כיצד לצפות בריק ומורטי עונה 4 בשידור חי מקוון

ההמתנה נגמרה. שנתיים עברו מאז סיום הגמר של עונה 3 באוקטובר 2017. עכשיו, ה- העונה הרביעית של ריק ומורטי סוף סוף כאן. התאם את עצמכם, הלאה 10 בנובמבר, 2019, הקומדיה המדעית המונפשת מדע בדיוני שחייה למבוגרים. אבל יש בעיה. שחייה למבוגרים אינה מוגבלת רק לצופים מגיל 15 ומעלה; זה גם זמין רק בארה”ב. עם זאת, יש דרך לעקוף זאת. כך תוכלו צפו בריק ומורטי עונה 4 בכל מקום.


כיצד לצפות בריק ומורטי עונה 4 בשידור חי מקוון

כיצד לצפות בריק ומורטי עונה 4 בשידור חי מקוון

ריק ומורטי – מטיילים ביקום, ובכל זאת בארצות הברית

שחייה למבוגרים הוא אחד הערוצים הגדולים בארצות הברית. זוהי רשת כבלים בסיסית מספר אחת עם אנשים 18-34 ו- 18-49. השירות משמש ב- over 94 מיליון בתים בארה”ב. דגש על (בתים בארה”ב).

פופולרי כמו “ריק ומורטי” הוא, הבכורה לא תהיה זמינה מחוץ לגבולות ארה”ב. בסופו של דבר, המופע יהיה זמין בנטפליקס עם תום העונה, אבל מי רוצה לחכות כל כך הרבה זמן.

תמיד התחמקתי מספוילרים בזכות החברים שלי בסביבה ארה”ב. אבל אם ספוילר פוגע, כל המופע נהרס. זו הסיבה שהעונה הזו הגעתי מוכנה ואני הולכת לעזור לך עם בעיה זו.

אתה מבין, Adult Swim הוא אחד מאותם ערוצי סטרימינג שמכתיבים את מה שאתה מקבל לגישה על סמך שלך מיקום גאוגרפי. זה מסתמך על שלך כתובת ה – IP כדי לקבוע היכן אתה גר ו לסיים את הגישה שלך מיד אם אתה במקרה מחוץ לארה”ב.

תן לי להראות לך מה קורה. הנה מה שקיבלתי כשניסיתי לצפות בהצצה של העונה הרביעית שחייה למבוגרים. (P.S: אני גר בבריטניה).

“חסום. מצטערים, חייבת להיות מגבלה כלשהי בתוכן שאנו זורמים כאן. חזור מאוחר יותר או בחר זרם אחר. “שגיאה בשחייה של ריק ומורטי למבוגרים

איזשהו מין, הא? כאילו אתה לא כופה את אלה מגבלות גיאוגרפיות שחייה למבוגרים. בכל מקרה, יש דרך שתוכל להשתמש בהם כדי לעקוף מגבלות כאלה צפו בריק ומורטי עונה 4 בשידור חי בכל מקום. הגעתי לכולכם, נכון? ובכן, קרא את החלק הבא ואתה טוב ללכת.

ריק ומורטי עונה 4 – ברחבי העולם כולו

גישה לתכנים של שחייה למבוגרים מחוץ לארה”ב מעולם לא הייתה קלה יותר עם רשת וירטואלית פרטית. אתה רואה, אם אתה רוצה את הערוץ בחו”ל, עליך שנה את המיקום הווירטואלי שלך ונראה שהם בארצות הברית. ובכן, זה בדיוק מה ש- VPN עושה.

כשאתה מתחבר ל- VPN, תעשה זאת לשנות את מקום הימצאם היכן מבוסס השרת שאליו קישרת. לדוגמה, אם השרת נמצא ב ארה”ב, א תושב אמריקה, אתה תהיה. פשוט מאוד.

לאחר שהחיבור מתרחש, תקבל כתובת IP אמריקאית. אז יהיה לך מלא גישה לשחייה למבוגרים, כמו גם כמה שירותים מוגבלים אמריקאים.

אבל לא לזה יכול VPN רק. כלי זה לאבטחת סייבר מנתב מחדש את כל התנועה שלך דרך א מנהרה פרטית, הצפנה זה בתהליך. בכך, אף האקר לא יכול להשיג את המידע הפרטי שלך גם אם היית מחובר אליו רשתות ציבוריות.

יתר על כן, VPN מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך ומקצה לך אחד חדש, כאמור לעיל. מלבד ביטול החסימה של תוכן מוגבל, תעשה זאת גלישה באינטרנט באופן אנונימי, הימנעות מכל פעולות חטטניות על ידי ספק שירותי האינטרנט והסנודרים המקוונים שלך.

