כיצד לצפות ב- BBC בחומרים האפלים שלו בשידור חי מקוון מחוץ לבריטניה

אתה אולי מכיר אותה בתור X23 בלוגן, אבל הלאה 3 בנובמבר, 2019, כל העולם יראה בה את ליירה בלקווה בתכנית החדשה החומרים האפלים שלו. דפנה קין תככב בחדש תוכנית BBC / HBO, שמבטיח להיות להיט ב בריטניה וארה”ב. עם זאת, אלה האזורים היחידים שבהם אנשים יכולים לראות את זה HBO ו- BBC iPlayer הם זמין רק במדינות אלה. ובכן, לא לאורך זמן. זהו מדריך עזרה, והפתרון הוא בדיוק מה שתקבל. כך תוכלו צפו בחומרים האפלים שלו בארצות הברית, אוסטרליה, ניו זילנד או בכל מקום אחר מחוץ לבריטניה.


כיצד לצפות בחומרים האפלים שלו בשידור חי מקוון

כיצד לצפות בחומרים האפלים שלו בשידור חי מקוון

החומרים האפלים שלו – אפשרויות הזרמתך

ראשית, בואו נבהיר את העניינים. החומר האפל שלו היא הפקה של ה- BBC והיא תעלה לאוויר 3 בנובמבר, 2019, ב- BBC iPlayer בבריטניה. עם זאת, יש עוד שחקן בעיר שמפיץ את המופע גם בארה”ב.

טוב ככל שזה נשמע, עליכם לדעת שמישהו מחוץ לארה”ב או בריטניה לא יכול לצפות בתכנית בגלל מגבלות גיאוגרפיות. הערוצים המשדרים את סדרת הלהיטים החדשה חלים חסימה גיאוגרפית, שהוא מנגנון המגביל את הגישה של המשתמש על סמך הגישה שלהם מיקום גאוגרפי.

שירותי סטרימינג אלה יכולים לקבוע את מיקומך בפועל על ידי בחינת המיקום שלך כתובת ה – IP. אם אין לך IP “ארה”ב או בריטניה”, אתה לא זורם שום דבר. זה בסדר. אני כאן כדי לעזור לך. נדבר על הפתרונות בהמשך המאמר. אבל ראשית, עלינו לשפוך מעט אור על ערוצים המשדרים את המופע והבעיה שתתמודד איתה. אז הנה אנחנו מתחילים.

BBC iPlayer (בריטניה)

לוגו iPlayer של BBCמכיוון שזה א הפקת ה- BBC, ברור למדי איזו פלטפורמת סטרימינג תשדר את ההצגה. ה- iPlayer של BBC מאפשרת לך לצפות בתוכן של רובם הגדול של תפוקת הטלוויזיה של BBC משלושים הימים האחרונים.

כלל זה אינו חל על כל מופע. תוכלו למצוא תוכניות שנמשכות בקטלוג הערוץ הרבה יותר מזה.

בבריטניה, ה- BBC iPlayer זוכה לממוצע מוערך של 9.9 מיליון בקשות מוצלחות ביום.

האם ציינתי שזה לגמרי חינם? אבל עליך ליצור חשבון ואז כל מוצרי הזרמת ה- BBC הם שלך. עכשיו, נדבר על החדשות המצערות.

השירות הוא זמין רק בבריטניה. זה יחסום את הגישה שלך אם התנועה שלך מגיעה מחו”ל. הנה ה הודעת שגיאה גיאוגרפית אתה מקבל:

“BBC iPlayer עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות. “שגיאת iPlayer של BBC

במדריך זה, אני אעזור לך להשיג את הערוץ באזורים שלך, אל תדאג. במקרה שלא ידעת, האנליסטים מעריכים 65 מיליון איש לגשת באופן קבוע לשירות מ- מחוץ לבריטניה, ואתה תהיה אחד מהם. לאחר שתסיים עם מדריך זה, תוכל להזרים את החומרים האפלים שלו בשידור חי מק, iOS, Roku, PC, Amazon Fire TV, PlayStation, Apple TV, Xbox, Android ו- Chromecast.

HBO (ארה”ב)

לוגו HBOבארצות הברית, המופע ישודר יום לאחר שהוא יתקיים בבריטניה. ליתר דיוק, תזרימי את ההצגה HBO ב 4 בנובמבר, 2019.

