איך להשיג AEW Plus בארצות הברית

עידן חדש בהיאבקות מקצועית החל. כל מה שנדרש כדי לקשקש ב- WWE היה לקידום חדש, ליתר דיוק, כל האבקות עלית (AEW) – להיות מופע בכורה יוצא מן הכלל שהביא את מה שהמעריצים אהבו בעבר ב- WWE לשנת 2019. תודה ל Fite.tv, הדינמיט החדש של AEW הפרק השבועי יהיה זמין לזרם ברחבי העולם שירות AEW Plus. עם זאת, השירות הוא לא זמין בארה”ב מכיוון ש- TNT מחזיק בזכויות שידור של המבצע. אבל מה אם אין לך מנוי כבלים? מה אם TNT אינה הבחירה שלך? ובכן, הנה איך אתה יכול קבל את AEW Plus בארצות הברית.


כיצד לצפות ב- AEW Plus בארה

כיצד לצפות ב- AEW Plus בארה”ב

AEW PLus – שירות כל עלית

לוגו של AEWעל 2 באוקטובר, 2019, AEW Dynamite יעשה את דרכו בשידור חי לטלוויזיות שלכם על בסיס שבועי. החדשות הגיעו לאחר ש- AEW הודיעה שהפרק השבועי שלהם יהיה זמין בפרק בריטניה ב- ITV (הפעלה חוזרת בלבד).

אבל כמה מעריצי הארדקור מעדיפים את זה בשידור חי, אז מה הפיתרון? להיכנס AEW Plus של Fite.tv.

Fite.tv ידועה בכך שהיא מציעה ספורט קרבי כמו היאבקות השפעה, ריזין, אגרוף, ועוד הרבה.

כעת, היא הוסיפה AEW Plus, תכונת מנוי גלובלית חדשה המאפשרת למנויים צפו ב- AEW Dynamite בשידור חי וגם לגשת לתכנות בלעדיות כולל קטעי צילום ומחליפים מאחורי הקלעים. עם זאת, השירות לא יכלול PPVs כמו Gear Gear מלא; אתה מקבל כאלה בנפרד.

עלויות AEW פלוס $ 4.99 לחודש ו- $ 2.99 / פרק, וזה די זול בהתחשב במה שתקבל בתמורה. Fite TV לא יכולה להציע את השירות בחינם. לדברי טוני חאן:

“איננו יכולים לשדר בשידור חי באוויר בבריטניה בגלל לוחות זמנים שונים של הצגת מודעות מאשר בארה”ב. ITV + ITV4 יציג מחליפים בחינם לאוויר והופכים את המופע שלנו לרוב המעריצים בבריטניה! “טוני חאן טוויטר

צפיתי פיתר פסט וכפול או כלום. אם להיות כנה, באיכות זו, AEW צריכה לתת ל- WWE רווח לכספם די בקרוב. אנחנו רק צריכים לחכות ולראות מה השירות הזה מביא לשולחן.

זמינות

AEW Plus מוקדש לאלה שגרים מחוץ לארצות הברית. אירועי PPV נרכשים בדרך כלל באמצעות Fite.tv עבור צופים בינלאומיים. עכשיו, בדיוק כמו שקרה עם היאבקות השפעה וטבעת הכבוד, פייט טלוויזיה נותן לאוהדים שירות סטרימינג חדש עבור AEW. לשפוך אור יותר על העניין, כאן זמין AEW Plus:

 • הממלכה המאוחדת
 • אירלנד
 • אוסטרליה
 • יפן
 • איטליה
 • ספרד
 • צ’ילה
 • ברזיל
 • המזרח התיכון

למקרה שלא תדע, ל- TNT יש את הזכויות כדי להציג את הפרק השבועי בסדרה ארצות הברית. אבל באיזה עלות? אתה צריך להיות מנוי כבלים תקף כדי לגשת אליו.

ובכן, רוב האנשים חותכים את החוט בימינו, וזה כבר לא נראה אופציה. למרבה הצער, בגלל זה, השירות חסום במדינה. אתה מבין, לזה אנו מכנים חסימה גיאוגרפית. מנגנון המסיים את הגישה של משתמש אינטרנט לתוכן מסוים על סמך שלו מיקום גאוגרפי.

שירות יכול לקבוע את מקום הימצאו של האדם על ידי בחינת שלו / ה כתובת ה – IP. במקרה של AEW Plus, כתובת IP אמריקאית תקנה לך חסימה מיידית. הנה מה שקיבלתי כשניסיתי לגשת לשירות בארה”ב:

“למרבה הצער, הצעת חברות זו אינה זמינה בטריטוריה שלך.שגיאת AEW פלוס

אם יש לך כתובת IP בבריטניה, ה הודעת שגיאה יפסיק להתקיים. אבל השאלה היא איך אתה יכול קבל לעצמך כתובת IP שאינה ארה”ב אם אתה באמריקה? מצא את התשובה שלך למטה.

ממדינות נבחרות לכל מקום – AEW Plus Global

כדי שתוכל לרכוש את החברות ב- AEW Plus עליכם לעשות זאת זייף את המיקום המקוון שלך ומופיעים באחת המדינות שציינתי לעיל. במילים אחרות, תהיה לך כתובת IP באזורים אלה.

