כיצד לצפות בערוץ 4 באוסטרליה ב -4 צעדים קלים

כיצד לצפות בערוץ 4 באוסטרליה ב -4 צעדים קלים

כיצד לצפות בערוץ 4 באוסטרליה ב -4 צעדים קלים

כיצד לצפות בערוץ 4 באוסטרליה באמצעות VPN

ערוץ 4 הוא אחד הערוצים הנצפים ביותר בבריטניה. הוא מציע מגוון של תוכן, כולל סרטים, מופעים וסרטים דוקומנטריים. הנושא כאן הוא שערוץ 4, או All4, יש כמה רציניים בלוקים גיאוגרפיים.

למעשה, אם אתה מחוץ לבריטניה, לא תהיה לך גישה לשירותי ערוץ 4. זה בגלל חוקי זכויות יוצרים בינלאומיים. כדי לאכוף מגבלות אלה, השירות חוסם את כל כתובות ה- IP מחוץ לבריטניה.

גדול! כל שעליך לעשות, אם כן, הוא לזייף את ה- IP שלך ל- IP של בריטניה.


עם VPN, התהליך הזה פשוט להפליא.

מה זה VPN?

VPNs, או רשתות פרטיות וירטואליות בקיצור, הם כמו כרטיס גישה חופשית, מפתח הפותח כל דלת. הם יכולים להעניק לך כניסה לכל אתר או ערוץ מאת כיוון מחדש את חיבור האינטרנט שלך ו שינוי כתובת ה- IP שלך. התעבורה המנותבת עוברת דרך אחד מהשרתים המאובטחים שלהם ומקבלת מוצפן עם הפרוטוקולים המאובטחים ביותר. ככה, גם אם יש הפרת נתונים, אף אחד לא יוכל לקרוא את הפעילות המקוונת שלך.

וכדי להשלים את יצירת המופת שלו, ה- VPN יעשה זאת להסתיר את כתובת ה- IP שלך בפועל ושנה אותה ל התאם למיקום השרת שלך. כתוצאה מכך האתר אליו אתה מנסה לחשוב חושב שאתה נמצא בטווח הצפייה שלו ובכך מבטל את חסימת תוכנו.

במילים אחרות, אם ברצונך לצפות בערוץ 4 מאוסטרליה, התחבר לשרת מה- הממלכה המאוחדת. ה- VPN שלך יעשה את השאר, ותראה את התוכניות המועדפות עליך תוך זמן קצר.

כיצד להשתמש ב- VPN לביטול חסימת ערוץ 4 באוסטרליה

כעת, כאשר אתה מבין כיצד עובד VPN, בואו נתמקד באיך אתה יכול להשיג VPN ואת התהליך שאתה צריך לעבור כדי לבטל את חסימת ערוץ 4:

  1. הירשם לספק VPN עם תכונות אבטחה מהשורה הראשונה. נסה להימנע מ- VPNs בחינם. הם מסוכנים מאוד ולא יעשו את מה שהם מפרסמים.
  2. עבור אל Google Play או App Store כדי להוריד ולהתקין את אפליקציית VPN במכשיר שלך. לשירותי פרימיום יהיו יישומים מוכנים עבור אנדרואיד, iOS, Mac, ו חלונות מכשירים.
  3. הפעל את האפליקציה ובחר שרת בבריטניה שאליו אתה יכול להתחבר.
  4. לאחר שתתחבר, בקר באתר שאנל 4.
  5. ראה איך יש אין יותר הודעות שגיאה במיקום כשאתה לוחץ על סרטון? עכשיו אתה יכול להזרים כל מה שאתה רוצה.

רואים? פשוט מאוד.

ה- VPN הטוב ביותר לערוץ 4

אם אינך יודע איזה VPN להשיג, עיין במדריך המפורט של צ’ארלס המומחה שלנו של מיטב ה- VPN לערוץ 4.

התשובה המהירה כאן היא ExpressVPN. לחברה זו רשת עצומה של 3,000+ שרתים ביותר מ- 94 מדינות, פנטסטי שירות תמיכה בלקוחות, ו מדיניות החזר של 30 יום. כך שבמקרה שלא תאהב את השירות לאחר שתבדוק אותו לראשונה, תוכל להחזיר את כספך ללא כל טרחה.

