אפליקציות הקול והווידיאו המוצפנות הטובות ביותר לשנת 2020

עם החדשות האחרונות של קיימברידג ‘אנליטיקה על הפרות נתונים מקוונות של פייסבוק וחברות אחרות, הפך להיות הכרחי שתשתמש רק באפליקציות מאובטחות. כדי לשלוח ולקבל הודעות קוליות ווידאו, השתמש רק ביישומי העברת הודעות מוצפנים.


אפליקציות הקול והווידיאו המוצפנות הטובות ביותר של שנת 2019

אפליקציות הקול והווידיאו המוצפנות הטובות ביותר לשנת 2020

מחברות טלקום להאקרים, פושעים ומפרסמים לממשלות, כולם מחפשים כריית נתונים. כל הנתונים הרגישים שלנו נמצאים בסיכון וניתן לעשות בהם שימוש לרעה אם הם נופלים בידיים הלא נכונות. חיינו מסתבכים עכשיו עם האינטרנט, עד שאנחנו לא יכולים לדמיין את האפשרות של יישומים דיגיטליים. במצב כזה, זה רק הוגן שהתחלת לחפש את המסרים המוצפנים היעילים ביותר לביצוע תקשורת. כאן אנו נותנים לך מדריך פשוט של האפליקציות המוצפנות הטובות ביותר. אך ראשית, נראה מדוע חשוב להצפין מקצה לקצה.

הצפנה מקצה לקצה

הצפנה היא תהליך קידוד ופענוח של הודעה או טקסט באמצעות מערכת קריפטוגרפית. זה משמש מזה זמן רב להעברת נתונים חסויים. עם זאת, הצפנה מקצה לקצה מוסיפה שכבת הגנה נוספת להצפנה המסורתית.

הודעה מוצפנת אינה אלא קידוד של ההודעה המקורית, שניתן לפענח אותה כאשר המקבל מקבל אותה. כאן הקוד לקידוד ופענוח זהה והוא ידוע רק לשולח ולמקבל. עם זאת, התקלה היא שקוד נפוץ זה ידוע לאדם שלישי, שיכול לבטל את נעילת ההודעה ולהשתמש בה כרצונו. כאן מנצחת ההצפנה מקצה לקצה.

כאן יש לשולח מפתח ציבורי השייך לנמען. הוא מצפין את ההודעה באמצעות המפתח הציבורי ושולח אותו למקבל. למקבל, לעומת זאת, מפתח פרטי שהוא ייחודי לו. בכך הוא יכול לפענח את ההודעה שהוא מקבל.

כיצד ענייני הצפנה מקצה לקצה

הצפנה מקצה לקצה מספקת שכבת אבטחה נוספת מכיוון שהיא הופכת את התקשורת לבלתי קריאה לצד השלישי. היתרון בכך הוא שגם אם מישהו תופס את התקשורת המוצפנת, אין מצב שהוא יכול להיות מפוענח ללא מפתח פרטי.

מכאן שכאשר אתם מתקשרים באמצעות אפליקציה בשני מכשירים או יותר, המידע המוצפן יהיה בצורת קוד סודי. כך, סוכנויות ריגול, ספקי שירותי אינטרנט, מפתח האפליקציות או אפילו ממשלות מרוחקות מהנתונים הפרטיים שלך. הסיבה לכך היא שההודעה אינה בטקסט רגיל; אין בסיכון של נתונים להתייחס אליך ואתה יכול להיות ללא מעקב.

במקרה של הצפנה במעבר יש סיכוי להתקף פריצה בסוף נותן השירות. קיימת גם אפשרות רצינית לפשרה או שחיתות של פנים. מכל סיבה שהיא, ייתכנו הפרות נתונים וייתכן שמדליפים מידע. במקום להצפין את התקשורת על ידי ספק השירות, ההצפנה מקצה לקצה מתבצעת בסוף השולח וסוף הנמען. המפתח הציבורי ניתן לצפייה על ידי כולם ומאוחסן בשרת, ואילו המפתח הפרטי נשאר אצל הנמען ומאוחסן באופן מקומי.

המסרים הטובים ביותר של 2020

כאן אנו נותנים לך את המסרים הטובים ביותר לקולי ווידאו משנת 2020. הם מציעים קידוד מקצה לקצה ושומרים על אבטחת הנתונים שלך.

1. אות

איתות מקבל דירוגים פה אחד מרחבי העולם על היותו אפליקציית ההודעות האישית הטובה ביותר. זה מספק הצפנה חזקה ואמיתית מקצה לקצה, מה שהופך את ההודעות לבלתי קריאות להאקרים ואפילו לסיגנל. זה פשוט בעיצוב, בחינם וניתן להשתמש בו בכל הפלטפורמות הניידות. לאפליקציית העברת הודעות זו יש תוכנית התקנה מיוחדת לשולחן העבודה, במידה ותצטרך להשתמש בה במחשב שלך.

