כיצד לצפות בסופרבול 2020 ב- FireStick ללא כבלים

אוהדי כדורגל וחותכי חוטים נהדרים. הרבה פלטפורמות סטרימינג משדרות את ה- סופרבול 54 ב 2 בפברואר 2020. בעוד שפוקס ספורט היא השדרנית הרשמית בארה”ב, לחותכי חוטים יש גם כמה דרכים להזרים את מגה אירוע בשידור חי. כעת, מדריך זה ממקד מקל אש משתמשים ולקבל את ה- הזרם החי של סופרבול במכשיר מעולם לא היה קל יותר. הנה מה שאתה צריך לעשות.


כיצד לצפות בסופרבול 2020 ב- FireStick ללא כבלים

כיצד לצפות בסופרבול 2020 ב- FireStick ללא כבלים

סופרבול 2020 על FireStick – היישומים שניתן להוריד

בעל שדרן רשמי זה דבר אחד, ויש יישומים ייעודיים ב- Fire Stick זה אחר. היום אנו מתמקדים בערוצים המציעים זרם חי בסופרבול ללא צורך במנוי כבלים.

החדשות הטובות הן ש- Fire Stick מספק חבורה כזו. אך לפני שנמשיך, עלינו לציין כי ערוצים אלה מוגבלים גאוגרפיים למיקומים מסוימים.

אתה רואה, בין אם זה האתר / הלקוח הרשמי שלהם או אפליקציה ייעודית ב- Fire Stick, השירותים האלה עדיין חלים חסימה גיאוגרפית. זה מגביל את הגישה למשתמשים מיקומים מסוימים.

כל ערוץ סטרימינג מקוון יכול לקבוע את מקום הימצאם הנוכחי לפי בחינת כתובת ה- IP שלך. אם אינך נמצא בתחום הכיסוי שלו, תחסום אותך באופן מיידי ללא קשר לאיזה מכשיר אתה משתמש.

זו בעיה שנתקן בהמשך המאמר. לעת עתה, הנה הרשמיים ערוצי סופרבול ללא כבלים זמין להורדה ב- Fire Stick:

 • DAZN (קנדה וגרמניה)
 • Hulu + Live TV (ארצות הברית)
 • קלע טלוויזיה (ארצות הברית)
 • BBC iPlayer (בריטניה)

מטופלת הבעיה, הערוצים צוינו. עכשיו, נותר רק ללמד אותך איך להתקין כל אחד מהם, אם לא כולם, ו בטל חסימה אותם אם אתה גר באזורים לא נתמכים.

היישומים הייעודיים של Fire Stick – תהליך התקנה

זכור כי אמנם אין צורך במינוי כבלים כדי לצפות במשחק, אך עדיין צריך מנוי לערוץ שנבחר. ראית את האזורים שבהם הערוצים זמינים למעלה.

מה שנותר הוא שאתה צריך לבחור אחד לפי מה שהכי מתאים לך ולהתקין אותו במכשיר ה- Fire Stick שלך. אנו הולכים לקחת דוגמא של DAZN מכיוון שהוא אחד הערוצים המובילים בתחום הספורט ואכן מציעים 30 יום ניסיון חינם למשתמשים חדשים

המינוי של DAZN די זול בהשוואה למה שתקבל בתמורה. אתה לא סתם צופה בסופרבול, תהיה לך גישה אליו עשרות אירועי ספורט אחרים מסביב לעולם.

עם זאת, בוא נדריך אותך כיצד להתקין DAZN על שלך מקל האש של אמזון. הערה: ניתן לעשות את אותו הדבר עבור כל הערוצים שהוזכרו לעיל.

 1. הפעל את FireStick ובחר את פונקציית חיפוש.
 2. הקלד דזן ולחץ על האפליקציה.
 3. לאחר מכן לחץ על ‘לקבל’.
 4. בחר כעת ‘הורד’.
 5. כעת יישום ה- DAZN הורד והתקן ב- FireStick שלך.
 6. אתה תוכל הזרם את הסופרבול 2020 חינם בשידור חי ב- Amazon Fire TV.