ל- HBO שתי שיטות בהן תוכלו להשתמש כדי לצפות בתוכן שלה, HBO Go ו- HBO Now. שני השירותים מעניקים לך גישה מלאה לקטלוג של HBO.

עם זאת, הגישה לשירותים שונה. HBO Go דורש א מנוי כבלים לאחד מספקי הכבלים בארה”ב. זה כולל Xfinity, Horizon, Spectrum, DISH, DirecTV, ועוד.

באשר ל- HBO Now, אתה נדרש רק לשלם מחיר חודשי של 14.99 $, ואתה מוכן להזרים. זהו שירות עצמאי שיש בו יותר מ 5 מיליון מנויים משלמים. הצטרפו אליהם ותראו את החומרים האפלים שלו בשידור חי בפלטפורמות הבאות:

בדיוק כמו ה- BBC iPlayer, HBO זמין רק לכל המתגוררים בעיר ארצות הברית. אם אין לך כתובת IP אמריקאית (גרה בחו”ל), הגישה שלך תסתיים כמעט מייד. יש גם א הודעת שגיאה גיאוגרפית שמופיע ברגע שאתה מנסה להזרים את תוכן הערוץ מעבר לים. אני הולך להראות לכם את זה שתקבלו עם HBO Go כדוגמה. כך זה נראה:

“לא באזור השירות. HBO Go נתמך רק בארה”ב ובשטחים מסוימים בארה”ב. “HBO-GO-Location-Error

כאמור, אני כאן כדי לעזור לך בנושא זה. אז קרא את החלק הבא ולמד כיצד לעשות זאת בטל את חסימת שני השירותים כך שתוכל צפה בחומרים האפלים שלו חיים בכל מקום.

החומר האפל שלו – המצפן מצביע בכל מקום

כדי לגשת לערוצים שמחוץ למחוזותיהם, עליך להסוות את המיקום שלך ונראה שגולש באינטרנט משלהם. לשם כך, יש כלי אינטרנטי שיכול שנה את ה- IP שלך למדינה אחרת בתוקף במדינה שתבחר.

זה כמובן מבוסס על השרת שאליו אתה מתחבר. לאחר יצירת החיבור, הנתונים שלך יזרמו דרך א מנהרה פרטית לשרת שבחרת, הצפנתו בתהליך. כתוצאה מכך תהיה לגמרי בטוח מפני התקפות סייבר ועיניים סקרניות שמסתובבים ברחבי העולם.

יתרון נוסף של VPN הוא בכך גומר את כתובת ה- IP שלך ומקצה לך מדינה במדינה בה השרת מבוסס. לדוגמה, אם אתה מתחבר ל- a שרת בארה”ב, תקבל כתובת IP אמריקאית. כתוצאה מכך תוכל לעשות זאת גישה ל- HBO ושירותי סטרימינג אחרים בארה”ב לא משנה איפה אתה.

אתה יכול לעשות את אותו הדבר ב- BBC iPlayer של מקרה אלא על ידי חיבור ל- a שרת בבריטניה.

הצעדים

הנה מה שאתה צריך לעשות:

 1. ראשון, הירשם עם ספק VPN. במקרה שאתה לא יודע מה לבחור, אני ממליץ בחום ExpressVPN.
 2. הורד והתקן את שלהם יישום VPN באנדרואיד, iOS, PC, Mac או Fire Stick.
 3. פתח את היישום ו- היכנס באמצעות אישורי ה- VPN שלך.
 4. התחבר לשרת בהתבסס על הערוץ שבחרת לצפות בתוכנית:
  • שרת אמריקאי עבור HBO.
  • שרת בריטניה ל- BBC iPlayer.
 5. הפעל את הרשמי של הערוץ שלך אתר או היישום הייעודי שלו.
 6. זרם את החומרים האפלים שלו לחיות בכל מקום.

ExpressVPN שולט במצעד VPN מאז הופעת הבכורה שלו ב- 2009. כעת, כמעט עשור לאחר מכן, הספק הוא עדיין הראשון בענף.

זה מתגאה ביותר מ 3000 שרתים ב 94 מדינות. השרתים די מהירים ומותאמים להם היטב סטרימינג HD, משחקי רשת מקוונים, וטרנינג. כמו כן, ExpressVPN מצטיין במחלקת האבטחה מכיוון שהיא עושה שימוש חזק הצפנת AES 256 סיביות יחד עם כמה פרוטוקולי אבטחה כדי להבטיח את בטיחותך.

