5 סיבות מדוע עליך להשתמש ב- DuckDuckGo כמנוע החיפוש שלך

גוגל פשוט הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם. עד כדי כך שגוגל היא כעת פועל. כן, אנו גוגל, אנחנו לא מחפשים ברשת. למרות קיומם של מנועי חיפוש אחרים, כמו DuckDuckGo, Yahoo ו- Bing, שום דבר מעולם לא הצליח לנצח את הימצאותה של גוגל. אם יש מנוע חיפוש ברירת מחדל, עליו להיות גוגל. כך גם בדפדפני האינטרנט. מפיירפוקס וספארי ל- Internet Explorer ו- Chrome משל עצמה של גוגל, יש רק קומץ דפדפני אינטרנט השולטים בשוק. הם בחינם, הותקנו מראש ברוב המכשירים, ונהנו מפופולריות אדירה לאורך השנים. אתה לא צריך לחשוב פעמיים לפני שאתה מוריד או משתמש באחד מהדפדפנים האלה מכיוון שכולם משתמשים בהם.


5 סיבות מדוע עליך להשתמש ב- DuckDuckGo כמנוע החיפוש שלך

5 סיבות מדוע עליך להשתמש ב- DuckDuckGo כמנוע החיפוש שלך

מעקב מקוון הפך לסוגיה רצינית

הכל היה בסדר עד למרחב הגניבה של נתונים והפרת אבטחה לאחרונה. מרשתות חברתיות המפרות את הפרטיות המקוונת וכלה בסוכנויות ממשלתיות שמפרסמות את נתוני המשתמשים, יש חדשות כל כך מדאיגות שעולות בכל דקה בערך..

למותר לציין שמשתמש האינטרנט הרגיל מודאג מהבטיחות המקוונת שלו. הפחד רק הלך וגדל כאשר ממשלת ארה”ב נותנת באופן גלוי לספקי שירותי אינטרנט אישור לעקוב אחר איסוף נתוני המשתמשים כרצונם. ברוב המקרים, המשתמש אפילו לא מגלה שהמידע שלו מוחץ באופן גס ומגנוב.

הדברים נעשים מפחידים כאשר האדם הפשוט מגלה שמנוע החיפוש האהוב גוגל, ודפדפנים כמו פיירפוקס וכרום עוקבים באופן קבוע אחר פעילויותיהם המקוונות. ישנן טכנולוגיות מעקב שונות המשמשות לפיקוח על מידע ולהשתמש בהן בכל דרך שתחפוץ. ניתן להשתמש במידע שנאסף למטרות פרסום או לסייע לסוכנויות ממשלתיות.

הרבה אנשים לא דואגים לדאגות כאלה וממשיכים להשתמש בדפדפנים הפופולריים. אולם מספר הולך וגדל של אנשים החלו להתעורר לאיומי פרטיות מקוונים, והם תמיד מחפשים אלטרנטיבות בטוחות יותר.

מה זה DuckDuckGo?

היכנס ל- DuckDuckGo, מנוע חיפוש חינמי ותוסף דפדפן אינטרנט שאינו עוקב אחר פעילויותיך. מלבד האפשרות לבצע חיפוש ברשת, המשימה של DuckDuckGo היא להגן על פעילויות האינטרנט של המשתמשים ולהגן על פרטיותם. אף אחד מהדפדפנים הפופולריים לא עושה זאת.

כולם כאן כדי לאסוף ולהשתמש בנתונים שלך בסתר. DuckDuckGo מבדיל את עצמו בכך שהוא מנוע חיפוש ותוסף דפדפן המגן עליך ברשת.

מאז שהוקם בשנת 2008, DuckDuckGo בנתה בסיס של מיליוני משתמשים. הוא מספק שירות בטוח ובחינם שניתן להשתמש בכל אחד בעולם. עדיין משתמש באותו דפדפן ישן?

מדוע עליך להשתמש ב- DuckDuckGo כמנוע החיפוש שלך

הנה חמש סיבות לכך שעליך להשתמש בתוסף לדפדפן האינטרנט של DuckDuckGo.

אתה יכול לדפדף באתרים מוצפנים בלבד

כשאתה משתמש בדפדפן רגיל, אתה בדרך כלל מועבר לדף הלא מוצפן של אתר, גם אם אינו מאובטח מכיוון שהוא נטען מהר יותר. עם זאת, כאשר אתה משתמש ב- DuckDuckGo, תועבר לאתרים מוצפנים בלבד. כל האתרים בהם אתה גולש ב- DuckDuckGo מאובטחים ומוצפנים ושומרים על בטיחות הנתונים שלך.

יש אפשרויות להכיר ולעקוב אחר עוקבים

במספר דפי אינטרנט יש עוקבים אחר גוגל ופייסבוק. כן, גם אם אתה פותח דף אינטרנט באופן אקראי, יתכן ומותקן בו גשש. גשש זה עוקב אחר הפעילויות המקוונות שלך ואוסף את הנתונים שלך. התוסף DuckDuckGo וגם חוסם אותם, כך שיש לך חווית גלישה בטוחה.

אתה מבין את מדיניות הפרטיות של כמה אתרים

לא ניתן למשתמש לבקר בכל אתר בנפרד ולבדוק את מדיניות הפרטיות שלו. רוב המשתמשים אפילו לא טורחים לקרוא את מדיניות הפרטיות של אתרים לפני שהם ניגשים אליהם. DuckDuckGo מקל על אותם משתמשים על ידי פענוח מדיניות הפרטיות של מיליוני אתרים. בסיס הנתונים נקרא תנאי השירות לא קראו ומתעדכן באופן שוטף.

האבטחה שלך אינה מתפשרת

DuckDuckGo הוא מנוע חיפוש הבנוי על ההבטחה לפרטיות אינטרנטית מלאה. החברה מצהירה בבירור כי פעילות המשתמשים אינה מעקב כלל. למעשה, ניתן לחסום עוקבים מדפים אחרים. כשאתה משתמש ב- DuckDuckGo אתה יכול לקבל את השקט הנפשי שהנתונים שלך בטוחים ולא נגנבים.

זה בחינם וקל לשימוש

DuckDuckGo הוא בחינם לשימוש והוא פשוט כמו כל מנוע חיפוש אחר. גם כשיש לך דפדפן אחר, אתה יכול להוסיף את DuckDuckGo כתוסף לדפדפן וליהנות מפרטיות מקוונת. הקלות והפשטות הופכים את DuckDuckGo לפופולארית כל כך בקרב כמה אנשים.

DuckDuckGo – מה הבא למנועי חיפוש מונחים פרטיות?

DuckDuckGo אולי אינו מנוע החיפוש המפורסם ביותר כיום, אך ככל שהמודעות של משתמשי האינטרנט היומיומיים גוברת, כך גם העניין שלהם בפתרונות מקוונים מונחי פרטיות יעלה. אין ספק שהגיע הזמן למנועי חיפוש שיעדיפו את פרטיות המשתמשים שלהם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me