבלות.

תסתכל במהירות על VPNs המובילים כדי לעקוף את המגבלות על בתי הספר מכיוון שאציג עוד תכונות אודותיהם בהמשך.

VPNs הטובים ביותר לעקיפת חומות אש לבתי ספר

יש הרבה VPNs שיכולים לעזור לך בבעיות האינטרנט שלך בבית הספר. עם זאת, חלקנו או עלי לומר, רובנו מתפתים כשאנחנו רואים את המילה “חינם” לצד שירות. בענף ה- VPN, זה מה שאתה צריך להימנע מכיוון שזה יזיק לך יותר מתועלת. נסה לא ליפול להצעות המפתות שלהם, אין להם שרתים רבים ועלולים לדלוף את הנתונים שלך תוך כדי ניסיון לפצח את מדיניות בית הספר. בסופו של דבר תושעה אם תיתפס. כדי לעקוף זאת כדאי שתשקיע בשירותי פרימיום. להלן תמצא את כל מה שאתה צריך לדעת על זה VPNs מובילים לבתי ספר. מתחילים.

ExpressVPN

ExpressVPN מגיע אליך היישר מאיי הבתולה הבריטיים. אני לא משוחד, אבל ה- VPN הזה הוא הספק הכי מומלץ שלי. הרשת שלהם כוללת למעלה מ- 2000 שרתים בלמעלה מ- 90 מדינות, שנחשבת למספר עצום בהשוואה לאחרים. אם אתה נתקל באי נוחות כלשהי, אתה תגלה ששירות הלקוחות שלהם מעולה והם יסייעו לך תוך דקות באמצעות צ’אט חי.

היישום שלהם קל מאוד לשימוש, תוכלו למצוא לקוחות בכמה מערכות הפעלה מרכזיות כמו אנדרואיד, iOS, PC, Mac ו- Fire Stick. שלא לדבר על כך שיהיו לך עד 5 חיבורים בו זמנית תחת חשבון אחד. שתף חיבור VPN עם בני משפחתך או פשוט התקן את ה- VPN בנתב שלך כדי להפיץ רשת מאובטחת לכל מי שמבקר בבית שלך..

שירות זה מבטיח אחריות ללא יומן כשאתה מבקר באינטרנט. הנתונים שלך נשארים פרטיים עבורך שכן ExpressVPN מוקירה את הצרכים המקוונים של המשתמשים שלה. גלה עוד על זה על ידי מעבר על שלנו סקירה של.

NordVPN

NordVPN גם עדיפות לשימוש בבית הספר. VPN זה אינו מכסה כמה שיותר מדינות כמו ExpressVPN, אך הוא מציע יותר מ- 5000 שרתים, שזה לא מעט. תגלה של- NordVPN תכונות בלעדיות יותר מכל VPN אחר ברשימה שלנו.

לדוגמה, עליך לבדוק את ההגנה הכפולה על נתונים VPN שלהם. במקום לנתב מחדש את התנועה שלך דרך שרת אחד, היא תועבר מחדש דרך שניים. זה נותן לך הצפנה כפולה והגנה טובה יותר.

כשאנחנו מדברים על השרתים שלהם, כדאי לדעת שיש להם שרתים מבוססים שעוזרים למשתמשים גם אם הם שוכנים באזורים מצונזרים מאוד. אם מדינה כמו סין לא יכולה להגביל את הגישה של NordVPN, מה בית הספר יוכל לעשות? מילה אחת, כלום.

אם תרצה לשחק את Fortnite בבית הספר בהפסקה, תוכל מעתה והלאה. שלא לדבר על עקיפת מגבלות אזוריות והענקת גישה לערוצים כמו נטפליקס, הולו, ועוד רבים אחרים. למידע נוסף על שירות זה, עיין בכתובת שלנו סקירה של NordVPN.

BulletVPN

אולי תבחין בזה BulletVPN אין רשת שרת גדולה מאוד, אבל זה הכל בגלל שהיא חדשה בשוק. עם זאת, ברגע שתבדוק את התכונות שלה, תתאהב ישירות במה שיש לה להציע. ראשית, עליכם להגן על עצמכם באמצעות הצפנות בדרגה צבאית ובפרוטוקולי VPN האחרונים. כשאתה מדבר על פרטיות, VPN זה מסתיר את כתובת ה- IP שלך כך שתוכל לגלוש באינטרנט באופן אנונימי. זה גורם עצום כשאתה ניגש לתוכן חסום בבית הספר.

אם אתה זרם, הכין את הפלטפורמה שלך לסדרות בלתי מוגבלות באמצעות שירות ה- DNS החכם שלה. אתה מקבל גם VPN וגם DNS חכם אם אתה מנוי לשירותי BulletVPN. אם יש לך שאלות, אתה תמיד יכול לבקש את עזרת צוות התמיכה שלהם בכל עת. הם תמיד מוכנים לפתור את הבעיות שלך במקום. למידע נוסף על VPN זה באתר שלנו ביקורת BulletVPN.

SurfShark

כריש גולש הוא עוד VPN חדש בעיר שיש לו יותר מה להציע ממה שתוכלו להעלות אי פעם. ברגע שתעבור לאתר שלהם, תבחין שהם מציעים חיבורים בו זמנית ללא הגבלה תחת מנוי אחד. זה לבד יכול לתפוס את תשומת ליבו של כל אחד.

למרות שהיא חדשה, היא מתחרה עם ספקי ה- VPN המובילים בעולם עם השירותים שלה. אפילו IPVanish לא יכול לבטל את חסימת Netflix וזה יכול. עם למעלה מ- 800 שרתים ברחבי העולם, אתה תבטל את החסימה הרבה יותר מנטפליקס והולו, תדבר ב- BBC iPlayer, Hotstar ועוד. אתה יכול אפילו בטל את החסימה של YouTube בבית הספר בקלות אם אתה פועל עם SurfShark.

אתה תמיד יכול לנסות ספק זה עם אחריות 30 החזר הכסף שלהם. קרא עוד על Surfshark בסקירה זו של SurfShark.

תוכנת אבטחת אינטרנט המשמשת בבתי ספר

להלן תמצא רשימת תוכנות בהן בתי ספר משתמשים כדי לחסום את הגישה שלך למספר תכנים מקוונים:

 • iBoss
 • iPrism
 • מראקי
 • מסנן רשת Lightspeed
 • Linewize
 • Cyberoam
 • נני נטו

רשימת אתרי אינטרנט & אפליקציות אסורות בבית הספר

להלן רשימה של דברים שאולי לא תוכל לגשת אליהם בתוך קמפוס בית הספר:

 • טוויטר
 • סנאפצ’אט
 • Whatsapp
 • פייסבוק
 • אינסטגרם
 • יוטיוב
 • Dailymotion

חומת אש של בית הספר לעקוף – לימוד טוב

שוב, אל תשכח שהסיבה העיקרית שאתה בבית הספר היא השכלה טובה. לכן, התייחס למאמר זה כחומר חינוכי ובקר באתר ExpressVPN לקבלת מידע נוסף על פרוקסי VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map