כעת, לאחר שכיסינו את חלק ההתקנה, עלינו להזכיר לכם את זה DAZN מוגבלת לאזורים מסוימים וכך גם הערוצים האחרים שהוזכרו לעיל. בחלק הבא תלמד בדיוק כיצד לגרום להם לפעול מחוץ לאזור הכיסוי המקורי שלהם.

זרם קערת סופר על FireStick – כיסוי עולמי

כפי שציינתי לעיל, תוכל לצפות בסופרבול רק בחינם במדינות נבחרות. לדוגמה, ב קלע טלוויזיה במקרה, טפסים לשעבר אמריקאים החיים ב קנדה, בריטניה, אוסטרליה, או במקומות אחרים מעבר לים, לא יוכלו לגשת לתוכן שלו בגלל מגבלות גיאוגרפיות.

הצהרנו שכתובת ה- IP שלך אחראית לחסימות כאלה שהיא מסייעת לערוץ קביעת המיקום שלך. כאשר אנו מדברים על Sling TV, יש צורך בכתובת IP אמריקאית. אחרת, תקבל את הדברים הבאים הודעת שגיאה גיאוגרפית:

“אנחנו מצטערים. Sling TV זמין רק בארה”ב. תודה לך על התעניינותך.”שגיאת מיקום הקלע בטלוויזיה

כדי לגשת ל- Sling TV, עליך לזייף את המיקום המקוון שלך לארה”ב. הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות א רשת וירטואלית פרטית. אתה מבין, VPN הוא כלי שמעביר מחדש את הנתונים שלך דרך שרת ייעודי ברשת שלו.

לאחר חיבור, ה- VPN מצפין את התנועה שלך (מוסיף אבטחה) ומסתיר את כתובת ה- IP שלך (מוסיף אנונימיות).

עם כתובת IP צמודת, ה- VPN יקצה לך כתובת זמנית שממוקמת במדינה בה ממוקם השרת. לדוגמה, אם אתה להתחבר לשרת בארה”ב, תקבל כתובת IP אמריקאית. כתוצאה מכך תוכל להזרים את הערוצים כמו Sling TV, Hulu וערוצים אחרים מבוססי ארה”ב, לא משנה היכן אתה נמצא.

ביטול החסימה של ערוצי האש שלך בחו”ל – השלבים

לא הופך להיות קל יותר, להיות כנה. אתה רק צריך לעקוב אחר מספר צעדים ותראה את סופרבול 2020 על האש מקל 2020 תוך זמן קצר:

 1. ראשית, הירשם עם ספק VPN מובחר. ההמלצה שלנו עוברת ExpressVPN.
 2. הורד והתקן את היישום VPN ב- FireStick שלך. אתה יכול להשיג את הלקוח ישירות מהחנות.
 3. הפעל את אפליקציית ה- VPN, היכנס והעבר לרשימת השרתים.
 4. כעת, תלוי בערוץ שהורדת, התחבר לשרת VPN בהתאם:
  • שרת אמריקאי עבור Sling TV או Hulu.
  • שרת בריטניה ל- BBC iPlayer.
  • שרת גרמני או קנדי ​​עבור DAZN.
 5. הפעל את אפליקציית הערוץ.
 6. הזרם את ה- Super Bowl לשידור חי בכל מקום על Fire Stick ללא כבלים.

מבחינת ה- VPN הטוב ביותר, תוכלו להשתמש בכדי לצפות בסופרבול 2020 ללא כבלים בשידור חי ב- FireStick, ExpressVPN נמצא ממש בראש. יש להם אפליקציית VPN ייעודית עבור אמזון פיירסטייק ומציעים גם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום. ספקי שירותי VPN מובילים אחרים שבהם תוכלו להשתמש גם מופיעים בהמשך.

כיצד לצפות בסופרבול 2020 ב- FireStick ללא כבלים

זה בעצם כל מה שצריך לדעת כיצד להזרים את ה- מהדורה 54 של ה סופרבול על פיירסטיק חי ללא כבלים. מהן התחזיות שלך לגבי סן פרנסיסקו 49ers לעומת. ראשי קנזס סיטי? האם אתה מצפה למופע של ג’-לו ושקירה במחצית המועד? שתף את המחשבות שלך למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me