כיצד לצפות במיליארדים עונה 4 ברשת

עונה 4 של מיליארד כבר עלתה מאז ה- 17 במרץ. סדרת הדרמה של Showtime זמינה רק למי שנמצא בארצות הברית. כל מי שמחוץ לגבולות אמריקה יצטרך לעשות שימוש ב- VPN או ב- DNS חכם על מנת להזרים את המופע בחו”ל ובאינטרנט.


כיצד לצפות במיליארדים עונה 4 ברשת

כיצד לצפות במיליארדים עונה 4 ברשת

כיצד לצפות במיליארדים עונה 4 באינטרנט באמצעות VPN

אחת התוכניות הדרמטיות ביותר בטלוויזיה חוזרת לתכנית Showtime. הערוץ מגיש בכורה עונה של מיליארדים מרשימים, ועד כה אנו נהנים מכל שנייה. אבל, אתה יודע מי לא יכול ליהנות מזה? גולים וצופים בינלאומיים. בגלל מגבלות גיאוגרפיות ובעיות רישוי, אנשים מחוץ לארה”ב אינם יכולים להזרים את מיליארדי Showtime. בכדי שזה יהפוך לאפשרות, יש להכניס VPN לתמונה.

VPN משנה הכל. כשאתה מבקש גישה לדף אינטרנט מסוים באמצעות VPN, הדבר הראשון שהתוכנה במכשיר שלך עושה זה להצפין את הבקשה. בדרך זו אף אחד לא יכול לדעת מה ביקשת. במקום לקבל בקשה זו ישירות לאתר עם המידע האישי שלך, הוא עובר דרך שרת ה- VPN שנמצא במקום כלשהו בעולם. ה- VPN מנתב מחדש את החיבור שלך דרך שרת ייעודי בארץ שבחרת. לא רק זה מעניק לך אנונימיות מוחלטת, אלא גם את כתובת ה- IP של המדינה אליה ממוקם השרת שאליו התחברת. VPN משנה בהצלחה את המיקום הווירטואלי שלך מהמקום שבו אתה באמת נמצא למיקום השרת שאליו אתה מחובר, ומאפשר לך גישה לתוכן שאתה רוצה. עקוב אחר השלבים שלהלן כדי לבטל את חסימת Showtime וזרם את העונה הרביעית של מיליארדים בחו”ל.

  1. ראשית, הירשם לספק שירות VPN.
  2. בשלב הבא הורד והתקן את יישום ה- VPN במכשיר הסטרימינג שלך.
  3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  4. עכשיו, התחבר לשרת אמריקאי כדי להשיג כתובת IP אמריקאית.
  5. היכנס לרשת באמצעות כתובת IP אמריקאית וקבל את ההרשאות של מקומי אמריקני.
  6. הזרם את המיליארדים של Showtime בכל מקום בעולם.

ExpressVPN מספק שירות יציב, תכליתי וארוז תכונות עם לקוחות עבור מגוון רחב של פלטפורמות. למרות שזה עשוי להיות מעט יקר, הוא עדיין אחד משירותי ה- VPN הבודדים שנשארים נאמנים לטענותיו ועומדים בציפיות המשתמשים. בנוסף, היא מהווה בחירה טובה עבור סטרימרים מודעים לפרטיות וכבדים. עבור ספקי VPN אחרים, הקפד לבדוק את הטבלה שלהלן.

כיצד לצפות במיליארדים עונה 4 באינטרנט באמצעות DNS חכם

בעונה 4 מתחילה עם סגירת דרגות הגרזן, נחושה להשמיד את טיילור. עו”ד ארה”ב, צ’אק כבר לא נאבק להחזיר את השלטון. טיילור עושה כל שביכולתו כדי לשמור על הפלוגה החדשה שלהם. בכדי לצפות במיליארדים בחו”ל תוכלו להשתמש בפרוקסי DNS חכמים. זה שונה מ- VPN מבחינת מהירות ואבטחה. DNS חכם עובד מהר יותר מכיוון שהוא לא מצפין את כל הנתונים שלך. כל מה שהוא עושה הוא לשנות מחדש את התנועה הדרושה לקביעת המיקום הגיאוגרפי שלך דרך אחד השרתים הייעודיים שלה.

אתה יכול לגשת לאתרים חסומים מאזורים שונים, בו זמנית, מבלי שתצטרך להתחבר לשרתים שונים. מלבד לעזור לכם לעקוף מגבלות אזוריות מקוונות, DNS חכם הוא גם מאוד תכליתי ודי סביר. ספק זה עובד ברוב המכשירים ואינו מפריע למהירות החיבור שלך. עקוב אחר הצעדים שלהלן כדי ללמוד כיצד לגשת ל- Showtime כדי להזרים מיליארדים של עונה 4 בחו”ל.

  1. ראשית, עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
  2. עקוב אחר סרטי וידיאו / הדרכות הגדרה אלה כדי לקבוע את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
  3. בקר באתר Showtime.
  4. הזרם את המיליארדים של Showtime בכל מקום מחוץ לארה”ב.

לקבלת פרוקסי אמין, וודא שאתה בוחר Unlocator. ספק זה מושלם לביטול חסימה של תוכן ולעקיפת מגבלות גיאוגרפיות. זה יכול לבטל את החסימה של למעלה מ -200 ערוצים והוא מציע ניסיון חינם בן 7 ימים.

על מיליארדים עונה 4

בעונה 4 צ’אק רוהאדס ובובי ‘אקס’ אקסלרוד שואפים להשאיר את אויביהם ללא כלום. בטיזר אנו רואים שהשניים יוצרים ברית בלתי סבירה. לא נותר לראות האם ההערה הזו מתייחסת באופן ספציפי לברית החדשה של צ’אק ו Axe, אך לאור מה שהמבט החדש הזה בעונה הקרובה מרמז שפיוד הדם שלהם הוקצה לטובת הקפדה על כמה טענות אישיות מאוד. תוכלו לצפות בטיזר החדש לעונה 4 למטה. בכל מקרה, זה בערך חודש עד שתתחיל העונה החדשה. מבחינת הדברים מיליארדים עונה 4 הולכת להיות מופע מרגש אחד.

מיליארדים עונה 4 טריילר

צפו במיליארדים עונה 4 – מילים אחרונות

מה שאינו בטוח ותלוי באזור האפור הוא כיצד גרזן יעזור לצ’אק. אבל, אם אתה מוכן VPN או DNS חכם, תגלה זאת בוודאות. אנחנו מתערבים שלכותבי מיליארד יש משהו מיוחד בראש לעונה רביעית, וכל הצופים יכולים לזרום ולצפות במופע לא משנה היכן הם נמצאים בעולם. איזו שיטה אתה מעדיף? יידע אותנו בפרק התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me