כיצד לצפות ב- BBC iPlayer באייפון או באייפד מחוץ לבריטניה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer באייפון / אייפד מחוץ לבריטניה? אתה כאן מכיוון שאתה רוצה את הדרך הטרחה לצפות ב- BBC iPlayer בחו”ל במכשירי ההפעלה שלך ב- iOS. יש לנו בדיוק מה שאתה צריך. אתה יכול להיות בארה”ב, קנדה, אוסטרליה, גרמניה, צרפת או כמעט בכל חלק מהעולם, אבל זה לא ימנע מכם להזרים את ה- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה. כן, אנו מודעים להודעת השגיאה הקוראת “ה- BBC iPlayer פועלת רק בבריטניה”, ואנחנו יודעים בדיוק כיצד להתמודד עם זה. יש גישה אחורית לגישה של BBC וזה לא יכול להיות הגדרה קלה יותר. באמצעות VPN אתה יכול לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה באייפון או אייפד שלך, בזמן שנוח לך. המשך לקרוא כדי ללמוד בדיוק איך עושים את זה.


כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה באייפון / אייפד

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה באייפון / אייפד

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer באייפון / אייפד בחו”ל באמצעות VPN

מכשיר ה- iP iPlayer של BBC הוא שירות הזרמת, הפעלה, טלוויזיה ורדיו באינטרנט שמציעה חברת ה- BBC. כאן תוכלו לצפות בתוכניות של BBC ברשת ולגלות מגוון רחב של תוכניות של דרמות, קומדיה, סרטים דוקומנטריים, בידור, נסיעות, חדשות, טבע, ספורט, תרבות ועוד, ועוד. המגוון שבתוכניות ואיכות התוכן שלו מעודד משתמשים לרצות להשיג את ה- BBC iPlayer לחו”ל, באשר הם. VPN הוא כל מה שהם צריכים כדי להביא BBC iPlayer למסכי ה- iPhone / iPads שלהם. VPN יאפשר לך לעקוף חסימות גיאוגרפיות, וזה בדיוק מה ש- BBC משתמשת בכדי למנוע את זרימת התוכן שלהם מחוץ לבריטניה. כפי שאתה יכול לראות, תקבל את ההודעה הבאה: “BBC iPlayer עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות. “ה- BBC iPlayer GeoBlocked

זה גם יצפין את הנתונים שלך במנהרה דיגיטלית כדי להבטיח את הרמות המרבית של פרטיות ואבטחה. לאחר שתתחבר לשרת VPN, תקבל את ה- IP של השרת בלחיצה אחת בלבד. בדוק כיצד זה מתבצע:

  1. הירשם עם ספק שירות VPN המציע אפליקציות VPN עבור iOS.
  2. עבור לחנות Apple App.
  3. הורד והתקן את האפליקציה שלך לספק שירותי VPN באייפון / אייפד.
  4. הפעל את האפליקציה והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  5. לבסוף, באמצעות האפליקציה, התחברו לשרת VPN לבחירתכם.

ה- iPlayer של ה- BBC לא נחסםזה בעצם כל מה שנדרש כדי להשיג את ה- BBC iPlayer במכשירי iOS בחו”ל. במקרה שעדיין לא התקנת את אפליקציית ה- BBC iPlayer באייפון או באייפד שלך, הקפד לשנות תחילה את אזור iTunes שלך על מנת לקבל גישה ליישומים בבריטניה בלבד.. ExpressVPN הוא לא ספק השירות הזול ביותר שיש, אבל הוא בהחלט האמין ביותר. הם מספקים הופעות חזקות ומבטיחים עקיפה של כל מיני מגבלות גיאוגרפיות ברחבי העולם. בטבלה שלהלן מופיעות אפשרויות נוספות לבחינתך. אולי תרצה לבדוק ה- VPN הטוב ביותר ל- BBC iPlayer לקבלת תובנה טובה יותר.

בטל את חסימת ה- iPlayer של ה- BBC ב- iOS בחו”ל באמצעות DNS חכם

DNS חכם הוא שיטה חלופית לביטול חסימה של שירותי סטרימינג מקוונים כמו BBC iPlayer במהירויות מהירות יותר. אתה פשוט מזין את כתובת שרת ה- DNS שסיפק השירות שלך נתן לך וזהו. בנוסף, DNS חכם מבטיח צפייה באיכות במגוון מכשירים, כולל מכשירי אייפון ואייפד. בצע את הצעדים הבאים כדי להפסיק את חסימת ה- iPLayer של ה- BBC ב- iPhone / iPad שלך בכל מדינה שתיהיה.

  1. ראשית, עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
  2. עקוב אחר סרטי וידיאו / הדרכות הגדרה אלה כדי לקבוע את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
  3. עבור לאתר של BBC iPlayer.
  4. ליהנות מהגישה הבלתי מוגבלת שלך לכל התוכן של ה- BBC iPlayer.

Unlocator הוא פרוקסי ה- DNS החכם הדרוש בכדי להבטל את חסימת ה- iPlayer של ה- BBC באייפון או באייפד מחוץ לבריטניה. DNS חכם זה יכול לבטל את החסימה של למעלה מ -200 ערוצים ברחבי העולם באמצעות היישומים הידידותיים למשתמש שלה. התנועה שלך נותרה ללא מגע, והם מקפידים על מדיניות פרטיות נוקשה. החשוב מכל, הם לא מחזיקים ביומני פעילויות אינטרנט של משתמשים. הבחירה הטובה ביותר עבור פרוקסי DNS חכמה תהיה Unlocator.

השג את ה- iPlayer של BBC מחוץ לבריטניה ב- iPhone / iPad

כל עוד אתה בבריטניה, אתה יכול לצפות ב- BBC iPlayer באייפון / אייפד שלך כל מה שאתה רוצה. עם זאת, תזדקק ל- VPN או DNS חכם כדי להשיג את ה- iPlayer של BBC אם אתה נמצא בחו”ל. שתי השיטות הללו יכולות להקל על חייך ואת חוויית הסטרימינג שלך. כל שעליך לעשות כדי להשיג את הבידור שאתה רוצה זה ליצור כמה חיבורים והרשמות, ואז ה- BBC iPlayer הוא הכל שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me