כיצד לצפות בלקטור 235 ו- 236 בשידור חי מקוון

בסוף השבוע הקרוב תקבלו את כל הפעולות של בלטור שיכולתם לבקש בעונת החגים. במשך יומיים רצופים, 20 בדצמבר ו 21 בדצמבר 2019, אתה תצטרף לאוקטגון במהלך בלטור 235 ו- 236, בהתאמה. בראשון, יש לנו ג’וש ברנט נגד רוני מרקס, ואילו ביום שלאחר מכן יש לנו לימא-לי מקפרלן מול קייט ג’קסון. זה סוף שבוע עמוס עבור אוהדי בלטור, בתנאי שהם יודעים כיצד להזרים את האירועים. ובכן, אני יודע, ואני הולך להראות לך איך לעשות זאת בהמשך.


כיצד לצפות בלאטור 236_236 בשידור חי מקוון

כיצד לצפות בלאטור 236_236 בשידור חי מקוון

שני אירועים באפשרות סטרימינג אחת

נכון לעכשיו, כולכם יודעים לאיזה ערוץ סטרימינג יש את הזכויות לשידור בלטור אירועים ברחבי העולם. אנחנו מדברים על האחת והיחידה, נטפליקס לספורט, DAZN (Da-Zone).

הערוץ עושה זאת כבר די הרבה זמן ואנחנו לא רואים את זה הולך לשום מקום, בזמן הקרוב. זה נובע בעיקר מהעובדה שזה אינו דורש מנוי כבלים ושהוא מקל כל כך על סטרימרים להתאים למריבות.

ל- DAZn יש יותר מ 4 מיליון מנויים ברחבי תשע מדינות. אל תשכח שהערוץ הושק ב- 2018, מה שאומר שהוא עדיין חדש יחסית. בהתבסס על מה שהיא מציעה, הוא יזכה לפופולריות רבה יותר בשנים הקרובות.

כפי שציינתי, DAZN זמין בתשע מדינות, בהן לכל אזור יש קטלוג מסוים להתחבר. למרבה המזל, Bellator MMA זמין בכל האזורים למעט ברזיל וספרד, כך שרובכם בטוחים.

המדינות

להלן המדינות יחד עם מחירי המנוי בכל אחת מהן:

 • אוסטריה: (119,99 € לשנה, € 11,99 לחודש)
 • איטליה: (€ 9,99 לחודש)
 • שוויץ: (12.90 CHF לחודש)
 • ארצות הברית: (99.99 $ לשנה, 19.99 $ לחודש).
 • קנדה: (150 $ לשנה, 20 $ לחודש)
 • גרמניה: (119,99 € לשנה, 11,99 € לחודש)
 • יפן: (1,750 ¥ לחודש)
 • ברזיל: (R $ 37,90 לחודש)
 • ספרד: (9.9999 € לשנה, 9,99 € לחודש)

למרבה הצער, אלה שגרים מחוץ למדינות אלה לא יוכלו לגשת לאירועי Bellator MMA דרך דזן. זה מה שאנחנו מכנים בלוקים גיאוגרפיים, שם ערוץ מגביל את הגישה אליו מיקומים ספציפיים.

גם אם הערוץ זמין, זה לא אומר שהתוכן גם כן. אבל זו בעיה בהמשך המאמר. אני אפתור את זה, אז אל תדאג. DAZN מחפש את שלך כתובת ה – IP לקבוע את מקום. ברגע שזה יאתר אותך כבחוץ, הודעת השגיאה הגיאוגרפית הזו תופיע:

“DAZN אינו זמין במדינה שלך. 10-06-002. “שגיאת DAZN

DAZN מכסה מגוון רחב של מכשירים כמו אנדרואיד, iOS, PC, Mac, Chromecast, Roku, Apple TV, Xbox, PlayStation, FireStick וטלוויזיות חכמות. ולמרות שהוא מוגבל, תהליך החסימה יוצג בהמשך.

נגן סטרימינג אחר?

דזן הייתה שליטה בתרשימים על ידי רכישת הזכויות למספר אירועי ספורט, כולל בלטור. ובכן, כנראה, זה כבר לא היחיד.

Bellator MMA השיקה את שלה שירות סטרימינג משלו, מה שמאפשר לך להזרים בשידור חי קרבות ראשוניים בכל מקום שאתה נמצא ברחבי העולם. עם זאת, אם אתה נמצא ב ארצות הברית, אתה יכול פשוט להיכנס באמצעות שלך ספק כבלים ו צפו גם בכרטיס הראשי.

זה נוגד את חיתוך כבל מהפכה, אך לעת עתה זו אפשרות טובה מאוד להשתמש. שירות זה נופל גם הוא קורבן מגבלות גיאוגרפיות. גם אם יש לך מנוי כבלים תקף, ברגע שתעזוב את ארה”ב, תתייחס אליך כאל זר.

אתה רק תוכל הזרם את הכרטיס המקדים בדיוק כמו כל אחד אחר שחי מעבר לים. אבל כמו שאמרתי לך, הגבלות גיאוגרפיות כבר לא יהיו בעיה. בחלק הבא תלמד כיצד לעקוף את המגבלות המצערות האלה ולראות את Bellator 235 ו- 236 בשידור חי, לא משנה היכן אתה גר.

חסימה גיאוגרפית לא עוד – Bellator 235/236 Live בכל מקום

רשת פרטית וירטואלית הוא הכרטיס היחיד שלך סביב הגבלות גיאוגרפיות כמותו מזייף את המיקום המקוון שלך ועוזר לך להופיע במדינה שתבחר.

