כיצד לצפות בוונטוורת ‘עונה 7 בשידור חי מקוון?

איך להזרים את עונה 7 של וונטוורת ‘ב- HD בחינם באינטרנט? באוסטרליה, וונטוורת ‘עונה 7 תעלה בבכורה ב- 28 במאי, 2019 בפוקסטל, ואילו בבריטניה, ערוץ 5 ישודר את העונה השביעית של וונטוורת’ ב- 8 ביוני, 2019. הבעיה היחידה עבור אוהדי וונטוורת ‘באירלנד, ארה”ב, ניו זילנד וקנדה היא ששירותים אלה חסומים גאוגרפי מחוץ לגבולות מדינותיהם. במדריך שלהלן, אני אראה לכם כיצד תוכלו לבטל את חסימת Foxtel ו- My5 מעבר לים. כך תוכלו לצפות בוונטוורת ‘בעונה 7 בחינם בשידור חי ב- HD במחשבים אישיים, מק, אנדרואיד, אייפון או אייפד..


איך לצפות בוונטוורת 'עונה 7 בשידור חי מקוון

איך לצפות בוונטוורת ‘עונה 7 בשידור חי מקוון

וונטוורת ‘עונה 7 בפוקסטל

אם אתה רוצה לראות את ריטה קונורס תופסת את כלא החיים בעונה השביעית של וונטוורת ‘, עליך להתכוונן לפוקסטל שתגיע ל -28 במאי. עם זאת, כפי שציינתי, הערוץ זמין רק לסטרימינג המתגוררים בגבולות אוסטרליה. אתה מבין, פוקסטל בוחן את כתובת ה- IP שלך כדי לקבוע את מיקומך. אם אינך מחזיק כתובת IP אוסטרלית, הגישה שלך תידחה במקום. כל מה שאתה מקבל הוא הודעת השגיאה הזו: “הווידאו הזה מוגבל מנגינה באזור הגיאוגרפי שלך.”

שגיאת פואסטל

אל תדאגו, עדיין תראו את הפרק השביעי הצפוי ביותר של הסדרה. כל מה שאתה צריך זה רשת וירטואלית פרטית והכוונה מתאימה לתהליך. אני כאן כדי לעזור.

כיצד לצפות ב- Wentworth S7 בחינם באינטרנט באמצעות VPN

כדי לעקוף את שגיאת המיקום הגיאוגרפי הזה, עליך להערים על ערוץ הזרם לחשוב שאתה מתגורר כיום באוסטרליה. שימוש ב- VPN מאפשר לך לעשות בדיוק את זה. כשאתה מתחבר לשרת VPN שנמצא באוסטרליה, אתה מסתיר את כתובת ה- IP שלך ומופיע באופן מקוון באמצעות כתובת IP אוסטרלית במקום זאת. כך זה נעשה.

 1. קודם כל, הירשמו באמצעות שירות VPN. התרחק מ- VPNs בחינם כמו Hola מכיוון שאלו יכולים לפגוע בביטחון המקוון שלך ואינם עובדים כראוי ברוב המקרים.
 2. כעת, לאחר שיצרת את חשבון ה- VPN שלך, הורד והתקן את היישום VPN מאתר ספק VPN.
 3. הפעל את האפליקציה והתחבר לשרת VPN בהתבסס על הערוץ עליו ברצונך להזרים את Wentworth:
  • .שרת בריטניה לערוץ 5. המופע יוצא לדרך ב- 8 ביוני.
  • שרת אוסטרלי עבור פקסטל. המופע מתחיל ב -28 במאי.
 4. הפעל את אתר הערוץ שנבחר או את היישום הייעודי שלו, אם קיים.
 5. לבסוף, הזרם כל פרק של וונטוורת ‘שתרצו.

אתה פשוט צריך להירשם לשירות VPN כמו ExpressVPN ואז השתמש באפליקציה שלהם כדי להתחבר לשרת VPN אוסטרלי. להלן ה- VPN הטובים ביותר עבור פוקסטל.

