כיצד לצפות בשש אומות 2020 בשידור חי מקוון?

המהדורות השנה של שש האומות יחלו ב -1 בפברואר 2020 ויסתיימו ב- 14 במרץ, 2020. אנגליה, צרפת, אירלנד, סקוטלנד, איטליה, ו ויילס כולם יתמודדו על גביע האליפות. תריסר ערוצי סטרימינג מביאים את הזכות בתחרות למסך הקטן שלך, אבל כולם מוגבלת לאזורים שלהם. במדריך זה אנו נראה לך כיצד לבטל את חסימת הערוצים הללו בחו”ל ו צפו בשש אומות 2020 לחיות בכל מקום שאתה יכול להיות.


כיצד לצפות בששת האומות בשידור חי של 2019?

כיצד לצפות בשש עמותות 2020 בשידור חי?

שש אומות 2020 ערוצי הזרמה

התחרות היא אחד מאירועי הרוגבי הפופולריים ביותר בעולם. זו הסיבה שמגיע לו כיסוי טלוויזיה עולמי כך שכל אחד בעולם יכול להתכוונן ולצפות בפעולה.

עם זאת, לפני שנמשיך, עליכם לדעת כי הערוצים המשדרים את תחרות Six Nation מוגבלים גאוגרפיים לאזור שלהם. זה מה שאנחנו מכנים חסימה גיאוגרפית, מנגנון המשמש להגבלת גישה למשתמשים על בסיס שלהם מיקום פיזי.

הערוץ יכול לקבוע את מקום הימצאם על ידי בחינת שלך כתובת ה – IP. אם זה לא תקף במדינה בה יש לערוץ את הזכות לשדר את התוכן, אתה תהיה חסום באופן מיידי.

עם זאת, זו בעיה שנפתור בהמשך במדריך זה. נכון לעכשיו, הנה שש שדרים רשמיים לשנת 2020:

כדי למצוא פיתרון, ראשית עלינו לטפל בבעיה, ואנחנו כן. ככל הנראה, שלך כתובת ה – IP היא הסיבה העיקרית לכך שאינך מצליח לגשת לערוצים מחו”ל. ובכן, זה עומד להשתנות בחלק הבא של המאמר.

כיצד לצפות ב- 6 אומות 2020 בשידור חי עם VPN

כדי בטל את החסימה של אחד מערוצי הזרימה של שש האומות המפורטים לעיל מעבר לים, אתה צריך לזייף את המיקום המקוון שלך. נניח שאתה רוצה צפו ב- BBC iPlayer או ITV בשידור חי מחוץ לבריטניה.

כתובת ה- IP הנוכחית שלך חושף את המיקום שלך לערוץ המוגבל גיאוגרפי שאתה מנסה לצפות בו. אם אתה גר מחוץ לבריטניה, הערוץ יקבע זאת באופן מיידי ויחסום את הגישה שלך. הנה ה הודעת שגיאה גיאוגרפית תקבל:

“BBC iPlayer עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות. “ה- BBC iPlayer דוקטור שגיאה

על ידי מסתיר את ה- IP האמיתי שלך, הערוץ הזה יאמין שאתה נמצא באזור בו הזרם החי שלהם זמין. איך יכולת לעשות את זה? ובכן, עם א רשת וירטואלית פרטית כל זה ניתן בלחיצת כפתור.

VPN מנתב מחדש את התעבורה שלך דרך שרת ייעודי במדינה שאתה בוחר. ברגע שאתה מתחבר, ה- VPN מגן על הנתונים שלך ו מסתיר את כתובת ה- IP שלך, להקצות לך זמן זמני בתוקף באזור בו השרת מבוסס.

לדוגמה, אם זה בבריטניה, אתה מקבל כתובת IP בריטית. כתוצאה מכך, אתה יכול להזרים את הערוצים כמו BBC iPlayer, ITV וערוצים אחרים בבריטניה באשר אתה.

הצעדים

זה ממש לא כל כך קשה לבצע. כל מה שאתה צריך זה תהליך מקיף שלב אחר שלב ותוכלו לצפות בשש אומות 2020 בכל מקום תוך זמן קצר:

 1. ראשית, הירשם באמצעות שירות VPN. אנו ממליצים בחום ExpressVPN אם אתה רוצה תפוצה נהדרת של שרתים ומהירות מהבהבת.
 2. הבא, הורד והתקן את היישום ExpressVPN שלך אנדרואיד, אייפון, אייפד, מחשב או מק.
 3. כעת, הפעל את האפליקציה, להתחבר, ונווט לרשימת השרתים.
 4. התחבר לשרת מבוסס על הערוץ עליו ברצונך לצפות בתחרות:
  • שרת ארה”ב עבור NBC Sports.
  • שרת בריטניה עבור BBC iPlayer ו- ITV.
  • שרת גרמני עבור DAZN וכו ‘…
 5. בקר באתר הערוץ או הפעל את היישום הייעודי שלו, אם זמין.
 6. סוף כל סוף, צפו ב- Six Nations 2020 בשידור חי ברשת בכל מקום בעולם.