הדרך הקלה ביותר להוריד זאת היא באמצעות א רשת וירטואלית פרטית. משתמשי אינטרנט מכירים זאת כ- VPN, כלי אבטחה זה מגן על הנתונים שלך באמצעות הצפנות בדרגה צבאית. זה מסווה את זהותך כך שאפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לעקוב אחר מה שאתה עושה באופן מקוון. במילים אחרות, תגלוש באינטרנט באופן אנונימי.

VPN מנתב מחדש את התנועה שלך דרך אחד השרתים שלה במדינה שנבחרה. לאחר שתתחבר, נראה שהנתונים שלך מגיעים מאותו אזור, כך שתוכל לראות אותך כתושב נוכחי שם.

זה לא הכל. זה מסתיר את כתובת ה- IP שלך ומקצה לך אחד חדש בתוקף עיר שערים איפה השרת מבוסס. כתוצאה מכך תוכל גישה לכל תוכן מוגבל באזור זה. אם אתה רוצה AEW פלוס, להתחבר לשרת בבריטניה, להשיג כתובת IP בריטית, ואתה טוב ללכת.

הצעדים

אם אתה עדיין לא יכול לעטוף את הראש סביבו, הנה בדיוק מה שאתה צריך לעשות קבל מנוי AEW Plus בארצות הברית:

 1. ראשית, הירשמו לשירות VPN שיש לו שרתים במדינות שהוזכרו לעיל. כהמלצה, לכו על ExpressVPN.
 2. לאחר יצירת חשבון אתה יכול לעשות זאת הורד את האפליקציה שלהם מהאתר שלהם או מחנות האפליקציות המקומית שלך.
 3. כעת, הפעל את האפליקציה ו- להתחבר עם שם המשתמש והסיסמה שלך.
 4. התחבר לשרת שם AEW Plus זמין לרכישה.
 5. לך ל אתר הרשמי של פייט TV.
 6. הירשם ל- AEW Plus בארצות הברית.AEW פלוס לא נעול

המלצה על VPN אמין לא באה בלעדיה הערכה נכונה. ExpressVPN הוא אחד הספקים המובילים בענף, ומתגאה בכך 3000 שרתים ב -94 מדינות. לכן, אם הוא ניגש לתוכן חסום שאתה מחפש, ספק זה הוא הכלי האולטימטיבי שלך.

באשר לאבטחה, ExpressVPN מגן על הנתונים שלך עם האחרונה הצפנות בדרגה צבאית ותכונות פרטיות. זה כולל א מתג כיבוי להפסקת החיבור שלך אם רשת ה- VPN נכשלה, א מדיניות קפדנית ללא רישום, ופרוטוקולי אבטחה חזקים. אם ExpressVPN לא משלים את צרכיך, אתה תמיד יכול לבדוק אחת מהחלופות הללו בטבלה שלהלן.

AEW – קידום היאבקות שאיתו יירשמו מחדש

כל האבקות עלית נוסדה על 1 בינואר, 2019. תוך פחות משנה, הקידום היווה איום על חברת ההיאבקות הגדולה ביותר WWE. ראשית, זה התחיל בכך שלקח כמה מכוכבי העל שלה להוסיף אותם לסגל שלה. זה כולל כריס ג’ריקו ודין אמברוז (ג’ון מקסלי).

זה לא הכל, זוכר את סטארדוסט ב- WWE? כן, אותו גימיק מוזר למראה ש- WWE נתן לו קודי רודוס בימים ההם. ובכן, המתאבק המעצבן הוא עכשיו אחד מייסדי AEW. אני מניח שזו דרך עדינה לחזור ב- WWE לתפקיד שהם נתנו לו. הסגל של AEW מתחזק ברגע, כולל כישרונות מכל העולם.

עם זאת נאמר, בואו נסתכל על כמה מהנתונים השמות הגדולים ביותר בקידום, אותו תוכלו לראות בשידור חי בכל יום רביעי באמצעות AEW Plus בטלוויזיה פייט:

AEW Plus של Fite TV – תאימות מכשירים

ברגע שאתה מקבל לעצמך מנוי AEW Plus, אתה יכול לצפות במשחקים הטובים ביותר השבועיים בשידור חי היישום של פייט טלוויזיה. אינך יודע אילו מכשירים תומכים באפליקציה? להלן הרשימה המלאה:

 • חלונות
 • macOS
 • Chromecast
 • אנדרואיד
 • אייפון
 • אייפד
 • אנדרואיד TV
 • טלוויזיה של אמזון פייר
 • פלייסטיישן (דפדפן)
 • אקס בוקס
 • טלויזיית אפל
 • רוקו

רכשו את AEW Plus בארצות הברית – מתנתק

רק ל 4.99 $ לחודש, האוהדים יזכו לצפות בתכנית השבועית הצפויה של AEW, AEW Dynamite לחיות או לפי דרישה בינלאומית. ובכן, אלה בארה”ב יכולים ליהנות גם מהאפשרות הזו אם הם לעשות שימוש ב- VPN.

סתם להתחבר לשרת היכן שהשירות זמין, וכדאי לך ללכת אליו. עכשיו אתה יכול הזרם AEW באמצעות AEW Plus בכל מקום בעולם. אז, תגיד לי, האם זו אלטרנטיבה מושלמת לכבלים? האם אתה מתרגש מה- AEW Dynamite? שתף את המחשבות שלך למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me