איך לצפות בתריסים שיאים בעונה 5 בזרם מקוון?

העונה החמישית של Peaky Blinders נמצאת ביצירות והיא צפויה לשידור בעונה זו של השנה. כחובב בעצמי, אני הולך לומר לך איך אתה יכול לצפות בזה לא משנה היכן אתה נמצא. כידוע, הערוצים שמזרימים את הסדרה חסומים גיאוגרפיים מחוץ למדינות שלהם, עושה גישה בינלאומית בלתי אפשרית.


אבל, לא מתי VPN ו- DNS חכם מובאים לתמונה. כך תגיעו לזרם את המופע בשידור חי באותו זמן שהוא משודר בכל מכשיר, פשוט המשיכו לקרוא. 

איך לצפות בתריסים שיאים עונה 4 ברשת?

כיצד לצפות בתריסים שרים עונה 5 ברשת?

כיצד לצפות בתריסי שיניים מחוץ לבריטניה באמצעות VPN

הצופים הבריטיים יוכלו לעשות זאת צפו ב- Peaky Blinders בחינם ברשת תודה ל- BBC iPlayer. האמריקאים יצטרכו לחכות עוד קצת עד שנטפליקס תוסיף את עונה 5 לספרייה שלה. שוב, BBC iPlayer an נטפליקס האמריקאית חסומה גיאוגרפית בחו”ל. אם תרצה הסר מגבלות אזוריות ולבטל את החסימה של ערוצי הזרמת שיאים ב- Peaky Blinders באוסטרליה, קנדה או במקומות אחרים מעבר לים, עליך לעשות זאת לזייף את המיקום המקוון שלך באמצעות VPN או פרוקסי DNS חכמים. נניח שהקדמת והתעלמת מהאזהרות שלנו, אתה תיתקל רק טעויות גיאוגרפיות אלה בעת ניסיון לגשת ל- BBC בחו”ל: 

“תוכניות ה- iPlayer של BBC זמינות להפעלה בבריטניה בלבד.”

“תוכן זה אינו זמין במיקומך. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.”

כעת, אין זה דרך לומר לך כי אינך יכול לגשת ל- BBC iPlayer בחו”ל. זה אפשרי עם ספק שירות VPN. כאשר הוא עומד לרשת וירטואלית פרטית, VPN יוצר בדיוק את זה ומעביר את נתוני המשתמשים דרכו. לא זו בלבד שמור על נתונים בטוחים אך גם מפנה אותם דרך שרת – שהמשתמש בוחר – וגורם לו להראות כאילו הוא מגיע ממיקום השרת. כתוצאה מכך אתה מגיע ל גש לתוכן מבוסס במיקום זה כמו כן להישאר מאובטחים תוך כדי כך. בדוק את כל היתרונות האחרים שאתה צריך להשיג לאחר שנרשמת ל- VPN. 

  • גישה לתוכן חסום: אתה מקבל להסיר מגבלות המוטלות על ערוצים ושירותים לפי בחירתך כאשר אתה מפנה מחדש את התעבורה שלך דרך שרת מבוסס באותו מיקום. 
  • שלוט על ספק שירותי האינטרנט שלך: ספקי שירותי אינטרנט יכולים להשפיע לרעה על חיבור האינטרנט שלך על ידי מצערת אותה. עם זאת, אתה יכול להימנע מכך, עם חיבור VPN. 
  • השג פרטיות מקוונת: תהליך ההצפנה שמתרחש ברגע שאתה מתחבר ל- VPN מבטיח שאתה לא נחשף באופן מקוון, ותצטרך לגלוש באינטרנט בפרטיות מלאה..
  • יישומים ידידותיים למשתמש: ללא לקוחות תוכנה קלים לשימוש, המשתמשים לא היו מוצאים שום מועיל למוצר VPN.  

ה- VPN הטוב ביותר לתריסי שיא 

אני מבטיח לך שאין שירות טוב יותר מאשר ExpressVPN. פשוט נסה את זה למשך 30 יום, ואז יידע אותנו אם שווה את המינוי או לא. כן, אתה יכול לקחת את זה ל סיבוב של 30 יום ואז לבטל את הרישום ולקבל את הכסף שלך בחזרה אם לא מרוצה.

החברה מנהלת שרתים רבים ברחבי העולם, וזה רק משפר את מהירויות הסטרימינג. אבל, אם אינכם עוסקים בזה, הנה כמה ספקים אחרים שתוכלו להשתמש בהם. 

כיצד להזרים תריסים שיאים מקוונים באמצעות DNS חכם

אתה יכול היכו הגבלות גיאוגרפיות בשתי דרכים, VPN או DNS חכם. הראשון מבטיח ביטחון, השני מבטיח מהירויות מהירות יותר. אתה תחליט. אם אתה מהסוג חסר סבלנות שדואג פחות לביטחון מקוון, קדימה והירשם ל- DNS חכם. אך זכור כי היא לא מצפינה ולא מסתירה את כתובת ה- IP שלך. עם זאת, בזכות חוסר ההצפנה ההוא, אתה מגיע ל חווה מהירויות זרימה מהירות יותר. אם זה מה שאחריו, קרא עוד על מה לצפות מ- DNS חכם.

  • עם מנוי DNS חכם, אתה מגיע ל בטל את חסימת כל סוגי הערוצים בבריטניה בחו”ל. 
  • אם ספק שירותי האינטרנט שלך משתמש בפרוקסים שקופים או חטיפת DNS, קיימת אפשרות ש- DNS החכם שלך לא יעבוד.
  • DNS חכם כמעט תואם עם כל מכשירי הזרימה: PS4, PS3, Xbox, Apple TV, טלוויזיה חכמה, Amazon Fire TV Stick, Wii, PC, Mac, iPhone, iPad, and Android.
  • אתה יכול לבטל את חסימת כל מה ש- DNS החכם שלך תומך בחסימה של. 
  • עם DNS חכם, אינך יכול לבחור ידנית את המיקום הווירטואלי שלך.

אם דעתך מוגדרת להשתמש ב- DNS חכם, אל תסתכל רחוק יותר מכיוון Unlocator כיסה אותך. זהו פרוקסי שתומך בביטול החסימה של מעל 220 ערוצים, מה שהופך אותה לבחירה המושלמת לסטרימינג מקוון. אתה גם יכול ליהנות מ תקופה של 7 ימים היכן שתוכלו לנסות את השירות ולראות אם הוא מתאים לכם. 

איך לצפות בתריסים שרים עונה 5 בכל מקום?

אחרי עונות מוצלחות, העונה החמישית של Peaky Blinders הפכה להיות צפויה מאוד. כשכוכבים כמו אדרין ברודי, סיליאן מרפי, טום הארדי ושרלוט ריילי כולם משתתפים במסיבה, סדרת הטלוויזיה הספציפית הזו היא שווה לראות אותה. האם אתה הולך ל השתמש ב- VPN או ב- DNS חכם להזרים אותו? יידע אותנו בפרק התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me