הזרם וונטוורת בחינם עם פרוקסי DNS חכמים

אם אינך רוצה להסוות את כתובת ה- IP שלך בכדי לעשות זאת לעקוף מגבלות גיאוגרפיות, אתה יכול להשתמש DNS חכם במקום VPN ל- צפו בוונטוארט בשידור חי בקנדה, גרמניה או ארה”ב במקביל כל פרק משודר בארצות הברית. במקרה זה, תעבורת האינטרנט שלך מופנית באופן חלקי בלבד. אם אתה בודק את כתובת ה- IP שלך באמצעות WhatIsMyIP.Network לאחר הגדרת DNS חכם, עדיין תוכל לראות את ה- IP הציבורי האמיתי שלך. להלן ההוראות הנחוצות שעליך למלא בכדי בטל את החסימה של פוקסטל מחוץ לאוסטרליה באמצעות DNS חכם.

 1. ראש אל Unlocator ולהירשם למשפט בן 7 ימים בחינם. הייתי מציע לשירות פרוקסי DNS חכם אחר, אך Unlocator הוא היחיד שאני יכול כרגע להבטיח לעבוד עם פוקסטל..
 2. כעת, לאחר שיצרת את חשבון ה- DNS החכם שלך, הגדר את ה- DNS החכם במכשיר הזרימה שלך. PC, Mac, iPhone, iPad, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, טלוויזיה חכמה, Chromecast, PS4 ו- Xbox כולם תואמים.
 3. כל שנותר לעשות הוא לבקר באתר של פקסטל או להפעיל את היישום Freeform.
 4. הזרם סדרת 7 של וונטוורת ‘בחינם.

המשפט של Unlocator בן שבוע אינו דורש כרטיס אשראי, כלומר אתה פשוט מזין את כתובת הדוא”ל שלך ויוצר את חשבון ה- DNS החכם שלך. אתה יכול גם להשתמש ב- Unlocator ל בטל את החסימה של ערוץ 5, ערוץ 4, ITV, Sky Go, פוקסטל, HBO, ועוד.

על וונטוורת ‘עונה 7

וונטוורת ‘היא סדרת טלוויזיה אוסטרלית על אישה שנכלאת בזמן שהיא ממתינה למשפט על ניסיון הרצח של בעלה ועליה ללמוד כיצד החיים עובדים בכלא.

בדיוק כמו בשנים קודמות, פוקסטל תתחיל לשדר את המופע תחילה ואז נטפליקס תגיע אחרי סיום העונה. אז צפו שההצגה תופיע בספריה של נטפליקס בסוף הקיץ או בתחילת הסתיו.

המקרה של ג’ואן פרגוסון כמעט מתקרב. וויל וג’ייק, לא נותרו להם, לפחות בינתיים. בומר נאלץ להתמודד עם שארית משפחתה השבורה. מצד שני, דרק צ’אנינג נמצא עכשיו בכלא, שלדעתי יקבע עלילה נוספת.

לאחר שדראגו נעלם, זה אפשרי גם למארי לקום ולהיות המנהיגה השנייה. האוהדים מייחלים לעימות בין אסיר אחר לריטה לאחר שהאחרון גבר על דראגו.

כשהסדרה הייתה בהפקה, פנה ווין:

“קשה להאמין שאנחנו כבר מגלגלים את המצלמות בעונה השביעית של וונטוורת ‘. זה מרגיש כאילו רק אתמול הכנסנו מחדש את צופי הפוקסטל לדמויות איקוניות כאלה כמו בי סמית ו”הפריק ג’ואן פרגוסון “. הדרך בה הקהל שלנו, מקומי וגם בינלאומי, התחבק והתחבר לתוכנית, מוכיחה שאנשים יצפו, יתחבקו, יאהבו וימשיכו לתמוך בדרמה אוסטרלית איכותית. “

יש שיחות שעונה שמינית נמצאת גם בהפקה והיא תורכב מעשרים פרקים. אנחנו עדיין לא יודעים, אבל לפי מה שפני אומרת, אני מניח שהתוכנית תמשיך לחיות עוד שנה.

כיצד לצפות בוונטוורת ‘באופן מקוון בחינם?

זה כל מה שצריך כדי לצפות בוונטוורת ‘עונה 7 ברשת ב- HD בחינם. תודה לשירותים כמו ExpressVPN ו Unlocator, אתה יכול לבטל את חסימת כל ערוץ הזרמה שאתה רוצה, ללא קשר למקום שאתה גר כרגע.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me