כמובן שזה תלוי בשרת שאליו אתם מתחברים. בלחיצה על כפתור התחבר, שלך הנתונים ינותבו מחדש דרך השרת הזה. אז ה VPN מצפין זה ו מסתיר את כתובת ה- IP שלך, להקצות לך חדש במדינה בה מבוסס השרת.

לדוגמה, אם השרת נמצא ב ארצות הברית, תקבל כתובת IP אמריקאית. זה המפתח שלך. כעת תוכל לגשת לשני גרסה אמריקאית של DAZN ו אפליקציית הסטרימינג של Bellator עצמה לא משנה היכן אתם גרים פיזית.

זהו תהליך קל לעבור למעשה. כל שעליכם לעשות הוא לבצע את הצעדים שלהלן ותוכלו לצפות בלטור 235 ו- 236 בכל מקום שאתה נמצא:

הצעדים

 1. ראשון, להירשם לשירות VPN המציע שרתים מהירים וארצים בארצות הברית. אני משתמש ExpressVPN, ואני ממליץ לך לעשות זאת.
 2. הבא, קבל את שלהם יישום והתקן אותו במכשיר שלך.
 3. להתחבר עם האישורים שלך והעבר לרשימת השרתים.
 4. התחבר ל- an שרת אמריקאי.
 5. הפעל את DAZN ולהיכנס.
 6. צפו בשני בלטור 235 וגם 236 בשידור חי בכל מקום.

ExpressVPN עוזר לך לעקוף את המגבלה של האינטרנט ולגשת לאינטרנט אנונימי ככל שניתן. אתה יכול לבחור מבין 3000 שרתים ב 94 מדינות ולהשתמש בהם שירות DNS חכם כחלופה VPN.

כמו כן, אם יש לך ספקות, אתה יכול לנסות אותם ללא סיכון באדיבות שלהם מדיניות החזר של 30 יום. לאחר מכן תוכלו לבדוק אחרים VPNs מובילים עבור DAZN בטבלה שלהלן אם השירות לא עמד בציפיותיך.

Bellator 235/236 – מה שאנחנו יודעים עד כה

לוגו בלטורסוף השבוע הזה מלא בפעולה של בלטור. ראשית, אנו מריצים את זה הלאה 20 בדצמבר 2019, בהיכל ניל ס. בלאדיסל בהונולולו, הוואי, עם בלטור 235. האירוע כותר עם התקף אפי בין ג’וש בארנט נגד רוני מרקס.

Bellator 235 מכונה בשם “מצדיע לכוחות,” וההתאמות בכרטיס מסקרנות מאוד. בכרטיס הראשי יש לנו גם אלחנדרה לארה, שחזרה לדרכיה המנצחות עם סיום TKO בסיבוב הראשון של טיילור טרנר בשעה בלטור 225. זה, כמובן, לאחר שעבר כמה הפסדים גב אל גב.

עכשיו, אלחנדרה מחפש להצהיר ביום שישי הקרוב נגד וטה ארטגה כשהיא מכוונת את עיניה הכותרת של מקפרלן. זה ייתן לאלופה על מה לחשוב אחרי לפני המשחק שלה למחרת. גם אם היא תנצח בשבת, האלופה צריכה לדעת שמישהו בא אחריה – אלחנדרה לארה.

מצד שני, יש לנו בלטור 236 עם הכותרת של האלוף שהוזכר בעבר מקפרלן כשהיא לוקחת על עצמה קייט ג’קסון. האירוע אמור להתקיים בתאריך 21 בדצמבר, 2019, ב ארל ניל ס. בלאדיסל בהונולולו, הוואי גם כן. כמו כן, כרטיס הלחימה כולל שמות גדולים כמו AJ Mckee ו- Raufeon Stots.

עם זאת נאמר, בואו נסתכל כיצד קלפים עיצבו עד כה:

בלטור 236

כרטיס הלחימה Bellator 236 כולל:

כרטיס ראשי

 • מקפרלן (ג) נגד ג’קסון
 • A.J. מקי נגד דרק קמפוס
 • קיייצ’י קונימוטו נגד ג’ייסון ג’קסון
 • ג’וליאנה וולקאס מול ברונה אלן
 • ראופון סטוטס מול צ’יידן ליאלוחה

כרטיס ראשוני

 • סוויין לונסקו נגד קיילן גורוספה
 • Keoni Diggs נגד סקוטי האו
 • נאט יושימורה נגד צ’ס דונהור
 • קאי קמאקה השלישי נגד ספנסר היגה
 • בנימין וילהלם נגד קלעי קאנקואה
 • דסטין בארסה נגד ברנדון פייפר
 • נאנאה גללים נגד זכרי קיין

צפו בלקטור 235/236 בשידור חי בכל מקום – מסקנה

Bellator כל כך לא מתאפק כשמדובר במאמץ שלו “מצדיע לחיילים.” ראשית, יש לך Bellator 235 ב- 20 בדצמבר 2019, בא אחריו Bellator 236 ב- 21 בדצמבר, 2019.

שני לילות מדהימים Bellator MMA פעולה היא כל מה שאוהד יכול לבקש. אבל איך אתה יכול להזרים אותו בכל מקום? ובכן, עכשיו אתה יודע ש VPN הוא הכרטיס שלך לסטרימינג בלתי מוגבל ובלתי מוגבל. אם יש לך שאלות נוספות, אנא שחרר אותן בסעיף התגובות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me