כיצד לצפות בגמר סיור ATP 2019 בשידור חי מקוון

זו העימות המרגש ביותר של השנה, השנה גמר סיור ATP 2019. לא שזה לא אפי בפני עצמו, אלא מאז נובאק דג’וקוביץ ‘ורוג’ר פדרר נמשכו באותה קבוצה בגמר ה- ATP ב לונדון, הגמר הוסיף קצת תבלין נוסף לפעולה. ההשתתפות באופן אישי באופן אישי קשה להרבה אנשים. זו הסיבה שבמדריך הזה אני אראה לך כיצד לעשות זאת הזרם את גמר ATP 2019 בשידור חי באשר אתה.


כיצד לצפות בגמר ATP 2019 בשידור חי מקוון

כיצד לצפות בגמר ATP 2019 בשידור חי מקוון

גמר ה- ATP – שידור חי גלובלי

גמר ה- ATP פופולרי ברחבי העולם. זו הסיבה שיש כמה מדינות שדרנים רשמיים באזור שלהם כדי לצפות בתושבים. אמרתי כמה שכמה מדינות חסרות את הפריבילגיה הזו. טלוויזיה טניס זמין בעיקר בכל רחבי העולם, אך גם במדינות מסוימות אין את זה.

למה? זה נקרא חסימה גיאוגרפית, שם ערוץ מגביל את הגישה של המשתמש לתוכנו על סמך התוכן שלהם מיקום גאוגרפי. אתה מבין, ערוצי סטרימינג יכולים לקבוע את מקום הימצאם על ידי חיפוש שלך כתובת ה – IP. ברגע שזה יגלה את מחוץ לסביבת הכיסוי שלך, תעשה זאת מיד ייחסם.

לקחת TSN, לדוגמה. זה ערוץ קנדי זה פועל רק בתוך גבולות קנדה. מי שאין לו כתובת IP קנדית לא יוכלו לצפות כמעט בשום דבר, קל וחומר עם סטרימינג חי ב- ATP. א הודעת שגיאה גיאוגרפית יופיע אם אתה בחו”ל.

“תוכן לא זמין לצפייה באזור שלך. 75. “שגיאת TSN

זו בעיה שאנו נפתור בהמשך המאמר. נכון לעכשיו, הנה השדרים הרשמיים של גמר ATP לשנת 2019:

 • טלוויזיה טניס
 • ESPN (ארה”ב)
 • ערוץ טניס (ארה”ב)
 • סרטון אמזון פריים (בריטניה)
 • TSN (קנדה)
 • טלוויזיה במעגל סגור (חרסינה)
 • תעלה+ (צרפת)
 • סקיי גו (גרמניה)
 • להיות בספורט (MENA)

מגבלות גיאוגרפיות מאוד מעצבנים, במיוחד בתקופה כזו. גמר ה- ATP בדרך, ולחלקכם עדיין אין את האמצעים להזרים אותו בשידור חי. ובכן, זה עומד להשתנות היום. גלול קצת יותר דרומה ולמד איך לצפות בגמר ATP 2019 בשידור חי בכל מקום.

גמר ATP 2019 – זרם בכל מקום

כפי שציינו, כל הערוצים המפורטים לעיל הם מוגבלת גיאוגרפית למדינות שלהם. למרבה המזל, יש דרך לעקיפת הבעיה שמקורה בצורה של רשת וירטואלית פרטית.

כלי זה לאבטחת סייבר קיים להצפין את תנועת האינטרנט שלך ולהסתיר את זהותך בזמן הגלישה באינטרנט. ככה, הנתונים שלך יהיו בטוחים מפני איומים מקוונים, וה ספקית האינטרנט שלך לא תוכל מסלול את הפעילויות שלך בכל דרך שהיא.

אבל יש יתרונות נוספים ש- VPN ידועים בה, עוקף מגבלות אזוריות. אתה מבין, VPN מקצה לך א כתובת IP חדשה בהתבסס על השרת שאליו אתה מתחבר.

לדוגמה, אם אתה מתחבר ל- a שרת ארה”ב, תקבל כתובת IP אמריקאית. כתוצאה מכך תוכל לצפות בסגנון ה- ESPN, ערוץ הטניס ואחרים שירותים מוגבלים בארה”ב.

הצעדים

הנה לך. עכשיו אתה יודע מה זה VPN ויכול לעשות. הרשה לי להראות לך אילו צעדים יש לנקוט כדי לבטל את חסימת הערוץ הרצוי ו הזרם את גמר ה- ATP לשנת 2019 בכל מקום.

 1. לפני שתתחיל, עליך לבחור ספק VPN אמין לעבוד איתו. על פי הניסיון האישי שלי, אני מציע שתלך ExpressVPN.
 2. ברגע שתסתפק ב- VPN, הורד את האפליקציה שלהם, והתקן אותו במכשיר שלך.
 3. לאחר מכן, הפעל את האפליקציה ו- להתחבר עם חשבון ה- VPN החדש שלך שנוצר.
 4. עבור לרשימת השרתים להתחבר לאחד במדינה בה הערוץ שלך זמין:
  • שרת אמריקאי עבור ערוץ Tennish או ESPN.
  • שרת בריטניה עבור Amazon Prime Video.
  • שרת קנדי ​​עבור TSN.
  • שרת גרמני עבור Sky Go וכו ‘…
 5. כעת, השיקו את ה- האתר הרשמי של הערוץ או היישום הייעודי שלו.
 6. הזרם את גמר ה- ATP לשנת 2019 בכל מקום בעולם.

אולי תוהה מדוע המלצתי ExpressVPN למעלה. הספק ממשיך להרחיב את השרתים שלו ברחבי העולם. בזמן הכתיבה, ל- ExpressVPN יש יותר מ 3000 שרתים ב 94 מדינות. לא רק זה, אבל הם מהירים במיוחד עבורם סטרימינג HD.