ניתן לשלוח ולקבל טקסט, מסמכים, תמונות, הודעות קוליות ווידיאו. יש לו תכונות אטרקטיביות בהן אתה יכול להחליט אם אתה רוצה שההודעות ייעלמו. היא אינה מציגה מודעות והיא פלטפורמת קוד פתוח, שם אתה יכול לבדוק אותה באגים. החיסרון היחיד הוא שהוא אינו תומך באימוג’ים מונפשים.

2. מברק

שליח מבוסס ענן שומר על התקשורת שלך בטוחה כך שלעולם לא תוכל לאבד אותם. הוא כולל הצפנה כבדה מקצה לקצה, מה שהופך את הנתונים לבלתי מפוענחים גם למפתח. בדומה לאיתות, לטלגרם יש הודעות הרס עצמי שנעלמות לאחר פרק זמן מוגדר שהוגדר על ידי המשתמש. זמין בפלטפורמות מרובות, ויש לו גם את התכונה של סימון כפול למסרים שקראו. זה תומך בצ’אטים בטקסט, בקול ווידיאו.

פלטפורמת הקוד הפתוח והידידותית שלה מוערכת מאוד, ואילו ניתן לראות בהצפנה הסטנדרטית שלה החיסרון הגדול ביותר שלה.

3. ויבר

אפליקציות העברת ההודעות בחינם מונעות מאף אחד להתעלף בצ’אטים אישיים. ההצפנה הסטנדרטית מאבטחת את כל הצ’אטים והשיחות – בין אם זה אחד על אחד, הודעות קבוצתיות, קול או וידאו. Viber מציעה הצפנת ברירת מחדל מקצה לקצה ואפילו האפליקציה לא יכולה לקרוא את הנתונים שלך.

היא גם מציעה פרטיות נוספת באפשרות “צ’אטים סודיים” שלה ומאפשרת להודעות להשמדה עצמית באמצעות טיימר. אפליקציה זו הופכת את הצ’אט הפרטי למהנה יותר עם חוויית השיחות המתקדמת שלה.

4. תרימה

ליהנות מפרטיות מלאה עם Threema מכיוון שהאפליקציה אפילו לא מאחסנת את רשימת אנשי הקשר שלך, שלא לדבר על ההודעות שלך. ההודעות שלך נמחקות מייד מהשרת שלה מייד לאחר שהן מגיעות ליעדן. מכאן שאין חשש לחשוף את המטא נתונים שלך לפגיעויות.

אתה יכול לשלוח קבצים, טקסט, קול, מיקום והודעות קבוצתיות, עם הצפנה מקצה לקצה המוצעת אפילו בהודעות הסטטוס שלך. יש לך אפשרות ליצור סקרים או להסתיר צ’אטים ספציפיים. זה יכול אפילו להשתמש בהגנה באמצעות סיסמה להודעות שלך אם תבחר. תכונות אחרות כוללות עיצוב הודעות הטקסט ואוהבות / לא אוהבות אותן בצ’אטים שלך.

התכונה הטובה ביותר ברשימה ארוכה זו היא שאתה מקבל מזהה Threema, שהוא מספר אקראי ייחודי בן 8 ספרות. אתה יכול להשתמש בזה לכל התקשורת שלך, למעט את הצורך לשתף אפילו את מספר הטלפון שלך. איך זה לשם אנונימיות מוחלטת! אתה רק צריך לאמת איש קשר לפני שתתחיל איתו צ’אט, באמצעות מקשים בודדים וקוד QR. החיסרון היחיד הוא שמדובר באפליקציית פרימיום. עם תכונות ובטיחות ידידותיות למשתמש כאלו, אין פלא שבסיס המשתמש שלה נמצא במגמת עלייה.

הוספת VPN למשוואה

לא משנה עד כמה אפליקציית ההודעות שלך מאובטחת, תמיד יש מקום לאיומים שונים. על מנת לאבטח את שיחות הווידיאו והשיחות הקוליות שלך, עדיף תמיד להתחבר לשרת VPN תחילה. רשת פרטית וירטואלית מאפשרת להצפין את כל התעבורה באינטרנט היוצאת והנכנסת; אוסר על מצותתרים פוטנציאלים לרגל אחרי השיחות שלך.

אפליקציות VPN תואמות למכשירי Windows PC, Mac, Android, כמו גם מכשירי iOS. להלן רשימה של VPNs המומלצים ביותר שלנו לשיחות VoIP מאובטחות.

סיכום

בימים אלה של איום הולך וגובר על אבטחת הרשת, עסקים, צרכנים ומפתחים מחפשים דרכים להגן על הנתונים שלהם בצורה יעילה יותר. אפליקציות הצפנה הפכו להיות יותר שכיחות, אבל באוקיאנוס של הבחירות הזה, בחירה באחד שמתאים לצרכים שלך יכולה להיות קשה. זו בדיוק הסיבה שאתה צריך מדריך זה כדי לאבטח את התקשורת שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me