אם הספק לא היה עומד בציפיותיך (שאני בספק), אתה יכול לבקש מלא החזר כספי בפנים 30 ימי רכישה. לאחר מכן, בדוק את הטבלה שלהלן מכיוון שהיא כוללת חלק מה – חלופות מובילות.

אלטרנטיבה ל- VPN – מהירויות המהירות של Unlocator

VPNs יגרמו לירידה בחיבור שלך ברגע שההצפנה תתרחש. במקרה זה, אתה יכול להסתפק בפרוקסי DNS חכם חלופי. שירות זה לא מצפין את הנתונים שלך, מה שאומר שלא תהיה שום ביטחון נוסף.

זה רק שם כדי לעקוף מגבלות אזוריות, לא יותר. DNS חכם מנתב מחדש את החלקים בתנועה שלך שאחראים להצגת המיקום הנוכחי שלך. לא מתרחש שינוי בהצפנה או כתובת IP. אז ככה תוכלו לקבוע את התצורה.

 1. ראשית, הירשם באמצעות Unlocator. אתה מקבל א ניסיון חינם למשך 7 ימים.
 2. באתר שלהם, בדוק את מדריכי ההתקנה. תוכל לקבוע את התצורה של תכונת ה- DNS החכמה שלהם PC, Mac, Android, iOS, Chromecast, Apple TV, Samsung Smart TV, PlayStation, Xbox, ועוד. פשוט בחר את המדריך המתאים למכשיר שלך וסיימת.
 3. סוף סוף תוכלו הזרם את החומרים האפלים שלו לכל מקום.

Unlocator קיים מאז 2013, המציעה שירותי פרימיום ללקוחותיה. כעת, היא השיקה את שירות ה- VPN שלה, שהוא די טוב בהתחשב בכך שהוא חדש מאוד.

עם Unlocator DNS Smart, תוכל לבטל את החסימה של יותר מ- 250 ערוצים מסביב לעולם. אתה יכול לבדוק את השירות שלהם עבור 7 ימים מבלי לספק את פרטי כרטיס האשראי שלך. קדימה, תן לזה נסיעת מבחן.

החומרים האפלים שלו – בתוך מצפן הזהב

אלו מכם שמכירים את העיבוד לשנת 2017 לספרים “מצפן הזהב” הכי מתרגשים לראות את זה. המופע החדש, החומרים האפלים שלו, הולך להמשיך את הסיפור שהאוהדים נותרו איתם בשנת 2007.

הסדרה תציג עולם בו מתנהלת מלחמה בין סמכותי כנסייה ומי שמתנגד לזה. אם אתה מכיר את מצפן הזהב, עליך לדעת שזה עולם שבו לכל אדם יש את שלו בן לוויה מעצב, בן זוג בצורת בעלי חיים, ביטוי לנשמתם.

לוגן דפנה קין ייקח את תפקידו של ליירה בלקווה, ילדה שגדלה כיתומה בבית אוקספורד. ככל שחולפים הימים, ילדים מתחילים להיעלם, כולל חברתה הטובה רוג’ר.

ליירה יוצאת אז למסע לארקטי כדי למצוא אותו והיא מגלה קונספירציה הכרוכה בכנסיית השליטה העולמית שלה. אה, האם ציינתי שאקס -23 איננו המוטאנט היחיד בסרט? יש פרופסור X עצמו (ג’יימס מקאבוי) גם בסדרה החדשה, לוקח את תפקיד הלורד עזריאל.

BBC ו- HBO חשפו חדש קרוואן לסדרת הטלוויזיה הקרובה שלהם. הנה זה:

זרם את החומרים האפלים שלו בכל מקום – מחשבות אחרונות

מצפן הזהב עושה את דרכו למסכים הקטנים שלך בצורה של החומרים האפלים שלו באדיבות HBO, BBC One וקולנוע קו חדש.

עכשיו, באשר אתה, תוכל להזרים את הבכורה של המופע בשידור חי באמצעות רשת וירטואלית פרטית. אם אתה זקוק למשהו, או סתם רוצה לחבב על הסדרה, היכה אותי בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me