הצעדים

בסדר. אז עכשיו אתה יודע מה זה VPN ועושה. תן לי להראות לך איך לעשות זאת בטל את החסימה של שחייה למבוגרים ו צפו בריק ומורטי עונה 4 בכל מקום:

 1. ראשון, להירשם לספק שירות VPN. מומלץ מאוד להשתמש ב- VPN עם שרתים מהירים בארה”ב סטרימינג HD. קח את עצתי, לכי על ExpressVPN.
 2. ברגע שאתה יוצר חשבון, הורד את היישום הייעודי שלהם במכשיר נתמך. תוכלו למצוא לקוחות ל- Android, iOS, PC, Mac ו- Fire Stick.
 3. בשלב הבא הפעל את אפליקציית ה- VPN, התחבר עם שם המשתמש והסיסמה שלך, ולפתוח את רשימת השרתים.
 4. התחבר ל- an שרת אמריקאי ובדוק את כתובת ה- IP החדשה שלך באמצעות זה כלי IP.
 5. הפעל את שחייה למבוגרים אתר או האפליקציה הייעודית שלהם.
 6. זרם את ריק ומורטי עונה 4 באשר אתה.

ExpressVPN היא אחת החברות המובילות בענף ה- VPN. זה מאפשר לך להתחבר לשרתים ברחבי 94 מדינות מסביב לעולם. אם שחייה למבוגרים היא היעד שלך, תמצא יותר מ- 25 שרתים בארצות הברית.

מצד שני, חלק מהזרמים לא ממש אכפת להם מה ביטחון נוסף; הם רק רוצה לגשת לתוכן מוגבל. זה איפה MediaStreamer (DNS חכם) מגיע ב.

ניתן לקבוע את התצורה של תכונה זו כמעט בכל מכשיר זמין, כולל PS4, Xbox One, אנדרואיד, iOS, PC, Mac, Chromecast, Apple TV, ועוד.

לבסוף, ExpressVPN מציע לך מוצא למקרה שהשירות לא יעמוד בציפיות שלך (שאני בספק). אתה תמיד יכול ליהנות מהם ערבות 30 יום הכסף בחזרה. עם זאת, VPNs אחרים יכולים לעזור לך במשימה זו. בדוק אותם בטבלה הבאה.

ריק ומורטי 2019 – למה לצפות

זו הייתה המתנה ארוכה, למען האמת. סדרת מדע בדיוני / פי-ברית זו עוכבה בתוך משא ומתן על חוזים בין יוצריה ג’סטין רוילנד ודן הרמון ושחייה למבוגרים. ולבסוף, הם הגיעו להסכמה ואנחנו מקבלים סדרה רביעית בנושא 10 בנובמבר, 2019.

זכור חזרה עונה 2 כשאוהדים נותרו עם מצוק ראשי? כן, הפעם שבה ריק נכלא וכדור הארץ הוצף על ידי ה הפדרציה הגלקטית. ובכן, זה לא המקרה הפעם. עונה 3 הסתיים בצורה נורמלית באופן מפתיע.

שחייה למבוגרים פרסמה כמה תמונות מהעונה הרביעית, אבל אם להיות כנה, אני די המומה. כנראה שריק מוצג בלי שום בן לוויה. האם זו אינדיקציה לכך שיש לו כאלה הרפתקאות סולו בעונה החדשה?

למרות ההמתנה למשך זמן רב מדי, לא היה שום אישור רשמי על מה יהיה הפרק הרביעי. למרות זאת, ג’סטין רוילנד אמר שהעונה החדשה שומרת על עלילה מורכבת בהמשכים. הנה מה שהוא הצהיר:

“יש לנו דברים בהמשכים שאנו בודקים בהם מדי פעם וזה מפוזר מעל הפרקים הפרקים החזקים. לחובבי התוכנית הם ירצו לצפות בהם בסדר. “

בחזרה בקומיק-קון, רילנד ציין כי יהיה זמן נסיעה כלול בעונה. בל נשכח שאקדח הפורטל של ריק מאפשר לו לנסוע קדימה (או פוטנציאלית לאחור) בזמן. נצטרך רק לחכות עד 10 בנובמבר, 2019, ונראה בעצמנו. נכון לעכשיו, הנה הטריילר הרשמי של ריק ומורטי עונה 4.

 

איפה לצפות בריק ומורטי?

מכיוון ש- Adult Swim הוא ערוץ מהדרגה הגבוהה ביותר בארצות הברית, הוא נעשה זמין ב- מספר מכשירים כך שהוא יגיע לקהל גדול יותר. אז אתה יכול להזרים את ה- עונה 4 של ריק ומורטי ב- 10 בנובמבר 2019 בפלטפורמות הבאות:

 • מחשב
 • מק
 • אייפון
 • אייפד
 • אנדרואיד
 • רוקו
 • טלוויזיה בטלוויזיה
 • טלויזיית אפל

זרם את ריק ומורטי 2019 בשידור חי בכל מקום – מילים סופיות

המצגת החזיתית של WarnerMedia בניו יורק הייתה בעלת החדשות הטובות. שחייה למבוגרים חידשה את המופע ל -70 פרקים נוספים לשידור בעתיד הקרוב.

עכשיו אתה יכול להצטרף לכל המעריצים המתגוררים בארה”ב ו צפו בריק ומורטי עונה 4 באשר אתה עם VPN. אל תשכח; הבכורה מופעלת 10 בנובמבר, 2019. אל תחמיץ את זה. אם אתה זקוק לעזרה כלשהי בהגדרת ה- VPN, היכה אותי בתגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me