ובמקרה שתרצו לבדוק ספקים נוספים לפני שתקבלו החלטה סופית, המותגים שלהלן הם חלופות מובחרות.

כיצד לצפות בערוץ 4 באוסטרליה באמצעות פרוקסי DNS חכם

הרבה אנשים אינם רואים VPN כאופציה האידיאלית לביטול החסימה של ערוץ 4. VPNs יעשו זאת הפחית את מהירות האינטרנט שלך לנתב מחדש את התנועה שלך. ספקים מהשורה העליונה קיבלו שרתים מותאמים אישית ל להילחם בירידה זו במהירות.

עם זאת, אם VPN אינו כוס התה שלך, אתה יכול לבחור פרוקסי DNS חכם כדי לצפות בערוץ 4 באוסטרליה במקום.

מהו פרוקסי DNS חכם?

זוכר מה אמרנו על שירותי VPN בחינם? ובכן, הדבר תקף גם עבור פרוקסי DNS חכמים. אל תשתמש בשירותים בחינם. 

כעת, פרוקסי DNS חכמים משנים את DNS המכשיר שלך באמצעות שרתים ייעודיים.

קחו למשל את ה- DNS כמו ספר הטלפונים של האינטרנט. זה “מתרגם“שם האתר שאתה מזין בכתובת פרוטוקול אינטרנט שמחשבים יכולים לקרוא. באמצעות שרתי DNS ייעודיים, פרוקסי DNS חכמים ישנו את האופן בו אתרים רואים את ה- IP שלך. זה לא יקלקל את ה- IP שלך.

למעשה, הנה כמה דברים שעליכם לדעת על שירותים אלה:

  • פרוקסי DNS חכמים לא תמיד עובדים. אם אתה נמצא במדינה שבה ספקי שירותי אינטרנט משתמשים בחטיפת DNS או באקססוריז שקופים, השירות לא יוכל לבצע את עבודתו.
  • שירותי DNS חכמים דורשים תצורה ידנית במכשיר שלך. זה קצת טכני, אז רק הסתכל בשירותים שמציעים מדריכי תמיכה יסודיים לתהליך ההתקנה.
  • שירותי פרוקסי DNS חכמים מציעים רשימות ערוצים ספציפיות שהם חוסמים. המשמעות היא שאם הערוץ שאתה מחפש לא נמצא ברשימה, לא תוכל לבטל את חסימתו. בצע את המחקר בזהירות.

באיזה פרוקסי DNS חכמה עליכם להשתמש?

אז אתה מבין מהו פרוקסי DNS חכם. גדול! בואו נדבר על איזה שירות כדאי לשקול להשתמש.

כדי לבטל את חסימת ערוץ 4 באוסטרליה, הייתי מציע להשתמש Unlocator. ל- Unlocator יש רשימת ערוצים חזקה (200+ ערוצים), מדריכי התקנה מועילים, ומתוקים תקופת ניסיון בחינם למשך 7 ימים. אתה אפילו לא צריך להשתמש בכרטיס האשראי שלך כדי לבדוק את השירות הזה! גם אחרי שאתה מנוי, יש לך א תקופת חסד של 14 יום להחזר.

צפו בערוץ 4 באוסטרליה – מחשבות אחרונות

אז מה עם זה? הגישה לערוץ 4 מאוסטרליה או מכל מקום אחר בחו”ל התבררה ממש קלה, נכון? עבור אשתי ואני השתמשנו ExpressVPN לצפות בהוליאוקס מהארץ שמתחת. אני אישית מעדיף VPN על פני שירותי DNS חכמים מכיוון שהם משתלבים אבטחה, פרטיות וחופש אינטרנט הכל באריזה אחת.

אך אנא שימו לב כי לא VPN ולא פרוקסי DNS חכמים לא ימצאו אתכם מתשלום דמי מנוי / רישום שהוטל על ידי כל ערוץ ספציפי.

באיזה שירות השתמשת כדי לבטל את חסימת ה- All4 באוסטרליה? השאירו תגובה והודיעו לנו.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me