בזמן ExpressVPN הוא הטוב ביותר בעסק בכל הנוגע לביטול חסימת ערוצי הספורט מכל העולם, ישנם שירותי VPN אחרים שבהם תוכלו להשתמש לעקוף מגבלות אזוריות גם כן. בדוק אותם בטבלה שלהלן.

כיצד להזרים שישה אומות בשידור חי מקוון באמצעות פרוקסי DNS חכמים

DNS חכם היא אפשרות חלופית שאפשר להשתמש בה בטל חסימה של ערוצים חסומים גיאוגרפיים מסביב לעולם. אם כי במקרה זה, כמות הערוצים שתוכל לבטל את החסימה מוגבלת. גם כתובת ה- IP שלך אינה מוסווה.

עם זאת, DNS חכם תואם את כל מכשירי הזרימה, כלומר אתה יכול להגדיר אותו ישירות כמעט בכל פלטפורמה. יש הבדל גדול מאוד בין DNS חכם ל- VPN, אך תוצאות החסימה הגיאוגרפית זהות למעט:

 • באפשרותך להגדיר את קודי ה- DNS בטלוויזיות Android, iOS, PC, Mac, Apple TV, Chromecast, PlayStation, Xbox ו- Smart TV..
 • DNS חכם אינו מצפין את הנתונים שלך (ללא אבטחה נוספת), המאפשר לך להזרים תוכן מוגבל גיאוגרפי עם אובדן מינימלי מינימלי.
 • הגדרת תצורה של DNS חכמה לא משנה את כתובת ה- IP שלך. זה מאפשר לך לגשת לערוצים מוגבלים ומקומיים במקביל.

כל ה- VPN המוזכר בטבלה לעיל מציעים שירות DNS חכם. למרות זאת, Unlocator הוא היחיד שמאפשר לך לרכוש אותו בכוחות עצמו. אם ביטול חסימת הערוצים הוא כל מה שאתה מחפש, זו תהיה האפשרות הזולה והטובה יותר עבורך.

לוח ששת האומות לשנת 2020

מהדורת 2020 של תחרות שש האומות תראה שוב את צרפת, אנגליה, איטליה, אירלנד, סקוטלנד, ויילס הולכות ראש בראש במהלך חמשת סופי שבוע מלאי רוגבי מלאי רוגבי.

התחרות הבינלאומית האפית הזו תתחיל לדרך 1 בפברואר 2020 ולהתעטף הלאה 14 במרץ, 2020. בניגוד לסיבוב 1 עד 4, הסיבוב החמישי יתקיים באותו יום, 14 במרץ, ומכנה אותו כ”סופר שבת “, המתחיל בוויילס מול סקוטלנד באצטדיון הנסיכות.

עכשיו, עם זאת נאמר, בואו נסתכל כיצד משחקי גינס שש האומות לשנת 2020 יתפוצץ:

סיבוב ראשון

 • איטליה נגד ויילס – 1 בפברואר
 • אירלנד נגד סקוטלנד – 1 בפברואר
 • צרפת נגד אנגליה – 2 בפברואר

סיבוב שני

 • וויילס נגד אירלנד – 8 בפברואר
 • סקוטלנד נגד אנגליה – 8 בפברואר
 • איטליה נגד צרפת – 9 בפברואר

סיבוב שלישי

 • איטליה נגד סקוטלנד – 22 בפברואר
 • וויילס נגד צרפת-22 בפברואר
 • אנגליה נגד אירלנד – 23 בפברואר

סיבוב רביעי

 • אירלנד נגד איטליה – 7 במרץ
 • אנגליה נגד וויילס – 7 במרץ
 • סקוטלנד נגד צרפת – במרץ 8

סיבוב חמישי

 • וויילס נגד סקוטלנד – 14 במרץ
 • איטליה נגד אנגליה– 14 במרץ
 • צרפת נגד אירלנד – 14 במרץ

כיצד לצפות ב- 2020 שש מדינות חינם בשידור חי מקוון?

בהחלט יהיה מעניין לראות כיצד עומדות 6 האומות הסופיות השנה. איזו מדינה אתה חושב שייצא למעלה? במקרה שאתה זקוק לעזרה בהגדרתך ExpressVPN או Unlocator ל הזרם את האומות של גינס 6 באופן מקוון, אנא יידעו אותנו על ידי השארת תגובה למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me