בצד האבטחה, ExpressVPN מספק את הדף תכונות לאבטחת הגישה המקוונת שלך. אנחנו מדברים על כמות של א מתג להרוג, מנהור מפוצל, מדיניות רישום אפס והצפנה בדרגה צבאית.

למקרה שלא תראה ExpressVPN בהתאמה לצרכים שלך, אתה תמיד יכול לבדוק את הטבלה שלהלן ולבחור אחד כזה חלופות מובילות.

Unlocator – תחליף ה- VPN האולטימטיבי

במקרה שלא ידעת, VPN יגרום ל ירידה במהירות האינטרנט שלך ברגע שההצפנה מתרחשת. אם ברצונך לעקוף את ההגבלות האזוריות עם אובדן מהירות מינימלי, DNS חכם זה הפיתרון שלך.

יש הבדל קל בין DNS חכם ל- VPN. ראשית, DNS חכם לא משנה את כתובת ה- IP שלך, מה שמאפשר לך גישה מלאה ל- ערוצים מקומיים כמו גם מוגבלים.

שנית, זה לא מצפין את הנתונים שלך. יש לזה עליות וירידות. במילים אחרות, לא תהיה שום אבטחה נוספת, אך תזרם ב- מהירות מירבית. 

שלישית, אתה צריך להרחיב את תאימות המכשיר לכיסוי אנדרואיד, PC, iOS, Mac, Chromecast, PlayStation, Xbox, Apple TV, ועוד. לבסוף, עלי לציין זאת. DNS חכם מאפשר רק לקבל ערוצים שהוא תומך בהם. לכן, הקפד לבדוק קודם את רשימת הספק לפני שתשקיע בשירותיו.

על פי הדיווחים והסקירות, Unlocator עדיין שולטת בתעשיית ה- DNS החכמה. זה יכול לבטל את החסימה ESPN, TSN, beIN Sports, Videos Prime Amazon, ערוץ טניש ותעלה+. אז ככה הגדרת את זה:

 1. הירשם ל- an Unlocator ניסיון חינם למשך 7 ימים.
 2. באתר שלהם, לחץ על להנחות המייצג את פלטפורמת הסטרימינג שלך. הבא, להגדיר את התצורה של DNS חכם במכשיר שלך.
 3. הפעל את ערוץ נתמך.
 4. הזרם את גמר ה- ATP לכל מקום.

Unlocator מבטל את החסימה של יותר מ- 230 ערוצים מסביב לעולם. המספר רק ממשיך לגדול לאורך הדרך. הדבר הטוב ביותר עם הספק הוא שהוא מציע 7 יום חינם ניסיון ללא מידע על כרטיסי אשראי. נסה, אין מה להפסיד.

גמר ATP 2019 – מה קורה?

גופי ATPעל 10 בנובמבר, 2019, גמר ה- ATP יסמן את עצמו כשיא השיא של עונת ה- Tour Tour.

ידוע שזה כך בכל שנה, אבל עכשיו זה קצת יותר מתובל נובאק דג’וקוביץ ‘ורוג’ר פדרר נמצאים באותה קבוצה.

שניהם יתמודדו עם הפנים קבוצת ביורן בורג בזירת O2. עם זאת, הם לא השחקנים המובילים היחידים שיש.

אליהם יצטרף גם גמר צרפת הפתוחה דומיניק ת’יאם ובכורה איטלקית מתאו ברטיני. במילים אחרות, הקבוצה עולה באש.

אם אתה חושב שזרע הדף הזה רפאל נדל זה בטוח, תחשוב שוב. למרות שנמנע מפדרר בינתיים, הוא גם נמצא ברביעיה קשוחה למראה לצד המפתח הפתוח של ארה”ב דניאל מדבדב, סטפנוס ציציפאס, וכמובן, אלוף ההגנה אלכסנדר זברב.

יש משהו שמעסיק את כל המעריצים של נדאל שם בחוץ. במהלך מאסטרס בפריס לפני שבוע, נדאל סבל מפגיעת בטן. לכן יש ספקות לגבי הכושר של נדאל והאם הוא יוכל להתמודד. אל תשכח שהוא היה צריך לשלוף לפני חצי הגמר המתוכנן שלו מול דניס שפובלוב.

האם אתה חושב שאנחנו צריכים להיות מודאגים שהוא עשוי להחמיץ את זה גמר ATP? אנו מקווים שלא כפי שיש פרס של 1,280,000 $ לזוכה גמר ה- ATP 2019. כך נראות הקבוצות לפני שטורניר ה- ATP Finals מתחיל.

הקבוצה אנדרה אגסי

 • רפאל נדל
 • דניאל מדבדב
 • סטפנוס ציציפאס
 • אלכסנדר זברב

הקבוצה ביורן בורג

 • נובאק דג’וקוביץ ‘
 • רוג’ר פדרר
 • דומיניק ת’יאם
 • מתאו ברטיני

צפו בשידור חי בגמר ATP לשנת 2019 – מחשבות אחרונות

ה גמר ATP כולל רק שמונה שחקני הרווקים המוסמכים הטובים בעולם וקבוצות זוגות. לפי כמה שהפך פופולרי ברחבי העולם, המעריצים יצאו לדרך כדי למצוא דרך הזרם אותו בשידור חי באינטרנט.

ובכן, אתה לא צריך להסתכל יותר. גם אם אין שדרן רשמי במדינתך, עם VPN, אתה יכול גש לכל ערוץ שתרצה. עכשיו תגיד לי, למי אתה מריע? מהן התחזיות שלך? אנא שתף ​​אותם בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me