כיצד לצפות ב- CMT מחוץ לארה”ב

כיצד לצפות ב- CMT מחוץ לארה”ב? אנשים היו עדים לבכורת הטלוויזיה העולמית של “האישה האמריקאית” של קלי קלרקסון בשידור חי בטקס פרסי המוזיקה של CMT 2018 ב- 7 ביוני, וזה היה לא פחות ממדהים. לרוע המזל, מעריצים רבים שמתגוררים מחוץ לארה”ב החמיצו את ההופעה מכיוון שאין להם גישה לערוץ המשדר את האירוע. CMT הוא ערוץ טלוויזיה בכבלים ובלוויין בסיסי אמריקאי שמביא לך את כל חדשות המדינה, מוסיקה, תכניות טלוויזיה ורדיו.

כיצד לצפות ב- CMT מחוץ לארה

כיצד לצפות ב- CMT מחוץ לארה”ב

אז אם אתה חובב מדינה, CMT הוא הערוץ בשבילך. אוהדי מדינה אמריקאים המתגוררים בקנדה, אוסטרליה, צרפת, בריטניה או אפילו גרמניה אינם יכולים לצפות או להזרים תוכן כלשהו של CMT בגלל מגבלות גיאוגרפיות. עם זאת, גולים אמריקאים או כל מעריץ מכל אזרח בעולם יכולים לאבטח גישה ל- CMT דרך מכשיר VPN או שרת DNS חכם במכשירי PC, Mac, Android ו- iOS שלהם. המשך לקרוא כדי לגלות איך.

צפה ב- CMT מחוץ לארה”ב עם VPN

CMT הוא הערוץ בו אתה זוכה לקרוא חדשות בלעדיות על אמני מוזיקת ​​קאנטרי מהשורה הראשונה כמו קית ‘אורבן בשיתוף אחד מסודותיו להצלחה. אתה זורם להזרים מוזיקה של אמנים הכי חמים של מוזיקת ​​קאנטרי, מכוכבים עולים ושמות גדולים ביותר כמו “אלוף קארי אנדרווד”. לודאקריס. ואם זה לא הספיק, CMT הוא המקום בו תוכלו לצפות בטלוויזיה בשידור חי ב- Directv, Mediacom ו- Suddenlink ותוכניות פופולריות כמו שיפוץ בית, Last Man Standing ו- Full House.

לא משנה אם אתה לא נמצא בגבולות ארה”ב מכיוון ש- VPN יכול לגרום לזה להיראות כמוך. אז ככה זה עובד. אינך יכול לגשת ל- CMT אם הערוץ מזהה ניסיון גישה באמצעות כתובת IP שאינה אמריקאית. כדי לשנות זאת, עליך לקבל VPN. מה ש- VPN היה עושה זה להחליף את כתובת ה- IP הנוכחית שלך בכתובת אמריקאית ובכך לאפשר לך גישה ל- CMT. בצע את הצעדים הבאים לביטול חסימת CMT מחוץ לארה”ב:

  1. הירשם עם ספק VPN (רצוי ExpressVPN).
  2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר עליו ברצונך להזרים CMT.
  3. הפעל את היישום.
  4. התחבר לשרת אמריקאי כדי לקבל כתובת IP אמריקאית.
  5. ליהנות ממוזיקת ​​הקאנטרי הטובה ביותר, מופעים ואירועים שאתה יכול לבקש.

ה- VPN הטוב ביותר עבור CMT

ExpressVPNהשירות בארה”ב מחליף את כתובת ה- IP שלך בארה”ב כך שתוכל לבטל את החסימה של CMT או כל ערוץ או אתר אמריקאי אחר. ספק שירות זה דואג לפרטיות וביטחון יותר מכם, וזו הסיבה שהם משתמשים בפרוטוקולי הצפנה קשים כדי להבטיח שהנתונים שלכם בטוחים ומרוחקים מעיני האקרים. תקני האבטחה של ExpressVPN מונעים הפרעות בחלק השלישי, כלומר איש אינו יכול לדעת על פעילויות עוקפות וביטול החסימה שלך. למידע נוסף על ספקי שירותי VPN אחרים, עיין בטבלה שלהלן.

צפה ב- CMT מחוץ לארה”ב עם פרוקסי DNS חכמים

שיטה נוספת שעוזרת לך לקבל CMT מחוץ לארה”ב היא פרוקסי DNS חכמה. כעת, כלי זה אינו פועל כמו VPN שכן פרוקסי DNS חכמה אינו מעניק לך כתובת IP זמנית. פרוקסי DNS חכם מפנה מחדש באופן חלקי את התנועה הדרושה לקביעת המיקום הגיאוגרפי שלך דרך שרתי ה- DNS שלו, כך שתוכל להשתמש בכדי לעקוף מגבלות אזוריות ולבטל את חסימת הערוצים שאינם זמינים במדינה שלך. הערוצים שאתה מקבל לביטול החסימה, עם זאת, תלויים אך ורק באיזה שירות פרוקסי חכם DNS שאתה משתמש. כך תוכלו להשתמש ב- DNS חכם לביטול חסימה של CMT מחוץ לארה”ב:

  1. ראשית, ראש אל Unlocator ולהירשם למשפט הניסיון בן 7 הימים החינמי שלו.
  2. עקוב אחר סרטי הווידיאו / הגדרה אלה כדי לקבוע את תצורת ה- DNS החכם במכשיר הזרימה שלך.
  3. בקר ב- CMT או הפעל את האפליקציה במכשיר שלך.
  4. הזרם CMT מכל מקום בעולם.

לא להיות מוטה או משהו, אבל לאחר ביצוע מספר בדיקות הגענו למסקנה ש Unlocator הוא שירות ה- Proxy DNS החכם הטוב ביותר שיש. זה מבטיח לעקוף מגבלות גיאוגרפיות מכל רחבי העולם. הוא מציע גם ניסיון חינם למשך 7 ימים, כלומר יש לך מספיק זמן להחליט.

צפה ב- CMT מחוץ לארה”ב

אינך צריך עוד להתבכיין ומתלונן על כך שלא תוכל לגשת לכמה מהערוצים הטובים ביותר מבוססי ארה”ב בזמן בחו”ל, מכיוון שעכשיו יש לך שני דרכים לעקיפת הבעיה כדי לתבל את חווית הסטרימינג שלך. תתפוס את כל המועדפים שלך ב- CMT, הזר פרקים מלאים של “נאשוויל”, גש לתוכן בלעדי ובדוק את האירועים המיוחדים של CMT בכל עת ובכל מקום באמצעות VPN ו- Proxy DNS חכם..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me